Sprzątanie po zalaniu Pabianice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Pabianicach. Kiedy usuwać skutki zawilgocenia? Bezpieczne usuwanie grzyba i pleśni ze ścian

Kiedy zatkana rura spowoduje cofkę z kanalizacji, Kastelnik będzie do Twojej dyspozycji. Specjalistyczne działania mające na celu usunięcie szkodliwych patogenów są częścią usługi sprzątanie po zalaniu Pabianice woj. łódzkie i powiat pabianicki.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji poza likwidowaniem nieczystości wymaga także dezynfekcji. Polega ona na dogłębnym usuwaniu chorobotwórczych drobnoustrojów i oczyszczaniu ścieków na podłodze. Dlaczego nas nie zatrudnić?

Metody odkażania, które stosujemy to m.in.:

 • zamgławianie suchą mgłą w celu usunięcia grzyba ze ściany;
 • ozonowanie zalanego pomieszczenia i likwidacja pleśni;
 • sprzątanie pomieszczenia po zalaniu metodą ręczną;
 • doczyszczanie maszynowe podłogi;
 • oczyszczanie powietrza za pomocą czwartorzędowych soli amoniowych.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Pabianice

Jeśli chodzi o czyszczenie domu po fekaliach, możesz zaufać naszym specjalistom, którzy wykonają zadanie perfekcyjnie. Specjalizujemy się w uszkodzeniach powodziowych, usuwaniu fekaliów i dezynfekcji po wylaniu szamba. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby zająć się każdym typem zalania. Podczas każdego z nich używamy wyłącznie certyfikowanych urządzeń, a także sprawdzonych preparatów chemicznych.

Chętnie udzielimy Ci fachowej porady i bezpłatnej wyceny, która pozwoli zaoszczędzić Twój czas i pieniądze. Całodobowe usługi sprzątające dostępne są w Pabianicach Centrum oraz w lokalizacjach takich jak: Stare Miasto, Lewityn, Karniszewice, Jutrzkowice, Karolew i Nowa Wieś. 

Sprzątanie po zalaniu Pabianice – jak dezynfekować pomieszczenia po fekaliach?

Osoby, które miały do czynienia z zalaniem, wiedzą jak ciężkie może być pozbycie się jego skutków. Sprzątanie po zalaniu w Pabianicach wykonywane jest przez specjalistyczne lokalne firmy sprzątające. Nasz zespół stawia na jakość, stąd czyszczenie po wybiciu kanalizacji powinno być realizowane w połączeniu z odkażaniem. Dlaczego?

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

W fekaliach, czy innych nieczystościach gromadzą się szkodliwe mikroorganizmy, które są bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia. Ozonowanie po zalaniu z zastosowaniem przemysłowych generatorów ozonu o mocy nawet 240 g./h jest często stosowanym przez nas zabiegiem oczyszczania budynku ze ścieków i nieczystości.  

Za jego pomocą, usuwane są chorobotwórcze drobnoustroje, a także nieprzyjemne zapachy po fekaliach. Dodajmy, iż jest to ekologiczna metoda dezynfekcji, która nie generuje odpadów wtórnych. 

czyszczenie po zalaniu fekaliami w Pabianicach

Zdjęcie: czyszczenie po zalaniu fekaliami w Pabianicach © 2023 Kastelnik

Utylizacja skażonego mienia po zalaniu domu lub biura

Osuszanie po zalaniu oraz odkażanie są składową całościowej usługi tj. dezynfekcja po wybiciu kanalizacji Pabianice. W przypadku styczności z zarazkami, szkodliwymi patogenami niezbędne jest, aby się ich jak najszybciej pozbyć. W ramach kompleksowej dezynfekcji nie wystarczy tylko zwykłe odkażanie za pomocą płynu w sprayu. Gdy skażone zostają drewniane meble, czy też inne przedmioty – przedsiębiorstwo Kastelnik zajmuje się ich usunięciem.

Likwidacja mieszkań po zalaniu polega na transporcie i utylizacji w specjalnej spalarni zniszczonego mienia. W ramach wykonywanych prac można zastosować również zamgławianie nadtlenkiem wodoru. Fumigacja biura suchą mgłą z ze środkiem bakteriobójczym pomaga w likwidowaniu bakterii i zapobiega rozprzestrzenianiu się choroby. Pozwól przywróć mieszkanie z powrotem do normy – zamów utylizację skażonego wyposażania.

Osuszanie budynku po zalaniu Pabianice

Osuszanie po zalaniu w Pabianicach – dlaczego nas nie zatrudnić?

Woda to żywioł, nad którym ciężko zapanować, a skutki zalania też nie są nienależną do łatwych do okiełznania. Każdy zabieg powinno się rozpocząć usunięciem wody z piwnicy. Najlepiej wykonać to za pomocą profesjonalnej motopompy do wody brudnej. Zazwyczaj mają one zdolność do filtrowania zanieczyszczonej cieczy, która ma w sobie różnego rodzaju zanieczyszczenia. Kolejnym krokiem będzie osuszenie pomieszczenia.

Jest to niezmiernie istotne, biorąc pod uwagę, że zawilgocone ściany są źródłem powstania grzyba i pleśni. Takie środowisko jest niebezpieczne w szczególności dla małych dzieci i starszych osób z astmą. Osuszanie po zalaniu realizujemy za pomocą kompaktowych urządzeń np. osuszaczy powietrza TTK QUBE marki Trotec.

działanie bakteriobójcze ozonu

Profesjonalna pomoc pod ręką, oferta firmy Kastelnik:

 • interwencyjne sprzątanie po zalaniu Pabianice;
 • dezynfekcja po zalaniu Pabianice;
 • usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów;
 • utylizacja mienia z piwnicy zalanej fekaliami;
 • osuszanie po zalaniu domu;
 • odgrzybianie po zalaniu ściany;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji powiat pabianicki;
 • zamgławianie po zalaniu nadtlenkiem wodoru;
 • wypompowywanie wody po powodzi;
 • likwidowanie nieczystości po cofce z kanalizacji;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji w mieszkaniu;
 • odkażanie zalanego pomieszczenia po wylaniu fekaliów;
 • czyszczenie po zalaniu w budynku.
Kastelnik – odgrzybianie ścian – potwierdzone certyfikatem

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Powódź w domu to rodzinna katastrofa ekologiczna. Rozlane na podłodze fekalia powodują szkody majątkowe, ale także rozprzestrzenia chorób. Estetyka podłogi naszego domu jest tu najmniej istotnym czynnikiem. Czyszczenie po zalaniu w Pabianicach to zadanie dla specjalnie przeszkolonych pracowników firmy Kastelnik. Każda awaria kanalizacji, generuje podobny zestaw pytań, a nasi konsultanci chętnie udzielają fachowych porad na wszystkie z nich.

Jak przygotować zalane mieszkanie przed przyjazdem ekipy sprzątającej?

Przed przyjazdem profesjonalnej firmy sprzątającej nie musimy się specjalnie przygotowywać. Technicy przedsiębiorstwa sprzątającego zajmą się kompleksowo usuwaniem wszystkich skutków zalania.

Czy dezynfekcja ozonem jest bezpieczna?

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu to jeden z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych sposobów na dezynfekcję zalanych pomieszczeń. Po realizacji zabiegu ozonowania nie musimy długo czekać by znów móc korzystać z odkażanego pomieszczenia. Jedna godzina ozonowania wymaga jednej godziny niezbędnej do pełnego rozkładu ozonu. Na zakończenie wykonywany jest pomiar stężenia ozonu.

 

Usuwanie wilgoci po zalaniu domu

Zdjęcie: Usuwanie wilgoci po zalaniu domu © 2021 Kastelnik

Całodobowy kontakt - Kastelnik infolinia dostępna 24h

Chętnie zaoferujemy nasze usługi doczyszczania po fekaliach, aby wykonać za Ciebie całą pracę – od dokładnego wymycia podłogi poprzez dezynfekcję nieczystości. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego osoby pragnące skorzystać z jednej z naszych usług np. sprzątanie po zalaniu w Pabianicach. Odgrzybianie ściany po zalaniu może być składową kompleksowej usługi tj. sprzątanie po wybiciu kanalizacji lub pojedynczym zamówieniem. Skuteczne likwidowanie pleśni, grzybów, czy wilgoci jest w naszej ofercie od 2013 roku. Zadzwoń i umów się na spotkanie z jednym z naszych specjalistów. U nas zawsze bezpłatna wycena zalania!

Kastelnik – czas na sprzątanie w Pabianicach!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%