Sprzątanie po zalaniu Oleśnica

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kompleksowa dezynfekcja i sprzątanie po zalaniu w Oleśnicy. Czy osuszanie zalanej piwnicy jest konieczne? 

Zalana piwnica? Na terenie woj. dolnośląskiego oferujemy sprzątanie po zalaniu Oleśnica. Realizujemy nie tylko dezynfekcję po zalaniu fekaliami, ale również profesjonalne osuszanie mokrych i zawilgoconych ścian.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Często zdarza się, iż domy w stanie deweloperskim wymagają suszenia wilgotnych tynków. Kastelnik proponuje wynajem specjalistycznego sprzętu do suszenia mokrych ścian i likwidowania wilgoci technologicznej pojawiającej się przy pracach mokrych. Czyszczenie po zalaniu realizujemy również w lokalizacjach takich jak Syców, Namysłów czy też Bierutów.

Szukasz pomocy? Nasza infolinia telefoniczna czynna jest przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Oferujemy usuwanie skutków zalania z podziałem na etapy:

 • odpompowywanie wody z zalanego pomieszczenia;
 • czyszczenie po zalaniu fekaliami;
 • dezynfekcję za pomocą ozonu;
 • sprzątanie po zalaniu wraz z doczyszczaniem;
 • utylizację przedmiotów zniszczonych w powodzi.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Oleśnica

Sprzątanie po zalaniu Oleśnica – jak wykonać osuszanie?

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy profesjonalnej ekipy, zadzwoń do nas i zamów sprzątanie po zalaniu Oleśnica lub inne nasze usługi oferowane na terenie Dolnego Śląska. Nigdy nie jest za późno na usunięcie szkód po zalaniu w domu lub w biurze. Awaria kanalizacji może przytrafić się każdemu z nas bez względu na lokalizację. Tu liczy się szybkie działanie i natychmiastowa pomoc.

Czyszczenie po zalaniu to nie tylko gruntowne doczyszczanie podłóg i ścian zalanych fekaliami. To przede wszystkim dezynfekcja pomieszczeń i skuteczne odkażanie po wylaniu nieczystości. Te usługi nie jest łatwo wykonać samemu, bez specjalistycznego sprzętu do osuszania.

Czy zamgławianie pomieszczeń po zalaniu jest konieczne?

Dobrym pomysłem na skuteczne odkażanie zalanych powierzchni jest zamgławianie suchą mgłą. Jest to metoda dezynfekcji polegająca na zniszczeniu wszelkich drobnoustrojów za pomocą suchej mgły, gdzie środkiem biobójczym jest nadtlenek wodoru. Cząsteczki glikogenu unoszące się w powietrzu są od niego lżejsze i na nich to właśnie transportowany jest nadtlenek wodoru.

Najważniejszą zaletą tej metody dezynfekcji jest duża przenikliwość do trudno dostępnych miejsc. Stąd też wynika jej duża skuteczność. Oczywiście w przypadku zamgławiania pomieszczeń nadtlenkiem wodoru ważne jest odpowiednie zabezpieczenie pomieszczenia przed niepożądanym wtargnięciem osób trzecich. Tu sprawdza się tablica: Trwa dezynfekcja po zalaniu. Osobom nieupoważnionym wstęp wzbroniony!

Zamgławianie suchą mgłą po zalaniu

Zamgławianie suchą mgłą i nadtlenkiem wodoru po zalaniu © 2021 Kastelnik

Ile kosztuje czyszczenie po zalaniu w Oleśnicy?

Kompleksowe prace sprzątające, realizowane przez ekipę Kastelnik można zamówić poprzez infolinię 24/7. Być może zastanawiasz się, ile kosztuje sprzątanie piwnicy po zalaniu w Oleśnicy. Koszty usuwania szkód po zalaniu  możesz poznać już po pierwszej rozmowie telefonicznej.

Oferujemy bez kosztową wycenę na podstawie kilku zdjęć przesłanych na e-mail. Orientacyjny cena czyszczenia po zalaniu i odkażania rozpoczyna się od kwoty 700 złotych. Masz więcej pytań? Zadzwoń na naszą interwencyjną infolinię telefoniczną.

Kastelnik – usuwanie skutków zalania woj. dolnośląskie

 • kompleksowe sprzątanie po zalaniu Oleśnica;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • mycie i sprzątanie po awarii kanalizacji w Namysłowie;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji Dolny Śląsk;
 • suszenie ścian budynku po zalaniu;
 • ozonowanie po zalaniu Syców;
 • dezynfekcja piwnicy po wybiciu kanalizacji;
 • usuwanie zapachów;
 • sprzątanie po zalaniu fekaliami;
 • czyszczenie po zalaniu Bierutów;
 • utylizacja skażonych biologicznie przedmiotów.

Usługa dezynfekcji patogenów po zgonie dostępna jest również w miastach:

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania związane z usuwaniem szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji i wskazówek. Oczywiście zachęcamy również do przesyłania zapytań w formie wiadomości e-mail lub dzwoniąc na nasz całodobowy telefon alarmowy.

Czy odkażanie mieszkania po zalaniu jest konieczne?

Jeśli chcemy zachować bezpieczne pomieszczenie, które zostało wcześniej zalane np. przez fekalia, to oprócz nieczystości, usunąć także musimy szkodliwe mikroorganizmy. Najlepiej w tym celu skontaktować się z profesjonalną firmą sprzątającą, która przeprowadzi dezynfekcję mieszkania po zalaniu.

Ile czasu mam na usunięcie skutków zalania?

Sprzątanie po zalaniu najlepiej wykonać tak szybko, jak to tylko możliwe. Niestety, ale z doświadczenia wiem, iż nie zawsze jest to możliwe. Często bywa tak, że nie jesteśmy tego w stanie wykonać samodzielnie bez specjalistycznego sprzętu np. motopompy do wypompowania wody z piwnicy. Tu z pomocą może nam przyjść dobra ekipa sprzątająca.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Oleśnica 7/24 

Kastelnik świadczy nie tylko skuteczne mycie podłóg po wybiciu kanalizacji w Oleśnicy, ale również osuszanie mieszkań po zalaniu w okolicznych miejscowościach powiatu oleśnickiego. Restytucja mienia zniszczonego przez wodę to specjalistyczne prace dekontaminacji, które mające za zadanie  usunięcie grzybów i drobnoustrojów. Zalana piwnica w Oleśnicy? Zadzwoń po pomoc do ekipy Kastelnik. Skuteczne usuwanie szkód po zalaniach!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%