Sprzątanie po zalaniu Marki

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Profesjonalne sprzątanie po zalaniu w Markach. Jak wygląda osuszanie mieszkania po wybiciu kanalizacji?

Jeżeli poszukujesz firmy, która specjalizuje się w sprzątaniu po zalaniu fekaliami, skontaktuj się z Kastelnik. Od lat fachowcy usuwają skutki zalania, a także oferują ozonowanie pomieszczeń na terenie całego kraju.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Dezynfekcja mieszkania przy użyciu specjalistycznych metod oraz usuwanie szkód wywołanych przez wylanie fekaliów, to niektóre czynności proponowane przez firmę Kastelnik. Warto dodać, że sprzątanie po zalaniu Marki woj. mazowieckie, to usługa, którą wykonujemy całodobowo. Oznacza, to, że możesz do nas zadzwonić o dowolnej porze dnia.

dezynfekcja po wybiciu szamba Marki

Ozonowanie piwnicy po zalaniu fekaliami to sprawdzony sposób na eliminację zarazków i nieprzyjemnej woni po nieczystościach. Dezynfekcja piwnicy ozonem.

Kastelnik – osuszanie zalanych ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Należy pamiętać, że czyszczenie po zalaniu, to tylko pierwszy krok przy pracach porządkowych. Niezbędne jest także osuszanie pomieszczeń lub czyszczenie nieczystości suchym lodem. Pozwala to na pozbycie się bakterii oraz toksyn z powietrza.

Suszenie mokrych ścian zaczyna się od zebrania nieczystości z podłogi, następnie należy wykonać ozonowanie po zalaniu, a na sam koniec sprawdzić stan techniczny instalacji wodno – kanalizacyjnej.

Całodobowe usuwanie nieczystości po zalaniu

Czyszczenie mieszkania po awarii kanalizacji – dlaczego warto?

Dzięki naszej firmie jesteś w stanie pozbyć się śladów po zalaniu fekaliami, już do kilkunastu godzin. Dezynfekcja mieszkania przebiega sprawnie przez użycie nowoczesnego sprzętu oraz przez wieloletnie doświadczenie kadry techników. W pierwszej kolejności stawiamy na czyszczenie domu, a następnie przechodzimy do usunięcia bakterii oraz do ozonowania. Działamy przez całą dobę, tak by odkażanie piwnicy po zalaniu fekaliami można było wykonać niezwłocznie po zgłoszeniu awarii.

Nieczystości, jakie znajdują się w ściekach, są groźne dla zdrowia, dlatego firma sprzątająca, to najlepszy sposób na dezynfekcję i usuwania szkód po zalaniu. Sprzątanie specjalistyczne po zalaniu piwnicy, to proces wieloetapowy, który warto wykonać z dokładnością i jest to dość mocny argument, dlaczego warto zlecić tę usługę specjalistom.

Ozonowanie pomieszczeń Marki i okolice – zaufaj specjalistom

Sprzątanie po zalaniu fekaliami to również dezynfekcja po zalaniu, osuszanie ścian i tynków, a także usunięcie smrodu po wylanych fekaliach. Warto pamiętać, by usunąć zapach stęchlizny oraz grzyba. Służy do tego metoda dezynfekcją, jaką jest ozonowanie. Pozwala na całkowite usunięcie wirusów, bakterii i patogenów.

Ozon to gaz, który występuje naturalnie w atmosferze. Jednak do procesu odkażania jest wytwarzany w specjalnych generatorach i rozprzestrzeniany przez kadrę techników.

Gaz ten dociera do wszelkich zakamarków mieszkań, odkażając przy tym warstwy izolacyjne, podłogi czy ściany. Co również bardzo ważne – doskonale sprawdza się przy usuwaniu nieprzyjemnego zapachu fekaliów. Ozonowanie pomieszczeń jest w pełni bezpieczne, a po procesie dezynfekcji, wystarczy dobrze wywietrzyć przestrzeń.

Sprzątanie piwnicy po zalaniu Marki

Usługi firmy Kastelnik dostępne są na terenie całego kraju

Po wybiciu kanalizacji należy szybko skontaktować się z firmą świadczącą usługi sprzątania i odkażania po zalaniu fekaliami. Do dokładnego czyszczenia pomieszczeń po zalaniu będą niezbędne takie sprzęty, jak myjki czy specjalistyczne pompy przemysłowe.

Technicy Kastelnik od lat metodycznie świadczą usługę sprzątania domu, przez co są liderami branży DDD. Działają całą dobę, odkażają pomieszczenia, wspomagają poszkodowanych przy zalaniach na terenie całego kraju. Dezynfekcja po zalaniu wraz ze sprzątaniem piwnicy, pozwala na dokładne odgrzybianie i usunięcie stęchlizny.

Zarówno grzyb, jak i pleśń są nośnikami wielu chorób. Dlatego odgrzybianie najlepiej wykonać za pomocą ozonu. Grzyb rozwija się najczęściej w słabo wietrzonych, wilgotnych pomieszczeniach. Jeśli do tego pojawi się zalanie, wówczas jest niemal pewne, że dojdzie do rozwoju stęchlizny. Nie czekaj i powierz sprzątanie po zalaniu i wybiciu kanalizacji fachowcom. 

Grzyb jest powodem wielu dolegliwości, w tym chorób układu krążenia, układu oddechowego alergii, jest odpowiedzialny za pojawienie się stanów depresyjnych. Zaufaj specjalistom i sprzątanie piwnicy po zalaniu wykonaj zgodnie z europejskimi standardami.

Rower w zalanej piwnicy

Na zdjęciu widać przedmioty w zalanej fekaliami piwnicy.

Czyszczenie po zalaniu mieszkania – co obejmuje?

Usunięcie nieczystości, jakie znajdują się w wodzie z rur kanalizacji, to praca ciężka i potrzeba do niej sprawdzonego systemu. Proces sprzątania po zalaniu jest wieloetapowy i w jego skład wchodzą:

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

W całej Polsce proponujemy czyszczenie po zalaniu i dokładną dezynfekcję wraz z odgrzybianiem mieszkań. Pozbywamy się nieczystości, kału oraz bakterii. Możesz być powietrzyć nam usuwanie szkód po wylanym szambie czy usługi sprzątania w mieszkaniach, na hali produkcyjnej. Skutecznie radzimy sobie z awarią po wybiciu szamba. A do dezynfekcji pomieszczeń używamy sprawdzonych metod, jak np. czyszczenie suchym lodem czy ozonowanie.

Urządzenie do osuszania

Urządzenie do osuszania lepiej wynająć, niż kupować – koszt od 40 zł / doba.

Osuszanie po zalaniu w województwie mazowieckim

Jednym z elementów prac porządkowych po zalaniu mieszkania jest dokładne osuszanie ścian i tynków.

By skutecznie je przeprowadzić, należy wezwać specjalistów, którzy przy pomocy fachowego sprzętu szybko pozbędą się wilgoci w ścianach i tynkach. Należy pamiętać, że usuwanie wilgoci jest niezbędnym krokiem podczas prac porządkowych. Pominięcie go może mieć fatalne skutki. Mokre ściany i tynki zaczynają gnić, tworzy się grzyb, a brak dezynfekcji powoduje choroby.

Co robić z mokrą ścianą? Aby skutecznie usunąć wilgoć ze ścian, wybierz firmę, która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i usuwaniem szkód po zalaniu mieszkania. Procesy osuszania są zależne od temperatury powietrza, opadów, wilgotności powietrza. Mogą trwać od kilku go kilkudziesięciu dni. Korzystając z usług fachowców, masz pewność, że usługi sprzątania będą przebiegać na najwyższym poziomie.

Kastelnik – lider na rynku specjalistycznego sprzątania

Oferujemy nowoczesne usługi sprzątania domu po wylaniu szamba, dokładnego czyszczenia piwnic i strychów, pełnej dezynfekcji miejsc zalanych fekaliami, dezodoryzacji mieszkania po wybiciu kanalizacji. Jesteśmy w stanie błyskawicznie usunąć niebezpieczne przedmioty i poddać je utylizacji zgodnej z bieżącymi przepisami prawa.

Stawiamy na innowacyjne metody, bezpieczeństwo pracowników oraz niezawodność. Wiemy, że zalanie mieszkania czy garażu, to sytuacja stresogenna. Pomoc specjalistycznej firmy sprzątającej pozwala również na szybkie skompletowanie dokumentów niezbędnych przy składani wniosku do ubezpieczalni.

Specjalistyczne czyszczenie po zalaniu dostępne jest także w miastach miastach:

Mazowieckie, firma sprzątająca po powodzi

Dorota Kastelnik – szef działu osuszania z certyfikatem IICRC.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

W powiecie wołomińskim, w miastach: Kobyłka, Wołomin, Radzymin, Tłuszcz, Ząbki, Zielonka poszkodowani mają podobne problemy, kiedy dojdzie do wylania szamba lub awarii kanalizacji. Kompleksowe sprzątanie po zalaniu w Markach nie jest wyjątkiem. Poniżej przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Szybka pomoc po zalaniu mieszkania - FAQ

Jak postępować po zalaniu mieszkania?

Zalane mieszkanie to duży problem, szczególnie jeżeli do awarii doszło w środku nocy. Po pierwsze, warto zabezpieczyć mieszkanie przed dalszą powodzią. Po usunięciu wody z pomieszczenia, ważne jest dokładne osuszenie ścian i podłóg. W przypadku nieczystości rozlanych na podłodze nieczystości, należy je usunąć, a podłogę zdezynfekować. Dzięki temu powietrze będzie wolne od groźnych bakterii kałowych.

Czym zdezynfekować zalane fekaliami mieszkanie?

Jeśli na podłodze znajdują się rozlane fekalia, należy je usunąć, a powietrze zdezynfekować za pomocą środka chemicznego ze środkiem biobójczym. Warto zwrócić uwagę na atest oraz czy preparat ma ważny termin przydatności. Jako alternatywną metodą dezynfekcji można zastosować ozonowanie lub zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.

Osuszanie mokrych ścian z certyfikatem IICRC numer 8680154-2022

Wybierz firmę, która od lat dba o rozwój! Nowoczesne szkolenia, innowacyjny sprzęt i wdrażanie ekologicznych metod z całego świata, to cechy wyróżniające firmę Kastelnik. Działamy szybko, stawiamy na wysoką jakość i ciągle poszukujemy najlepszych rozwiązań przy sprzątaniu po zalaniu czy osuszaniu ścian i tynków. Możemy pochwalić się certyfikatem zawodowym IICRC numer 8680154-2022 wystawionym przez Institute of Inspection Cleaning and Restoration Certification. Uzyskała go Dorota Kastelnik, socjalista do spraw osuszania i szefowa działu. Oznacza on, że firma realizuje światowe standardy pracy.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%