Sprzątanie po zalaniu Lubuskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu woj. lubuskie. Jak szybko i bezpiecznie usunąć skutki zalania w domu?

Kastelnik zapewnia całodobową obsługę klientów na terenie województwa lubuskiego. Jesteśmy gotowi pomóc w każdej chwili!

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Oferujemy sprzątanie mieszkania po zalaniu Lubuskie wraz z pełną dezynfekcją. W trakcie sprzątania wykorzystujemy najnowocześniejszych sprzęt do dezynfekcji i osuszania budynków. 

Jesteśmy na rynku od prawie 10 lat, a nasze doświadczenie pozwala nam na sprawne usunięcie szkód po awarii kanalizacji np.: 

 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • gruntowne czyszczenie podłóg po zalaniu wodą;
 • mycia nieczystości po wylaniu szamba do mieszkania;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • czyszczenie po fekaliach;
 • dezynfekcja pomieszczeń po fekaliach;
 • osuszanie murów i tynków w zalanym domu.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobą, a konsultację w sprawie usługi tj. sprzątanie piwnicy po zalaniu woj. lubuskim można zamówić o każdej porze dnia.

Oferujemy szereg niezawodnych metod odkażania powierzchni po cofce kanalizacyjnej czy podtopieniu garażu w miastach: 

Sprzątanie mieszkania po zalaniu Lubuskie

Dezynfekcja po wylaniu fekaliów Lubuskie – sprawdzone metody

Dezynfekcja pomieszczeń po wylaniu fekaliów w woj. lubuskim to zadanie dla ekipy Kastelnik. Wylanie fekaliów czy usterka kanalizacji, to nie tylko nieprzyjemna awaria, ale również możliwość zarażenia się chorobami. Woda z rur kanalizacyjnych może prowadzić do przenoszenia wirusów i bakterii, a te nawet do masowych zatruć, alergii skórnych czy nawet chorób zakaźnych.

Dlatego też niezbędna jest usługa odkażania i dezynfekcji pomieszczeń, by doprowadzić je do ponownego użytkowania. Pełen pakiet usług tj. sprzątanie po zalaniu i dezynfekcja po fekaliach wykonuje zespół od 2 do 6 osób. Kompleksowy serwis sprzątający pozwoli na szybki powrót do codzienności w bezpiecznych warunkach. Wśród dodatkowych, niezwykle ważnych usług, znajduje się także osuszanie ścian i tynków, które jest niezbędnym elementem prac porządkowych.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Zaniechanie tych pracy może prowadzić do pojawienia się grzybów, stęchlizny i pleśni na ścianie budynku. 

Woda na podłodze sprzątanie

Zdjęcie: woda na panelach podczas sprzątania mieszkania © 2023 Kastelnik

Skuteczne sprzątanie po zalaniu na ziemi lubuskiej już od 2013 roku

Jakie są koszty sprzątania po zalaniu mieszkania na terenie województwa lubuskiego? Oczywiście nie da się jednoznacznie wycenić usługi czyszczenia domu po awarii kanalizacji bez dogłębnych oględzin, ale wstępna usługa ozonowania po zalaniu na terenie województwa lubuskie rozpoczyna się od 800 zł.

Kosztorys przygotowujemy po bezpłatnej ekspertyzie na miejscu u klienta. Należy również wziąć pod uwagę, że gruntowne sprzątanie mieszkania po zalaniu to nie tylko pozbycie się nadmiaru wody, ale również dezynfekcja skażonych powierzchni.

To wieloetapowa praca, a wśród nich znajdują się następujące prace:

 • wypompowanie stojącej wody po zalaniu; 
 • czyszczenie powierzchni po wylaniu szamba;
 • usuwanie zniszczonych przedmiotów;
 • transport ADR;
 • czyszczenie mieszkania przy pomocy suchego lodu;
 • odgrzybianie ścian;
 • dezynfekcja i dezodoryzacja województwo lubuskie;
 • zamgławianie po wylaniu fekaliami;
 • ozonowanie mieszkania po zalaniu.

Oczywiście, nikt nie lubi sprzątać po zalaniu, ale nie martw się tym. Chętnie Ci pomożemy. Jeśli chcesz postawić na specjalistów Kastelnik – zapoznaj się z szeroką ofertą sprzątania po zalaniu województwie lubuskim. Najwyższa jakość usług, dbałość  o szczegóły i bezpieczeństwo podczas pracy, to cechy, które wyróżniają nasz zespół na tle konkurencji. 

Jak wygląda czyszczenie po zalaniu

Na co wpływa grzyb na ścianie w zalanym domu?

Jeśli jesteś ofiarą zalania lub awarii kanalizacji nie zwlekaj i skontaktuj się ze specjalistami, którzy szybko pozbędę się niechcianej cieczy i wdrożą pewne metody sprzątania po zalaniu mieszkania. Jedną z nich jest kompleksowe pozbywanie się grzybów, pleśni i stęchlizny, które są wynikiem nagromadzonej wody, zepsutej klimatyzacji czy niepoprawnej wentylacji pomieszczeń.

Wyższa temperatura i wilgotne środowisko to idealna atmosfera do rozwoju niebezpiecznych drobnoustrojów, które wpływają na:

 • układ oddechowy;
 • choroby skóry i alergie;
 • zatrucia, biegunki, wymioty;
 • obniżony nastrój, depresja;
 • nowotwory czy choroby układu krążenia.

Im szybciej firma Kastelnik rozpocznie prace odgrzybiające, tym lepiej dla naszego zdrowia, a także kosztów, jakie poniesiemy. Stąd całodobowa infolinia utworzona specjalnie dla Państwa, by jak najszybciej przejść do odgrzybiania pomieszczeń.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – potwierdzone certyfikatem

Jedną z najlepszych metod pozbywania się grzybów, bakterii i wirusów w województwie lubuskim jest ozonowanie, czyli pozbywanie się toksycznych drobnoustrojów przy pomocy wysoko stężonego gazu. Ma on silne działanie neutralizujące. Ozon jest tworzony w generatorach i dociera nawet w najdalsze zakamarki, dzięki czemu skutecznie usuwa chorobotwórcze mikroorganizmy.

Ściana cała w pleśni

Zdjęcie: ściana po zalaniu w pleśni © 2023 Kastelnik

Awaryjne czyszczenie po zalaniu w województwie lubuskim

Wybicie kanalizacji, wylanie fekaliów w domu czy pęknięty wężyk od pralki, to tylko niektóre z przyczyn awarii. Mogą się one wydarzyć o każdej porze dnia i nocy i dlatego mieszkańcy lubuskiego są w stanie skontaktować się ze specjalistyczną ekipą sprzątającą przez całą dobę i uzyskać wszelkie informacje i pomoc przy dezynfekcji mieszkania. 

Szybki kontakt i bezzwłoczne działanie firmy Kastelnik pozwala na zminimalizowanie ryzyka przenoszenia chorób, a także zmniejsza straty materialne. Samodzielne próby sprzątania po zalaniu mogą nie być wystarczające – brak silnych środków biobójczych, a także specjalistycznych sprzętów, powoduje tylko maskowanie szkód. Skontaktuj się ze specjalistami i pozwól sobie pomóc przy dezynfekcji mieszkania po awarii kanalizacji. 

Kastelnik, osuszanie po wybiciu kanalizacji — zaufaj fachowcom!

Jesteś ofiarą zalania piwnicy? Skontaktuj się z rodzinną firmą o wieloletnim doświadczeniu, która stawia na rozwój i najnowocześniejsze metody osuszania budynków, dezynfekcji i dezodoryzacji. Nasza specjalistyczna wiedza potwierdzona jest licznymi certyfikatami, w tym certyfikatem zawodowym IICRC o numerze 8680154-2021 zdobytym przez Dorotę Kastelnik, szefową działu osuszania. Doświadczenie w suszeniu mokrych ścian pozwala realizować najwyższe standardy jakości osuszania budynków według Światowej Organizacji IICRC. 

Powódź w piwnicy? Skontaktuj się z firmą Kastelnik i poznaj szczegóły naszej oferty w woj. lubuskim.

 

Suszenie zalanych ścian z certyfikatem Lubuskie

Jak wygląda certyfikat po osuszaniu mieszkań po zalaniu fekaliami w Lubuskim?

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Woda może dostać się do piwnicy na wiele sposobów, w tym przez pęknięcia w fundamencie, dziury w ścianach lub przez szczeliny wokół rur kanalizacji. Gdy woda dostanie się do pomieszczeń piwnic, może spowodować poważne szkody w strukturze budynku i niszczyć meble i magazynowane sprzęty. Ponadto wilgoć w piwnicy prowadzić może do rozwoju pleśni i grzybów, które mogą powodować problemy z oddychaniem. Zadzwoń w celu umówienia terminu usunięcia skutków zalania w Twojej nieruchomości.

Usługi sprzątania Lubuskie

Jak wygląda odkażanie pomieszczeń po zalaniu?

Profesjonalne odkażanie pomieszczeń po zalaniu polega na likwidowaniu chorobotwórczych drobnoustrojów ze skażonych powierzchni. Występują one w szczególności w pomieszczeniach, gdzie mamy do czynienia z fekaliami, czy innymi nieczystościami po wylaniu szamba.

Czy ozonowanie po zalaniu jest bezpieczne?

Dezynfekcja z użyciem ozonu jest całkowicie bezpieczna. Zabieg ten powinien być przeprowadzony przez przeszkolone osoby, ponieważ posiadają oni odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Ozonowanie pomieszczeń powinno być cały czas monitorowane za pomocą mierników do pomiaru stężenia ozonu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%