Sprzątanie po zalaniu Nowy Targ

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Nowym Targu. Czy po wybiciu kanalizacji warto zamówić profesjonalną ekipę do dezynfekcji?

Kiedy potrzebujesz eksperta do dezynfekcji zalanego domu? Jest kilka przypadków losowych, takich jak pęknięta rura czy cofka z kanalizacji, po których warto, zasięgnąć porady specjalisty. Po ponad 10 latach doświadczenia wiemy, jak wykonać sprzątanie po zalaniu Nowy Targ lepiej niż ktokolwiek inny.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Już wcześniej na blogu poruszaliśmy temat, jakie są etapy sprzątania po zalaniu, cały czas twierdzimy, iż warto sięgnąć do tego artykułu i przeczytać kilka cennych porad na temat czyszczenia skażonych powierzchni.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Nowy Targ

U nas dezynfekcja po fekaliach na terenie małopolski to prace w systemie 24/24, które wykonujemy zgodnie ze wszystkimi wytycznymi pochodzącymi z Sanepidu.

Niemałym znaczeniem wykazuje się także konieczność przestrzegania zasad BHP, ponieważ środowisko po zalaniu fekaliami, czy innymi nieczystościami jest po prostu skażone. Odpowiednia ostrożność jest w stanie uchronić nas przed chorobotwórczymi drobnoustrojami.

Dezynfekcja po zalaniu to również środki ochrony osobistej, m.in.:

 • maska pełnotwarzowa  EN136;
 • kombinezon ochronny poziom ochrony II;
 • rękawice medyczne jednorazowego użytku;
 • filtropochłaniacz ABEK2P3.
Czyszczenie piwnicy po zalaniu

Zdjęcie: Czyszczenie piwnicy po zalaniu © 2023 Kastelnik

Skuteczna pomoc po wylaniu szamba w Nowym Targu

Oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie usuwania szkód po zalaniu, które są szybkie w realizacji i zawsze zgodne z opracowanymi przez Kastelnika normami. Działamy na terenie całego województwa małopolskiego, na przykład w takich dzielnicach miasta Nowy Targ jak m.in.: Babiarzówka, Gazdy, Budzykówka, Potok.

Wiemy, jak ciężko jest Ci po powodzi. Dlatego dbamy o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo. W Kastelnik używamy tylko certyfikowanych materiałów i urządzeń do dezynfekcji, które spełniają aktualne wymogi bezpieczeństwa.

Sprzątanie po zalaniu Nowy Targ – jak długo trwa?

Gdy zamówimy sprzątanie po zalaniu w Nowym Targu, nie będziemy musieli martwić się o to, aby przygotować odpowiednio pomieszczenie do wykonania tegoż zabiegu. Jedynym wyjątkiem jest powódź, czy też sytuacje, w których warto wynieść wartościowe rzeczy z zalanego pomieszczenia, aby nie uległy zniszczeniu. Resztą zajmie się profesjonalna firma oferująca czyszczenie po zalaniu. Ile trwa taka usługa?

Oczywiście wszystko zależy od tego, z jakim typem skutków zalania mamy do czynienia, a także tym jak duża powierzchnia jest do zdezynfekowania. Sam czas takiej usługi wynosi od 6 do 12 godzin. W celu zamówienia zlecenia czyszczenie po wybiciu kanalizacji należy zadzwonić na całodobową infolinię interwencyjną. 

usuwanie szkód po zalaniu wodą Małopolska

Zdjęcie: usuwanie szkód po zalaniu wodą Małopolska © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Nowy Targ

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji powinno być realizowane wyłącznie z użyciem profesjonalnego i certyfikowanego sprzętu dezynfekcyjnego. W firmie Kastelnik zostają w tym celu przede wszystkim stosowane przemysłowe generatory ozonu, a także dedykowane fumigatory do wytwarzania suchej mgły. Do zadań specjalnych, gdzie zabrudzenia są bardzo duże i na sporej powierzchni używane są również maszyny do produkcji suchego lodu.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Szczegóły odkażania ustalane są podczas pierwszej rozmowy, gdzie zostaje wykonana wycena. Dezynfekcja po zalaniu Nowy Targ polega na usuwaniu wszystkich niebezpiecznych mikroorganizmów, które wpływają niekorzystnie na stan zdrowia. Sprzątanie po wybiciu kanalizacji należy wykonać jak najszybciej, dlatego liczy się każda godzina po tym przykrym wydarzeniu. Infolinia całodobowa to odpowiedź na potrzebny osób pokrzywdzonych na skutek zalania. 

Osuszanie po zalaniu w Nowym Targu – czy możemy wykonać samodzielnie?

Osuszanie po zalaniu Nowy Targ

Zdjęcie: Osuszanie po zalaniu Nowy Targ © 2023 Kastelnik

W ramach wykonywanych prac polegających na usuwaniu konsekwencji zalań nie można zapomnieć o kwestii, jaką jest osuszanie po zalaniu. Wiele osób zastanawia się, czy może wykonać to samodzielnie. Oczywiście, że tak, ale trzeba trzymać się pewnym zasad. Zrobić to przede wszystkim za pomocą profesjonalnego sprzętu i nie opierać się tylko na wietrzeniu poprzez otwarcie okien. Osuszacze marki firmy Trotec to najlepsze rozwiązanie na wilgotne ściany.

Kastelnik – osuszanie zalanych ścian – potwierdzone certyfikatem

Ponadto zabieg ten zapobiega późniejszemu powstaniu pleśni i grzyba, więc nie będziemy musieli wykonywać realizacji odgrzybianie po zalaniu. Osuszacze można także wypożyczyć za opłatą od przedsiębiorstwa Kastelnik, dzięki czemu można samodzielnie osuszyć zalane pomieszczenie.

Oferta firmy Kastelnik obejmuje cały teren woj. małopolskiego

 • sprzątanie po zalaniu Nowy Targ;
 • czyszczenie po zalaniu Szaflary;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • utylizacja termiczna skażonych przedmiotów;
 • sprzątanie po zalaniu fekaliami;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji Białka Tatrzańska;
 • dezynfekcja po zalaniu Bukowina Tatrzańska;
 • czyszczenie po wybiciu szamba;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • usuwanie szkodliwych patogenów;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji Czorsztyn, Niedzica;
 • likwidowaniu zapachu po zalaniu nieczystościami.

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

 • Kraków
 • Krynica-Zdrój
 • Krzeszowice
 • Libiąż
 • Miechów
 • Myślenice
 • Mszana Dolna
Jak wykonać pomiar wilgotności mokrej ściany?

Zdjęcie: urządzenie do pomiaru wilgotności mokrej ściany © 2023 Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Mieszkasz w Nowym Targu i masz zalany dom? W firmie Kastelnik mamy wiedzę i sprzęt, aby skutecznie usunąć szkody po awarii kanalizacji. Posiadamy liczne szkolenia, aby dobrze radzić sobie z nagłymi zdarzeniami losowymi spowodowanymi przez wodę. Możemy również pomóc w pozbyciu się pleśni i grzyba ze ściany. Niemal każdego dnia dostajemy liczne pytania, odnośnie do czyszczenia i dekontaminacji zalanych pomieszczeń. Poniżej wybrane przykłady.

Dlaczego po wybiciu szamba potrzebna jest dezodoryzacja?

Zabieg dezodoryzacji polega na usuwaniu brzydkich zapachów, a nie tylko powierzchownym maskowaniu. Przeprowadzany jest na przykład po wybiciu szamba, czy też po awarii kanalizacji. Musimy pamiętać o tym, że pozbycie się chorobotwórczych drobnoustrojów po zalaniu nieczystościami jest niezbędne w przypadku wybicia szamba.

Jak usunąć drobnoustroje po zalaniu fekaliami?

Jeśli dezynfekcja zostanie wykonana za pomocą profesjonalnych ozonatorów, o mocy 80 g./h możemy być pewni, że wszystkie chorobotwórcze drobnoustroje zostaną usunięte. Zabieg ten przeprowadza się za pomocą przemysłowych generatorów ozonu lub profesjonalnych zamgławiaczy z nadtlenkiem wodoru.

 

firma sprzątająca z tradycjami kastelnik

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji - Małopolska 7/24

Działamy w Małopolsce od ponad dekady i w tym czasie pomogliśmy wielu klientom w czyszczeniu po wybiciu kanalizacji. Oferujemy szeroki zakres usług: osuszanie po zalaniu domu wodą, utylizację wyposażanie budynku, dezynfekcję ozonem skażonych powierzchni, dekontaminację, a także restytucję mienia. Nasze biuro obsługi klienta działa w Nowym Targu przez całą dobę. Wiemy, co zrobić w sytuacji awaryjnej, takiej jak rozlane fekalia na podłodze. Zaufaj nam, a my szybko wyeliminujemy bakterie i inne drobnoustroje mogące wywoływać groźne choroby. Zadzwoń do nas, a my zadbamy o wszystko!

Kastelnik – czas na sprzątanie w Nowym Targu!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%