Sprzątanie po zalaniu Ostrów Wielkopolski

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja i sprzątanie po zalaniu Ostrów Wielkopolski. Kiedy warto wykonać odkażanie po wylaniu fekaliów? 

Specjaliści z Wielkopolski oferują błyskawiczne usuwanie szkód po awarii kanalizacji w zalanych wodą budynkach mieszkalnych. Kastelnik to jakość usługi tj. sprzątanie po zalaniu Ostrów Wielkopolski w woj. wielkopolskim.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji to szybka pomoc, którą można otrzymać w każdej chwili. Wszystko w zasięgu Twojego budżetu. Nasz konsultant chętnie odpowie na wszystkie pytania dotyczące zabiegu tj. dezynfekcja po zalaniu fekaliami, osuszanie budynku z wilgoci oraz ozonowanie szamba.

Usuwanie szkód po zalaniu obejmuje czynności takie jak:

 • doczyszczanie posadzek po nieczystościach;
 • wypompowywanie wody z piwnicy po podtopieniu;
 • odkażanie skażonych powierzchni przez fekalia;
 • dezodoryzacja w celu usunięcia uciążliwego odoru.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Ostrów Wielkopolski

Jesteśmy firmą, która dział na terenie Ostrowa Wielkopolskiego od 2013 roku. Oferujemy pełen zakres usług, od najprostszych pomiarów wilgoci do najbardziej skomplikowanych prac tj. osuszanie pod posadzkowe podłogi z nawierceniem dziur. Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie, aby umówić się na spotkanie w jednej z dzielnic miasta. Obsługujemy różne regiony np. Osiedle Bajkowe i Osiedle Skwer Kościuszki, a także Zacisze.

Sprzątanie po zalaniu Ostrów Wielkopolski – kiedy wykonać?

Naszym celem jest zapewnienie czystego i zdrowego środowiska w zalanym nieczystościami domu. Najlepiej od razu zając się usuwaniem skutków awarii kanalizacji. Sprzątanie po zalaniu w Ostrowie Wielkopolskim możesz zamówić dzwoniąc na infolinię firmy Kastelnik o dowolnej porze roku. Im szybciej się skontaktujesz, tym szybciej przyjedziemy Ci pomóc.

Dlaczego czas jest tak ważny? W sytuacji, gdzie mamy do czynienia z nieczystościami występują zagrożenie chorobotwórczymi drobnoustrojami. Dezynfekcja po zalaniu piwnicy czy mieszkania powinna być wykonana jak najszybciej. W celu kompleksowego odkażania stosuje się ozonowanie lub zamgławianie. To nowoczesne metody dezynfekcji, które są nie tylko niezwykle skuteczne, ale i bezpieczne. 

dezynfekcja po zalaniu

Zdjęcie: dezynfekcja po zalaniu piwnicy © Ostrów Wielkopolski 2023 Kastelnik

Dezynfekcja po zalaniu Ostrów Wielkopolski 

Usuwanie szkodliwych patogenów wykonywane powinno być przez wyszkolone do tego osoby. Warto wspomnieć o aspekcie, jakim jest certyfikowany sprzęt i atestowane środki chemiczne.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Zapewniają one bezpieczeństwo podczas pracy. Ozonowanie po zalaniu jest często wykorzystywaną metodą dezynfekcji pomieszczeń po wylaniu fekaliami. Stosuje się je za pomocą przemysłowych generatorów ozonu o mocy nawet 240 g/h. Rozprzestrzeniane po całym pomieszczeniu cząsteczki ozonu pozwalają na pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów. Nawet z miejsc, które są niewidoczne dla ludzkiego oka.

Zaletą tej metody jest również możliwość likwidowania nieprzyjemnych zapachów. Świadcząc zabieg tj., czyszczenie po zalaniu, usługa ozonowania jest na stałe wpisana w harmonogram naszych pracy. 

ozonowanie piwnicy

Jak wykonać osuszanie po zalaniu?

Bezpośrednia styczność z żywiołem, jakim jest woda, może okazać się ciężka do okiełznania. Konsekwencje zalania mogą mieć dla nas nieprzyjemne skutki. Należą do nich grzyb, pleśń, czy uciążliwy fetor. By nie dopuścić do zawilgocenia ściany, zaraz po zalaniu należy pozbyć się całkowicie wody.

Profesjonalne osuszanie po zalaniu jednak nie jest tak łatwe, gdy nie wiemy jak je wykonać poprawnie. Niestety, ale tradycyjne metody często zawodzą. Wietrzenie pomieszczeń przez otwarcie okien nie zlikwiduje problemu.

Najlepiej zaufać w tym przypadku radom specjalistów wykonujących czyszczenie po zalaniu. Technicy przedsiębiorstwa Kastelnik w tym celu stosują osuszacze firmy Trotec. Za dodatkową opłatą, sprzęt ten jest do wypożyczenia u jednego z naszych partnerów handlowych. 

Kastelnik – osuszanie zalanych ścian – potwierdzone certyfikatem

Popularna usługa w woj. wielkopolskim: Sprzątanie po zgonach w Kaliszu

Oferta firmy Kastelnik obejmuje: 

 • sprzątanie po zalaniu Ostrów Wielkopolski;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • utylizacja termiczna skażonych przedmiotów;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • doczyszczanie posadzki po wybiciu kanalizacji;
 • usuwanie smrodu po fekaliach;
 • osuszanie po zalaniu;
 • wypompowywanie wody po powodzi;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • likwidowanie chorobotwórczych patogenów;
 • opróżnianie skażonych mieszkań.

Specjalistyczne usługi porządkowe dostępne w woj. wielkopolskim:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych sprzątaczy, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z zalanym budynkiem. We wszystkich naszych działaniach kierujemy się zasadami BHP. Zawsze mamy odzież ochronną, gumowe buty i rękawice –  uważamy  aby nie rozprzestrzenić skażenia po całym terenie. Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego często poruszają następujące tematy:

Jaki jest koszt czyszczenia mieszkania po zalaniu?

Koszty dotyczące sprzątania pomieszczenia po zalaniu są wyliczane indywidualnie podczas wyceny na miejscu zdarzenia. Cena zaczynać od 700 zł w przypadku podstawowej dezynfekcji i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za czyszczenie kilku pomieszczeń i utylizację zniszczonych przedmiotów.

Czy dezynfekcja ozonem jest bezpieczna?

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu to jeden z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych sposobów na dezynfekcję zalanych pomieszczeń. Po realizacji zabiegu ozonowania nie musimy długo czekać by znów móc korzystać z odkażanego pomieszczenia. Jedna godzina ozonowania wymaga jednej godziny niezbędnej do pełnego rozkładu ozonu. Na zakończenie wykonywany jest pomiar stężenia ozonu.

 

czyszczenie po wybiciu kanalizacji Wielkopolska

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Wielkopolska - szybka pomoc!

Na terenie województwa wielkopolskiego można zamówić całodobową usługę tj. czyszczenie po wybiciu kanalizacji. Warto zadzwonić od razu po wykryciu fekaliów na podłodze. Dzięki infolinii czynnej całą dobę możesz zadzwonić w dowolnej chwili. Oczywiście dezynfekcja pomieszczenie po zalaniu jest częścią tej usługi. Ceny w firmie Kastelnik są niezwykle konkurencyjne, więc skontaktuj się z nami już dziś, gwarantujemy, że się nie zawiedziesz!

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu w Ostrowie Wielkopolskim!

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%