Sprzątanie po zalaniu
Ostrowiec Świętokrzyski

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Ostrowcu Świętokrzyskim. Co to jest cofka z kanalizacji? Jak jej uniknąć? Działania usuwające skutki zalań

Sprzątanie po zalaniu Ostrowiec Świętokrzyski wykonujemy od roku 2013 r. z zachowaniem opracowanych technik dezynfekcji pomieszczeń. Podczas świadczenia usług związanych z usuwaniem skutków zalania dużą wagę przykładamy do tego, aby stosować wyłącznie skuteczne środki chemiczne, a także nowoczesne metody odkażania.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jakie są etapy sprzątania po zalaniu?

By wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, uruchomiliśmy infolinię 24/7, co pozwala na kontakt z nami o każdej porze dnia. Jest to dosyć istotna kwestia, ponieważ zdarzenia losowe zaskakują nas, a interwencja powinna być wykonana jak najszybciej po jej wykryciu. Aspektem, za który cenią nas nasi klienci, jest bezpłatna wycena, którą przeprowadzamy w 20 minut.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Czyszczenie po zalaniu w domu i po wybiciu szamba świadczymy w szczególności w dzielnicach Ostrowca Świętokrzyskiego takich jak Denków, Kolonia Robotnicza oraz Osiedle Kuźnia. 

sprzątanie mieszkań po zalaniach w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zalana nieczystościami łazienka nie nadaje się do użytku. Konieczne jest wyczyszczenie fekaliów i skuteczna dezynfekcja po zalaniu.

Sprzątanie po zalaniu Ostrowiec Świętokrzyski – jak uniknąć cofki z kanalizacji?

Jak wykonać poprawne sprzątanie po zalaniu Ostrowiec Świętokrzyski? Na początku warto wyjaśnić, czym tak właściwie jest cofka z kanalizacji i kiedy powstaje. Najczęściej jej przyczyną są źle zaprojektowane systemy kanalizacyjne, które nie są na tyle wydajne, aby przyjąć dużą ilość wody, na przykład po ulewnych deszczach. Wówczas nadwyżka deszczu kieruje się do naszych łazienek, czy kuchni.

sprzątanie po zalaniu Ostrowiec Świętokrzyski

Po wylaniu nieczystości jesteśmy niejako zobligowani do tego, aby walczyć z jego skutkami. Na szczęście nie musimy tego wykonywać samodzielnie czyszczenia. Nawet bezpieczniej jest, gdy zlecimy to profesjonalistom. Posiadają oni odpowiednie przygotowanie do prac związanych ze szkodliwymi mikroorganizmami oraz zabezpieczenie ochrony osobistej.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami w Ostrowcu Świętokrzyskim

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Zaraz po przybyciu na miejsce specjalistów firmy Kastelnik od razu zabieramy się za pracę związaną z dezynfekcją po zalaniu fekaliami na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. W zależności od tego, w jaki sposób doszło do zalania, podejmujemy adekwatne kroki.

Już podczas pierwszego kontaktu z klientem oceniamy sytuację, wyceniając zlecenie, na czyszczenie po zalaniu. Po tej wizycie doskonale wiemy, jaki sprzęt  ze sobą zabrać do osuszania lub ozonowania po zalaniu.

Dezynfekcja po zalaniu w Ostrowcu Świętokrzyskim

Odpompowywanie wody jest niezbędną czynnością, bez tego nie jesteśmy w stanie poczynić dalszych prac likwidujących konsekwencje zalania. Natomiast osuszanie po zalaniu chroni nas przed powstaniem wilgoci i grzybów, które są zagrożeniem dla naszego życia i zdrowia. Kwestią, o której nigdy nie zapominamy, jest dezynfekcja po zalaniu.

Po ostatniej epidemii już nikogo nie dziwi i coraz więcej ludzi przykłada do dużą wagę do odkażania po zalaniu. W przypadku nieczystości ozonowanie likwiduje wirusy, bakterie i grzyby. Zamów skuteczną dezynfekcję z użyciem specjalistycznych generatorów ozonu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Osuszanie i ozonowanie po zalaniu Świętokrzyskie

Osuszanie po zalaniach woj. świętokrzyskie. Usuwanie wilgoci i grzyba ze ścian.

Ozonowanie po zalaniu – dlaczego warto?

Jak już wspomnieliśmy odkażanie to kluczowa kwestia podczas sprzątania po zalaniu. Wymaga specjalistycznej wiedzy. Popularną jej formą, jest zabieg, jakim jest ozonowanie. Stosowany w tym celu jest profesjonalny generator ozonu. Występuję on naturalnie w naszym środowisku, a jego świeży zapach możemy poczuć np. po burzy.

Podczas ozonowania pomieszczeń na miejscu realizacji nie mogą przebywać osoby trzecie. O3 jest idealny do usuwania chorobotwórczych drobnoustrojów, a także likwidowanie smrodu po wylaniu fekaliów. Trwale neutralizuje go, a nie maskuje jak popularne atomizery zapachowe.

Zobacz najnowsze wpisy na stronie: blog Kastelnik

Ważne dla nas jest działanie kompleksowe, dlatego w ramach prac wykonujemy:

czyszczenie po zalaniu Ostrowiec Świętokrzyski

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Ostrowiec Świętokrzyski

Szukasz natychmiastowego kontaktu z firmą świadczącą usługę na czyszczenie po zalaniu Ostrowiec Świętokrzyski? Świetnie trafiłeś! Specjalistyczne przedsiębiorstwo Kastelnik chętnie wyceni usunięcie skutków zalania już w 20 minut, a dzięki infolinii działającej 365 dni w roku, wykona to o wybranej przez Ciebie porze.

Jeśli sytuacja tego wymaga, błyskawicznie dojeżdżamy na miejsce zdarzenia. Działamy z zachowaniem przepisów BHP oraz z zastosowaniem nowoczesnych metod czyszczenia i dezynfekcji. Zadzwoń do nas i dowiedz się, jak szybko możemy pomóc.

osuszanie pomieszczeń w Ostrowcu Świętokrzyskim

Certyfikat IICRC. Kwalifikacje do osuszania Dorota Kastelnik.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – potwierdzone certyfikatem

Kastelnik oferuje skuteczne sprzątanie po zalaniu w powiecie ostrowskim oraz w miastach:

Baza wiedzy dla mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego

Szukasz sposobu na nieprzyjemny zapach po wybiciu kanalizacji? W ramach usługi tj. sprzątanie po zalaniu w Ostrowcu Świętokrzyskim wykonywana jest profesjonalna dezynfekcja z dezodoryzacją. Woń po zalaniu to nie tylko zapach stęchlizny, ale i cuchnący odór fekaliów, który może wyeliminować tylko stosownie dobrana technika odkażania.

sprzątanie Ostrowiec Świętokrzyski

Najczęściej wybieraną metodę stanowi ozonowanie, które nie tylko oczyszcza pomieszczenia z zarazków, ale i trwale likwiduje niechciane zapachy jak ten po zalaniu mieszkania. Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania o usuwanie szkód po zalaniu.

Jak przebiega sprzątanie po zalaniu?

Sprzątanie po zalaniu to zbiór czynności, takich jak wypompowywanie wody z pomieszczenia, osuszanie podłóg i ścian, a także dezynfekcja w celu usunięcia zarazków. Konkretne etapy dobierane są do okoliczności zalania i skali zniszczeń w domu. Osuszanie zawsze powinno poprzedzać ozonowanie zawilgoconych pomieszczeń.

Jak usunąć wilgoć w pomieszczeniu po zalaniu?

Zalanie w mieszkaniu to nie tylko straty materiale, ale i podniesiony poziom wilgoci. Ten z kolei ma wpływ na powstawanie grzybów i pleśni na ścianach. Usunięcie wilgoci obejmuje usunięcie wody, dokładne osuszanie pomieszczenia i dezynfekcja ozonem, który ma działanie grzybobójcze.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%