Sprzątanie po zalaniu Łuków

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Łukowie. Jak szybko zdezynfekować dom po awarii kanalizacji?

Jeżeli szukasz specjalistów, którzy szybko pozbędą się skutków zalania domu w powiecie łukowskim, postaw na firmę Kastelnik. Już od ponad dekady oferujemy gruntowne sprzątanie po zalaniu Łuków w woj. lubelskim, oczyszczamy piwnice oraz osuszamy mokre ściany i tynki. Działy na terenie całego kraju i jesteśmy dostępni przez całą dobę! Poszukując specjalistów – postaw na lidera branży DDD.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Jednym z kluczowych elementów dezynfekcji pomieszczeń jest gruntowna dezynfekcja i pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia toksyn i wirusów. Samodzielne próby dekontaminacji nie są dostatecznie skuteczne, więc wybierz usługi dekontaminacji i dezodoryzacji. Masz gwarancję, że całkowicie pozbędziesz się toksyn.

dezynfekcja pomieszczeń

Dezynfekcja zalanych pomieszczeń w piwnicy za pomocą ozonatorów to prosty sposób na bakterie.

Sprzątanie po zalaniu fekaliami w Łukowie i okolicach

Stawiając na specjalistów z branży DDD, masz pewność, że podczas sprzątania po zalaniu w Łukowie zostaną przeprowadzone wszystkie etapy prac porządkowych. Należy pamiętać, że pominięcie nawet jednego z nich może skutkować zagrzybieniem ścian czy rozprzestrzenianiem się groźnych wirusów i bakterii.

Nie zwlekaj i wybierz kadrę techników, która od lat szkoli się i metodycznie usuwa skutki zalania mieszkania fekaliami. Zlecenie oczyszczania mieszkania po wylaniu kanalizacji firmie sprzątającej to nie tylko gwarancja sukcesu, ale i oszczędność czasu.

Wśród usług proponowanych przez specjalistów znajduje się szereg niezbędnych czynności, takich jak:

 • usunięcie z pomieszczeń stojącej wody po zalaniu oraz nieczystości;
 • pełne wyczyszczenie posadzek oraz ścian;
 • dokładna dezynfekcja skażonych pomieszczeń;
 • osuszenie murów i tynków.

sprzątanie mieszkania po zalaniu lubelskie

Działamy kompleksowo, tak by awaria została zneutralizowana szybko. Każdy z naszych klientów dostaje bezpłatną ekspertyzę, w której zawarte są wszystkie usterki, a także plan prac porządkowych. Wycena ułatwia zrozumienie, jakie kroki są niezbędne podczas usuwania skutków zalania czy powodzi.

W ofercie Kastelnik znajdują się m.in:

 • natychmiastowe usuwanie wody ze ścieków;
 • pełna dezynfekcja zanieczyszczonych powierzchni;
 • ozonowanie mieszkania po zalaniu;
 • zamgławianie pomieszczeń przy pomocy nadtlenku wodoru;
 • czyszczenie powierzchni silnymi środkami biobójczymi;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów fekaliów.
Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Kompleksowe sprzątanie piwnicy po zalaniu w Łukowie

Gruntowne prace porządkowe po zalaniu mieszkania składają się z kilkunastu etapów. Aby dokładnie poinformować klienta, jak będzie wyglądała usługa, firma Kastelnik przygotowała bezpłatną wycenę oraz ekspertyzę miejsca awarii.

Kompleksowe prace porządkowe zawierają bowiem nie tylko odpompowanie ścieków po zalaniu czy dezynfekcję pomieszczeń. To również złożony proces osuszania murów i tynków, czy pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów fekaliów. Brak, któregoś z etapów sprzątania po zalaniu może być powodem namnażania się grzyba czy rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych.

grzyb na ścianie

Odgrzybianie ściany wymaga sprawdzonego środka chemicznego.

Specjalistyczna firma sprzątająca po zalaniu stawia na nowoczesne i ekologiczne metody usuwania usterek. Działa zgodnie z przyjętymi normami BHP i ciągle powiększa zakres usług. Stawia na rozwój i certyfikowane usługi. Bo skuteczna dezynfekcja mieszkania po zalaniu, to również dbałość o szczegóły.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – potwierdzone certyfikatem

Dlatego w ofercie Kastelnik znajdują się również:

 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów zwierząt;
 • czyszczenie mebli oraz tapicerek;
 • usuwanie plam;
 • odświeżanie pomieszczeń z zapachów zwierząt czy dymu papierosowego;
 • pozbywanie się nieczystości na skórzanych meblach.

Jak pozbyć się smrodu po wylaniu fekaliów?

Wśród niezwykle popularnych usług, jakie zamawiają poszkodowani podczas wylania kanalizacji, jest usuwanie nieprzyjemnego zapachu. Niestety, smród wylanych fekaliów utrzymuje się przez wiele miesięcy. Tylko specjalistyczne usługi dezodoryzacji są w stanie faktycznie pozbyć się fetoru, a nie jedynie go zamaskować. Środki dostępne w sklepach są wyłącznie powierzchowne i tylko na chwilę usuwają odór po wylanych fekaliach.

By mieć pewność, że całkowicie pozbyliśmy się nieprzyjemnego zapachu, należy wdrożyć specjalistyczne metody, takie jak np. ozonowanie pomieszczeń po zalaniu. To świetna metoda dezodoryzacji, ale również oczyszczania powietrza z wirusów i bakterii. Ozon doskonale neutralizuje fetor, oczyszcza powietrze i daje pewność, że dezodoryzacja została przeprowadzona zgodnie z wszelkimi normami.

Należy pamiętać również, że woda z kanalizacji to prawdziwa bomba chemiczna. Zawiera ona szereg bakterii i wirusów, które mogą być bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia i życia. Nie warto bagatelizować problemu i samodzielnie wykonywać dezynfekcji. Tylko pomoc specjalistów daje gwarancję dobrze wykonanej usługi dekontaminacji i usunięcia wszystkich zarazków oraz wirusów.

sprzątanie piwnicy po zalaniu Łuków

Sprawdź unikalną ofertą firmy Kastelnik – zadzwoń po szczegóły.

Szybka pomoc po zalaniu domu

Od lat rodzinna firma Kastelnik wspiera wszystkich poszkodowanych przy zalaniach. Proponuje prace porządkowe i usuwa awarie wywołane przez wodę z kanalizacji. Prace porządkowe skupiają się na precyzyjnym wyczyszczeniu powierzchni oraz na przeprowadzeniu skutecznej dezynfekcji po wylaniu szamba.

Jesteśmy dostępni przez całą dobę, a także przez 365 dni w roku! Działy natychmiast, tuż po przyjęciu informacji o awarii na naszej bezpłatnej infolinii pomocowej. Dbamy o każdy szczegół, tak by kompletnie pozbyć się toksyn i usunąć grzyby oraz stęchliznę.

Wśród kompleksowych usług firmy Kastelnik znajdują się:

 • czyszczenie mieszkania po wylaniu fekaliów;
 • odkażanie powietrza;
 • usuwanie zniszczonych przedmiotów;
 • transport ADR;
 • odgrzybianie pomieszczeń w piwnicy i strychu;
 • osuszanie ścian po zalaniu w powiecie łukowskim;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu;
 • dezynfekcja przy pomocy suchej mgły;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po zalaniu fekaliami;
 • drobne prace remontowe.

Koszty usunięcia usterki oraz sprzątania mieszkania po zalaniu są określane indywidualnie. Jednak im szybciej wezwiemy ekipę techników, tym straty materialne będą mniejsze. Ceny sprzątania i dezynfekcji po zalaniu jednego pomieszczenia rozpoczynają się już 800 zł netto.

Ozonowanie mieszkania po zalaniu

Zmagając się z problemem zalanego mieszkania przez fekalia, jedną z niezbędnych czynności przy pracach porządkowych jest dezynfekcja. Tylko sprawdzone metody są w stanie całkowicie usunąć bakterie kałowe i wirusy. Firma Kastelnik oferuje skuteczną metodę dekontaminacji powierzchni, jaką jest ozonowanie mieszkania po zalaniu fekaliami.

całodobowe ozonowanie mieszkania po zalaniu

Całodobowa pomoc po powodzi w domu w powiecie łukowskim – Kastelnik 7/24.

Polega ona na spryskiwaniu ozonem skażonych powierzchni. Gaz jest wytwarzany w specjalnych ozonatorach; dzięki temu ma bardzo wysokie stężenie. Ozon jest gazem silnie neutralizującym, a jego moc dezynfekcji jest silniejsza nawet 300-krotnie aniżeli chloru.

Ozonowanie po zalaniu to również metoda ekologiczna. Podczas procesu dezynfekcji nie powstają żadne szkodliwe substancje wtórne. Usuwa on również nieprzyjemne zapachy, a także dezynfekuje powietrze. Bo procesie ozonowania pomieszczeń należy dobrze je wywietrzyć. Ozonowanie mieszkania po zalaniu, to jedna z metod najczęściej wybieranych przez klientów w całej Polsce.

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

lubelskie osuszanie z certyfikatem IICRC

Osuszanie budynku po zalaniu z certyfikatem IICRC – Dorota Kastelnik.

Certyfikowane osuszanie budynków po zalaniu

Wśród etapów prac porządkowych po zalaniu znajduje się metodyczne osuszanie murów i tynków. Jest to niezwykle ważny krok, który pozwala ustrzec się przed namnażaniem grzybów i pleśni. Stawiając na firmę z doświadczeniem, mamy pewność, że mury zostaną osuszone przy pomocy nowoczesnych osuszaczy przemysłowych.

Firma Kastelnik może pochwalić się certyfikowana metoda osuszania, którą potwierdza certyfikat zawodowy  IICRC, jaki został uzyskany przez szefową działu osuszania – Dorotę Kastelnik. Numer uzyskanego certyfikatu zawodowego to 8680154-2022, a został on wystawiony przez  Institute of Inspection Cleaning and Restoration Certification. Oznacza, że metody proponowane przez firmę Kastelnik są zgodne z międzynarodowymi wytycznymi.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Specjalistyczna pomoc podczas sprzątania mieszkania po zalaniu fekaliami, to nie tylko oszczędność czasu, ale i pewność, że dezynfekcja i osuszanie ścian budynków będzie przeprowadzona na najwyższym poziomie. Postaw na metody sprawdzone przez fachowców i szybko zapomnij o usterce.

Szybka pomoc FAQ

Jak właściwie przeprowadzić utylizację po zalaniu mieszkania?

Zmagając się z zalanym mieszkaniem czy piwnicą należy pamiętać, że woda ściekowa to prawdziwe siedlisko bakterii i toksyn. Niestety, awaria może doprowadzić do uszkodzenia sprzętów RTV czy AGD, a także skazić przedmioty. Nie należy samodzielnie wywozić zniszczonych produktów. Przyda się pomoc fachowców, którzy posiadają certyfikaty, znają miejsca utylizacji przedmiotów i są w stanie wykonać bezpieczny transport ADR.

Co zrobić z mokrymi ścianami po zalaniu?

Zalanie mieszkania, to wieloaspektowa usterka. Jednym z czynników, o których należy pamiętać jest fakt, że woda szybko przedostaje się do ścian, tynków czy posadzek. Skutecznie je przy tym uszkadzając lub powodując pojawienie się niebezpiecznego dla zdrowia grzyba. Nie czekaj i postaw na przemysłowe osuszacze, jakie znajdziesz w ofercie firmy sprzątającej domy po zalaniu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%