Sprzątanie po zalaniu Olkusz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Olkuszu. Jak przebiega likwidowanie chorobotwórczych drobnoustrojów po awariach kanalizacyjnych? 

Zalany dom fekaliami? Usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów ze skażonych biologicznie powierzchni to część zabiegu na sprzątanie po zalaniu Olkusz woj. małopolskie– specjalistyczne usługi Kastelnik 7/24.

Tego typu świadczenie bezapelacyjnie powinno być wykonywane przez wyszkolonych w tym celu specjalistów, którzy mają stosowne doświadczenie. Jest to ważne, biorąc pod uwagę higienę i bezpieczeństwo pracy podczas przebiegu zabiegu tj. dezynfekcja po wybiciu kanalizacji.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Środki ochrony osobistej podczas profesjonalnego odkażania to m.in.:

 • filtropochłaniacz ABEK2P3;
 • kombinezon ochronny poziom ochrony II;
 • rękawice medyczne jednorazowego użytku;
 • maska pełnotwarzowa.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Olkusz

Bezpłatna wycena, czy całodobowy kontakt telefoniczny 365 dni w roku to pomoc dla wszystkich osób, które ucierpiały podczas różnego rodzaju awarii. Związanych z system kanalizacyjnym lub powodziami.

Całodobowe usuwanie szkód po zalaniach to usługi m.in. na Osiedlu Młodych oraz Osiedlu Pakuska. Wszystkie etapy sprzątania dostępne na terenie całego miasta to:

 • wypompowywanie wody po z piwnicy;
 • sprzątanie po zalaniu fekaliami;
 • dezynfekcja pomieszczenia za pomocą ozonu;
 • utylizacja termiczna.

Sprzątanie po zalaniu Olkusz – na czym polega?

Działania, które mają na celu usunięcie wszystkie konsekwencje zalań to w skrócie opis usługi sprzątanie po zalaniu w Olkuszu. Na czym jednak dokładnie to polega? Czynnością, od której trzeba zacząć, jest sporządzenie kosztorysu prac wraz z wyceną. Następne jest skompletowanie  odpowiedniego wyposażenia.

Dezynfekcja po wybiciu kanalizacji Olkusz przebiega z zastosowaniem zabiegu ozonowanie po zalaniu. Stosuje się do tego przemysłowy generator ozonu o minimalnej mocy 40 g/h. Odkażanie ozonem jest wykorzystywane w wielu branżach, także w sprzątaniu funeralnym. W celu uzyskania większej ilości informacji warto zadzwonić na infolinię czynną 24/7. Czyszczenie i usuwanie nieczystości to nasza wąska specjalizacja.

Inna usługa dostępna w woj. małopolskim: sprzątanie po zgonach Limanowa

Kiedy wykonać osuszanie po zalaniu domu wodą?

Zalane pomieszczenia są nie tylko przeszkodą w użytkowaniu danych przestrzeni. To także bezpośrednie niebezpieczeństwo dla naszego zdrowia. Jeśli wilgoć gromadzi się w ścianach powstać może grzyb i pleśń. Takie warunki są bardzo szkodliwe dla osób, które mają choroby układu oddechowego np. astmę. Dlatego niezwykle ważne jest, aby pozbyć się wilgoci poprzez osuszanie jak najszybciej po wystąpieniu zalania.

Wiele osób myśli, że wystarczy otworzyć okna i wszystko wywietrzeje. Jednak nie jest to tak łatwe. Technicy przedsiębiorstwa Kastelnik stosują specjalistyczne osuszacze marki Trotec, co ważne, wypożyczają je także klientom prywatnym. Wystarczy jeden telefon lub e-mail, a nasza firma wyśle kosztorys robót.

osuszanie po zalaniu

Zdjęcie: osuszanie po zalaniu © 2023 Kastelnik

Czyszczenie po wylaniu fekaliów w Olkuszu

Dogłębne czyszczenie skażonych biologicznie miejsc po wylaniu fekaliów to usługa, którą powinny wykonywać wyłącznie przeszkolone w tym celu jednostki. Specjalistyczne firmy sprzątające, gdy chcą zlikwidować brzydkie zapachy po nieczystościach, stosują zamgławianie po zalaniu.

Jest to zabieg, który wykorzystuje suchą mgłę z aktywnym nadtlenkiem wodoru. Mgła ta trafia do wszystkich miejsc w dezynfekowanym pomieszczeniu, nawet tych trudno dostępnych. Odkażanie ze specjalistycznym fumigatorem jest sprawne i skuteczne, a przede wszystkim bezpieczne dla środowiska.

czyszczenie piwnicy po wybiciu fekaliów

Zdjęcie: czyszczenie piwnicy po wybiciu fekaliów © 2023 Kastelnik

Oferta czyszczenia po awariach wodnych Kastelnik:

 • sprzątanie po zalaniu Olkusz;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • usuwanie grzyba i pleśni ze ścian;
 • osuszanie po zalaniu;
 • wypompowywanie wody z piwnicy;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • utylizacja termiczna;
 • odkażanie skażonych biologicznie posadzek po fekaliach;
 • dezodoryzacja powietrza po nieczystościach;
 • czyszczenie po zalaniu;
 • likwidowanie szkodliwych mikroorganizmów.

Profesjonalne usuwanie szkód po awarii kanalizacji dostępne jest w miastach:

 • Kraków
 • Krynica-Zdrój
 • Krzeszowice
 • Libiąż
 • Limanowa
 • Myślenice
 • Mszana Dolna

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Kastelnik oferuje szeroki zakres usług – od dezynfekcji, przez mycie podłóg po fekaliach, po usuwanie nieprzyjemnych zapachów – wszystko w zaskakująco dobrej cenie. Oferujemy nawet usługę ozonowania dużych powierzchni dla klientów prywatnych, którzy chcieliby odświeżyć gruntowanie powietrze.  Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące usługi sprzątanie po zalaniu w mieście Olkusz:

Czy zamgławianie pomieszczeń po zalaniu jest bezpieczne?

Metoda, jaką stosuje wiele profesjonalnych firm sprzątających po zalaniu, jest zamgławianie nadtlenkiem wodoru. Technika ta jest nie tylko skuteczna, ale i bezpieczna. Sucha mgła dociera do trudno dostępnych miejsc i usuwa chorobotwórcze bakterie.

Czy wietrzenie okien pomoże w usunięciu wilgoci ze ścian?

Niestety, ale wietrzenie po zalaniu to amatorska próba rozwiązania problemu. Ta metoda osuszania jest nieskuteczną praktyką na zlikwidowanie wilgoci obecnej na ścianach budynku. Fachowcy z branży radzą, iż najlepiej zastosować specjalistyczne urządzenia do osuszania, które w sprawny i skuteczny sposób pomogą nam wysuszyć zalane powierzchnie.

 

czyszczenie po zalaniu fekaliami

Całodobowy kontakt telefoniczny - Kastelnik Usługi 7/24

Osuszanie po zalaniu, czy zamgławianie nadtlenkiem wodoru to części składowe kompleksowej usługi sprzątanie po zalaniu w Olkuszu. Jej zamówienie jest bardzo proste. Wystarczy zadzwonić na infolinię interwencyjną przedsiębiorstwa Kastelnik, które świadczy ją od 2013 roku. Ponadto można podczas pierwszej rozmowy skorzystać z bezpłatnej wyceny zlecenia czyszczenie po wybiciu kanalizacji. Profesjonalne usuwanie konsekwencji zalań wykonywane jest zgodnie z zasadami BHP i z zachowaniem przepisów obowiązującego w naszym kraju prawa. Zadzwoń i zamów już teraz!

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu w Olkuszu!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%