Sprzątanie po zalaniu Myszków

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Myszkowie. Jaką metodą wybrać, by przeprowadzić skuteczną dezynfekcję po wylaniu fekaliów?

Zalanie mieszkania fekaliami, to sytuacja kryzysowa, która generuje sporo stresu i chaos. Dlatego też już od ponad dziesięciu lat oferujemy kompleksowe usługi sprzątania po zalaniu Myszków.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Działamy przez całą dobę, właśnie po to, by wspomóc ofiary awarii kanalizacji.

Czyszczenie posadzek po zalaniu wodą to dość często zamawiana usługa na terenie powiatu myszkowskiego. Obejmuje ozonowanie pomieszczeń, a jeżeli interesuje Cię dezynfekcja powierzchni po fekaliach to w tej kwestii również pomożemy. Profesjonalne czyszczenie pomieszczeń biurowych kierujemy do małego i średniego biznesu, gdzie nie tylko bezpiecznie neutralizujemy nieprzyjemne zapachy ozonem, ale również odkażamy zalane przestrzenie.

Przeprowadzamy gruntowne sprzątanie po zalaniu, ale również proponujemy najskuteczniejsze metody dezynfekcji pomieszczeń, osuszamy wilgotne ściany i wspomagamy przy drobnych usługach remontowych.

Jakie metody dezynfekcji są najbardziej skuteczne?

 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu;
 • dezynfekcja przy pomocy suchej mgły;
 • środki na bazie trzeciorzędowej alkiloaminy, anionowych i niejonowych związków powierzchniowo czynnych.

Stawiając na pomoc fachowców Kastelnik masz gwarancję, że dekontaminacja zanieczyszczonych powierzchni zostanie przeprowadzona zgodnie z zasadami BHP oraz przy użyci najnowocześniejszych metod. Wysokie standardy usług oraz wieloletnie doświadczenie w branży osuszania budynków sprawia, że firma Kastelik jest liderem na rynku usług dezynfekcji.

czyszczenie piwnicy po wybiciu kanalizacji

Usługi sprzątania w Myszkowie i na terenie województwa śląskiego

Oferta sprzątania po zalaniu w Myszkowie i systemowej dezynfekcji mieszkania realizowana jest na terenie całego kraju, włącznie z województwem śląskim. Nim przejdziemy do dekontaminacji zanieczyszczonych powierzchni, przygotowujemy bezpłatną wycenę działań, jakie będą przeprowadzane podczas prac porządkowych.

Do nich zaliczamy np. osuszanie mokrych ścian czy utylizację skażonych przedmiotów. Jest ona przeprowadzana na terenie wyspecjalizowanej spalarni.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Jest to działanie zgodne z przepisami, ale również bezpieczne dla środowiska. Należy pamiętać, że samodzielne usuwanie toksycznych przedmiotów jest niezgodne z prawem.

Zdajemy sobie sprawę, że zalanie piwnicy to sytuacja stresogenna, więc usługi Kastelnik przygotowane są kompleksowo. Staramy się wyręczyć klienta w tym trudnym momencie i oferujemy opróżnianie zalanych pomieszczeń, w tym piwnic.

Zniszczone meble i sprzęty są osuszane i transportowane na wysypiska. Ceny usuwania nieczystości po wylaniu fekaliów wahają się od kilkuset złotych do nawet kilkudziesięciu tysięcy, w zależności od ilości wdrożonych prac oraz zniszczeń, jakie dokonała ciecz. Wszystkie działania porządkowe wykonujemy zgodnie z normami bezpieczeństwa, dbając przy tym o ekologiczne i zrównoważone metody.

Sprzątanie po wylaniu fekaliów wiąże się z wieloetapowymi pracami, w tym:

 • usunięciu stojącej cieczy przy pomocy pomp;
 • wyczyszczenie pomieszczeń z fekaliów i zanieczyszczeń;
 • utylizacja przedmiotów;
 • gruntowne usługi odkażania i dezynfekcji;
 • dezodoryzacja pomieszczeń;
 • osuszanie mokrych ścian i tynków;
 • transport ADR.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Myszków

Usuwanie zanieczyszczeń z podłogi oraz dezynfekcja powietrza

Wśród ofert firmy Kastelnik, znajdą Państwo m.in. usługi dokładnego oczyszczania podłóg i ścian z zalegających toksyn. Mimo, że są one niewidoczne gołym okiem, to mogą mieć ogromny wpływ na nasze zdrowie. Dlatego też dezynfekcja pomieszczeń po wylaniu fekaliów jest niezbędnym krokiem podczas sprzątania. Podobnie, jak usuwanie wirusów, które znajdują się w powietrzu.

Sprzątanie po fekaliach Myszków i okolice

Konieczny jest, po wylaniu się szamba lub fekaliów, kontakt ze specjalistyczną firmą sprzątającą. To jedyna opcja, by kompleksowo pozbyć się wirusów, bakterii i grzybów, które znajdują się w brudnej cieczy.

Sprzątanie po fekaliach Myszków, to jedna z najczęściej zamawianych usług porządkowych. Usuwanie zanieczyszczeń i porządkowanie mieszkań oraz garaży po wylaniu kanalizacji, to wieloetapowy proces. Wymaga on precyzji oraz zachowania kolejnych etapów prac.

By wykonać prace porządkowe zgodnie z normami, należy pamiętać o najdrobniejszych szczegółach, jak np. wyniesienie zniszczonych sprzętów czy odkażenie powierzchni płaskich.

Jak usunąć zarazki ze skażonego powietrza?

By usługa dezynfekcji była wykonana efektywnie, należy pamiętać o całkowitym pozbyciu się zarazków z atmosfery. Niestety, skażone pomieszczenia, to nie tylko toksyny na podłodze czy ścianach. Wirusy “fruwają” w powietrzu i bardzo szybko się rozprzestrzeniają. Migracja ta może być przyczyną błyskawicznego roznoszenia się alergenów, chorób zakaźnych czy toksycznych związków chemicznych.

Należy pamiętać, że dekontaminacja powietrza jest nieodłącznym elementem skutecznej dezynfekcji pomieszczenia po zalaniu. Kompleksowym usuwaniem toksyn zajmują się specjaliści, którzy błyskawicznie wdrażają metody usuwania toksycznych związków “fruwających” w powietrzu. Dodatkowo pozbywają się nieprzyjemnych zapachów, jakie pozostają po wylaniu fekaliów.

Dezynfekcja po wylaniu fekaliów — skuteczne metody

Mierzysz się z problemem zalanego mieszkania? A może masz problem z wylanym szambem? Nie czekaj i skontaktuj się z lokalnymi specjalistami – firmą Kastelnik. Już od dekady proponują skuteczne metody usuwania skutków zalania, odgrzybiania piwnic czy usuwania wilgoci ze ścian i tynków. Wśród skutecznych metod dezynfekcji proponują m.in. ozonowanie pomieszczeń oraz powietrza. Metoda ta nie tylko ma działanie silnie biobójcze, ale jest bezpieczna dla zdrowia i środowiska.

Usuwanie zanieczyszczeń przy pomocy silnie stężonego ozonu przeprowadzane jest przez przeszkoloną kadrę fachowców DDD. Działają oni zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, stosując przy dezynfekcji kombinezony oraz buty ochronne. wysoko stężony ozon jest wytwarzany w specjalnych ozonatorach, ale nie różni się on budową chemiczną od tego w powietrzu (jego silny zapach można wyczuć np. po burzy).

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Jego siła neutralizująca jest nawet 300 raz większa niż chloru, który używamy jest na co dzień do usuwania zanieczyszczeń. Wysokie właściwości neutralizujące oraz to, że jest to forma gazu, sprawia, że dezynfekcja jest pełna – środek dociera do najdalszych zakamarków, usuwa zarazki z powietrza, eliminuje brzydkie zapachy i alergeny. Co niezwykle ważne – ozonowanie jest metodą ekologiczną, gdyż podczas całego procesu nie powstają żadne substancje wtórne.

Jeżeli szukasz techników, którzy sprawnie przeprowadzą ozonowanie po zalaniu – skontaktuj się z firmą Kastelnik. Zlecenie na ozonowanie przyjmowane i realizowane jest przez cała dobę.

osuszanie na terenie Śląska

Sprzątanie pomieszczeń przy pomocy suchej mgły

Jedną z najbardziej popularnych, a przy tym niezwykle efektywnych metod usuwania toksyn po zalaniu jest tzw. sucha mgła, czyli rozpylanie nadtlenku wodoru w skażonych pomieszczeniach. Ten środek chemiczny, bezpieczne dla zdrowia, w pełni dezynfekuje pomieszczenie i eliminuje wirusy oraz bakterie znajdujące się w nieczystościach i fekaliach.

Cząsteczki wodoru, jako substancja chemiczna, posiadają niezwykle silne własności utleniające. Dzięki temu błyskawicznie eliminują grzyby, wirusy czy toksyny wchodząc z nimi w reakcje chemiczne. Dodatkowo, co równie istotne podczas prac porządkowych po awarii kanalizacji, sucha mgła rozpada się na wodę i tlen, przez co jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia oraz ekologiczna.

To jedna z tych cech, które sprawiają, że stosowanie nadtlenku wodoru po zalaniu jest tak popularne. Kolejnym walorem zamgławiania pomieszczeń jest możliwości stosowania go w pomieszczeniach ze sprzętem elektronicznym, przy artykułach biurowych.

Jako, że nadtlenek wodoru nie powoduje awarii sprzętów elektronicznych oraz AGD, jest polecany przy usuwaniu zanieczyszczeń w domach oraz biurach. Jest to jedna z najpopularniejszych form dezynfekcji mieszkań w Myszkowie. Stawiając na fachowe usunięcie toksyn i wirusów po wylaniu fekaliów, gwarantujesz sobie bezpieczeństwo i zdrowie. A dodatkowo – nie musisz martwić na nawracającymi grzybami czy pleśnią.

Całodobowe sprzątanie piwnicy po zalaniu w Myszkowie

Gruntowne sprzątania zalanej piwnicy w Myszkowie, to zadanie dla specjalistów. Jest to wieloetapowy proces, który obejmuje m.in. dokładne czyszczenie ścian i podłóg, osuszanie wilgotnych tynków czy odgrzybianie. Wylane fekalia w piwnicy, to nie tylko bałagan i nieprzyjemny zapach. To również możliwość szybkiego rozprzestrzenienia się chorób zakaźnych.

Nie czekaj – działaj! Wezwij wyspecjalizowaną ekipę i upewnij się, że wszystkie elementy sprzątania piwnicy po zalaniu zostały przeprowadzone zgodnie z najwyższymi normami. A grzyb czy stęchlizna powstała na przestrzeni lat, zostały skutecznie zneutralizowane. Pamiętaj, że tylko prawidłowe przeprowadzenie prac porządkowych daje gwarancje pełnej dezynfekcji.

W ofercie firmy Kastelnik znajdziesz m.in:

 • kompleksowe usuwanie fekaliów;
 • odgrzybianie strychów i piwnic;
 • usuwanie szkód po zalaniu i remont pomieszczeń;
 • suszenie mokrych ścian;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów stęchlizny;
 • transport ADR skażonych przedmiotów;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • czyszczenie powierzchni przy pomocy suchego lodu;
 • drobne prace remontowe.

urządzenie do dezynfekcji po fekaliach

Sprzątanie po wylaniu fekaliów i szamba – metodyczne usuwanie nieczystości Myszków

Zmagając się ze skutkami zalanego mieszkania lub problemów z awarią kanalizacji, koniecznie zadzwoń do firmy Kastelnik. Od lat proponuje błyskawiczne metody usuwania wylanych fekaliów, pozbywania się nieczystości na posadzkach czy osuszania wilgotnych murów i ścian.

Firma jest do dyspozycji przez całą dobę i przyjmuje zgłoszenia zarówno od zarządców nieruchomości państwowych, jak i osób prywatnych. Dekada na rynku sprawia, że fachowcy Kastelnik mają ogromne doświadczenie w pracach porządkowych i nie ma takiej usterki, której nie mogliby zlikwidować.

Usuwanie fekaliów po zalaniu, to nie tylko dogłębne czyszczenie powierzchni płaskich, ale i pełna dezynfekcja oraz dezodoryzacja zanieczyszczonych pomieszczeń, transport skażonych mebli i sprzętów RTV i AGD, usuwanie piachu, szamba oraz odpadów z rur kanalizacyjnych. To nieprzyjemna, ciężka praca, którą warto powierzyć fachowcom.

Natychmiastowe wezwania specjalistów do sprzątania po zalaniu minimalizuje straty. Niestety, skażona woda czyni ogromne szkody, więc im szybciej ją usuniemy i zdezynfekujemy, tym mamy szanse uratować więcej przedmiotów i zniwelować gruntowne remonty. By wezwać firmę Kastelnik skorzystaj z bezpłatnej, całodobowej linii pomocowej. Użyj jej również, jeśli masz jakieś pytania dotyczące awarii wodno-kanalizacyjnych Myszków.

Osuszanie pomieszczeń po zalaniu z certyfikatem IICRC 2022

By w pełni przeprowadzić prace porządkowe po zalaniu budynku niezbędne jest dogłębne osuszanie ścian i tynków. To również obowiązkowy element dla każdego zarządcy nieruchomości. Proces ten nie tylko jest kluczowy dla zdrowia mieszkańców, ale i ma za zadanie niwelować zmiany konstrukcyjne budynku, jakie mogą pojawić się przy zawilgotniałych ścianach i murach. Niedosuszone stropy, pojawienie się grzybów czy stęchlizny, wilgotne ściany – to w przyszłości może być powodem do ogromnego remontu. Dlatego sugerujemy natychmiastowe działanie i wezwanie firmy Kastelnik.

Dlaczego jesteśmy liderami na rynku DDD? Bo ciągle stawiamy na rozwój! Nowoczesne szkolenie, certyfikowani sprzęt i niezawodne metody pracy, to tylko niektóre z naszych zalet. Liczne szkolenia potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami,  w tym zawodowym certyfikatem IICRC nr 8680154-2022, który uzyskała Dorota Kastelnik, szefowa działu osuszania i specjalista ds. metodycznego osuszania budynków, tylko potwierdzają zaangażowanie i inwestycje w ciągłe poszerzanie swoich umiejętności.

Postaw na firmę, która stawia na zadowolenie klienta i nowoczesne metody pracy.

Osuszanie pomieszczeń, sprzątanie po zalaniu oraz inne usługi w miastach:

osuszanie ścian po awarii kanalizacji Górny Śląsk

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeżeli jesteś ofiarą zalania województwo śląskie, niezależnie czy mieszkania czy terenów przemysłowych, niezwłocznie skontaktuj się z profesjonalną firmą sprzątającą. Tylko pomoc fachowców daje gwarancje skutecznej dezynfekcji po wylaniu fekaliów.

FAQ najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje sprzątanie po zalaniu Myszków?

W zależności od ilości prac, jakie będzie musiała przeprowadzić forma sprzątająca, cena sprzątania po zalaniu Myszków rozpoczyna się już od 800 zł netto za jedno pomieszczenie. By przeprowadzić proces sprzątania skutecznie i zgodnie z zasadami BHP, konieczna jest pełna dezynfekcja pomieszczeń oraz użycie silnych środków biobójczych.

Dlaczego należy przeprowadzić dezynfekcja po wylaniu fekaliów?

Woda oraz fekalia, jakie wydostały się z rur kanalizacyjnych po zalaniu, zawiera szereg toksyn oraz wirusów niebezpiecznych dla zdrowia. Dodatkowo niezwykle szybko się rozprzestrzenia, przez co może być powodem roznoszenia się chorób zakaźnych. Jednie gruntowna dezynfekcja jest w stanie całkowicie wyeliminować wirusy i bakterie. Daje również pewność, że nie dojdzie do powrotnego namnażania np. grzybów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%