Sprzątanie po zalaniu Luboń

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Luboń. Jak uzyskać pomoc po wybiciu kanalizacji i jak przeprowadzić odkażanie domu?

Powódź to niszczycielski żywioł dla każdego gospodarstwa domowego. Nasz zespół profesjonalistów jest w pracy każdego dnia, przez 365 dni w roku. Oferujemy kompleksowe sprzątanie po zalaniu Luboń oraz dezynfekcję po fekaliach na terenie całego województwa wielkopolskiego.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Jesteśmy po to, aby usunąć chorobotwórcze drobnoustroje z zalanego domu. Wszystko dla Twojego bezpieczeństwa.

Podczas usuwania szkód po zalaniu budynku wodą należy pamiętać o następujących rzeczach: 

 • stosowanie wyłącznie certyfikowanych urządzeń;
 • używanie atestowanych środków chemicznych, które są biodegradowalne;
 • zabezpieczanie się za pomocą środków ochrony osobistej;
 • niewpuszczanie na czas realizacji ozonowania – osób trzecich.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie nieprzyjemnego zapachu

Jakie metody dezynfekcji po zalaniu stosuje firma Kastelnik?

Nasze unikalne usługi tj. dezynfekcja pomieszczeń w Krakowie i odkażanie piwnicy po zalaniu wykonujemy się z zastosowaniem nowoczesnych metod. Należą do nich m.in. ozonowanie pomieszczeń po zalaniu oraz zamgławianie suchą mgłą. Obie usługi można zamówić, dzwoniąc na infolinię Kastelnik 24/7. Pomoc po zalaniu i bezpłatną wycenę uzyskasz wręcz natychmiastowo. Firma Kastelnik działa na terenie całego kraju, a w mieście Luboń całodobowe usługi świadczymy między innymi w takich dzielnicach miasta jak: Luboń Śródmieście, Bocianówko, Lasek oraz okolice osiedla Luboniaka. 

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Luboń

Sprzątanie po zalaniu Luboń – jak zamówić?

Usługa usuwania szkód po awarii wody powinna być dostępna dla każdego człowieka mierzącego się z tym problemem. Wychodząc naprzeciw tej potrzebie przedsiębiorstwo Kastelnik oferuje sprzątanie po zalaniu w Luboniu przez 365 dni w roku. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Twój dom były całkowicie bezpieczny i wolny od zarazków. Na plus, warto wspomnieć, iż czyszczenie po zalaniu można zamówić o każdej porze dnia. Podczas pierwszej rozmowy ustalane są wszystkie szczegóły realizacji zamówienia.

Dezynfekcja po zalaniu Luboń – lokalni specjaliści od sprzątania!

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Kompleksowa dezynfekcja pomieszczeń zalaniu w mieście Luboń to czasami dokładne ręczne czyszczenie mieszkania po fekaliach, a czasami osuszanie mokrych ścian. Bez względu na to, którą usługę potrzebujesz możesz ją łatwo zamówić dzwoniąc do telefonicznego Biura Obsługi Klienta firmy Kastelnik. Usuwanie skutków zalania nieczystościami oferujemy w całym powiecie poznańskim i w okolicznych miejscowościach woj. wielkopolskiego tj. Kórnik, Mosina, Stęszew, a także Rokietnica i Komorniki. Wiemy, jak stresujące jest usuwanie szkód spowodowanych przez wodę, dlatego jesteśmy tutaj, aby zająć się problemem za Ciebie.

dezynfekcja po zalaniu fekaliami luboń

Zdjęcie: dezynfekcja po zalaniu fekaliami Luboń © 2023 Kastelnik

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji – Kastelnik firma rodzinna od 2013

Regularna konserwacja systemów kanalizacyjnych, zdecydowanie pomaga nam w ochronie przed ich awarią. Jednak, gdy dojdzie do zalania, musimy uzbroić się w cierpliwość. Samodzielne czyszczenie zalanego budynku i usuwanie nieczystości jest bardzo czasochłonne.

Dlatego wiele osób w obliczu tej trudnej sytuacji decyduje się na skorzystanie z pomocy specjalistycznej firmy sprzątającej. Przedsiębiorstwo Kastelnik oferuje od 2013 roku – sprzątanie po wybiciu kanalizacji wraz z profesjonalnym odkażaniem na terenie całego miasta Luboń i w okolicy. Dezynfekcja pomieszczeń polega wówczas na wyeliminowaniu szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów takich jak  bakterie, wirusy oraz niektóre grzyby i pleśń. 

sprzątanie po wybiciu kanalizacji

Zdjęcie: sprzątanie po wybiciu kanalizacji © Wielkopolska 2023 Kastelnik

Często, ma miejsce również ręczne usuwanie fekaliów z posadzki, czy dezodoryzacja. Te czynności to elementy pracy fachowców przeprowadzających dezynfekcję po wylaniu szamba. Jedną z form tychże czynności jest zamgławianie po zalaniu suchą mgłą. Środkiem aktywnym wówczas jest nadtlenek wodoru, który jest silnym środkiem biobójczym. Jest on rozprzestrzeniany po całym skażonym biologicznie pomieszczeniu i niszczy wszelkie zarazki i bakterie. Dzięki przeprowadzeniu skutecznej dezynfekcji w budynku mamy pewność, że wszystkie niebezpieczne dla zdrowia patogeny zostały zlikwidowane.

Czytaj także: ozonowanie po zalaniu

czy warto ozonować?

Na co zwrócić uwagę podczas ozonowania po wylaniu fekaliów?

Szukając pomocy po wylaniu fekaliów w naszym domu, zwracamy uwagę przede wszystkim na czas. To dobre nastawienie. Jest to istotne, patrząc na aspekt naszego bezpieczeństwa. Im dłużej przebywamy w skażonym przez nieczystości środowisku, tym gorzej dla naszego zdrowia. Szerzące się wszędzie bakterie są nośnikiem wielu niebezpiecznych chorób.

Sprawdzonym sposobem dezynfekcji po fekaliach jest ozonowanie po zalaniu. Wykonuje się je z zastosowaniem przemysłowych generatorów. Urządzenia do ozonowania nie powinny mieć one mniej mocy niż 40 g/h, by wykonać skutecznie swoją robotę. Tylko stężenie w zakresie od 5 do 10 ppm pozwala na skuteczne pozbycie się wszystkich zarazków. 

Kastelnik – ozonowanie powietrza – potwierdzona certyfikatem

Usuwanie szkód po zalaniu obejmuje:

 • sprzątanie po zalaniu w mieście Luboń;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji na terenie Wielkopolski;
 • utylizacja termiczna;
 • opróżnianie skażonych biologicznie mieszkań;
 • osuszanie po zalaniu;
 • wypompowywanie wody;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • wypożyczanie osuszaczy do użytku domowego;
 • usuwanie chorobotwórczych mikroorganizmów;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • likwidowanie fekaliów z posadzki;
 • dezodoryzacja powietrza;
 • czyszczenie mieszkań po powodzi.

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

Mężczyzna dezynfekujący szatnie w fabryce

Zdjęci: dezynfekcja szatni w fabryce, zamgławianie ULV © 2021 Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z podtopieniem, czy awarią kanalizacji. Podczas naszej pracy przestrzegamy zasadami BHP. Oto odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań:

Ile kosztuje czyszczenie po zalaniu?

Cena sprzątania pomieszczenia po zalaniu zależy od kilku czynników. W przypadku dezynfekcji po zalaniu fekaliami koszty zaczynają się od kwoty 700 zł netto. Natomiast duże awarie, w których do utylizacji jest duża ilość przedmiotów, to koszt sięgający nawet paru tysięcy złotych.

Czy ozonowanie zalanego mieszkania jest bezpieczne?

Odkażanie pomieszczeń za pomocą przemysłowych generatorów ozonu jest skuteczne i bezpieczne, jeśli wykonuje je profesjonalna firma posiadająca odpowiednie szkolenie. Przemysłowe generatory o mocy 240g./g. Powinny być obsługiwane wyłącznie przez specjalistów, co daje nam gwarancję poprawnego wykonania usługi.

 

firma sprzątająca

Szybka pomoc po zalaniu domu - Kastelnik usługi w Wielkopolsce

Specjalistyczną ekipę, która sprawnie usuwa zarówno szkody po wybiciu kanalizacji, jak i awarii rur można zamówić o każdej porze roku. Bez względu na to, jaki rodzaj nieczystości masz na podłodze, Kastelnik oferuje szybką pomoc w Luboniu i okolicy. W skład usługi tj. sprzątanie po zalaniu często wchodzi także osuszanie mokrych ścian, czy też odgrzybianie łazienki. Suszenie ścian jest niezbędne, by uniknąć zawilgocenia w domu. Grzyb i pleśń zagrażają przede wszystkim osobom z niewydolnością układu oddechowego. Jesteśmy lokalnymi specjalistami, którzy świadczą wysokiej jakości usługi na terenie powiatu poznańskiego. Możemy pomóc rozwiązać każdy problem związany z wodą, czy też jej wyciekiem. Zamów bezpłatną wycenę usługi dezynfekcji po fekaliach. Kastelnik – czas na sprzątanie mieszkania po zalaniu w Luboniu!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%