Sprzątanie po zalaniu
Mazowieckie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie piwnicy po zalaniu fekaliami na terenie woj. Mazowieckiego. Czyszczenie po wybiciu szamba

Wybicie kanalizacji w piwnicy na Mazowszu? Specjalistyczna firma Kastelnik na terenie województwa świadczy sprzątanie po zalaniu Mazowieckie z użyciem profesjonalnego sprzętu do osuszania oraz sprawdzonych metod dezynfekcji po zalaniu fekaliami. Należy tutaj pamiętać, że zabieg ten nie może być wykonywany bez pominięcia żadnego z tych aspektów: wypompowywanie wody po zalaniu, mycie posadzki po nieczystościach, osuszanie pomieszczeń po zalaniu, czy dezynfekcja po fekaliach. Czynności te powinny wykonywać wyłącznie doświadczone przedsiębiorstwa, które mają odpowiednie kwalifikacje. Ważną kwestią jest również przestrzeganie zasad BHP, ponieważ miejsce po zalaniu fekaliami jest siedziskiem niebezpiecznych dla zdrowia bakterii, a nasi pracownicy wiedzą dobrze jak szybko i skutecznie się ich pozbyć.

Sprzątanie piwnicy po zalaniu- woj. Mazowieckie

Sprzątanie po zalaniu Mazowieckie

Dogodnością, jaką oferujemy naszym klientom, jest infolinia 24/7, która w przypadku awarii daje możliwość skontaktowania się z nami o każdej porze dnia i nocy. Na Mazowszu, bezpłatną wycenę na sprzątanie piwnicy po zalaniu wykonujemy w m.in. takich miastach jak np.: Warszawa, Piaseczno, Pruszków, Płock, Ciechanów, Ożarów Mazowiecki, Wołomin, Legionowo, Grodzisk Mazowiecki, Radom, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Ostrołęka, Siedlce, Grójec, Sochaczew, Sulejówek, Białobrzegi, Józefów, Wyśmierzyce, Solec nad Wisłą, Czerwińsk nad Wisłą, Wiskitki, Kobyłka, Lubowidz, Mordy, Bieżuń, Brok, Sochocin, Sanniki, Kosów Lacki, Mogielnica, Wyszogród, Różan, Kałuszyn, Chorzele, Drobin, Glinojeck, Myszyniec, Mrozy, Halinów, Płońsk, Podkowa Leśna, Zakroczym, Ząbki, Zwoleń, Żyrardów.

 

Osuszanie zalanych domów po powodzi na Mazowszu

Powodzie, które cyklicznie pojawiają się w Polsce, sprawiają, że wiele ludzi traci dobytek swojego życia. Jeśli jednak woda nie zniszczy naszego domu, możemy wezwać na pomoc specjalistyczną firmę sprzątającą po zalaniu. Sytuacja, w której woda dostanie się do naszych czterech kątów, sprawia, że jesteśmy całkowicie sparaliżowani. Mało kto, wie co robić kiedy mamy do czynienia z zalanym domem. Otóż najlepiej zaufać profesjonalistom, którzy oferują osuszanie wilgotnych ścian po zalaniu. Przedsiębiorstwo Kastelnik ratuje z opresji po zalaniach już od 2013 roku. Posiadamy motopompy, dzięki którym udaje się nam błyskawicznie odpompować wodę, która wedrze się do domu, czy piwnicy po powodzi. Na miejsce przyjeżdżamy w jak najkrótszym czasie, ponieważ w tego typu sytuacjach liczy się każda chwila. Mokre ściany to nie tylko utrata miejsca użytkowego, ale i również zagrożenie dla konstrukcji i fundamentów budynku. 

Czyszczenie po zalaniu fekaliami Mazowsze

Osuszanie pomieszczeń po zalaniu w województwie mazowieckiem, to niezbędny zabieg, który wykonujemy zaraz po wypompowaniu wody. Osuszacze firmy Trotec to profesjonalne sprzęty, które używamy. Wysuszone ściany to bezpieczeństwo dla naszej rodziny i bliskich nam osób. Przede wszystkim to pozbycie się wilgoci, o której niektórzy mówią, że jest “cichym zabójcą”. Jest ona szkodliwa dla naszego zdrowia. Jeśli masz wilgoć na ścianach, nie zastanawiaj się, tylko zadzwoń do nas! Nasi konsultanci czekają pod telefonem przez całą dobę!

Jakie są metody na pozbycie się zapachu po zalaniu?

Nie tylko wypompowywanie wody i osuszanie jest potrzebne do zalaniu. Sprzątanie pomieszczeń po zalaniu fekaliami, to zadanie dla wprawionej ekipy. W wielu przypadkach jest to również problem, jakim jest nieprzyjemny zapach unoszący się z zalanego pomieszczenia. Naszym sposobem na pozbycie się go jest specjalistyczna dezynfekcja z użyciem przemysłowych generatorów ozonu o mocy nawet 240 g./h. Metoda ta jest innowacyjna, ponieważ nie tylko usuwa chorobotwórcze drobnoustroje, lecz również likwiduje uciążliwy fetor. Takie zabiegi powinny być przeprowadzane przez profesjonalne firmy sprzątające po zalaniach.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji – piwnicy, szkoły, muzeum  

  • kompleksowe sprzątanie piwnic po zalaniu – całe województwo mazowieckie;
  • odkażanie po wylaniu szamba za pomocą ozonu w instytucjach publicznych;
  • całodobowe czyszczenie pomieszczeń po zalaniu w lokalizacjach tj. Warszawa, Radom, Grodzisk Mazowiecki;
  • osuszanie pomieszczeń po powodzi – całe Mazowsze;
  • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu w celu usunięcia nieprzyjemnego zapachu;
  • gruntowne mycie i sprzątanie po awarii szamba;
  • dokładne czyszczenie piwnicy po wybiciu kanalizacji w placówkach oświatowych;
  • dezynfekcja po wylaniu fekaliów woj. mazowieckie.

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu Mazowieckie

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu Mazowieckie

Tylko specjalistyczne metody dezynfekcji sprawdzą się podczas sprzątania po zalaniu w miastach województwa mazowieckiego. Ekipa Kastelnik podczas swojej pracy przykłada dużą wagę do szczegółów, dlatego ozon to ich jeden z najczęściej używanych dezynfekatów. Ma on wielowymiarowe działanie, ponieważ nie tylko odkaża, a przede wszystkim neutralizuje nieprzyjemne zapachy, które powstają po awarii kanalizacji. Bez względu na to kiedy wydarzy się nieszczęśliwy wypadek związany z zalaniem, mogą Państwo na nas liczyć. By spełnić w 100% potrzeby naszych klientów, uruchomiliśmy całodobową infolinię. Dogodnością jest również fakt, iż wycena u nas jest zawsze bezpłatna, a wykonujemy ją w czasie krótszym niż 20 minut! Jeśli zachodzi taka potrzeba, możemy przyjechać na miejsce wybicia kanalizacji lub zalania. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Kastelnik – szybka pomoc przy usuwaniu szkód po zalaniu na Mazowszu.

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%