Sprzątanie po zalaniu Lublin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Lublin. Jak w województwie lubelskim zabezpiecza się dom przed zalaniem?

Masz problem z mieszkaniem, w którym doszło do wybicia kanalizacji? Oferujemy od ponad 10 lat gruntowne sprzątanie po zalaniu Lublin w trybie całodobowym. Pamiętaj,  przez całą dobę możemy ruszyć Ci na ratunek i pomóc uporać się z kłopotem zalanego mieszkania.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Sprawdzona marka z doświadczeniem świadczy usługi nie tylko dla przedsiębiorstw czy urzędów, ale również pomaga osobom prywatnym. Sprzątanie mieszkania po zalaniu na terenie Lublina to wbrew pozorom dość skomplikowane zadanie, które lepiej powierzyć ekspertom.

Osuszanie po zalaniu Lublin

Certyfikat osuszania domu po zalaniu w Lublinie – KASTELNIK

Usuwanie nieczystości po zalaniu domu — sprzątanie fekaliów

Czyszczenie mieszkania po zalaniu polega przede wszystkim na usunięciu nieczystości i fekaliów z zalanego pomieszczenia, ale by zrobić to skutecznie, trzeba posiadać profesjonalny sprzęt i znać procedurę czyszczenia. Nie ryzykuj, postaw na fachowców z branży! Oferujemy szybki dojazd do klienta i rzetelną bezpłatną wycenę sprzątania po zalaniu w każdym lokalu: mieszkaniu, garażu, a także budynku użytku publicznego czy w zakładzie przemysłowym.

W ofercie naszych usług całodobowych mamy także usługi tj. dezynfekcja po fekaliach. Obsługujemy całe województwo lubelskie — sprawdź nas!

Dezynfekcja po wybiciu szamba Lublin

Sprzątanie po zalaniu Lublin — dezynfekcja domu, szkoły, biura!

Nie pozwól, aby fekalia na podłodze przeszkadzał Ci spokojnie żyć. Zadzwoń do nas już dziś, a my zajmiemy się nieczystościami za Ciebie! Ogromne doświadczenie i pasja, którą wyróżniają się specjaliści w firmie Kastelnik, pozwala na wykonanie porządnego sprzątania piwnicy po zalaniu w Lublinie, czy innym okolicznym mieście.

To, co jeszcze nas wyróżnia na tle innych firm, to najwyższej klasy sprzęt: generatory ozonu o dużej mocy, pompy, maszyny do sprzątania suchym lodem i profesjonalne detergenty wspierają nas w jakościowym czyszczeniu zalanych fekaliami powierzchni.

Oferujemy klientom nie tylko czyszczenie po zalaniu w Lublinie, ale również pomagamy w usunięciu zapachów po wybiciu szamba. Wielu z nas zapewne doświadczyło w swoim życiu jakże nieprzyjemnych wrażeń w związku z poważną awarią kanalizacji.

pomiar wilgotności

Odór fekaliów wszechobecny po takim incydencie potrafi doprowadzić do szewskiej pasji poszkodowanego mieszkańca zalanego mieszkania czy właściciela firmy, sklepu lub innego biznesu. Odkażanie po fekaliach w domach prywatnych czy miejscach publicznych wiąże się zwykle z wielką presją czasu.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Niezależnie od lokalu, czyszczenie po zalaniu musi być wykonane naprawdę błyskawicznie. Dlatego nasza firma oferuje ekspresowe usługi sprzątania po awarii w każdej dzielnicy Lublina: Dęblin, Wrotków, Felin czy Czechów.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Lublin Centrum

Kastelnik oferuje wszechstronne sprzątanie pomieszczeń po zalaniu w Lublinie – poznaj etapy czyszczenia po wybiciu kanalizacji lub zalania lokalu wodą Lublin! Realizujemy wszystkie usługi związane ze sprzątaniem po awarii kanalizacji i podtopieniu.

Skorzystaj z pomocy specjalistów z firmy sprzątającej po zalaniu Kastelnik. Dzięki naszej pracy wykonywanej zawsze z precyzją i zaangażowaniem szybko zlikwidujesz przykry problem i doprowadzisz zalane pomieszczenia do ponownej użyteczności.

Ozonowanie piwnicy po zalaniu

Pierwszym krokiem czyszczenia po zalaniu jest usunięcie nieczystości oraz dokładnie umycie posadzki. Następny etap to szczegółowe mycie zalanych mebli i innego wyposażenia, których nie zamierzasz poddać utylizacji. Na koniec wszystkie powierzchnie poddajemy dezynfekcji z użyciem zamgławiaczy. Sprzątanie pomieszczeń po wybiciu kanalizacji Lublin to zadanie, które warto zlecić fachowcom z branży, na przykład z firmy Kastelnik.

Ozonowanie piwnicy po zalaniu w Lublinie, woj. lubelskie

Jak uchronić dom przed zalaniem to pytanie, na które lepiej znać odpowiedź. Na szczęście nie jesteśmy bezradni wobec żywiołu czy niesprawnych rur. Na rynku dostępne są specjalne czujniki zalania, które podczas awarii wykrywają zbierającą się wodę i włączają alarm. Co ważne, są stosunkowo tanie i przyzwoicie spełniają swoją podstawową funkcję.

Mogą uchronić od poważnych strat. Jeżeli jednak dojdzie do zalania pomieszczania, należy pamiętać, że konieczne jest wykonanie nie tylko gruntownego sprzątania po zalaniu, ale również trzeba szybko pozbyć się potencjalnie niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Co więc zrobić?

Kastelnik – ozonowanie powietrza – potwierdzona certyfikatem

Zamów ozonowanie po zalaniu Lublin! To niedroga usługa, która uzupełnia, dezynfekcję pomieszczeń po zalaniu fekaliami i niweluje wszelkie bakterie, grzyby i inne patogeny, a także przykre zapachy z zalanego lokalu.

Usuwanie szkód po zalaniu mieszkania

Naprawa szkód po zalaniu domu zlecona firmie Kastelnik jest wykonywana jednakowo w trybie zamówienia usługi telefonicznie lub bezgotówkowo z polisy ubezpieczeniowej zleceniodawcy. Pamiętaj jednak, że druga opcja wymaga wcześniejszego zatwierdzenia takiej formy płatności.

Niezależnie od sytuacji i powodu zalania lokalu, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Zaufaj doświadczonej rodzinnej firmie sprzątającej po zalaniach Kastelnik. Nasi eksperci od sprzątania zalanych lokali przez okrągłe 365 dni w roku doradzają, w jaki sposób osuszyć wilgotne ściany i sufity Twojego mieszkania. Doradzą także jak właściwie i szybko przeprowadzić odgrzybianie w łazience, piwnicy czy innym pomieszczeniu, gdzie wystąpił grzyb ścienny.

Utylizacja mienia po zalaniu fekaliami — zaufaj profesjonalistom!

Sprzątanie mieszkań i biur po zalaniu to usługa, która obejmuje również utylizację rzeczy i mebli. Należy pamiętać, iż ubrudzone fekaliami przedmioty są siedliskiem niebezpiecznych dla zdrowia i życia drobnoustrojów. Zakażone wyposażenie zgodnie z prawem powinno być przekazane do utylizacji w jednej z lokalnych spalarni.

To warunek, który niweluje ryzyko zagrożenia epidemiologicznego. Pomożemy Ci w tym! Od kilkunastu lat Kastelnik świadczy dodatkowe usługi związane z utylizacją mienia, w tym zalanych fekaliami mebli i przedmiotów na terenie całego Lublina i okolic.

Osuszanie po zalaniu- oferta firmy Kastelnik

Profesjonalna pomoc przy osuszaniu i sprzątaniu po zalaniu Lublin w naszej firmie zawsze jest świadczona przy użyciu atestowanych sprzętów. Nasi pracownicy są przeszkoleni i wyposażeni w jakościową odzież ochronną.

W ofercie marki Kastelnik wybrać możesz następujące usługi:

 • sprzątanie mieszkania po zalaniu Lublin:
 • sprzątanie domu po zalaniu Lublin;
 • czyszczenie po zalaniu dowolnego lokalu;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami w Lublinie;
 • mycie po fekaliach;
 • dezynfekcja po awarii kanalizacji;
 •  sprzątanie po zalaniach wodą oraz nieczystościami;
 •  odkażanie i mycie posadzki wybiciu szamba;
 •  odkażanie domu po wybiciu kanalizacji;
 •  osuszanie zawilgoconych pomieszczeń;
 •  ozonowanie lokali po zalaniu w biurach, firmach, urzędach;
 •  likwidowanie nieczystości po zalaniu;
 •  usuwanie zagrożenia epidemiologicznego;
 •  sprzątanie po powodzi;
 •  odkażanie po zalaniu;
 • czyszczenie po zalaniu Lublin i inne miejscowości w powiecie.

Inna popularna usługa: sprzątanie po zgonach Wrocław

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami w Lubelskiem

Trafiło ci się zalanie domu w Lublinie? To nie koniec świata! W całym województwie wielkopolskim usługi takie jak dezynfekcja po zalaniu, czy osuszanie ścian i mycie po wybiciu kanalizacji wykonujemy całodobowo. To nie żart! Zadzwoń na naszą infolinię i sam się przekonaj. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji to zadanie dla zgranej ekipy sprzątającej.

Im szybciej zareagujesz, tym mniej szkód będziesz liczył. Należy pamiętać, że czas odgrywa ważną rolę w procesie sprzątania po zalaniu. Na szczęście z pomocą profesjonalnych środków chemicznych i urządzeń do dezynfekcji po zalaniach możemy ekspresowo ci pomóc.

Sprzątanie po awarii kanalizacji, choć wydaje się proste, może przysporzyć nam wiele kłopotów. Nie radzimy sprzątać po zalaniu na własną rękę. Wbrew pozorom usunięcie fekaliów i sprzątanie po zalaniu to czynność dość skomplikowana, a jej złe wykonanie może grozić chorobą i zniszczeniem mienia.

Większość ludzi spoza branży nie posiada sprzętu do odpompowywania wody po zalaniu, nie ma też osuszaczy do mokrych ścian. Najlepiej więc rozważyć zlecenie mycia i dezynfekcji po zalaniu szambem fachowej firmie sprzątającej.

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

usuwanie szkód po zalaniu

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Jak szybko usuwać skutki zalania w domu?

Sprzątanie po zalaniu najlepiej wykonać tak szybko, jak to tylko możliwe. Niestety, ale z doświadczenia wiem, iż nie zawsze jest to możliwe. Często bywa tak, że nie jesteśmy tego w stanie wykonać samodzielnie bez specjalistycznego sprzętu np. motopompy do wypompowania wody z piwnicy. Tu z pomocą może nam przyjść dobra ekipa sprzątająca.

Jak dezynfekować pomieszczenie po zalaniu?

W celu przeprowadzenia profesjonalnej dezynfekcji po zalaniu niezbędny jest nowocześniejszy sprzęt do odkażania, który posiada każda dobra firma sprzątająca po zalaniu domu. Jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod jest ozonowanie lub zamgławianie pomieszczeń.

Idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb — osuszanie zalanego budynku

Na listę prac, które określamy mianem kompleksowej dezynfekcji po zalaniu szambem lub wodą składają się  przede wszystkim czynności związane z myciem, sprzątaniem i czyszczeniem po zalaniu. Listę uzupełniają prace takie jak usunięcie zniszczonych przedmiotów czy osuszanie ścian po zalaniu. Kastelnik oferuje wszystkie te usługi i gwarantuje ich perfekcyjne wykonanie. Odgrzybianie po zalaniu czy wykrywanie wycieków nie jest nam straszne. Także ozonowanie powietrza po zalaniu to zabieg, który warto powierzyć naszym specjalistom. Oferujemy wyjątkowo szybki czas realizacji usługi oraz konkurencyjną cenę. Kastelnik może pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami klientów i licznymi certyfikatami jakości. Warto więc zadzwonić na naszą infolinię lub napisać wiadomość e-mail i dowiedzieć się więcej o dezynfekcji i sprzątaniu po zalaniu.

Sprawdź nas, nie pożałujesz. Kastelnik — czas na sprzątanie po zalaniu w Lublinie!

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%