Sprzątanie po zalaniu Łowicz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Łowicz. Jak zlikwidować szkodliwe drobnoustroje po wylaniu fekaliów? Dezynfekcja ozonem

Zalany dom i szukasz pomocy? W trakcie czyszczenia powierzchni po awarii wodnej używamy wyłącznie certyfikowanych preparatów chemicznych i sprawdzonych metod odkażania. Gruntowne sprzątanie po zalaniu Łowicz woj. łódzkie wykonujemy już od dekady, dzięki czemu udało się nam zdobyć szerokie doświadczenie i grono zadowolonych klientów.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Zalanie fekaliami mieszkanie to sytuacja, gdzie mamy do czynienia z niebezpiecznymi mikroorganizmami, które są bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia. Często niezbędna jest dezynfekcja po zalaniu, np. z zastosowaniem specjalistycznej chemii z następującymi składnikami:

 • preparaty z alkoholami alifatycznymi;
 • antyseptyczny fenol;
 • środek z czwartorzędowymi związkami amonowymi.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Łowicz

Specjalistyczną pomoc przy usuwaniu skutków zalania można zamówić przez 24 godziny na dobę, ponieważ posiadamy całodobową infolinię dedykowana dla poszkodowanych. Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi m.in. w takich rejonach miasta Łowicz jak np.: Korabka, Łódzka Wieś i Górki. Sprawdź ofertę na czyszczenie po zalaniu w województwie łódzkim!

Sprzątanie po zalaniu Łowicz – potrzebna dezynfekcja?

Na pytanie zadane a akapicie powyżej odpowiedź jest jedna – tak, dezynfekcja po fekaliach jest koniecznością. Podczas realizacji sprzątanie po zalaniu w Łowiczu odkażanie jest niezbędne. Wszędzie tam, gdzie mamy skażenie biologiczne występują niebezpieczne dla naszego zdrowia wirusy, bakterie. Czy to po wybiciu szamba lub powodzi, będziemy mieć do czynienia z zanieczyszczoną cieczą na podłodze, a w związku z tym z trującymi związkami chemicznym?

Z tego powodu czyszczenie po wybiciu kanalizacji powinno być świadczone z dużą uwagą na aspekt bezpieczeństwa oraz w stosunkowo krótkim czasie od wybicia szamba Jeśli chodzi o odkażanie po zalaniu, nie jest wykonywane tylko za pomocą środków chemicznych. Istnieją także mniej inwazyjne metody dezynfekcji tj. ozonowanie po zalaniu lub zamgławianie suchą mgłą.

Jak wygląda odkażanie po wybiciu kanalizacji?

Zdjęcie: dezynfekcja po zalaniu fekaliami Łowicz © 2023 Kastelnik

Jak wygląda odkażanie po wybiciu kanalizacji?

Działania mające na celu usunięcie szkodliwych patogenów powinny być przeprowadzone w jak najszybszym czasie po wystąpieniu zalania. Dezynfekcja po wybiciu kanalizacji Łowicz stosowana jest ze specjalistycznymi metodami. Jedną z nich jest ozonowanie pomieszczeń po fekaliach. Wykonuje się je z użyciem przemysłowych generatorów ozonu o mocy od 40 do 240 g./h.

Co jest dużą zaletą tej formy odkażania? Przede wszystkim skuteczność działania oraz brak odpadów wtórnych. Po realizacji usługi nie występuje czyściwo, które należy oddać do utylizacji. Dlatego też dużo osób uznaję dezynfekcję za pomocą O2 za ekologiczną formę sprzątania. Informacją, która jest, również istotna jest fakt, że po usunięciu szkodliwych patogenów można w szybkim czasie powrócić do odkażanego mieszkania. W jakim czasie można wrócić do pomieszczenia po dezynfekcji ozonem?

Jeśli przykładowo ozonowanie trwało 120 minut, to taki sam okres musimy odczekać, zanim zaczniemy użytkować ponownie pomieszczenie. Oczywiście, po zabiegi będzie ono wolne od wszelkich zarazków, warto więc zainwestować w odkażanie zalanego budynku. 

Osuszacz Trotec

Zdjęcie: osuszacz Trotec © 2023 Kastelnik

Osuszanie mieszkania po zalaniu w Łowiczu

Nie tylko dezynfekcja po zalaniu jest ważna, podczas wykonywanie realizacji tj. sprzątanie po wybiciu kanalizacji. Jeśli nie zadbamy o odpowiednie osuszenie mokrych ścian, będziemy mierzyć się z wilgocią. Jest to nieodzowny element, jeśli mamy do czynienia z sytuacją, gdzie było podtopienie lub powódź.

Grzyb i pleśń są zagrożeniem w szczególności dla osób, które mają choroby układu oddechowego. Osuszanie po zalaniu jest efektywne, jeśli posiadamy profesjonalny sprzęt. Osuszacze marki Trotec można wypożyczyć o każdej porze dnia w firmie Kastelnik.

Kastelnik – specjalistyczna oferta usuwania awarii wodnych

 • sprzątanie po zalaniu Łowicz;
 • dezynfekcja po wybiciu kanalizacji;
 • czyszczenie po fekaliach;
 • odkażanie skażonych powierzchni;
 • utylizacja mienia;
 • dezodoryzacja po wybiciu szamba;
 • usuwanie nieczystości po zalaniu;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • odgrzybianie po zalaniu Łowicz;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów.

Usługi usuwania skutków po zalaniu dostępne są w miastach:

Sprzątanie piwnicy po zalaniu

Zdjęcie: Sprzątanie piwnicy po zalaniu z pomiarem wilgotności ściany © 2023 Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Każdemu może przydarzyć się zalanie i nie chodzi tu tylko o powódź w domu, ale także o ukryte szkody wodne spowodowane kondensacją i wilgocią. Mieszkasz w Łowiczu? U nas dowiesz się więcej o tym, jak możesz chronić swój budynek przed zalaniem i co robić po awarii kanalizacji. Czy masz jakieś pytania? Poniżej prezentujemy odpowiedzi, na te najczęściej nam zadawane.

Jak dezynfekować pomieszczenie po zalaniu?

Dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu, zazwyczaj nie wystarczą środki dostępne w sklepach osiedlowych, za pomocą których dbamy o mieszkanie na co dzień. Po zalaniu fekaliami lub po wybiciu szamba należy szybko usunąć chorobotwórcze drobnoustroje za pomocą ozonu, lub nadtlenku wodoru.

Co robić po zalaniu fekaliami w domu?

Sprzątanie po zalaniu fekaliami wymaga pozbycia się nieczystości i innych związków chemicznych mogących stanowić zagrożenie epidemiologiczne. Jedną z uznawanych form dezynfekcji po wylaniu szamba jest zamgławianie. Jako alternatywę możemy zastosować odkażanie za pomocą suchej mgły.

 

dezynfekcja po fekaliach łódzkie

Dezynfekcja po fekaliach z szamba - szybka pomoc 7/24

Szukasz pomocy po zalaniu? Dezynfekcja po fekaliach z szamba to szybka pomoc w Łowiczu. Dzięki firmie Kastelnik w łatwy sposób możesz zamówić tę usługę, dzwoniąc na naszą infolinię interwencyjną. Telefony odbieramy o każdej porze dnia i nocy, a po podpisaniu zamówienia od razu przechodzimy do pracy, jaką jest usuwanie szkód po zalaniu. Oferujemy także bezpłatną wycenę na czyszczenie po zalaniu, którą nasi konsultanci wykonają krócej niż w 20 minut. Dezynfekcja po zalaniu fekaliami to zadanie dla sprawdzonej ekipy sprzątającej. Czyszczenie po wybiciu szamba oraz odgrzybianie mokrej ściany po zalaniu to etapy, o których nie można zapomnieć. Stosowane przez nas środki posiadają niezbędne atesty, co wiąże się ze skutecznością i bezpieczeństwem podczas usuwania skutków powodzi. Masz pytania? Zadzwoń do nas już dziś!

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu Łowicz i okolica!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%