Sprzątanie po zalaniu Opole

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Opole. Czy jest konieczna dezynfekcja zalanego pomieszczenia? Całodobowe usługi firmy Kastelnik

Zalanie pomieszczenia domu to nic przyjemnego mieszkańców powiatu opolskiego. Wachlarz specjalistycznych usług firmy Kastelnik obejmuje sprzątanie po zalaniu Opole, które zawiera kompleksowe usuwanie szkód po zalaniach wraz z suszeniem mokrych ścian i ich dezynfekcją. Poszczególne kroki czyszczenia pomieszczeń po zalaniu w Opolu – usuwanie skutków po zalaniach wodą, które obejmuje:

 • odpompowanie wody z zalanej piwnicy domu;
 • wybranie nieczystości z posadzki;
 • wstępne odkażanie po fekaliach za pomocą ozonu;
 • utylizacja mienia;

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu opole

Sprzątanie po zalaniu Opole Stare Miasto

Wiele osób szuka wsparcia, kiedy staną w obliczu tragedii, jaką jest zalana piwnica lub dom mieszkalny. Warto mieć pod ręką kilka sprawdzonych kontaktów i zadzwonić do wiarygodnej firmy, która oferuje sprzątanie po zalaniu Opole, obsługują wszystkie dzielnice w tym Stare Miasto. Niestety, ale mamy obecnie na świecie, coraz więcej powodzi, więc usuwanie szkód po zalaniu zdarza się niemal w każdym tygodniu. Jeżeli szukasz wsparcia odnośnie do czyszczenia po zalaniu — śmiało zadzwoń do firmy Kastelnik.

Powódź stulecia na Opolszczyźnie – 1997 rok

Walka z żywiołami generuje niesamowite koszty, gdzie woda jest jednym z najczęściej występujących żywiołów na kuli ziemskiej. Obecnie mamy na Świecie wiele powodzi i zalań, które pochłaniają wiele ofiar spośród ludności cywilnej. Takie zdarzenia są wypadkową mocnych obfitych deszczy i wylaniem rzek na terenach zalewowych niezabezpieczonych wałami przeciw powodziowymi. W Polsce powódź stulecia mieliśmy 1997, a jej niszczycielskie skutki nie ominęły miasta Opole.

Ile kosztuje dezynfekcja po zalaniu Opolszczyzna

Opole — ile kosztuje czyszczenie mieszkania po zalaniu?

Dwadzieścia lat później, nasze miasto jest zupełnie inaczej zabezpieczone przed żywiołem, jakim jest woda. System wczesnego ostrzegania działa niezwykle skutecznie, a miasto ma dziś zupełnie inne zabezpieczenia przed wielką wodą. Nie oznacza to, że dziś nie mamy zalań w mieście. Usługi na sprzątania po zalaniu Opole są wciąż zamawiane przez osoby prywatne, gdyż zalaniom ulegają mieszkania, domy, a czasem zakłady przemysłowe. Koszt sprzątania po zalaniu małego mieszkania w Opolu to suma zaczynająca się od 700 zł, natomiast większe zniszczenia powodują automatycznie kilkukrotny wzrost tej ceny. W wojewodzie opolskim często zamawiane jest czyszczenie po zalaniu fekaliami, czy osuszanie pomieszczenia, w którym nastąpiło wylanie wody z kanalizacji. Usługi te przeprowadzane są przez całą dobę, co znacznie ułatwia wszystkie interwencje.

Jak wygląda mycie ścian suchym lodem po zalaniu?

Mycie ścian po zalaniu suchym lodem to nowoczesna metoda czyszczenia, która jest dostępna w ofercie firm działających na terenie woj. opolskiego. Czyszczenie podłogi tą metodą nie generuje dużych kosztów i jest niezwykle popularne w wielu fabrykach. Warto wspomnieć, iż praca ta jest zamawiana, gdyż znaczenie przyspiesza proces usuwania skutków zalania. Tu nie ma się co oglądać na inne metody, warto zainwestować w profesjonalne czyszczenie po zalaniu i osuszanie mokrych ścian. Te usługi to zdecydowanie absolutne minimum po zalaniu, które powinieneś zrealizować.

dezynfekcja piwnicy po zalaniu w Opolu

Dezynfekcja piwnicy po zalaniu Opole — 7/24

Jest wiele etapów dotyczących sprzątania zalanego domu. Jednym z nich jest właśnie dezynfekcja po zalaniu w Opolu, a o konieczności przeprowadzeniu tego zabiegu informujemy już w czasie pierwszego kontaktu telefonicznego. Usuwanie skutków zalania pomieszczenia, nie może być skutecznie przeprowadzone z pominięciem odkażania i eliminacji drobnoustrojów.  Wiemy, że pomoc przy czyszczeniu po zalaniach, jest oczekiwana od nas przez całą dobę, i właśnie dlatego oferujemy telefoniczną infolinię czynną non-stop.

Jakie usługi można zamówić w firmie Kastelnik?

 • Całodobowe sprzątanie pomieszczeń po zalaniu w Opolu;
 • dezynfekcja po fekaliach Opole, Lewin Brzeski;
 • usuwanie nieczystości po wybiciu szamba;
 • likwidację zapachów po zalaniu fekaliami;
 • odgrzybianie ściany łazienki w Opolu;
 • osuszanie budynku po zalaniu;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji Opole, Tarnów Opolski, Niemodlin;
 • utylizacja wyposażenia po zalaniu woj. Opolskie tj. Bierdzany, Pokój.

ozonowanie mieszkania po fekaliach

Ozonowanie mieszkania po fekaliach z zalania, zamgławianie

Odkażanie za pomocą ozonu to metoda na prawidłową dezynfekcję powietrza i likwidowanie groźnych drobnoustrojów znajdujących się w powietrzu. Usługi te  najlepiej przeprowadzić przy pomocy urządzeń do ozonowania powietrza lub suchej mgły. Obie te metody dezynfekcji po zalaniu, są skuteczne, a różnicą jest środek biobójczy. W pierwszym przypadku jest nim ozon, a w drugim nadtlenek wodoru. Bez względu na to czy specjalistyczne sprzątanie wykonamy za pomocą ozonowania, czy też zamgławianie po zalaniu, oba sposoby zdadzą egzamin.

Kastelnik — po zalaniu domu w Opolu, zadzwoń!

Jeżeli szukasz renomowanej firmy, która wykona czyszczenie zalanego mieszkania, warto zadzwonić do techników Kastelnik. Wśród szerokiego zakresu naszych usług jest odpompowywanie wody z szybu windy, sprzątanie po wybiciu kanalizacji, a także osuszanie i dezynfekcja pomieszczeń.  Nasze telefony alarmowe są wyłącznie do Twojej dyspozycji, więc możesz kontaktować się z nami w przypadku interwencyjnego sprzątania po zalaniu.

Kastelnik — gruntowne usuwanie szkód po zalaniach w Opolu.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%