Sprzątanie po zalaniu Piaseczno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Piasecznie. Co robić w przypadku zalanej piwnicy w domu? Skuteczna pomoc przy dezynfekcji pomieszczeń

Do czynności, które składają się na sprzątanie po zalaniu Piaseczno w woj. mazowieckim, zaliczyć możemy wypompowywanie wody po zalaniu, osuszanie budynku, a także specjalistyczną dezynfekcję pomieszczeń.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Działania przedsiębiorstwa Kastelnik w celu wyeliminowania skutków zalań przeprowadzane są z zachowaniem wszelkich obowiązujących norm prawnych, a używane urządzenia mają wszystkie niezbędne certyfikaty. Warto wspomnieć także o łatwości kontaktu z nami poprzez infolinię 24/7.

Interwencyjny telefon czynny jest każdej porze dnia i nocy, dzięki czemu można liczyć na szybką całodobową pomoc. Sytuacje związane z zalaniami są nagłe i zaskakujące, dlatego jest to niezwykle ważny element działalności firm sprzątających.

W ramach przeprowadzanych prac mogą liczyć na nas mieszkańcy całego miasta Piaseczno, a w szczególności takie dzielnice jak m.in.: Zalesie Dolne, Techniczna, Laurowa, Syrenki. Czyszczenie po zalaniu fekaliami wymaga często pomocnej dłoni z zewnątrz. Usuwanie szkód po zalaniach przez dwadzieścia cztery godziny na dobę!

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Piaseczno

Sprzątanie po zalaniu Piaseczno – czy osuszanie po powodzi jest niezbędne?

Bez względu na to, czy mamy do czynienia z małym podtopieniem, czy dużą powodzią, skutki zalania mogą być podobne. Sprzątanie po zalaniu Piaseczno to usługa zamawiana w ostateczności. Mieszkańcy terenów zalaniowych mogą mieć już gdzieś z tyłu głowy to, że w pewnym momencie dojść może do zalania, lecz osoby, których to nigdy nie dotyczyło, są po prostu w szoku.

Do czynności, które mogą pomóc nam w profilaktyce i uniknąć sprzątania po zalaniu należy:

 • inspekcja dachu;
 • sprawdzenie rur kanalizacyjnych;
 • zabezpieczenie okien przed ulewami. 

Gdy dojdzie już do zalania piwnicy lub dolnych warstw budynku, jesteśmy zobligowani do tego, aby działać szybko. Jeśli sytuacja nie zagraża bezpośrednio naszemu zdrowiu, nie musimy wzywać straży pożarnej. Jednak samodzielne pozbycie się wody może okazać się dla nas problematyczne.

Dobrą wiadomością jest fakt, iż istnieją specjalistyczne firmy, które pomagają w krytycznych sytuacjach po zalaniu, czy podtopieniu. Firma sprzątająca po zalaniu w Piasecznie w ramach przeprowadzanych prac wypompowuje wodę za pomocą motopompy do wody zabrudzonej oraz zaoferuje osuszanie pomieszczenia, a także dezynfekuję.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Czy samo usunięcie wody wystarczy? Oczywiście na chwilę tak. Jednakże po jakimś czasie na ścianach możemy ujrzeć krople rosy, bądź w najgorszym wypadku wilgoć i pleśń. Dlaczego tak ważne, jest, aby się przed nią w czas uchronić? Zawilgocenie to tak zwany cichy zabójca, który wpływa negatywnie na nasze zdrowie.

Jest niezwykle niebezpieczny dla osób, które posiadają choroby układu oddechowego. W celu zamówienia usługi czyszczenie po zalaniu zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Osuszanie mieszkania po zalaniu w Piasecznie

Zdjęcie usuwanie grzyba i osuszanie po zalaniu Piaseczno © 2023 Kastelnik

Realizujemy także odgrzybianie ścian Piaseczno

Usuwanie grzyba z mokrej ściany po zalaniu – Kastelnik

W przypadku zawilgocenia ścian i powstania grzyba będziemy musieli się go sprawnie pozbyć. Idealną do tego metodą często stosowaną przez firmę Kastelnik jest ozonowanie pomieszczeń. To niezwykle skuteczny sposób dezynfekcji. Działa nie tylko na chorobotwórcze drobnoustroje, ale i również na usunięcie nieprzyjemnych zapachów po wybiciu szamba lub kanalizacji.

Ozon w stanie gazowym trafia we wszystkie miejsca w dezynfekowanym pomieszczeniu, nawet w te trudno dostępne. Każda profesjonalna firma zajmująca się tym zabiegiem, powinna szczególną uwagę zwracać na zabezpieczenie za pomocą środków ochrony osobistej.

Całodobowe usuwanie szkód po zalaniu 365 dni w roku!

 • sprzątanie po zalaniu Piaseczno i okolica;
 • mycie i czyszczenie po wybiciu szamba powiat piaseczyński;
 • czyszczenie po zalaniu;
 • dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu;
 • wypompowywanie wody po powodzi;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • ozonowanie zalanych pomieszczeń;
 • fumigacja suchą mgłą po zalaniu;
 • utylizacja mienia zniszczonego w powodzi.
Kastelnik – dezynfekcja ozonem – potwierdzona certyfikatem

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

Czyszczenie po wylaniu fekaliów Piaseczno

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie do usuwania szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego.

Czy zamgławianie po zalaniu jest skuteczne?

Jest to jedna z najskuteczniejszych oraz najmniej inwazyjnych metod dezynfekcji po zalaniu. Nie dość, że usuwa chorobotwórcze drobnoustroje, to również pomaga w likwidowaniu nieprzyjemnych zapachów.

Czy muszę kupić sprzęt do osuszania?

Tradycyjne metody osuszania, jak wietrzenie poprzez otwarcie okien mogą okazać się nieskuteczne.  Warto rozważyć jednorazowy wynajem urządzeń takich jak osuszacze do mokrych ścian. Urządzenia takie można wypożyczyć od jednej z lokalnych firm sprzątających.

Ozonowanie i czyszczenie po wybiciu kanalizacji Piaseczno 7/24

Czyszczenie pomieszczeń po powodzi jest jedną ze składowych usługi sprzątanie po zalaniu Piaseczno. Zajmujemy się specjalistycznym usuwaniem skutków zalania już od 2013 roku. Podczas każdego zlecenia dużą uwagę zwracamy na wysoką jakość, dlatego mamy mnóstwo zadowolonych klientów. Zamówić usługi dotyczące czynności ratujące nasze mienie po zalaniu można poprzez kontakt telefoniczny na infolinii działającej 24/7. Oferujemy także bezpłatną wycenę, która jest już zrobiona w 20 minut! Zadzwoń! Czekamy!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%