Sprzątanie po zalaniu Nowy Dwór Mazowiecki

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Nowym Dworze Mazowieckim. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji.

Specjalistyczne sprzątanie po zalaniu Nowy Dwór Mazowiecki to zestaw niezbędnych czynności, które wykonujemy pod najwyższym nadzorem sanitarnym. Przestrzeganie zasad BHP, czy przepisów obowiązującego w naszym kraju prawa to podstawa działalności przedsiębiorstwa Kastelnik podczas usuwania szkód po zalaniu na terenie woj. mazowieckiego.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Czyszczenie pomieszczeń po zalaniu nie byłoby możliwe bez odpowiedniego zaopatrzenia, a w jego skład wchodzą najnowocześniejsze sprzęty do odkażania np. pistolet do dezynfekcji elektrostatycznej po zalaniu i atestowane preparaty chemiczne. Kontakt z nami jest ułatwiony, gdyż posiadamy infolinię telefoniczną czynną przez całą dobę. Za jej pomocą można umówić jak najszybszą możliwą wizytę, a także otrzymać bezpłatną wycenę czyszczenia.

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji świadczymy na terenie całego Nowego Dworu Mazowieckiego, a w tym w lokalizacjach takich jak Pólko, Okunin oraz Centrum miasta. 

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Nowy Dwór Mazowiecki

Sprzątanie po zalaniu Nowy Dwór Mazowiecki – osuszanie 7/24

Problematyczne zdarzenie, jakim jest zalanie, wymaga podjęcia profesjonalnych kroków, dlatego też sprzątanie po zalaniu Nowy Dwór Mazowiecki powinno być wykonywane przez specjalistyczną firmę sprzątającą.

W skład czynności, które należy wykonać, wchodzą m.in.: 

 • wypompowywanie wody z zalanego pomieszczenia;
 • osuszanie po zalaniu;
 • odgrzybianie zalanego domu;
 • ozonowanie piwnicy po zalaniu fekaliami.
Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Osuszanie zalanych mieszkań i czyszczenie po wybiciu kanalizacji jest usługą, którą powinno się wykonać w jak najszybszym czasie po wystąpieniu powodzi w domu. Potrzebne w tym celu są specjalistyczne osuszacze, czyli urządzenia do osuszania mokrych ścian.

Sprawdzonym sprzętem są osuszacze marki Trotec, które są nie tylko niezwykłe wydajne, ale i również skuteczne w likwidacji wilgoci. Z takim sprzętem nikt nie musi się martwić o to, czy w naszym pomieszczeniu powstanie grzyb, czy pleśń. 

Zamgławianie po zalaniu na terenie całej Polski

Zdjęcie: zamgławianie po zalaniu © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja po zalaniu – ozonowanie powierzchni

Po odpowiednim osuszeniu pomieszczenia musimy zadbać o jego odkażenie. Dezynfekcja po zalaniu powinna być przeprowadzona za pomocą sprawdzonych metod. Jedną z nich jest ozonowanie skażonych powierzchni. Zabieg ten polega na wprowadzaniu w formie lotnej ozonu, dzięki czemu trafia on we wszystkie miejsca, nawet te trudno dostępne. Specjalistyczna firma sprzątająca Kastelnik wykonuje dezynfekcje ozonem za pomocą przemysłowych generatorów ozonu o mocy nawet 80 g./h.

Podczas całej pracy technicy z ekipy Kastelnik stosują profesjonalne detektory do mierzenia stężenia ozonu tj. Dräger Pac® 8000. Już kilka godzin po dezynfekcji możemy wrócić do odkażonego pomieszczenia. Musimy odczekać tylko pewien czas na rozkład ozonu. Gdy zabieg trwał 60 minut, to po takim samym okresie możemy ponownie użytkować pomieszczenie.  

Odgrzybianie  po zalaniu w Nowym Dworze Mazowieckim

Usuwanie grzyba ze ścian wchodzi w skład usługi na sprzątanie po zalaniu w Nowym Dworze Mazowieckim. Pracujemy kompleksowo, dzięki czemu klienci mogą na nas liczyć pod względem usuwania wszystkich konsekwencji zdarzenia losowego, jakim jest zalanie czy powódź.

Na początku powinniśmy zadbać o aspekt, jakim jest osuszanie pomieszczenia po zalaniu. Jeśli tego nie zrobimy od razu, będziemy mierzyć się z wilgocią na ścianach oraz chorobotwórczymi drobnoustrojami.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – potwierdzone certyfikatem

Nie tylko ozonowanie jest idealną formą dezynfekcji, ale również zalecane przez sanepid zamgławianie. Obydwie te metody są nie tylko skuteczne, ale i ekologiczne ze względu na brak powstawania odpadów wtórnych.

Oferta firmy Kastelnik, usuwanie skutków awarii wodnych:

 • sprzątanie po zalaniu Nowy Dwór Mazowiecki – skuteczna pomoc;
 • odkażanie sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • dezynfekcja zalanych pomieszczeń;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • czyszczenie zalanej piwnicy;
 • utylizacja skażonych przedmiotów;
 • odgrzybianie ścian po zalaniu;
 • odkażanie suchą mgłą;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • całodobowa pomoc po zalaniu nieczystościami;
 • mycie i sprzątanie po zalaniu fekaliami;
 • wywóz i transport skażonych biologicznie substancji;
 • wypompowywanie wody po powodzi w domu.

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

dezynfekcja po zalaniu fekaliami Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Usuwanie szkód po zalaniu w domu warto zlecić fachowej ekipie działającej na terenie Twojego miasta. Pragnąc odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie co do eliminacji skutków zalania, pragniemy poniżej udzielić odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Warto dodać, iż dodatkowo zachęcamy do przesyłania zapytań za pomocą poczty elektronicznej lub do całodobowego kontaktu telefonicznego.

Czy po zalaniu domu muszę wzywać Straż Pożarną?

Strażaków po zalaniu wzywamy tylko w sytuacjach związanych z zagrożeniem życia lub z awarią, która nastąpiła poza naszym domem. Jeśli z problemem możemy poradzić sobie samodzielnie lub z pomocą profesjonalnej firmy świadczącej sprzątanie po zalaniu, Straży Pożarnej nie powinniśmy wzywać.

Jak przeprowadzić dezynfekcję zalanego mieszkania?

W celu wykonania skutecznej dezynfekcji po zalaniu fekaliami konieczny jest sprzęt do odkażania, pompa do wypompowania wody oraz generator ozonu. Jedną z najskuteczniejszych technik eliminacji bakterii jest ozonowanie pomieszczeń lub zamgławianie suchą mgłą za pomocą nadtlenku wodoru.

Pomiar wilgotności ścian - całodobowy kontakt z firmą Kastelnik

Sprzątanie po zalaniu w Nowym Dworze Mazowieckim oferujemy z zastosowaniem specjalistycznych metod dezynfekcji, a także innych usług wchodzących w skład realizacji tj. czyszczenie po zalaniu w domu. Pomiar wilgotności ścian można przeprowadzić za pomocą profesjonalnych mierników. Detektory te mierzą  poziom zawilgocenia ściany w zalanym pomieszczeniu. Jeśli mamy do czynienia z dużą wilgotnością, konieczne jest zastosowanie osuszania. W celu zamówienia jednej z naszych usług np. czyszczenia po wylaniu szamba wraz z dezynfekcją zapraszamy do kontaktu.

Kastelnik – firma sprzątająca po zalaniach od 2013!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%