Sprzątanie po zalaniu Oświęcim

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Oświęcimiu. Co jest ważne podczas czyszczenia po wylaniu fekaliów? Jak dezynfekować?

Awarie związane z wybiciem szamba są dla nas problematyczne. Nie posiadając odpowiedniego sprzętu i środków chemicznych dużo nie zdziałamy. Sprzątanie po zalaniu Oświęcim to przede wszystkim usuwanie wirusów bakterii i grzybów.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Działamy na terenie całego województwa małopolskiego. Technicy firmy Kastelnik oferują:

 • wypompowywanie wody po powodzi;
 • osuszanie mokrych ścian;
 • dezynfekcja po wylaniu fekaliów.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Oświęcim

Czyszczenie po zalaniu powinno być wykonane jak najszybciej po wystąpieniu tego zdarzenia. Zachęcamy do kontaktu poprzez całodobową infolinię. Wykonujmy bezpłatne oględziny i szybką wycenę już w 20 minut! Usuwanie szkód po zalaniu w Oświęcimiu m.in. w takich dzielnicach jak np.: Zasole, Osiedle Centrum i Osiedle Chemików.

Sprzątanie po zalaniu Oświęcim – ile trwa?

Dokładne sprzątanie po zalaniu w Oświęcimiu nie trwa dłużej niż 12 godzin. Sam czas zależy od wielu elementów składowych. Jednym z nich jest powierzchnia do realizacji dezynfekcja po wybiciu kanalizacji.

Następną kwestią jest to, co dokładnie będzie wykonane. Na przykład ozonowanie po zalaniu jest sprawne i skuteczne. Wykonuje się je za pomocą urządzeń o mocy od 40 do 240 g/h. Dezynfekcja ozonem jest bezpieczna i ekologiczna. Nie generuje odpadów wtórnych. Powinna być wykonywana przez przeszkolonych pracowników firm sprzątających. W celu zamówienia zabiegu czyszczenie po wybiciu kanalizacji zadzwoń!

Czas na sprzątanie po zalaniu w Oświęcimu

Zdjęcie: sprzątanie łazienki po zalaniu © Oświęcim 2023 Kastelnik

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w domu – usuwanie nieczystości po fekaliach 

Bez zachowania odpowiedniej kolejności działań podczas czyszczenia po zalaniu, będziemy narażeni na liczne bakterie. Sprzątanie po wybiciu kanalizacji warto rozpocząć od pozbycia się wody. Używa się w tym celu specjalistyczne motopompy. Następnie warto wykonać osuszanie po zalaniu. Osuszacze firmy Trotec stosuje przedsiębiorstwo Kastelnik. Potem warto pomyśleć o dezynfekcji.

Kastelnik – dezynfekcja powietrza ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Polega ona na usuwaniu szkodliwych dla naszego zdrowia mikroorganizmów. Jedną ze skuteczniejszych jej metod jest zamgławianie na sucho. Metoda ta odkaża wszystkie powierzchnie i neutralizuje brzydkie zapachy. Dzięki stanowi lotnemu trafia we wszystkie, nawet trudni dostępne miejsca. 

piwnica w trakcie ozonowania

Zdjęcie: piwnica w trakcie ozonowania © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja po zalaniu Oświęcim – dlaczego warto?

Pozbycie się chorobotwórczych drobnoustrojów po zalaniu fekaliami powinno być wykonane jak najszybciej. Jeśli tego nie zrobimy, spotkać nas mogą konsekwencje zdrowotne. Atestowane preparaty chemiczne, czy też profesjonalne urządzenia. To ekwipunek naszych techników. Pamiętać tutaj należy o ważności szkoleń i przestrzegania zasad BHP.

Środki ochrony osobistej są niezbędne do zachowania bezpieczeństwa pracy. Jeśli nie osuszymy dobrze pomieszczenia, będziemy musieli wykonać odgrzybianie po zalaniu. Pleśń i grzyb są niebezpieczne dla osób z astmą. 

Oferta firmy Kastelnik na czyszczenie po nieczystościach:

 • sprzątanie po zalaniu Oświęcim;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • dezynfekcja po zalaniu Oświęcim;
 • utylizacja termiczna;
 • osuszanie po zalaniu;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • czyszczenie po zalaniu piwnicy;
 • usuwanie uciążliwego fetoru po fekaliach;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • doczyszczanie po wybiciu szamba;
 • sprzątanie po wylaniu fekaliów;
 • dezodoryzacja po nieczystościach.
Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

 • Kraków
 • Krynica-Zdrój
 • Krzeszowice
 • Libiąż
 • Miechów
 • Myślenice
 • Mszana Dolna

czyszczenie po zalaniu fekaliami Małopolska

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W ramach wykonywanych prac związanych z usuwaniem szkód po zalaniu należy pamiętać o tym, że należy przestrzegać zasad BHP. Dla zainteresowanych osób usługą sprzątanie po zalaniu przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Od czego zależy cena sprzątania po zalaniu?

Koszty dotyczące sprzątania pomieszczenia po zalaniu, są zależne od wielu czynników. Zaliczyć do nich można np. wielkość zalanego pomieszczenia, stopienia zalania, ilość nieczystość do usunięcia, liczbę przedmiotów do utylizacji po zalaniu, a także czy usuwanie szkód po zalaniu ma obejmować dezynfekcję pomieszczenia.

Czy jest konieczna dezynfekcja po fekaliach?

Zalanie pomieszczenia fekaliami to najtrudniejsze przypadki związane z usuwaniem szkód po zalaniu. Tu powinniśmy jak najszybciej przystąpić do interwencji. Najlepszym pomysłem jest zamówienie profesjonalnej usługi sprzątania po zalaniu wraz z dezynfekcją ozonem. Skutecznie usuwa ona chorobotwórcze mikroorganizmy oraz nieprzyjemne zapachy.

 

ogólnopolska firma sprzątająca Kastelnik

Kastelnik - firma sprzątająca po powodzi w domu!

Szukasz usługi na sprzątanie po zalaniu w Oświęcimiu? Dobrze trafiłeś! Działamy na terenie całego województwa małopolskiego i w okolicy! Osuszamy po zalaniu budynki i pozbywamy się wody z piwnic po powodzi. Bez względu na to, czy woda jest czysta, czy zanieczyszczona – zawsze skutecznie pomagamy. Czyszczenie po zalaniu nie może obyć się bez profesjonalnego sprzętu dezynfekującego. Przemysłowe generatory ozonu i urządzenia do emisji nadtlenku wodoru są w tym celu niezbędne. Zapraszamy do kontaktu z naszym BOK 24/7. Wykonujemy bezpłatną wycenę w czasie kilkunastu minut. Zadzwoń – czekamy na Twój telefon!

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu w Oświęcimiu!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%