Sprzątanie po zalaniu Mielec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Mielcu.  Czy domowe sposoby na usuwanie skutków zalania są skuteczne?

Uszkodzona kanalizacja w domu to nie jest koniec świata. Pamiętaj, sprzątanie po zalaniu Mielec da się zamówić w firmie sprzątającej Kastelnik. Nasz zespół techników pracuje na terenie całego województwa podkarpackiego od 2013 roku.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami z szamba to problem, który da się szybko rozwiązać. Oferujemy również sprzątanie po wylaniu szamba w powiecie mieleckim, w miastach: Przecław, Radomyśl Wielki.Od wielu lat świadczymy bezpłatną wycenę czyszczenia, a przed przystąpieniem do prac wszystkie ustalenia spisujemy w zamówieniu.

 • Sprzątania po zalaniu fekaliami.
 • Czyszczenia zalanej piwnicy.
 • Usuwania nieczystości z podłogi.
 • Odpompowywania wody z szybu windowego.
 • Dezynfekcji i utylizacji.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Mielec

Dezynfekcja piwnicy po fekaliach w Mielcu

Dezynfekcja po wybiciu szamba w Mielcu jest konieczna, aby zapobiec pojawieniu się chorobotwórczych drobnoustrojów. Niezwykle istotne jest, aby od razu po zauważeniu zalania przejść do likwidowania jego skutków.

Najlepiej w tym celu zadzwonić po specjalistyczną firmę sprzątającą taką jak Kastelnik. Fachowe czyszczenie lokali wykonujemy już od 2013 r. Wiemy jak Ci pomóc i doradzić. Klienci naszej firmy mogą korzystać z całodobowej infolinii. Sprzątanie po zalaniu to realna pomoc. Działamy w Mielcu m.in. w takich dzielnicach jak np.: Borek, Rynek, Nowy Mielec.

Sprzątanie po zalaniu Mielec – kiedy dezynfekcja jest konieczna?

Zgodnie z zaleceniami i dobrą praktyką dezynfekujemy wszystkie powierzchnie skażone fekaliami. Pracę wykonujemy skutecznie i szybko. Samodzielne czyszczenie po zalaniu jest żmudną pracą. W szczególności, jeśli nie masz właściwego sprzętu. Po wystąpieniu zalania osoba niedoświadczona w branży zwykle nie wie, co robić.

Zalegająca na podłodze woda, czy nieczystości po wybiciu szamba to duży problem. W wielu przypadkach zalania domowymi sposobami nie jesteśmy sobie w stanie poradzić. Sprzątanie piwnicy czy mieszkania po zalaniu w Mielcu najlepiej jest zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej.

dezynfekcja po fekaliach

Zdjęcie: dezynfekcja toalety po fekaliach © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja po zalaniu powinna być wykonana do 2 godzin po wylaniu szamba. Nieczystości nie powinny mieć możliwości na przeniesienie się do innych pomieszczeń. Od dawna wiadomo, iż ozonowanie po zalaniu jest skuteczną metodą dezynfekcji po fekaliach. Zabieg ten wykonujemy przy użyciu profesjonalnych urządzeń do produkcji ozonu.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Są one w stanie wytworzyć różne stężenia:

 • ozonatorami od mocy 32 g./h – sprzątanie małej piwnicy po zalaniu;
 • ozonatorami od mocy 40 g./h – sprzątanie całego domu po awarii kanalizacji;
 • ozonatorami od mocy 80 g./h – dezynfekcja dużych powierzchni, np. szpitala, urzędu;

Osuszanie po zalaniu w Mielcu – mieszkania, biura

Suszenie mokrych ścian jest konieczne po zalaniu domu wodą. Kompleksowe osuszanie po zalaniu w Mielcu je obejmuje wiele czynności. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji lub sprzątanie po podtopieniu wymagają podjęcia konkretnych kroków.

Ważnym z nich jest osuszanie ścian po zalaniu i pomiary wilgotności. Należy ten zabieg wykonać profesjonalnymi osuszaczami. Po zalaniu domu wodą należy szybko wypożyczyć profesjonalny sprzęt lub zamówić usługę. Osuszacz pomoże pozbyć się całego zawilgocenia w szybki i bezpieczny sposób.

Sprzęty marki Trotec to urządzenia, które od lat stosuje firma Kastelnik. Są one niezawodne i dzięki nim ekspresowo pomagamy pozbyć się wilgoci po zalaniu lokalu. Używa się je także na budowach do suszenia mokrych tynków.

osuszanie mokrej ściany

Zdjęcie: osuszanie mokrej ściany po zalaniu domu © 2023 Kastelnik

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji – czy wzywać Straż Pożarną?

W jakich przypadkach najczęściej wzywa się Straż Pożarną? Oczywiście, gdy następuje zagrożenie życia, nie wahamy się i sięgamy od razu po telefon. Służby porządkowe od razu wyjeżdżają na interwencje, gdy dochodzi do bezpośredniego zagrożenia zdrowia.

Podczas powodzi systemy kanalizacyjne nie mogą przetworzyć dużej ilości wody. Strażacy wtedy często interweniują. W mniejszych gminach Straż Pożarna notuje bardzo dużo interwencji w okresie wiosennym i jesienią.

Liczne wezwania osłabiają nasze szanse na skorzystanie z pomocy Straży przy niegroźnym wylaniu szamba. Na szczęście istnieją firmy, które całodobowo świadczą usługi usuwania skutków zalania i reagują błyskawicznie. Takim przykładem jest Kastelnik.

czas na sprzątanie po zalaniu w Mielcu

Zdjęcie: sprzątanie i osuszanie po zalaniu w Mielcu © 2023 Kastelnik

Sprawiamy, że Twój dom będzie bezpieczny!

 • sprzątanie po zalaniu Mielec, Przecław, Radomyśl Wielki;
 • dezynfekcja po wybiciu kanalizacji;
 • ozonowanie po zalaniu w Mielcu
 • odkażanie po wybiciu szamba;
 • zamgławianie po zalaniu fekaliami;
 • wypompowywanie wody po powodzi;
 • usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów;
 • skuteczne odgrzybianie po zalaniu nieczystościami;
 • czyszczenie piwnicy po zalaniu nieczystościami;
 • osuszanie po zalaniu;
 • restytucja mienia;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji w domu;
 • usuwanie nieczystości po wylaniu szamba.
Kastelnik – odgrzybianie ścian – potwierdzone certyfikatem

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

 • Leżajsk
 • Lubaczów
 • Łańcut
 • Nisko
 • Nowa Dęba
 • Przemyśl

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Bez względu na to, jakie usługi sprzątania chcesz zamówić, zadzwoń! W pozbyciu się skutków powodzi lub awarii kanalizacji pomożemy. Czyszczenie piwnicy po zalaniu na pewno warto zlecić fachowej ekipie. Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące usług czyszczenia po zalaniu. Oczywiście gorąco zachęcamy do indywidualnego kontaktu. Do przesłania zdjęć zalanych pomieszczeń za pomocą poczty e-mail. Warto do nas także zadzwonić i otrzymać szybką wycenę.

Ile muszę czekać na przyjazd ekipy sprzątającej po zalaniu?

Wszystko zależne jest od pory roku i pory dnia. W niedziele i święta czas interwencji może być wydłużony. Od poniedziałku do piątku oczekiwanie na przyjazd ekipy sprzątającej wynosi zazwyczaj max. 6 godzin. Samo usuwanie szkód po awarii kanalizacji nie trwa dłużej niż 12 godzin.

Czy odkażanie po fekaliach jest niezbędne?

Gdy mamy do czynienia z niebezpiecznymi dla zdrowia mikroorganizmami, które wydobywają się na powierzchnię po wylaniu fekaliów, konieczne jest odkażenie zalanego lokalu. Wirusy, bakterie i grzyby, które znajdują się w zalanym pomieszczeniu, są dla nas realnym zagrożeniem. Dezynfekcja ozonem jest idealną metodą nie tylko na pozbycie się drobnoustrojów, ale również na skuteczne odświeżenie powietrza.

Potrzebujesz eksperta? Ogólnopolska firma sprzątająca Kastelnik

Nie ważne, co było przyczyną awarii kanalizacji czy zalania. Należy szybko wezwać profesjonalistów, by zniwelować skutki nieszczęśliwego zdarzenia losowego. Kastelnik to najlepsza ogólnopolska firma sprzątająca, która usunie szkody spowodowane przez powódź. Sprzątanie po zalaniu w Mielcu to m.in. czyszczenie po wybiciu kanalizacji, osuszanie mokrych ścian czy dezynfekcja. Jako nieliczni na rynku działamy przez 365 dni w roku. Dzięki naszej szybkiej interwencji nie musisz czuć się bezsilny. Dajemy poczucie bezpieczeństwa naszym klientom od 2103 roku. Masz pytania? Skontaktuj się z nami poprzez infolinię interwencyjną czynną całą dobę.

Kastelnik – usuwanie szkód po zalaniu w Mielcu!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%