Sprzątanie po zalaniu Lubelskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Jakie są metody na sprzątanie po zalaniu  w województwie lubelskim. Dezynfekcja piwnicy po wylaniu fekaliów

Kastelnik to firma, która specjalizuje się w oczyszczaniu pomieszczeń zalanych fekaliami. Sprzątanie po zalaniu w województwie lubelskim oferujemy od 2013 roku. Używamy ozonu do dezynfekcji i dezodoryzacji Twojego domu, pozostawiając go po naszej wizycie świeży i czysty.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Na terenie całego Lubelskiego zajmujemy się gruntownym usuwaniem szkód po zalaniu domu czy piwnicy w nieruchomości. Wysokiej jakości sprzęt, nieinwazyjne i w pełni bezpieczne metody, a także wykwalifikowana załoga to gwarancja wysokiej jakości usług podczas usługi tj. sprzątanie po zalaniu fekaliami. 10 lat na rynku sprawiło, że zetknęliśmy się z niemal z każdą awarią spowodowaną przez wodę. Oferujemy usuwanie szkód po powodzi w domu:

 • sprzątanie po zalaniu fekaliami;
 • gruntowne sprzątanie po fekaliach;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji w budynku;
 • dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu fekaliami z szamba.

Działamy natychmiast po uzyskaniu zgłoszenia od osoby poszkodowanej, a w międzyczasie można skorzystać z rad oferowanych na bezpłatnej infolinii. Jeśli szukasz pomocy przy czyszczeniu piwnicy po wylaniu kanalizacji czy chcesz szybko i skutecznie pozbyć się grzyba – zadzwoń do nas. Działamy na obszarze

Sprzątanie mieszkania po zalaniu Lubelskie

Szybkie osuszanie ścian po zalaniu – województwo lubelskie

Nasz firma stawia na szybkie osuszanie ścian po zalaniu nieczystościami i najlepsze rezultaty w dezynfekcji. Dbamy o to, by każde neutralizowanie usterki odbywało się zgodnie z najwyższymi standardami, a także zalecamy podejście kompleksowe. Jeżeli zmagasz się z awarią kanalizacji, wówczas nie tylko konieczne jest usunięcie nadmiaru wody i zanieczyszczeń, ale także pełna dezynfekcja oraz dezodoryzacja pomieszczenia.

Takie wieloetapowe czyszczenie po zalaniu jest gwarantem bezpieczeństwa dla zdrowia. Wśród odcinków, jakie zawiera kompleksowa usługa dezynfekcji po wylaniu nieczystości z szamba, znajduje się także osuszanie ścian i tynków, czy oczyszczanie pomieszczeń przy pomocy ozonu, popularnie zwane ozonowaniem.

Osuszanie budynku po zalaniu lubelskie

Zdjęcie: osuszanie zalanego budynku © 2023 Kastelnik

Jakie są najlepsze metody dezynfekcji po zalaniu fekaliami w domu?

Na terenie woj. lubuskiego pełne oszacowanie kosztów dezynfekcji pomieszczeń po wylaniu fekaliów jest możliwe wyłącznie podczas bezpośrednich oględzinach miejsca awarii. Cena sprzątania zależy od strat, jakie spowodowała usterka, a także metod, z których będzie trzeba skorzystać przy pełnej sterylizacji zalanego mieszkania. Firma Kastelnik proponuje bezpłatny kosztorys, w którym uwzględnione są wszystkie etapy prac fachowców na miejscu usterki. 

Wśród najpopularniejszych metod dezynfekcji pomieszczeń po zalaniu fekaliami lub nieczystościami z  szamba znajduje się m, in. ozonowanie lub zamgławianie suchą mgłą. Metody te pozwalają na szybkie i bezproblemowe pozbycie się skutków wylanej wody czy ścieków. 

Jak wygląda sprzątanie mieszkania po zalaniu

Zalety odkażania zalanego mieszkania ozonem

 • metoda jest całkowicie ekologiczna – brak odpadów wtórnych;
 • niezwykle szybka do przeprowadzenia;
 • możliwość dotarcia ozonu w każdy zaułek piwnicy;
 • wszechstronna penetracja;
 • usuwanie nieprzyjemnego zapachu fekaliów;
 • dobre właściwości biobójcze; 
 • neutralizowanie bakterii i wirusów;
 • zwalczanie zarodników grzybów;
 • eliminacja drobnoustrojów, a nawet owadów i insektów.

Ozon używany do procesów dezynfekcji powstaje w specjalistycznych generatorach, a dzięki wysokiemu stężeniu i silnym działaniu biobójczy w ekspresowy sposób pozbywa się usterki. Jest to gaz, który działa rewelacyjnie na roztocza, kurz oraz inne alergeny, które mogą podrażniać i zwiększać ryzyko chorób układu oddechowego. Używany jest także w miejscach publicznych, jak szkoły czy żłobki, dworce autobusowe, ale również w branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Jeśli potrzebujesz skutecznej metody dezynfekcji w lubelskim – pomyśl nad ozonowaniem pomieszczeń po zalaniu. Ozonowanie mieszkania po zalaniu jest więc dobrym sposobem na odkażanie zalanej nieruchomości. 

Dezynfekcja po awarii kanalizacji

Zdjęcie: naprawa awarii kanalizacyjnej © 2023 Kastelnik

Sprzątanie pomieszczeń po wylaniu fekaliów w Lubelskim – 7/24 

Naszą dewizą jest szybkość działań, a także świadomość, jakim zagrożeniem dla zdrowia i życia mogą być wody po zalaniu czy awarii kanalizacji. Znajdują się w nich drobnoustroje, bakterie i wirusy, które bezpośrednio mogą wywołać szereg chorób, w tym nawet masowe zatrucia. Stąd działania Kastelnik przez całą dobę w województwie lubelskim i sprawdzone środki biobójcze.

Zapewniamy bezpieczeństwo nie tylko naszym pracownikom poprzez wyposażenie ich w maski, kombinezony i specjalistyczne obuwie. Wskazujemy, jak powinien zachować się mieszkaniec zalanego pomieszczenia, tak by zapewnić mu pełną ochronę zdrowia i życia. 

Skuteczna pomoc

Usuwanie awarii kanalizacji i zalania piwnicy 

Kiedy twój dom został zalany odchodami, musisz go jak najszybciej wysprzątać i zdezynfekować. Usuwanie skutków zalania domu fekaliami w województwie lubelskim wiąże się z szeregiem prac, które wykonuje firma specjalizująca się w sprzątaniu po zalaniach. Wśród nich możemy wyróżnić:

 • odpompowanie stojącej wody;
 • pozbycie się piasku zanieczyszczeń,
 • usunięcie zniszczonych sprzętów
 • transport ADR;
 • czyszczenie powierzchni płaskich
 • osuszanie ścian i tynków;
 • odgrzybianie, pozbywanie się stęchlizny i pleśni;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • czyszczenie przy użyciu suchego lodu
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów.
Sprzątanie po zalaniu fekaliami

Zdjęcie: pomieszczenie zalane fekaliami © 2023 Kastelnik

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji – Kastelnik, jakość od 2013

Nasz rodzinna firma, to gwarancja najwyższych standardów w dziedzinie sprzątania pomieszczeń po zalaniu. Oferujemy czyszczenie po wybiciu kanalizacji oraz usuwanie zanieczyszczeń ze skażonej piwnicy. Oferujemy szybką pomoc przy eliminacji nieprzyjemnych zapachów po wylaniu szamba, osuszania murów i ścian, a także odkażaniu zalanych budynków nadtlenkiem wodoru.

Zapewniamy usługi na poziomie światowym i możemy cieszyć się certyfikatem zawodowym IICRC o numerze 8680154-2021, który otrzymała szefowa działu osuszania i nasz specjalista od osuszania – Dorota Kastelnik. Świadczona jakość spełnia najwyższe standardy osuszania budynków według Światowej Organizacji IICRC. 

Jeśli szukasz pomocy przy usuwania awarii po powodzi w domy, czy też zalaniu budynku, nie trać czasu i skontaktuj się z nami. Działamy natychmiastowo, tak by zminimalizować straty spowodowane przez wodę.  

Suszenie zalanych ścian z certyfikatem Lubelskie

Jak wygląda certyfikat po osuszaniu mieszkania po zalaniu fekaliami w woj. lubelskim?

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Awaria kanalizacji lub zalane mieszkanie może być sporym problemem. Nie martw się, firma Kastelnik pomoże Ci w usuwaniu skutków zalania w woj. lubelskim! Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu po zalaniach, niezależnie od tego, czy chodzi o wybicie kanalizacji, czy wycieki z rur. W ramach prac porządkowych wykonujemy wypompowanie wody i osuszanie zalanych miejsc, a na koniec likwidujemy nieprzyjemny zapach. Skontaktuj się z nami już teraz, aby zamówić bezpłatną wycenę.

Usługi sprzątania Lubelskie

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zalaniu?

Koszty dotyczące sprzątania pomieszczenia po zalaniu są wyliczane indywidualnie podczas pierwszego kontaktu z klientem. Cena zaczynać się może już od 800 zł w przypadku podstawowej dezynfekcji i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za czyszczenie kilku pomieszczeń i utylizację zniszczonych przedmiotów.

Kiedy najlepiej wykonać osuszanie po zalaniu?

Osuszane po zalaniu powinno być zrealizowane jak najszybciej po wykryciu zalania. Warto zacząć od wypompowania wody i dokonania pomiaru wilgotności ściany. W trudnych przypadkach możesz skorzystać z kompleksowej usługi na suszenie ścian po zalaniu w połączeniu z dezynfekcją.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%