Sprzątanie po zalaniu Otwock

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Otwocku, woj. mazowieckie. Zawilgocenie ścian w domu po zalaniu, jak usunąć pleśń i grzyby? 

Zalana fekaliami piwnica? Chcesz szybko wrócić do normalnego użytkowania pomieszczenia? Zaufaj profesjonalistom z firmy Kastelnik, którzy usługę sprzątanie po zalaniu Otwock świadczą od 2013 roku.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Nie tylko duże doświadczenie gra tutaj kluczową rolę w wysokiej jakości realizacji po awariach wodnych, to także ciągłe uczestniczenie w branżowych szkoleniach oraz szukanie nowinek na temat dezynfekcji, czy osuszania budynku po zalaniu. Usuwanie szkód po zalaniu to nowoczesny sprzęt jako podstawa ekwipunku do odkażania. W celu umówienia terminu czyszczenia po zalaniu zadzwoń na infolinie Kastelnik 24/7.

Uzyskasz tam wiele niezbędnych informacji i zamówisz  bezpłatną wycenę. Czyszczenie po zalaniu wodą wykonujemy w całym woj. mazowieckim,, a w szczególności w takich dzielnicach miasta Otwock jak m.in.: Jabłonna, Soplicowo, a także Świder Wschodni.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Otwock

Sprzątanie po zalaniu Otwock – co daje miernik wilgotności ścian?

Wilgotnościomierz to urządzenie pomiarowe, które nie jest wykorzystywane wyłącznie w przypadku zalanej piwnicy. Oczywiście sprzątanie po zalaniu Otwock wymaga pomiaru wilgotności ścian, ale mierniki te sprawdzają się również podczas prac budowlanych.  Za pomocą miernika wilgotności sprawdzony izolacje budynku i tynki, czy są wystarczająco suche. Dobrej jakości sprzęt badający poziom zawilgocenia ścian ma także zdolność do mierzenia temperatury powietrza oraz tzw. punktu rosy.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Niezwykle ważne, aby urządzenie pomiarowe przechowywać w odpowiednich warunkach, np. nie pozostawiać go wilgotnych pomieszczeniach. Inaczej może on ulec awarii. Jeśli chodzi o rodzaje wilgotnościomierzy, możemy wyróżnić te do drewna, tynków jak i do betonu. Najprostsze mierniki wilgotności zaczynają się od kilkuset złotych, jednak ich jakość pozostawia wiele do życzenia. 

Co zrobić kiedy w domu pojawi się pleśń na ścianie?

Jeśli odkryjemy, że w rogach jakiegoś pomieszczenia w naszym domu powstała pleśń, czy grzyb powinniśmy jak najszybciej zainteresować się tym problemem. Wilgoć to problem dla naszego zdrowia, w szczególności dla naszego układu oddechowego. To alarmująca sytuacja dla osób, które zmagają się z astmą. Może to pogłębić problem.

Osuszanie budynków to usługa, która świadczą profesjonalne firmy sprzątające.
Dzięki specjalistycznym osuszaczom możemy pożegnać się z upiornym zawilgoceniem ścian. Jest to pierwszy krok do tego, by pozbyć się wspomnianego grzyba. Pamiętać należy o tym, że samodzielne próby dezynfekcji mogą się nie udać, a ponadto możemy sobie zaszkodzić, stosując nieumiejętnie mocne środki chemiczne. 

Usuwanie skutków zalania domu

Zdjęcie: usuwanie skutków zalania Otwock © 2023 Kastelnik

Realizujemy także odgrzybianie ścian Otwock

Czyszczenie i dezynfekcja zalanych pomieszczeń Mazowsze

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji to sprawa, którą powinno się wykonać jak najszybciej po zalaniu. Znaczenie tutaj ma każda minuta. Im szybciej się za to zabierzemy, tym mniej przykrych konsekwencji nam grozi. Od czego zacząć czyszczenie po zalaniu? Przede wszystkim od ogólnej oceny sytuacji, w której się znaleźliśmy.

Warto oszacować, co zostało zniszczone, czy też zabezpieczyć niektóre przedmioty. Następnym krokiem jest nasza wewnętrzna ocena – czy dam radę samodzielnie? Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, należy bezdyskusyjnie zgłosić się do profesjonalistów.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Do przedsiębiorstwa Kastelnik możemy dodzwonić się o każdej porze dnia i nocy, dzięki czemu pomoc nadejdzie w jak najszybszym czasie. Nie warto ryzykować, zostaw sprzątanie pomieszczenia po zalaniu w Otwocku specjalistom.

Oferta firmy Kastelnik dezynfekującej po zalaniu:

 • kompleksowe sprzątanie po zalaniu Otwock;
 • czyszczenie po zalaniu powiat otwocki;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji Otwocki, woj. mazowieckie;
 • ozonowanie pomieszczenia po zalaniu fekaliami;
 • zagławianie suchą mgłą w celu usunięcia chorobotwórczych drobnoustrojów;
 • neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów;
 • utylizacja mienia;
 • osuszanie pomieszczeń po zalaniu, sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu;
 • osuszanie domów;
 • czyszczenie mieszkań po zalaniu.

Dlaczego warto wykonać ozonowanie po zalaniu?

Jeśli doznałeś kiedykolwiek przykrego zdarzenia, jakim jest wybicie szamba, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że wówczas mamy do czynienia nie tylko z przykrym zapachem, ale jeszcze z chorobotwórczymi mikroorganizmami.

Sprzątanie po zalaniu Otwock i okolica to usługa, którą świadczymy wraz z ozonowaniem pomieszczeń. To niezwykle skuteczna forma dezynfekcji z zastosowaniem przemysłowych generatorów ozonu o mocy nawet 80 g./h. W celu zamówienia ozonowania po zalaniu można skontaktować się z technikami Kastelnik poprzez infolinię czynną 365 dni w roku. 

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Otwocku w domu

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie do usuwania szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego.

Co robić po wylaniu fekaliów?

Sprzątanie po zalaniu fekaliami wymaga pozbycia się chorobotwórczych drobnoustrojów i innych związków mogących stanowić zagrożenie epidemiologiczne. Jedną z uznawanych form dezynfekcji po wylaniu szamba jest ozonowanie.  Jako alternatywę możemy zastosować również zamgławianie za pomocą suchej mgły.

Gdzie można wypożyczyć urządzenie do osuszania po zalaniu?

W ramach realizacji usługi czyszczenia pomieszczeń po zalaniu, wielu klientów decyduje się na osuszanie mokrych ścian. Urządzenia do osuszania wypożyczyć można w jednej z lokalnych firm działających na terenie Otwocka.  Ceny wynajmu osuszaczy kondensacyjnych zaczynają się od 40 zł netto za dobę.

Kastelnik - całodobowa pomoc przy usuwaniu szkód po zalaniu

Usuwanie skutków zalania wodą lub fekaliami to wciąż niezwykle popularna usługa na terenie woj. mazowieckiego. Sprzątanie piwnicy po zalaniu w Otwocku to nie tylko prace związane z doczyszczeniem nieczystości, ale również profesjonalna dezynfekcja. Niezmiernie ważne jest przeprowadzenie skutecznej dekontaminacji we wszystkich skażonych pomieszczeniach. Wylania szamba lub wyciek fekaliów to zadanie dla jednej z lokalnych firm sprzątających. Bądź świadomym użytkownikiem domu i zamów profesjonalną dezynfekcję zalanych fekaliami pomieszczeń. Obsługujemy klientów indywidualnych i firmy.

Kastelnik — całodobowe sprzątanie po zalaniach w Otwocku.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%