Sprzątanie po zalaniu Ostrołęka

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Ostrołęce. Specjalistyczne osuszanie zalanego domu i piwnicy. Jak uniknąć powstania zawilgocenia?

Zostałeś sam z problemem, jakim jest zalanie w domu? Nie martw się, pomożemy! Gruntowne sprzątanie po zalaniu Ostrołęka woj. mazowieckie wykonujemy z należytą dokładnością.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Możesz na nas liczyć przez całą dobę i tak też działa nasza infolinia, gdzie uzyskasz wszelkie informacje na temat dezynfekcji po zalaniu fekaliami. Nasi konsultanci wyczerpująco odpowiadają na wszystkie pytania i chętnie wyjaśnią, jak dokładnie przebiega zabieg czyszczenia po awarii wodnej.

Specjalistyczne działania, jakie przeprowadzamy podczas każdej realizacji, wymagają od nas stosowania fachowych urządzeń do osuszania, a także wysokogatunkowych środków chemicznych. Bezpłatnie wycenimy każdy zabieg sprzątania i odgrzybiania pomieszczenia już w 20 minut.

Pracujemy na terenie całego miasta Ostrołęka, a w szczególności w takich dzielnicach jak m.in.: Osiedle Bursztynowe i Osiedle Dzieci Polskich, a także Osiedle Starosty Kosa.

Sprzątanie piwnicy po zalaniu Ostrołęka

Sprzątanie po zalaniu Ostrołęka – jak odgrzybić pomieszczenie po zalaniu?

Nie od dziś wiadomo, że nadmierna wilgoć, która panuje w naszym domostwie, jest szkodliwa dla zdrowia i niezbędne jest sprzątanie po zalaniu Ostrołęka. Mamy tutaj na myśli nie tylko choroby, które może wywołać zawilgocenie budynku, ale również wady konstrukcyjne.  Permanentna wilgoć w domu to na przykład astma. Musimy zwrócić uwagę przy tym problemie przede wszystkim na ochronę osób starszych i dzieci.

Narażone na dużą wilgotność są przede wszystkim domy, w których doszło do zalania z dachu, lecz nie zadbaliśmy o jego stosowne osuszenie. Szczególnie narażone na zawilgocenie są ściany, gdzie mamy położone tapety. Niestety, ale nowoczesne budownictwo, w którym jest zaplanowana mała ilość otworów wentylacyjnych, nie pomaga nam w ochronie przed wilgocią. 

Realizujemy także odgrzybianie ścian Ostrołęka

Co robić po zalaniu i jak usunąć grzyba ze ściany?

Jeżeli w zalanym pomieszczeniu na ścianach mamy tapety z włókna szklanego, należy je bezwzględnie usunąć. Po wystąpieniu grzyba musimy się go jak najszybciej pozbyć. Usuwanie grzyba ze ścian wymaga fachowej ekipy. Kastelnik od 2013 r. świadczy zabiegi ozonowania po zalaniu. Wykonuje się je wyłącznie przez osoby, które mają do tego stosowne kwalifikacje zawodowe.

Przemysłowe generatory ozonu o mocy od 40 do 240 g./h są naszym podstawowym wyposażeniem do usuwania szkód po zalaniu w budynku. Po realizacji dezynfekcji pomieszczenia ozonem, będzie możliwość w krótkim czasie wrócić do bezpiecznego użytkowania mieszkania. Ozon nie tylko sprawia, że pozbywamy się szkodliwych mikroorganizmów, lecz również nieprzyjemnych zapachów.

Odkażanie piwnicy po zalaniu fekaliami, czy wypompowywanie wody z zalanego pomieszczenia to czynności, które robimy w ramach sprzątania po zalaniu w Ostrołęce.

Jeśli chcesz skorzystać ze specjalistycznych usług, zapraszamy serdecznie do kontaktu. 

Usuwanie grzyba ze ściany

Zdjęcie: usuwanie grzyba ze ściany Ostrołęka © 2023 Kastelnik

Jakie są etapy sprzątania po zalaniu w Ostrołęce?

Do najważniejszych etapów sprzątania po zalaniu, jakie wykonujemy, świadcząc usługę usuwania skutków  zalania, można zaliczyć m.in.: wypompowywanie wody z użyciem specjalistycznej motopompy, osuszanie z zastosowaniem profesjonalnych urządzeń marki Trotec, dezynfekcję z pomocą generatorów ozonu lub zamgławiaczy powietrza.

W trakcie pracy dokładamy wszelkich starań, aby usługi takie jak osuszanie po zalaniu, czy też dezynfekcja po zalaniu była zrealizowana na jak najwyższym poziomie. Pominięcie jakiegoś kroku sprawi, że będziemy mieli do czynienia z negatywnymi skutkami zalania np. grzybem, wilgocią, czy uciążliwym smrodem. Jak najszybsze przejście do działania sprawi, że zminimalizujemy szkody i szybko usuniemy nieprzyjemny zapach po zalaniu.  

Usuwanie szkód po zalaniu – oferta Kastelnik 

 • wieloetapowe sprzątanie po zalaniu Ostrołęka;
 • dezynfekcja po wylaniu nieczystości z szamba – powiat ostrołęcki; 
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu fekaliami;
 • zamgławianie za pomocą generatorów suchej mgły;
 • czyszczenie po zalaniu;
 • mycie i czyszczenie łazienki po zalaniu fekaliami;
 • odkażanie po wybiciu kanalizacji;
 • osuszanie po zalaniu;
 • dezynfekcja i ozonowanie, przez 7 dni w tygodniu;
 • kompleksowe usługi doczyszczania mieszkania po wybiciu kanalizacji.

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

czyszczenie po zalaniu fekaliami w ostrołęce

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie do usuwania szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego. 

Czy zamgławianie po zalaniu jest bezpieczne? 

Zamgławianie suchą mgłą to forma dezynfekcji, dzięki której możemy nie tylko usunąć chorobotwórcze drobnoustroje, ale i również zneutralizować nieprzyjemne zapachy. To zabieg, który polega na generowaniu suchej mgły z nadtlenkiem wodoru i jest on w pełni bezpieczny. 

Jaki jest koszt czyszczenia mieszkania po zalaniu? 

Koszty dotyczące sprzątania pomieszczenia po zalaniu są wyliczane indywidualnie podczas wyceny na miejscu zdarzenia. Cena zaczynać od 800 zł w przypadku podstawowej dezynfekcji i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za czyszczenie kilku pomieszczeń i utylizację zniszczonych przedmiotów.

Osuszanie zalanych budynków po powodzi Kastelnik 7/24 

Gruntowne osuszanie po zalaniu to działania mające na celu skuteczną eliminację skutków zalania. Nasze usługi oferujemy na terenie całego województwa mazowieckiego. Sprzątanie po zalaniu Ostrołęka to specjalistyczne działania firmy Kastelnik, podczas których przeprowadza się także suszenie ścian po zalaniu. To bardzo ważna kwestia, ponieważ pomaga w eliminacji zawilgocenia budynku. Przeprowadzamy dogłębne osuszanie budynków po zalaniu oraz pomiary wilgotności. W celu zamówienia usługi tj. dezynfekcja po zalaniu fekaliami możesz zadzwonić do firmy Kastelnik o każdej porze dnia! Czekamy na Twój telefon

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%