Sprzątanie po zalaniu Luboń

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Luboń. Jak uzyskać pomoc po wybiciu kanalizacji i jak przeprowadzić odkażanie domu?

Powódź to niszczycielski żywioł dla każdego gospodarstwa domowego. Nasz zespół profesjonalistów jest w pracy każdego dnia, przez 365 dni w roku. Oferujemy kompleksowe sprzątanie po zalaniu Luboń oraz dezynfekcję po fekaliach na terenie całego województwa wielkopolskiego. Jesteśmy po to, aby usunąć chorobotwórcze drobnoustroje z zalanego domu. Wszystko dla Twojego bezpieczeństwa. Podczas usuwania szkód po zalaniu budynku wodą należy pamiętać o następujących rzeczach: 

 • stosowanie wyłącznie certyfikowanych urządzeń;
 • używanie atestowanych środków chemicznych, które są biodegradowalne;
 • zabezpieczanie się za pomocą środków ochrony osobistej;
 • niewpuszczanie na czas realizacji ozonowania – osób trzecich.

Jakie metody dezynfekcji po zalaniu stosuje firma Kastelnik?

Nasze unikalne usługi tj. dezynfekcja po zalaniu wykonujemy się z zastosowaniem nowoczesnych metod. Należą do nich m.in. ozonowanie pomieszczeń po zalaniu oraz zamgławianie suchą mgłą. Obie usługi można zamówić, dzwoniąc na infolinię Kastelnik 24/7. Pomoc po zalaniu i bezpłatną wycenę uzyskasz wręcz natychmiastowo. Firma Kastelnik działa na terenie całego kraju, a w mieście Luboń całodobowe usługi świadczymy między innymi w takich dzielnicach miasta jak: Luboń Śródmieście, Bocianówko, Lasek oraz okolice osiedla Luboniaka. 

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Luboń

Sprzątanie po zalaniu Luboń – jak zamówić?

Usługa usuwania szkód po awarii wody powinna być dostępna dla każdego człowieka mierzącego się z tym problemem. Wychodząc naprzeciw tej potrzebie przedsiębiorstwo Kastelnik oferuje sprzątanie po zalaniu w Luboniu przez 365 dni w roku. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Twój dom były całkowicie bezpieczny i wolny od zarazków. Na plus, warto wspomnieć, iż czyszczenie po zalaniu można zamówić o każdej porze dnia. Podczas pierwszej rozmowy ustalane są wszystkie szczegóły realizacji zamówienia.

Dezynfekcja po zalaniu Luboń – lokalni specjaliści od sprzątania!

Kompleksowa dezynfekcja pomieszczeń zalaniu w mieście Luboń to czasami dokładne ręczne czyszczenie mieszkania po fekaliach, a czasami osuszanie mokrych ścian. Bez względu na to, którą usługę potrzebujesz możesz ją łatwo zamówić dzwoniąc do telefonicznego Biura Obsługi Klienta firmy Kastelnik. Usuwanie skutków zalania nieczystościami oferujemy w całym powiecie poznańskim i w okolicznych miejscowościach woj. wielkopolskiego tj. Kórnik, Mosina, Stęszew, a także Rokietnica i Komorniki. Wiemy, jak stresujące jest usuwanie szkód spowodowanych przez wodę, dlatego jesteśmy tutaj, aby zająć się problemem za Ciebie.

dezynfekcja po zalaniu fekaliami luboń

Zdjęcie: dezynfekcja po zalaniu fekaliami Luboń © 2021 Kastelnik

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji – Kastelnik firma rodzinna od 2013

Regularna konserwacja systemów kanalizacyjnych, zdecydowanie pomaga nam w ochronie przed ich awarią. Jednak, gdy dojdzie do zalania, musimy uzbroić się w cierpliwość. Samodzielne czyszczenie zalanego budynku i usuwanie nieczystości jest bardzo czasochłonne. Dlatego wiele osób w obliczu tej trudnej sytuacji decyduje się na skorzystanie z pomocy specjalistycznej firmy sprzątającej. Przedsiębiorstwo Kastelnik oferuje od 2013 roku – sprzątanie po wybiciu kanalizacji wraz z profesjonalnym odkażaniem na terenie całego miasta Luboń i w okolicy. Dezynfekcja pomieszczeń polega wówczas na wyeliminowaniu szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów takich jak  bakterie, wirusy oraz niektóre grzyby i pleśń. 

sprzątanie po wybiciu kanalizacji

Zdjęcie: sprzątanie po wybiciu kanalizacji © Wielkopolska 2021 Kastelnik

Często, ma miejsce również ręczne usuwanie fekaliów z posadzki, czy dezodoryzacja. Te czynności to elementy pracy fachowców przeprowadzających dezynfekcję po wylaniu szamba. Jedną z form tychże czynności jest zamgławianie po zalaniu suchą mgłą. Środkiem aktywnym wówczas jest nadtlenek wodoru, który jest silnym środkiem biobójczym. Jest on rozprzestrzeniany po całym skażonym biologicznie pomieszczeniu i niszczy wszelkie zarazki i bakterie. Dzięki przeprowadzeniu skutecznej dezynfekcji w budynku mamy pewność, że wszystkie niebezpieczne dla zdrowia patogeny zostały zlikwidowane.

czy warto ozonować?

Na co zwrócić uwagę podczas ozonowania po wylaniu fekaliów?

Szukając pomocy po wylaniu fekaliów w naszym domu, zwracamy uwagę przede wszystkim na czas. To dobre nastawienie. Jest to istotne, patrząc na aspekt naszego bezpieczeństwa. Im dłużej przebywamy w skażonym przez nieczystości środowisku, tym gorzej dla naszego zdrowia. Szerzące się wszędzie bakterie są nośnikiem wielu niebezpiecznych chorób. Sprawdzonym sposobem dezynfekcji po fekaliach jest ozonowanie po zalaniu. Wykonuje się je z zastosowaniem przemysłowych generatorów. Urządzenia do ozonowania nie powinny mieć one mniej mocy niż 40 g/h, by wykonać skutecznie swoją robotę. Tylko stężenie w zakresie od 5 do 10 ppm pozwala na skuteczne pozbycie się wszystkich zarazków. 

Usuwanie szkód po zalaniu obejmuje:

 • sprzątanie po zalaniu w mieście Luboń;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji na terenie Wielkopolski;
 • utylizacja termiczna;
 • opróżnianie skażonych biologicznie mieszkań;
 • osuszanie po zalaniu;
 • wypompowywanie wody;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • wypożyczanie osuszaczy do użytku domowego;
 • usuwanie chorobotwórczych mikroorganizmów;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • likwidowanie fekaliów z posadzki;
 • dezodoryzacja powietrza;
 • czyszczenie mieszkań po powodzi.

 

Mężczyzna dezynfekujący szatnie w fabryce

Zdjęci: dezynfekcja szatni w fabryce, zamgławianie ULV © 2021 Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z podtopieniem, czy awarią kanalizacji. Podczas naszej pracy przestrzegamy zasadami BHP. Oto odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań:

Ile kosztuje czyszczenie po zalaniu?

Cena sprzątania pomieszczenia po zalaniu zależy od kilku czynników. W przypadku dezynfekcji po zalaniu fekaliami koszty zaczynają się od kwoty 700 zł netto. Natomiast duże awarie, w których do utylizacji jest duża ilość przedmiotów, to koszt sięgający nawet paru tysięcy złotych.

Czy ozonowanie zalanego mieszkania jest bezpieczne?

Odkażanie pomieszczeń za pomocą przemysłowych generatorów ozonu jest skuteczne i bezpieczne, jeśli wykonuje je profesjonalna firma posiadająca odpowiednie szkolenie. Przemysłowe generatory o mocy 240g./g. Powinny być obsługiwane wyłącznie przez specjalistów, co daje nam gwarancję poprawnego wykonania usługi.

 

firma sprzątająca

Szybka pomoc po zalaniu domu - Kastelnik usługi w Wielkopolsce

Specjalistyczną ekipę, która sprawnie usuwa zarówno szkody po wybiciu kanalizacji, jak i awarii rur można zamówić o każdej porze roku. Bez względu na to, jaki rodzaj nieczystości masz na podłodze, Kastelnik oferuje szybką pomoc w Luboniu i okolicy. W skład usługi tj. sprzątanie po zalaniu często wchodzi także osuszanie mokrych ścian, czy też odgrzybianie łazienki. Suszenie ścian jest niezbędne, by uniknąć zawilgocenia w domu. Grzyb i pleśń zagrażają przede wszystkim osobom z niewydolnością układu oddechowego. Jesteśmy lokalnymi specjalistami, którzy świadczą wysokiej jakości usługi na terenie powiatu poznańskiego. Możemy pomóc rozwiązać każdy problem związany z wodą, czy też jej wyciekiem. Zamów bezpłatną wycenę usługi dezynfekcji po fekaliach. Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu w Luboniu!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%