Sprzątanie po zalaniu
Nysa

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Firma Kastelnik świadczy sprzątanie po zalaniu Nysa woj. opolskie. Jak pozbyć się nieczystości po wybiciu kanalizacji?

Miałeś zalanie domu w Nysie i szukasz pomocy? Kastelnik na co dzień oferuje usługi tj. sprzątanie po zalaniu Nysa, obsługując przy tym również inne miasta w powiecie nyskim. Sprawdzona firma do usunięcia skutków zalanie w domu czy też w mieszkaniu to w tym przypadku gwarancja sukcesu. Osoby zajmujące się zawodowo czyszczeniem po wybiciu kanalizacji są w stanie nie tylko pozbyć się nieczystości po zalaniu, ale również usunąć zapach fekaliów.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Nysa

Sprzątanie po zalaniu Nysa- mieszkanie, piwnica

Nasze doświadczenie przy sprzątaniu piwnic po zalaniu Nysa oraz sprawdzone środki czyszczące bez wątpienia pomagają w czyszczeniu zalanych fekaliami pomieszczeń. Działania te umożliwiają nie tylko na sprzątanie piwnic po zalaniu Nysa, ale również ich dezynfekcję. Należy pamiętać, iż fekalia mogą stanowić zagrożenie bakteriologiczne, którego nie wolno nam zlekceważyć. Infolinia telefoniczna firmy Kastelnik czynna jest przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, oznacza to, iż możesz do nas zadzwonić o każdej porze.   Pracujemy na terenie miasta Nysa np. w takich dzielnicach jak: Radoszyn, Dolna Wieś, Jędrzychów itp.

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu Nysa- domy, biura

Zagrożenie bakteriologiczne po wybiciu fekaliów to sytuacja ciężka dla domowników. Ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych po zalaniu w Nysie może być jedną z dróg na szybkie rozwiązanie problemu. Bez względu na to, jaka była jej przyczyna zalania posadzki, powinniśmy od razu zadzwonić do profesjonalnej firmy sprzątającej po zalaniach i zasięgnąć porady na temat możliwości usunięcia skutków zalania domu. Kastelnik usuwa awarie po zalaniach przez całą dobę, 365 dni w roku.

czyszczenie po fekaliach

Zdjęcie: czyszczenie po fekaliach © 2021 Kastelnik

Każda profesjonalna firma zajmuje się nie tylko dezynfekcją po zalaniu, ale i utylizacją skażonego mienia np. podłóg czy też wyposażenia mieszkania. Często klienci pragną zamówić dezynfekcję po zalaniu fekaliami, bez usuwania źródła. Dzieje się tak, gdyż rzeczoznawca ds. likwidacji zalań z ubezpieczalni, nie zawsze jest dostępny. Zdarza się, iż mieszkańcy są zmuszeni do mieszkania w takich trudnych warunkach. Bezwzględnie należy zadać siebie jednak sprawę, z tego, iż jest to niezwykle niebezpieczne. Sprzątanie po zalaniu Nysa to komfort, na który powinno być, stać każdego z nas.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Nysie- woj. opolskie

Specjalistyczne sprzątanie zalanych domów i czyszczenie po wybiciu kanalizacji Nysa to wiele etapów, które powinny być zrealizowane krok po kroku. Pierwszym etapem sprzątania po zalaniu fekaliami, jest pozbycie się szlamu i wyczyszczenie podłogi po zalaniu. Kolejnym etapem jest drobiazgowe czyszczenie wyposażenia, które nie będzie poddane utylizacji po zalaniu. Na koniec wszystkie pomieszczenia są poddane do dezynfekcji po zalaniu poprzez ozonowanie lub zamgławianie. W Nysie- czyszczenie pomieszczeń po wybiciu kanalizacji na zadanie, które śmiało, można  powierzyć, firmie sprzątającej Kastelnik.

nysa skuteczna pomoc

Nasi technicy podczas czyszczenia po zalaniu Nysa, zabezpieczają się za pomocą strojów ochronnych, masek 3M oraz obuwia ochronnego. Oferujemy następujące usługi:

 • sprzątanie piwnicy po zalaniu Nysa;
 • czyszczenie po zalaniu mieszkania;
 • dezynfekcja po fekaliach;
 • sprzątanie pomieszczeń po zalaniach;
 • mycie posadzki po zalaniu fekaliami;
 • odkażanie po wybiciu szamba;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji Nysa;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu;
 • usuwanie nieczystości po zalaniu;
 • likwidacja zagrożenia epidemiologicznego;
 • sprzątanie po wybiciu szamba;
 • odkażanie po zalaniu.
restytucja mienia po zalaniu szlamem

Zdjęcie: restytucja mienia po zalaniu szlamem © 2021 Kastelnik

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu to czynność związana z usunięciem groźnych bakterii, które powstały wskutek wybicia kanalizacji lub wybicia szamba. Do tych prac należą m.in.

 • Usunięcie zalanych przedmiotów za pomocą specjalnych środków chemicznych lub ozonatorów;
 • likwidacja skażonego mienia po zalaniu wodą;
 • dogłębne czyszczenie wszystkich powierzchni płaskich;
 • dezodoryzacja i dezynfekcja pomieszczeń za pomocą ozony.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami w powiecie nyskim

Po zalaniu domu często mamy styczność z uciążliwym fetorem po fekaliach lub po wybiciu szamba. Powstaje on po zalaniu podłogi nieczystościami i wówczas nie pozostaje nam nic innego jak wykonanie dezynfekcji po fekaliach. Jest to czynność niezwykle ważna, która sprawi, iż zalane pomieszczenie będzie dalej zdatne do bezpiecznego użytkowania.

W skład dezynfekcji po zalaniu fekaliami w Nysie wchodzi nie tylko czyszczenie po zalaniu, ale również usunięcie skażonych mebli. Odkażanie powietrza to zadanie, które śmiało, można zlecić jednej z wielu firm sprzątających po zalaniu, zajmujących się usuwaniem skutków zalania w województwie opolskim. Podczas realizacji tego zlecenia nasi pracownicy przestrzegają zasady BHP.

usuwanie fekaliów po zalaniu

Usuwanie fekaliów po zalaniu Nysa

Sprzątamy mieszkania po zalaniu w Nysie oraz na terenie całego województwa opolskiego. Zajmujemy się profesjonalnym usuwaniem zanieczyszczeń po wybiciu kanalizacji oraz po fekaliach nie tylko w Nysie, ale i w okolicy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę. Jeżeli jesteś ofiarą zalania szamba lub kanalizacji- zadzwoń do firmy sprzątającej po zalaniach Kastelnik. Czekamy na Twój telefon z miast:

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%