Sprzątanie po zalaniu Lubin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Lubin. Dlaczego warto gruntownie wyczyścić zalane pomieszczenie? Całodobowe usługi firmy Kastelnik

Usuwanie szkód po wybiciu fekaliów lub innej awarii kanalizacji to stała oferta na sprzątanie po zalaniu Lubin, lub powodzi w różnych lokalizacjach województwa dolnośląskiego. Duże ilości deszczu, jakie widać gołym okiem w ostatnich czasach to nic innego jak większa ilość zalanych domów, garaży i piwnic w blokach osiedlowych. Usługi takie jak ozonowanie zalanych pomieszczeń mieszkalnych, czy też odpompowywanie wody z piwnicy po zalaniu to coraz częstsza rzeczywistościach w dolnośląskich miastach. Etapy czyszczenia pomieszczeń po zalaniu w Lubinie – usuwanie szkód po zalaniach obejmuje:

 • wypompowanie wody z piwnicy, mieszkania, pomieszczenia domu;
 • usunięcie szlamu i nieczystości z posadzki;
 • wstępna dezynfekcja po fekaliach;
 • ozonowanie powietrza i odkażanie;
 • gruntowne sprzątanie po zalaniu z doczyszczaniem;
 • utylizacja zalanych przedmiotów;

Sprzątanie po zalaniu Lubin

Sprzątanie po zalaniu Lubin Wschodni — dezynfekcja całą dobę

Pomoc przy dezynfekcji i sprzątaniu po zalaniu fekaliami w Lubinie Wschodnim w latach 2013 – 2021 była zamawiana regularnie, bez względu na panujące warunki atmosferyczne i zmiany klimatu na świecie. Wynika to z prostego faktu, że ten drugi rodzaj awarii następuje wskutek uszkodzenia rur kanalizacji budynku lub sieci wodociągowej. Śmiało, możemy powiedzieć, że czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Lubinie to usługa zamawiana o każdej porze roku. Oczywiście stan miejskiej infrastruktury wodociągowej ma ogromne znaczenie. Im kanalizacja jest bardziej przestarzała, tym częściej mieszkańcy Lubina zmuszeni są do zamówienia usług na usuwanie szkód po zalaniu. Niestety, najbardziej narażone są osoby mieszkające w starych kamienicach i zniszczonych budynkach.

Lubin, Polkowice — dlaczego warto zamówić czyszczenie po zalaniu?

Woda w piwnicy firmy nie może oznaczać nic dobrego, tu liczy się przede wszystkim czas. Bez znaczenia jest fakt, czy usługa na sprzątanie po zalaniu Lubin realizowana jest w centrum, czy też w innych lokalizacjach np. czyszczenie po zalaniu Polkowice, Ścinawa, Lubiąż czy dezynfekcja po fekaliach Środa Śląska – warto błyskawicznie zadzwonić po ekipę do czyszczenia po zalaniu Kastelnik. Na co możesz liczyć? Nasi technicy to przeszkolony zespół pracowników, z każdy z pracowników posiada specjalistyczne szkolenie BHP oraz badania niezbędne do wykonywania czyszczeń technicznych nie tylko w mieszkaniach osób prywatnych, ale również w zakładach przemysłowych. Wiele lat doświadczeń w branży usług specjalistycznych i mnóstwo zakończonych sukcesem realizacji to najlepsze referencje dla naszych przyszłych klientów.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami

Profesjonalna pomoc przy powodzi w domu to duża ulga w nieszczęściu. Każda firma sprzątająca po zalaniach, na wyposażeniu powinna mieć pompę do wypompowywania wody z szybu widy, piwnicy, a także dobrej jakości sprzęt do osuszania budynku po zalaniu. Tylko dzięki dobremu wyposażeniu i generatorom ozonu o dużej mocy, firmy są w stanie skutecznie zdezynfekować zalane pomieszczenia mieszkalne.

Ile kosztuje dezynfekcja i sprzątanie po zalaniu w Lubinie?

Całkowita cena sprzątania po zalaniu w mieście Lubin jest zależna od wielu czynników. Na koszt usunięcia szkód składa się wielkość pomieszczeń, które uległy zniszczeniu, ilość wody do odpompowania, rodzaj zabrudzeń i ilość fekaliów. Ostateczny koszt podawany jest na miejscu po wyliczeniu przedmiotów, jakie należy oddać do utylizacji, które to uległy zniszczeniu po zalaniu wodą. Część klientów decyduje się na zamówienie usługi wyłącznie dezynfekcji po zalaniu fekaliami w cenie 700 zł.

Usuwanie szkód po zalaniu

Jak wygląda czyszczenie suchym lodem po zalaniu?

Czyszczenie po zalaniu suchym lodem to nowoczesna metoda sprzątania, która jest dostępna w ofercie dużych firm o zasięgu ogólnopolskim. Mycie ścian i posadzek tą metodą nie generuje odpadów wtórnych i jest niezwykle przyjazne dla środowiska. Usługa ta zamawiana jest jeszcze z jednego powodu, a mianowicie czyszczenie suchym lodem po zalaniu, nie przemacza dodatkowo ścian. Wody w piwnicy po zalaniu mamy całkiem sporo, wiec każda alternatywna metoda czyszczenia budynku jest warta uwagi.

Dezynfekcja mieszkań po zalaniu Lubin Centrum — 7/24

Zadania dotyczące dezynfekcji po zalaniu fekaliami w Lubinie wykonywane są w trybie awaryjnych usług sprzątających. Oznacza to, iż nasza ekipa czeka na Twój telefon przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Niewiele firm w kraju świadczy tego typu usługi podczas usuwania skutków zalania. Dla ekipy Kastelnik natychmiastowa pomoc przy sprzątaniu zalanych pomieszczeń to motto firmy. Doświadczony personel to zespół fachowców, którzy błyskawicznie są w stanie dojechać na zlecenie takie jak osuszanie po zalaniu budynku zniszczonego przez żywioł.

Usuwanie szkód po zalaniach Kastelnik

 • całodobowe sprzątanie mieszkań po zalaniu w Lubinie;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami Lubin Staszica;
 • usuwanie nieczystości po zalaniu w domu;
 • neutralizowanie zapachu po wybiciu z kanalizacji;
 • usuwanie grzyba ze ściany piwnicy;
 • osuszanie po zalaniu;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji Lubin i okolica, np. Polkowice, Głogów;
 • utylizacja zniszczonego wyposażenia — Dolny Śląsk.

Ozonowanie pomieszczeń po fekaliach z szamba

Dezynfekcja za pomocą ozonu to sposób na skuteczne odkażanie powietrza i usuwanie trujących związków chemicznych fruwających w powietrzu. Zadanie to najlepiej wykonać przy pomocy dobrej jakości ozonatorów powietrza, które wytworzą dla nas duże stężenie. Ozon powyżej 10 ppm skutecznie zabije nie tylko drobnoustroje, ale również odkazi i odświeży powietrze. Nikt z nas nie jest fanem zapachu fekaliów i nie ma co ukrywać, w domu po wybiciu szamba nie da się mieszkać.

Ozonowanie po fekaliach Lubin

Kastelnik — szybki kontakt po zalaniu mieszkania w Lubinie

Jeżeli szukasz sprawdzonej ekipy, która zrealizuje dla ciebie czyszczenie budynku zalanego przez wodę lub fekalia warto sięgnąć po telefon i zadzwonić do firmy Kastelnik. Możemy wykonać dla Ciebie odpompowanie wody po zalaniu piwnicy, usunąć nieczystości i zdezynfekować pomieszczenie. Telefony do nas czynne są całą dobę, więc śmiało możesz dzwonić.

Kastelnik — kompleksowa pomoc i sprzątanie po zalaniach w Lubinie.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%