Sprzątanie po zalaniu Mława

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w  Mławie. Usuwanie nieczystości po wylaniu szamba, czyszczenie po wybiciu pionu kanalizacji na Mazowszu

Szukasz profesjonalnej firmy, która przeprowadzi sprawne sprzątanie po zalaniu Mława? Dogłębne czyszczenie po wybiciu kanalizacji świadczymy z zastosowaniem specjalistycznych urządzeń do czyszczenia suchym lodem, a także nowocześniejszych technik dezynfekcji.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Od niedawna możemy zaproponować infolinię telefoniczną czynną 365 dni w roku, o każdej porze dnia i nocy. Technicy firmy Kastelnik  posiadają liczne indywidualne szkolenia z zakresu poprawnych metod odkażania skażonych pomieszczeń.

Zalany dom w Mławie? Tu ważny jest czas reakcji oraz poprawna obsługa maszyn i urządzeń do dezynfekcji. Zawsze należy brać pod uwagę zalecenia producentów środków chemicznych, czy też wskazówki szkoleniowe. Działamy na terenie całej Polski, a w mieście Mława we wszystkich dzielnicach m.in.: Krajewko i Mławka oraz Budy, a także Stanisławowo.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Mława

Sprzątanie po zalaniu Mława – dezynfekcja pomieszczeń ozonem

Kastelnik to nie tylko wypompowywanie wody i sprzątanie po zalaniu w Mławie woj. mazowieckie. Osuszanie  domu jest również istotne podczas usuwania skutków zalania fekaliami, czy nieczystościami. W trakcie sprzątania domu po zalaniu w Mławie nie możemy zapomnieć o odkażaniu.

Istnieje wiele jego metod, jednakże niektóre są bardziej skuteczne od innych. Dezynfekcja po zalaniu polega na likwidowaniu chorobotwórczych drobnoustrojów, które znajdują się na wszystkich powierzchniach oraz w powietrzu. Do skutecznego usunięcia szkodliwych mikroorganizmów niezbędna jest odpowiednia wiedza na temat zabiegów odkażania, tak, aby móc je dopasować.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Technicy Kastelnik posiadają liczne specjalistyczne szkolenia z zakresu ozonowania, dzięki czemu działania nasze są niezwykle efektywnie. W tym miejscu warto powiedzieć, iż ozonowanie zalanych pomieszczeń jest jedną z najczęściej wybieranych metod dezynfekcji, np. podczas usługi tj. czyszczenie po wybiciu kanalizacji.

skuteczna pomoc po zalaniu kastelnik

Jak wygląda odkażanie zalanych pomieszczeń?

Ozonowanie mieszkania lub piwnicy po zalaniu wykonywane jest za pomocą przemysłowych generatorów ozonu o mocy od 80 do 240 g./h. Przed samym zabiegiem ekipa Kastelnik zabezpiecza odpowiednio pomieszczenie, np. zatykane są wszystkie kratki wentylacyjne, a wszystkie rośliny wynoszone na zewnątrz.

Urządzenia do generowania ozonu rozstawiane są na płaskich powierzchniach na wysokości 1 metra i po wykonaniu pomiarów kubatury pomieszczenia rozpoczyna się kontrolowany proces odkażania za pomocą ozonu. Całość prac trwa minimum trzy godziny.

Ile trwa dezynfekcja ozonem?

Wszystko zależy od tego, jaki obszar zalanej piwnicy odkażamy. Wielu klientów pyta, czy po wykonaniu sprzątania zalanego domu, można szybko do niego wrócić. Otóż to zależy! Przykładowo,  jeżeli ozonujemy  zalane pomieszczenie przez 120 minut, to odczekać należy dokładani taki sam okres czasu.

Wszystko po to, by ozon mógł w naturalny sposób poddać się rozkładowi. W trakcie tej usługi konieczne jest, aby monitorować stężenie ozonu w powietrzu. Detektor marki Dräger, model PAC® 8000 służy do dokładnego monitorowania stężenia ozonu w zalanym pomieszczeniu. Dzięki tym urządzeniem dokładnie wiemy, czy zabieg dezynfekcji ozonem przebiega w zaplanowany  z góry sposób. 

dezynfekcja po wylaniu fekaliów mazowieckie

Zdjęcie: czyszczenie i dezynfekcja piwnicy po zalaniu fekaliami © 2023 Kastelnik

Usuwanie grzyba i pleśni ze ściany — odgrzybianie mokrej ściany

Po wystąpieniu awarii kanalizacji, wielu mieszkańców próbuje samodzielnie rozwiązać problem usunięcia skutków tego nieszczęścia. Stąd pomysł na to, by pożyczyć od sąsiada pompę, za pomocą której wypompowujemy wodę z piwnicy i uratujemy dobytek. Po takich czynnościach, wielu z nas myśli, że problem został zażegnany.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – potwierdzone certyfikatem

Duże zdziwienie następuje, gdy po upływie kilku miesięcy odkrywamy na ścianach łazienki czarne wykwity, które są oznaką pleśni i grzyba. Czy da się temu zapobiec? Ależ oczywiście, że tak, wystarczy po pozbyciu się wody rozpocząć dokładne suszenie wilgotnych ścian. Dzięki temu nie dojdzie do ich zawilgocenia, a tym samym będziemy mogli cieszyć się bezpiecznym domem. 

Specjalistyczna oferta usług sprzątających Kastelnik:

 • dogłębne sprzątanie po zalaniu Mława;
 • dezynfekcja po wybiciu kanalizacji powiat mławski;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu fekaliami;
 • mycie i sprzątanie po wylaniu szamba;
 • ozonowanie po zalaniu nieczystości w domu;
 • czyszczenie po awarii kanalizacji;
 • osuszanie budynków;
 • utylizacja skażonych przedmiotów;
 • mycie i sprzątanie po wylaniu szamba;
 • pomiar wilgotności ścian;
 • czyszczenie po awarii kanalizacji w świetlicy miejskiej;
 • utylizacja skażonych przedmiotów;
 • dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu, sprzątanie po wybiciu kanalizacji.

Pozostałe miasta gdzie świadczymy usługi sprzątania po zalaniach:

Osuszanie domu po zalaniu w Mławie

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie do usuwania szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego.

Jaki jest koszt czyszczenia mieszkania po zalaniu?

Cena sprzątania pomieszczenia po zalaniu w Mławie zależy od kilku czynników. W przypadku dezynfekcji po zalaniu fekaliami koszty zaczynają się od kwoty 800 zł netto. Natomiast duże awarie, w których do utylizacji jest duża ilość przedmiotów, to koszt sięgający nawet paru tysięcy złotych.

Co daje dezynfekcja po fekaliach?

Dezynfekcja po zalaniu jest wykonywana jako część kompleksowej usługi tj. usuwanie szkód po zalaniu przez profesjonalne firmy sprzątające. Działania te są przeprowadzane w celu likwidacji szkodliwych dla naszego zdrowia drobnoustrojów.

Osuszanie zalanych domów w Mławie - Kastelnik kontakt 365 dni

Pragniesz szybko zadbać o usunięcie skutków zalania w domu? Koniecznie skontaktuj się z nami poprzez infolinię Kastelnik 24/7. Nasza firma świadczy sprzątanie po zalaniu Mława nieprzerwanie od 2013 r. Na terenie całego woj. mazowieckiego jesteśmy do dyspozycji przez 365 dni w roku. Doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu możemy osuszać zalane pomieszczenia, jest niezbędnym elementem naszego wyposażenia. Profesjonalne urządzenia np. osuszacze marki Trotec, czy maszyny Cold Jet do czyszczenia suchym lodem po zalaniu są dostępne niemal od ręki. Z naszą pomocą szybko pozbędziesz się wody, fekaliów czy też innych nieczystości po awarii pionu kanalizacji. Masz pytania na temat wilgoci? Skontaktuj się z nami teraz!

Kastelnik – jakość i skuteczna pomoc podczas usuwania szkód po zalaniu w Mławie!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%