Sprzątanie po zalaniu
Małopolskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie pomieszczeń piwnicy po zalaniu fekaliami, osuszanie po wybiciu szamba – województwo małopolskie

Gruntowne sprzątanie po zalaniu w województwie małopolskim to jedna z usług specjalistycznej firma Kastelnik. Na terenie całego województwa oferujemy sprawdzone metody na dezynfekcję piwnicyczyszczenie po wybiciu szamba oraz osuszanie pomieszczeń po zalaniu.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Bez względu na to, jakie pomieszczenie zostanie zalane, jesteśmy w stanie szybko pomóc, dlatego, jeśli Cię to spotka, nie zastanawiaj się i zadzwoń do firmy Kastelnik.

sprzątanie po zalaniu fekaliami Małopolska

Sprzątanie po zalaniu Małopolska – całodobowy telefon alarmowy

Sprzątanie po zalaniu Małopolskie — w najlepszej na rynku cenie. Zalanie piwnicy fekaliami, czy awaria szamba to sytuacje, w których większość ludzi nie jest w stanie poradzić sobie samodzielnie bez drogiego sprzętu do osuszania zalanych budynków.

Na terenie Małopolski od wielu lat z pomocą poszkodowanym przychodzą technicy Kastelnik, którzy posiadają dedykowane szkolenia oraz specjalistyczny sprzęt do usuwania skutków powodzi i zalania.

Oferujemy również: odgrzybianie ścian w Małopolsce

Sprzątanie pomieszczeń po zalaniu w Małopolsce — środki chemiczne

Warto zwrócić również uwagę na dobór odpowiednich środków chemicznych i ostrożność przy ich samodzielnym stosowaniu. Podczas świadczenia usługi sprzątanie po zalaniu woj. małopolskie, nigdy nie zapominamy o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa, w myśl zasady, iż ostrożności nigdy nie jest za wiele.

Działamy w całym Małopolskim, a w szczególności sprzątanie piwnicy po zalaniu fekaliami kierujemy do mieszkańców osób poszkodowanych po awarii kanalizacji.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Usługa czyszczenia i dezynfekcji po zalaniu dostępna jest również w miastach:

 • Kraków
 • Krynica-Zdrój
 • Krzeszowice
 • Libiąż
 • Limanowa
 • Miechów
 • Myślenice
 • Mszana Dolna

W każdej z wyżej wymienionej lokalizacji śmiało możesz zmówić usługi dezynfekcji pomieszczeń po zalaniu fekaliami lub po wybiciu szamba.

Czyszczenie piwnicy po zalaniu Małopolska — specjalistyczne odkażanie po fekaliach

Problem z zalaną piwnicą jest Ci znajomy? Czyszczenie piwnicy po zalaniu fekaliami lub sprzątanie po wybiciu kanalizacji to zadanie dla ekipy z firmy Kastelnik. Na pewno zdajesz sobie sprawę z konsekwencji, jakie niesie za sobą wybiciu kanalizacji. Często awaria następuje na skutek cofki z kanalizacji. Wylane fekalia mogą stanowić zagrożenie epidemiologiczne, a to jest niebezpieczne dla zdrowia mieszkańców zalanej kamienicy.

Czyszczenie po zalaniu fekaliami

Zdjęcie: dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu Małopolska © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Osuszanie budynku po zalaniu — pomożemy w tej trudnej chwili.

Jak przeprowadzić skuteczne osuszanie piwnicy po zalaniu, gdzie szukać pomocy w trudnych chwilach zwątpienia? Niestety, ale rozlana woda to tylko początek problemów dotyczących usuwania skutków zalania. Odpompowanie wody z szybu windy, nie wystarczy do tego, aby wszystko wróciło do normy. Na ścianach często po powodzi występuje wilgoć. Zawilgocone i mokre ściany to prawdziwe zagrożenie dla naszego zdrowia.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – potwierdzone certyfikatem

Często grzanie pomieszczenia, a potem wietrzenie nie pomaga.  Co może się stać, jeśli wilgoć nie zostanie zlikwidowana w odpowiednim czasie? Największym niebezpieczeństwem mokrych ścian jest zagrożenie dla konstrukcji całego budynku, grozi to nawet jego zawaleniem.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami w piwnicy

Osuszanie piwnicy to zabieg dezynfekcji, który jest oferowany przez firmę Kastelnik na terenie województwa małopolskiego od 2013 roku. To niezbędny etap sprzątania po zalaniu, którego nie można pod żadnym pozorem ominąć.

Wilgoć i grzyb, które utrzymują się przez dłuższy czas, mogą powodować osłabienie w konstrukcji ścian oraz są niezwykle szkodliwe dla naszego zdrowia. Więc jeśli masz zalaną piwnicę, nie czekaj, tylko od razu udaj się do profesjonalistów i zamów sprzątanie piwnicy po zalaniu.

Następnym krokiem jest zdezynfekowanie osuszonego pomieszczenia, tak aby pozbyć się niebezpiecznych patogenów i grzyba ze ściany. Często w tym celu stosujemy ozonowanie pomieszczeń po zalaniu, które ma wszelakie spectrum działania, ponieważ nie dość, że trafia do wszystkich miejsc nawet tych trudno dostępnych, to po jego zastosowaniu nie trzeba długo czekać, by znów móc użytkować dane pomieszczenie w mieszkaniu czy piwnicy.

Ozonowanie piwnicy po zalaniu województwo małopolskie

Tylko sprawdzone metody dezynfekcji są w stanie pomóc w dezynfekowaniu piwnicy po zalaniu. Jedną z nich jest ozonowanie po zalaniu w woj. małopolskim. Ozonowanie zalanej piwnicy, powinno być wykonywane przez osoby, które posiadają w tym celu specjalistyczne szkolenie.

Na samym miejscu nie powinny przebywać osoby trzecie ani dzieci. Dostęp do dezynfekowanego pomieszczenia powinny mieć tylko osoby biorące udział w realizacji zlecenia. Kastelnik odkaża pomieszczenia za pomocą przemysłowych generatorów ozonu o mocy od 40 do  240 g./h.

Ozonowanie piwnic po zalaniu załatwia nam nie tylko usunięcie szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów, ale i również likwiduje nieprzyjemne zapachy, które są w szczególności uciążliwe po wylaniu nieczystości, wybiciu szamba czy też fekaliów.

W ramach sprzątania po zalaniu w województwie małopolskim wykonujemy:

 • sprzątanie po zalaniu Małopolskie — domy, piwnice;
 • oczyszczanie podłogi po wylaniu fekaliów;
 • odgrzybianie ścian woj. małopolskie;
 • osuszanie pomieszczeń po awarii kanalizacji;
 • sprzątanie piwnic po zalaniu fekaliami;
 • kompleksowe czyszczenie mieszkań po wybiciu kanalizacji;
 • dezynfekcja po zalaniu piwnicy za pomocą ozonu;
 • dezynfekcja pomieszczeń piwnicy przez zamgławianie;
 • odkażanie nadtlenkiem wodoru;
 • utylizacja zniszczonego przez wodę mienia np. starych mebli;
 • czyszczenie po wylaniu szamba Kraków, Skawina, Tarnów.

Odgrzybianie domu po zalaniu — zaufaj specjalistom.

Gdy sprzątanie po zalaniu nie zostanie wykonane w odpowiednio szybkim czasie, grozi powstanie grzybów na ścianach budynku. Niestety, ale to duże zagrożenie dla zdrowia domowników. Dużym problemem jest fakt, iż wilgoć zgromadzona w ścianach to również ryzyko osłabienia tynków w domu, a w szczególności w piwnicy.

Środowisko, które wytwarzają grzyby to choroby, które dotknąć naszych bliskich. W skomplikowanych przypadkach należy wykonać badania mykologiczne na obecność grzyba na ścianie. Odgrzybianie ścian łazienki w Małopolsce, to wciąż bardzo popularna usługa.

Oczywiście cena zależy od wielkości pomieszczenia, ale można śmiało stwierdzić, iż zaczyna się już od kilkuset złotych.

Ozonowanie po zalaniu Małopolska

Ważnym elementem podczas usuwania szkód po zalaniu jest osuszenie wilgotnego pomieszczenie, a następnie jego dezynfekcja. Kastelnik świadczy dezynfekcję po fekaliach za pomocą ozonu lub nadtlenkiem wodoru. Ta druga metoda realizowana jest za pomocą zamgławiania suchą mgłą. Efekty działania tego środka biobójczego są zdumiewające. Całość naszych prac może być dodatkowo wsparta za pomocą suchego lodu.

Czyszczenie suchym lodem po zalaniu, doskonale uzupełnia całą naszą ofertę. Jeśli chcesz, zamówić sprzątnie po zalaniu w jednym z miast Małopolski, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i wyślemy ofert na czyszczenie.

Kastelnik — jakość i skuteczność w walce z zalaną piwnicą, woj. małopolskie.

FAQ - najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zalaniu

Zalana piwnica to Twoje utrapienie? Rozwiązaniem tego zmartwienia jest profesjonalne sprzątanie po zalaniu w woj. małopolskim. Usuwanie szkód po zalaniu to nie tylko wypompowywanie wody z zalanego pomieszczenia, ale przede wszystkim osuszanie mieszkania, które pozwala przygotować je do kolejnych etapów dezynfekcji i remontu.

Usługi sprzątania Małopolska

Osuszanie pomieszczeń po zalaniu z reguły wykonywane jest przy pomocy specjalistycznych osuszaczy kondensacyjnych, ale wyróżnia się także osuszanie ciśnieniowe, osuszanie podciśnieniowe oraz absorpcyjne. O co najczęściej pytają klienci zainteresowani usługą tj. czyszczenie po zalaniu w woj. małopolskim?

Ile kosztuje ozonowanie po zalaniu mieszkania?

Cena za ozonowanie zalanego mieszkania to indywidualna kwestia, na którą składa się ilość pomieszczeń do dezynfekcji czy wielkość całego mieszkania. Zazwyczaj koszt ten zaczyna się od 800 zł za ozonowanie pomieszczenia i może wynieść kilka tysięcy złotych w zależności od wielkości lokalu.

Czy ozonowanie po zalaniu zapobiega powstawaniu grzybów i pleśni?

Ozonowanie po zalaniu to doskonały sposób na usuwanie z zawilgoconego lokalu wszelkich drobnoustrojów, a także grzybów i pleśni. Ozon zabija zarodniki grzybów i pleśni, eliminując nieprzyjemny zapach stęchlizny, który często unosi się w zalanym mieszkaniu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%