Sprzątanie po zalaniu
Opolskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu woj. opolskie. Jak skutecznie usunąć skutki awarii kanalizacji, najlepsze metody dezynfekcji

Dla osób poszkodowanych w zalaniach świadczymy usługi na sprzątanie po zalaniu Opolskie. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy z należnym zaangażowaniem oraz precyzją. Działamy już od 2013 roku, a do swojej pracy stosujemy wyłącznie specjalistyczny sprzęt oraz atestowane środki chemiczne. W ramach wykonywanych pracy oferujemy czyszczenie po zalaniu fekaliami, myjcie po wybiciu szamba, a także, odkażanie podłogi po cofce z kanalizacji. Konsultanci naszego przedsiębiorstwa czekają na Twój telefony całodobowo, wycena na sprzątanie piwnicy po zalaniu woj. opolskie jest całkowicie bezpłatna. Dezynfekcja pomieszczeń po wybiciu kanalizacji oraz sprzątanie po zalaniu i powodzi w miastach: Opole, Brzeg, Strzelce Opolskie, Głuchołazy, Olesno, Praszka, Gogolin, Kietrz, Głogówek, Byczyna, Prószków, Biała, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Namysłów, Głubczyce, Ozimek, Paczków, Otmuchów, Wołczyn, Tułowice, Kolonowskie, Leśnica, Korfantów, Krapkowice.

Sprzątanie po zalaniu Opolskie

Skuteczne osuszanie po zalaniu Opolskie – zaufaj specjalistom 

Holistyczne podejście do sprzątania i osuszania pomieszczeń zalaniu w województwie opolskim, to naczelny cel każdej profesjonalnej firmy działającej w branży usług specjalistycznych. Usuwanie szkód po zalaniu w domu, to podjęcie wszelkich kroków, aby po realizacji zlecenia, miejsce po powodzi było bezpieczne do dalszego użytkowania. Pamiętać należy przede wszystkim o tym, że po awarii kanalizacji mamy do czynienia nie tylko z cieczą, ale i również z niebezpiecznymi dla naszego zdrowia drobnoustrojami. Dezynfekcja w piwnicy po zalaniu fekaliami, to element odkażania, którego nie można pominąć. Osuszanie domu po zalaniu w Opolu oraz dezynfekcja powierzchni po zalaniu to usługi, których nie należy ignorować po wybiciu kanalizacji lub wylania szamba.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami na Opolszczyźnie – od 2013 r.

Jak długo trwa realizacja usługi dezynfekcji pomieszczeń po zalaniu nieczystościami i fekaliami na terenie Opolskiego? Tu należy, przede wszystkim zasygnalizować, iż ilość awarii wodno – kanalalizacyjnych na terenie województwa opolskiego, znaczenie przekracza średnie statystyki powodziowe w porównaniu z innymi regionami kraju. Nikomu nie jest dziwne, że usługi na sprzątanie pomieszczeń po zalaniu na Opolszczyźnie są dość popularne. Cofka ścieków z kanalizacji to częsta awaria w domach mieszkalnych i kamienicach. Jakość usług na czyszczenie piwnicy po zalaniu, ozonowanie zalanych pomieszczeń, czy też suszenie mokrych ścian ma tutaj ogromne znaczenie. Oferta firmy Kastelnik obejmuje usuwanie skutków po zalaniu w miejscowościach całego województwa opolskiego:

  • specjalistyczne sprzątanie i osuszanie po zalaniu województwo opolskie;
  • całodobowe sprzątanie po zalaniu Opolskie;
  • mycie po wylaniu nieczystości woj. opolskie i okolica;
  • czyszczenie mieszkań po awarii kanalizacji Opole, Kędzierzyn-Koźle, Namysłów;
  • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu;
  • odkażanie pomieszczeń nadtlenkiem wodoru;
  • zamgławianie pomieszczeń piwnicy po zalaniu wodą;
  • utylizacja skażonych przedmiotów po zalaniu fekaliami.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Opolskie

Czyszczenie mieszkania po wybiciu kanalizacji woj. opolskie

Awaryjne czyszczenie mieszkań po wybiciu kanalizacji na terenie województwa opolskiego wykonywane jest przez całą dobę. Tak jak już wspomnieliśmy ścieki to substancja, która jest skrajnym niebezpieczeństwem dla zdrowia człowieka. Dlaczego? Zgromadzone są tam toksyczne mikroorganizmy, które pochodzą od ludzi, zwierząt, a także zlewki różnego rodzaju chemii. Środowisko, które jest tam wytwarzane to miejsce na rozwój i bytowanie licznych wirusów, bakterii i grzybów. Dlatego tak ważne jest, aby po wylaniu nieczystości zadbać również o skuteczną dezynfekcję zalanego miejsca. Nie możemy zwlekać z zawiadomieniem profesjonalnej firmy sprzątającej po awarii rur. Firma Kastelnik uruchomiła w tym celu całodobową infolinię, by móc sprawnie odebrać Twoje zgłoszenie. Mieszkańcy województwa opolskiego mogą dzwonić w każdej chwili, jak tylko niezbędna jest pomoc przy sprzątaniu pomieszczeń po zalaniu. 

Sprzątanie po zalaniu woj. opolskie – całą dobę

Escherichia coli – bakteria występująca w ściekach, która jest niebezpieczna dla ludzi. Choroby, jakie wywołuje to m.in.: zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych, czy też biegunki. 

To na, co warto zwrócić również uwagę, to aspekt bezpieczeństwa w trakcie sprzątanie pomieszczeń po zalaniu w Opolskim. Pracownicy firmy Kastelnik do każdego tego typu zlecenia odpowiednio się przygotowują, gdzie nieodzownym elementem wyposażenia są maski 3M, ale i również kombinezony ochronne. Kwestia bezpieczeństwa prac związanych z odkażaniem zalanych powierzchni to sprawa wielkiej wagi. 

Środki chemiczne do dezynfekcji piwnic po zalaniu Opolskie

Zalana piwnica w Opolu? W pomieszczeniach gospodarczych, garażach, a także piwnicach  w trakcie pracy stosujemy profesjonalne preparaty chemiczne do dezynfekcji po zalaniu. Pracownicy z firmy Kastelnik to wykwalifikowany zespół, nie tylko do usuwania szkód po zalaniu, ale również samego dekontaminacji zalanych pomieszczeń. Ile warte jest nasze doświadczenie oraz specjalistyczna chemia do sprzątania? To specjalistyczna wiedza na temat tego, jakie proporcje danego specyfiku połączyć z wodą lub na przykład, jaki rodzaj substancji aktywnych powinniśmy użyć, aby dezynfekcja była skuteczna. Pamiętajmy również o niezwykle ważnej kwestii, jaką jest fakt, czy środki chemiczne są atestowane i bezpieczne dla naszego środowiska. Ozonowanie pomieszczeń piwnicy po zalaniu, za pomocą przemysłowych generatorów ozonu, to sprawdzony sposób na odgrzybianie zalanych pomieszczeń. 

Czyszczenie piwnicy po zalaniu Opolszczyzna

Kastelnik – skuteczna dezynfekcja pomieszczeń po wybiciu kanalizacji na wyciągnięcie ręki

Kastelnik to sprawdzona firma sprzątająca po zalaniu działająca na terenie województwa opolskiego. Oferujemy sprawdzone metody dezynfekcji zlanych domów oraz osuszanie opolskich budynków po wybiciu kanalizacji. Zgromadzone przez lata doświadczenie pomogło nam wykonać mnóstwo zleceń dla osób prywatnych, firmy, czy instytucji państwowych. Działamy wielowymiarowo, tak, aby, być na miejscu zdarzenia jak najszybciej. Pamiętaj, wycena na czyszczenie zalanego pomieszczenia jest całkowicie bezpłatna.

Województwo opolskie i zalanie piwnicy? Nie zwlekaj – zadzwoń i zapytaj o dezynfekcję powierzchni po fekaliach!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.4
3,4 rating
3.4 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 9)
Doskonale45%
Bardzo dobrze22%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie33%