Sprzątanie po zalaniu Nowy Sącz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Skuteczne osuszanie i sprzątanie po zalaniu w Nowym Sączu. Profesjonalne usuwanie szkód po powodzi w domu

Zalane mieszanie? Wybierając usługi Kastelnik, szybko możesz zlikwidować wilgoć nie tylko na ścianach budynku, ale również przeprowadzić profesjonalne sprzątanie po zalaniu Nowy Sącz.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

We wszystkich miastach na terenie woj. małopolskiego (Krynica-Zdrój, Stary Sącz, Limanowa) świadczymy kompleksowe działania polegające na skutecznym usuwaniu szkód po zalaniach, które obejmują:

 • pomiar poziomu zawilgocenia ścian;
 • opracowanie kosztorysu prac wg. norm KNR;
 • sprzątanie po zalaniu w piwnicy;
 • nadzór podczas suszenia ścian po zalaniu;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • odkażanie i utylizacja.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Nowy Sącz

Sprzątanie po zalaniu Nowy Sącz — wybór odpowiedniej firmy

Błyskawiczne sprzątanie po zalaniu Nowy Sącz to sposób, aby przywrócić zalane podłogi i ściany do ich pierwotnego wyglądu, bez ryzyka wystąpienia grzybów i innych trwałych zniszczeń.

Przyczyn zalania mieszkania może być wiele. Do najpopularniejszych powodów powodzi w domu zaliczyć można np. dziurawy dach, awaria rury, nieszczelność kanalizacji, wadliwe przyłącze sprzętu AGD lub przepełnienie szamba.

Bez względu na to, jaką firmę sprzątającą po zalaniu wybierzemy, warto zapytać o usługę tj. dezynfekcja po zalaniu fekaliami. Szybki kontakt to krok w dobrym kierunku, by odkazić zalane pomieszczenie we właściwy sposób. Kastelnik oferuje takie usługi jak: czyszczenie po wybiciu kanalizacji, osuszanie budynku po zalaniu; specjalistyczne sprzątanie oraz utylizacje skażonego wyposażenia.

Popularna usługa w firmie Kastelnik: odgrzybianie ścian w Małopolsce

Jak wygląda dezynfekcja po zalaniu w Nowym Sączu?

Skuteczna pomoc to nie tylko czyszczenie po zalaniu, ale przede wszystkim dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu. Stary i Nowy Sącz — bez względu na to, gdzie doszło do wylania szamba, musimy działać szybko.

Błyskawiczna reakcja zapobiegnie powstaniu zagrożenia epidemiologicznego, które pojawia się po w budynku po wybiciu szamba i zalaniu piwnicy fekaliami.

Inne usługi dostępne w Twojej okolicy: sprzątanie po zmarłych Limanowa

Z pomocą profesjonalnej firmy sprzątającej po zalaniach, masz dostęp do najnowszych technologii z branży czyszczenia, urządzeń do sprzątania suchym lodem oraz wielu innych sprzętów takich jak osuszacze, ozonatory, czy też zamgławiacze.

Każda solidna firma z tej branży bez problemu odprowadzi wodę z piwnicy lub zajmie się wypompowaniem nieczystości z szybu windy.

Osuszanie po zalaniu Małopolska

Zdjęcie: osuszanie i sprzątanie piwnicy po zalaniu Nowy Sącz © 2023 Kastelnik

Ozonowanie zalanego pomieszczenia

Każda specjalistyczna firma, powinna być wyposażona w urządzenia do dezynfekcji zalanych pomieszczeń za pomocą ozonu. Dzięki tym maszynom i indywidualnie opracowanym metodom czyszczenia, usuwanie szkód wodnych w firmie Kastelnik przebiega dużo szybciej niż u konkurencji.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Ozonowanie po zalaniu realizowane jest za pomocą przemysłowych generatorów ozonu o mocy od 40 do 80 g./h. Oczywiście stężenie ozonu jest cały czas monitorowane, tak by nie przekroczyć pożądanych wartości. W tych warunkach usuwamy wszelkie grzyby i pleśnie pojawiające się na wilgotnych ścianach budynku.

Po zakończeniu ostatniego etapu prac sprzątających wystawiany jest certyfikat dezynfekcji, w którym szczegółowo opisujemy zastosowaną procedurę odkażania.

Zamgławianie piwnicy po zalaniu fekaliami

Jeszcze inną metodą dezynfekcji od wielu lat stosowaną w branży medycznej jest dezynfekcja skażonych pomieszczeń za pomocą nadtlenku wodoru. Realizuje się ją za pomocą urządzeń do zamgławiania suchą mgłą. W przypadku tej techniki  tj. dezynfekcja po zalaniu fekaliami, środkiem biobójczym jest nadtlenek wodoru.

Przenoszony na cząsteczkach powietrza, wnika w trudno dostępne miejsca i wnikliwie penetruje zagrożone środowisko. Ekipa Kastelnik opcjonalnie dostarcza protokół i dokumentację, w której zamieszcza informacje na temat pomiaru wilgotności ścian sprzed i po zakończeniu prac.

Wszystkie te formalności dodatkowo udokumentowane za pomocą zdjęć, mogą być przydatne w otrzymaniu zwrotu części kosztów od ubezpieczyciela.

Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Usuwanie szkód po zalaniu w Nowym Sączu obejmuje

 • Całodobowe sprzątanie po zalaniu w powiecie nowosądeckim;
 • dezynfekcja po fekaliach i wybiciu szamba;
 • czyszczenie po zalaniu nieczystościami;
 • ręczne usuwanie zabrudzeń;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • osuszanie budynku po zalaniu wodą;
 • utylizacja wyposażenia po zalaniu woj. małopolskie.

Usługi sprzątania piwnic po zalaniu dostępne są również w miastach:

 • Kraków
 • Krynica-Zdrój
 • Krzeszowice
 • Libiąż
 • Limanowa
 • Myślenice
 • Mszana Dolna

czyszczenie po zalaniu fekaliami

FAQ – ile kosztuje sprzątanie po zalaniu?

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie do usuwania szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego. 

Czy ozonowanie po zalaniu jest bezpieczne?

Ozonowanie pomieszczeń realizowane przez techników Kastelnik, jest zawsze bezpieczne. Usługa dezynfekcji po zalaniu składa się z kilku etapów, a jednym z nich jest właśnie ozonowanie po zalaniu. Ważne przy tym jest, by dobrze przygotować pomieszczenie do odkażania oraz monitorować stężenie ozonu.

Od czego zależy cena sprzątania zalanego pomieszczenia?

Koszty dotyczące sprzątania pomieszczenia po zalaniu, są zależne od wielu czynników. Zaliczyć do nich można np. wielkość zalanego pomieszczenia, stopienia zalania, ilość nieczystość do usunięcia, liczbę przedmiotów do utylizacji po zalaniu, a także czy usuwanie szkód po zalaniu ma obejmować dezynfekcję pomieszczenia.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Kastelnik 7/24 

Wielu naszych zadowolonych Klientów nie tylko z Nowego Sącza, ale również z innych miast Małopolski potwierdza, iż pomoc przy sprzątaniu domu po zalaniu jest niezbędna i często wręcz oczekiwana. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Nowy Sącz to dla nas zaufanie i jakość, którą musimy zapewnić na każdym etapie współpracy. Kastelnik — skuteczne sprzątanie po zalaniu Nowy Sącz i okolica.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%