Sprzątanie po zalaniu Nowa Sól

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Nowej Soli. Czym czyścić podłogę po wybiciu kanalizacji?

Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie usług tj. sprzątanie po zalaniu Nowa Sól oraz dezynfekcja zapachów po wybiciu kanalizacji z fekaliami. Rozlane na podłodze nieczystości należy jak najszybciej usunąć, a całą skażoną powierzchnię zdezynfekować.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Najczęściej czyszczenie po zalaniu wykonuje się ręcznie, natomiast odkażanie przeprowadza się za pomocą środka bakteriobójczego zawierającego nadtlenek wodoru lub czwartorzęsowe sole amoniowe.

zatkana toaleta

Pomieszczenie po awarii kanalizacji. Jak odetkać zatkany kibel?

W trakcie wylania fekaliów wydziela się duża ilość niebezpiecznych związków chemicznych, które należy odpowiednio zneutralizować np. za pomocą ozonu. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie sprzątania po wylaniu fekaliów oraz usuwanie przykrych zapachów. Oczywiście, warto dodać, iż jest wiele rzeczy, o których należy pamiętać tuż po wybiciu kanalizacji w domu.

Do czynności tych zaliczyć można:

 • kontakt z rzeczoznawcą ds. usuwania szkód po zalaniu;
 • wybór specjalistycznej firmy;
 • rozpoczęcie dezynfekcji pomieszczeń;
 • osuszanie po zalaniu mokrych ścian;
 • wyniesienie zniszczonych przez wodę przedmiotów.

sprzątanie mieszkania po zalaniu Nowa Sól

Sprzątanie po zalaniu Nowa Sól — woj. lubuskie 

Kastelnik na terenie województwa lubuskiego oferuje już od wielu lat najwyższej jakości usługi czyszczenia specjalistycznego. Sprzątanie mieszkania po zalaniu w Nowej Soli to szereg spraw do załatwienia w trybie pilnym. W ofercie lokalnych firm sprzątających, na pewno znajdziesz wiele różnych usług związanych dezynfekcją fekaliów. Warto więc zasięgnąć pomocy lokalnego fachowca  i pozwolić usunąć wilgoć ze ściany. 

Wyłącznie specjalistyczna pomoc jest w stanie całkowicie wyeliminować grzyby czy stęchliznę, która może rozwinąć się przy niedokładnym procesie sprzątania mieszkania po zalaniu.

Tylko sprawdzone metody, silnie działające środki biobójcze, a także kompleksowa praca dezynfekcyjna, jest w stanie zapewnić kompletne usunięcie skutków awarii z wodą. Samodzielne próby oczyszczania i dezynfekcji nie są tak skuteczne, jak całościowa usługa wykonana przez firmę z wieloletnim doświadczeniem. 

czyszczenie podłogi po wybiciu kanalizacji

Czyszczenie rozlanych na podłodze fekaliów. Szatnia pracowników w firmie.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami, cena usług sprzątania 2023 

Skuteczna dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu fekaliami obejmuje wiele czynności. Od ich ilości zależy ostateczna cena sprzątania. W 2023 roku ceny za dezynfekcję jednego pomieszczenia zaczynają się od kwoty 700 zł. Odkażanie polega na eliminacji wszystkich szkodliwych bakterii z powietrza oraz podłogi.

Ta tykająca bomba biologiczna znajduje się wszędzie w powietrzu, a mikroskopijnych rozmiarów patogeny są bardzo groźne. Związki te mają nie tylko szkodliwe działanie, ale wydzielają również nieprzyjemne zapachy. 

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Do zagrożeń, jakie mogą powodować nieumiejętnie usunięte fekalia czy ścieki, zalicza się m.in. zatrucia, wymioty, biegunki, a także szybko rozprzestrzeniające się choroby zakaźne. Natomiast jeśli nie usuniemy z pomieszczeń grzyba czy pozwolimy rozwinąć się pleśni i stęchliźnie, wówczas będziemy musieli mierzyć się z chorobami skóry, układu oddechowego, pogorszeniem nastroju i depresją, a nawet chorobami serca i zagrożeniem pojawienia się chorób onkologicznych. 

jak wymyć podłogę po wybiciu kanalizacji

Oferta firmy Kastelnik — usługi Lubuskie 

Kastelnik od 2013 roku osusza lokale po zalaniu fekaliami w całym województwie lubuskim. Nasza oferta jest bardzo szeroka, ale zawsze, i przede wszystkim, dostosowujemy ją do potrzeb klienta. Bez dodatkowych kosztów oferujemy wycenę na usuwanie szkód po zalaniu wodą lub fekaliami.

Zamów usługę, tj. sprzątnie piwnicy po zalaniu w Nowej Soli i zapytaj o lokalny rabat cenowy. Wszystkie zarazki usuniemy w ciągu kilku godzin, abyś jak najszybciej wrócił bezpiecznie do domu. Dbamy o to, by podczas prac porządkowych, wszystko przebiegało sprawnie.

Działamy tak, by zmniejszyć straty materialne, a podczas sprzątania po zalaniu liczy się czas. Im prędzej skontaktujesz się ze specjalistami, tym mniejsze straty rzeczowe poniesiesz. Nie zwlekaj. 

Jeśli w Twoim domu doszło do zalaniu, to możesz liczyć na pomoc w zakresie:

 • czyszczenie domu po zalaniu fekaliami;
 • gruntowne mycie posadzki z nieczystości;
 • sprzątanie po wylaniu fekaliów; 
 • pełna dekontaminacja budynku;
 • prace remontowe po zalaniu;
 • ozonowanie;
 • dezynfekcja powietrza z bakterii i wirusów;
 • usuwanie zniszczonych sprzętów;
 • dezodoryzacja po wylaniu fekaliów;
 • odgrzybianie ścian;
 • usuwanie nieczystości przy pomocy suchego lodu;
 • osuszanie mokrych ścian i tynków;
 • transport ADR. 
dezynfekcja piwnicy po zalaniu

Dezynfekcja piwnicy po zalaniu w Nowej Soli.

Osuszanie budynku po zalaniu 

Firma Kastelnik może pochwalić się certyfikatem zawodowym IICRC o numerze 8680154-2022, który otrzymała Dorotę Kastelnik, specjalista do osuszania i szefowa działu. Jest on niezbitym dowodem na precyzyjne i nowoczesne podejście do naszej pracy.

Wykorzystujemy najnowszy sprzęt wysokiej klasy i sprawdzone metody osuszania murów i tynków. Stosujemy techniki, w zależności od potrzeby, suszenia: adsorpcyjnego, kondensacyjnego, ciśnieniowego, podposadzkowego oraz wentylatorowego.

Kastelnik – osuszanie zalanych ścian – potwierdzone certyfikatem

Gruntowne wysuszenie ścian, a także posadzki, paneli czy kafelek, pozwala na zatrzymanie rozwoju bakterii i grzybów. Jest ono niezbędnym elementem prac porządkowych po zalaniu mieszkania czy domu.

osuszanie budynku po zalaniu

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji

Gruntowne czyszczenie piwnicy po wybiciu kanalizacji, to zadanie dla specjalistów. To oni szybko i bezpiecznie usuną przy pomocy wybranych pomp zalegające ścieki i nieczystości, a następnie przejdą do gruntownych porządków. W tym, m.in. do wynoszenia zniszczonych mebli i sprzętów, zabezpieczenia terenu i oczywiście kompletnej dezynfekcji skażonych pomieszczeń.

Wśród metod, które proponuje firma Kastelnik znajdziecie m.in.

 • ozonowanie pomieszczeń przy pomocy ozonu tworzonego w generatorach;
 • zamgławianie przy pomocy nadtlenku wodoru;

Obie metody są całkowicie bezpieczne i idealnie sprawdzają się przy wylaniu kanalizacji, podtopieniu domu czy garażu, a także zalaniu mieszkania. 

Jeśli nie wiesz, jaką metodą sprzątania i dezynfekcji po zalaniu wybrać – skontaktuj się z Kastelnik, certyfikowaną rodzinną firmą, która już od ponad dekady oferuje usługi dezynfekcji, osuszania i sprzątania po awarii wody.  

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

O co pytają mieszkańcy w Nowej Soli?

Kastelnik, to najlepsi specjaliści w branży. Od lat zajmują się całościowym usuwaniem usterek związanych z zalaniami, podtopieniami czy pełną dezynfekcją pomieszczeń. Wyszkolona kadra i innowacyjne metody pozwalają działać precyzyjnie i  szybko eliminować skutki awarii od wody. Często poszkodowane przez wodę osoby mają różne pytania. Poniżej prezentujemy odpowiedzi na wybrane zagadnienia. 

FAQ sprzątanie lubuskie

Jakie środki do dezynfekcji fekaliów są najlepsze?

W zależności od miejsca, które należy zdezynfekować, proponuje się jako skuteczne i bezpieczne środki dezynfekcji biobójczy ozon, a także nadtlenek wodoru, który przybiera formę mgły. Oba środki działają szybko i co najważniejsze – dostają się nawet do najdalszych zakamarków zalanych pomieszczeń. Wśród skutecznych środkach znajdują się również preparaty bakteriobójcze zawierające czwartorzędowe sole amoniowe. 

Od czego zacząć sprzątanie w domu po zalaniu?

Sprzątanie domu po zalaniu fekaliami zaczynamy od uprzątnięcia nieczystości z podłogi. Kolejnym krokiem będzie usuwanie zniszczonego mienia, a następnie wdrożenie metod oczyszczania zalanych powierzchni. Kompletna usługa sprzątania po zalaniu zawiera także opcję dezynfekcji pomieszczeń, a także usuwania nieprzyjemnych zapachów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%