Sprzątanie po zalaniu Opoczno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja i sprzątanie po zalaniu Opoczno. Jak szybko wysprzątać dom po zalaniu fekaliami z szamba?

Zalanie domu fekaliami? Kastelnik to kompleksowe i profesjonalne usługi sprzątające, które od wielu lat oferujemy poszkodowanym w ciężkich sytuacjach po powodzi w domu.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Uszkodzone rury, czy też roznoszące się w powietrzu nieczystości wymagają wdrożenia usług takich jak sprzątanie po zalaniu Opoczno. Zapewniamy pomoc w razie zalania domu fekaliami, co oznacza, że możemy dotrzeć do Twojego mieszkania w ciągu kilku godzin od pierwszego telefonu i kontaktu z nami. Nasz zespół jest w doskonale przeszkolony z zakresu dezynfekcji po wylaniu szamba i zawsze szybko pracuje nad usunięciem nieczystości i wód opadowych z piwnicy. Czyszczenie po zalaniu, to prace takie jak: 

 • Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu.
 • Doczyszczanie posadzki po fekaliach i nieczystościach.
 • Utylizacja termiczna skażonych przedmiotów.
 • Zamgławianie nadtlenkiem wodoru H2O2.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Opoczno

Nasz zespół zapewnia całodobową pomoc po awarii kanalizacji na terenie całego miasta. Warto dodać, iż dezynfekcja po zalaniu Opoczno wykonywana jest na terenie całego województwa łódzkiego , a m.in. w takich dzielnicach jak np.: Osiedle za Wulkanem i Śmiglówka oraz Gorzałków.

Sprzątanie po zalaniu Opoczno – jak możemy pomóc?

W ramach świadczenia usługi tj. sprzątanie po zalaniu w Opocznie informujemy klientów, iż niezbędne jest stosowanie atestowanych środków do odkażania. Każde czyszczenie po zalaniu powinno być realizowane zgodne ze standardami jakości IICRC i zakończone wystawieniem certyfikatu. Sprzątanie po wybiciu kanalizacji rozpoczyna się od stworzenia kosztorysu i planu usunięcia szkód po zalaniu. Następnie w zależności od tego, jaki rodzaj zalania wystąpił, musimy podjąć odpowiednie kroki.

Najczęściej zamawianym etapem specjalistycznego czyszczenia jest:

 • Wypompowanie wody z piwnicy.
 • Osuszanie mokrych ścian i usuwanie grzyba.
 • Dokładne sprzątanie podłogi po zalaniu.
 • Dezynfekcja za pomocą ozonu lub nadtlenku wodoru.

Usuwanie szkód po zalaniu w Opocznie – zaufaj specjalistom

Zalany dom w Opocznie? Dla nas to nie problem. Żadna powódź nie jest zbyt duża dla naszego zespołu, by uwinąć się szybko z powierzonym zadaniem. Oczywiście wiemy, iż na terenie województwa łódzkiego występują często potężne burze, które powodują powodzie na ulicach i zalanie piwnic i garaży. Dobra firma sprzątająca jest zawsze na miejscu, aby pomóc posprzątać cały bałagan. W celu zamówienia realizacji czyszczenie po wybiciu kanalizacji – zadzwoń. Konsultanci telefoniczni, by pomóc w potrzebie.

firma sprzątająca po zalaniach

Zdjęcie: firma sprzątająca po zalaniach © Kastelnik 2021

Wypompowywanie wody po powodzi – motopompy hydrauliczne

Do urządzeń, które powinny być na wyposażeniu każdej firmy sprzątającej, zaliczyć można pompę do wody brudnej, wiadra i mopy do sprzątania oraz ozonatory do dezynfekcji. Ważną kwestią jest to, aby motopompa nadawała się do wypompowywania różnej ilości wody, także tej, gdy jest ona zanieczyszczona fekaliami. Pamiętać należy, iż w przypadku powodzi i wybicia szamba będziemy mieli do czynienia z nieczystościami skażonymi biologicznie. Metoda, która jest niezwykle skuteczna w branży, to ozonowanie pomieszczeń po fekaliach. Zabieg rozpoczyna się od zabezpieczenia pomieszczeń i wyniesienie kwiatów na zewnątrz. Ważne jest, by w ozonowanych mieszkaniach nie przebywały osoby postronne.

wypompowywanie wody z piwnicy po zalaniu

Zdjęcie: wypompowywanie wody z piwnicy po zalaniu © 2021 Kastelnik

Dezynfekcja po zalaniu Opoczno – usuwanie fekaliów 

Zalany dom to poważna sytuacja, która nie dość, że utrudnia życie domowników, to jeszcze generuje koszty. Dlaczego? Otóż wiąże się z nie tylko z usuwaniem nieprzyjemnych zapachów, ale również z koniecznością suszenia mokrych ścian. Dezynfekcja po zalaniu w Opocznie jest usługą często zamawianą wśród mieszkańców miasta. Samodzielne czyszczenie po zalaniu może okazać się mało skuteczne, ponieważ odoroczynne substancje nie są łatwe do zneutralizowania. Szeroko dostępne detergenty z supermarketów, które tylko maskują uciążliwy fetor. Specjalistyczne firmy sprzątające posiadają sprawdzone metody likwidowania smrodu, a jedną z nich jest zamgławianie suchą mgłą. To idealny sposób na dezynfekcje budynku, W tej kwestii, lepiej zaufać profesjonalistom!

Specjalistyczna oferta firmy Kastelnik 2022/2023 zawiera: 

 • gruntowne sprzątanie po zalaniu Opoczno;
 • czyszczenie po zalaniu piwnicy;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • osuszanie po zalaniu;
 • utylizacja skażonych mebli;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • wypompowywanie wody po powodzi;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • dezynfekcja po zalaniu Opoczno;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • czyszczenie po zalaniu fekaliami;
 • usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów;
 • mycie i sprzątanie po wybiciu szamba.

Usługa sprzątania piwnic po zalaniu dostępna jest również w miastach:

Inne usługi dostępne w województwie łódzkim: Sprzątanie po zmarłych w Łodzi

Skuteczna pomoc po zalaniu domu

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Każdemu może przydarzyć się zalanie i nie chodzi tu tylko o powódź w domu, ale także o ukryte szkody wodne spowodowane kondensacją i wilgocią. Dowiedz się więcej o tym, jak możesz chronić swój dom przed zalaniem. Czy masz jakieś pytania? Poniżej prezentujemy odpowiedzi, na te najczęściej nam zadawane przez mieszkańców Kutna i okolicznych miejscowości.

Ile kosztuje czyszczenie po zalaniu?

Cena sprzątania mieszkania po zalaniu ustalona jest po wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Koszt czyszczenia pomieszczenia po zalaniu zaczyna się od 700 zł w przypadku podstawowej dezynfekcji i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za sprzątanie kilkunastu pomieszczeń i utylizację zalanych przedmiotów.

Czy odkażanie ozonem jest bezpieczne?

Dezynfekcja z użyciem ozonu jest w pełni bezpieczna. Zabieg ten powinien być przeprowadzony przez przeszkolone osoby, ponieważ posiadają oni odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Ozonowanie pomieszczeń powinno być cały czas monitorowane za pomocą mierników do pomiaru stężenia ozonu.

 

czyszczenie po wybiciu kanalizacji w opocznie

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Opocznie w woj. łódzkim

Kiedy stajesz w obliczu następstw awarii kanalizacji, możesz poczuć się jak w sytuacji bez wyjścia. Ale nie martw się! Oferujemy czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Opocznie i innych miastach województwa łódzkiego. Działamy z zachowaniem najwyższych standardów i norm obowiązujących w branży. Kastelnik zadba o to, aby Twoje zalane mieszkanie wróciło do normy, bez śladów fekaliów i nieczystości. Dostarczamy fachową usługę sprzątania, która gwarantuje usunięcie chorobotwórczych mikroorganizmów za pomocą środków, które w składzie posiadają m.in.: fenol i czwartorzędowe związki amoniowe. Czyszczenie po zalaniu Opoczno to bezpłatna wycena usługi – skontaktuj się więc z nami, aby uzyskać więcej informacji na ten temat!

Kastelnik – czas na sprzątanie Twojej nieruchomości!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%