Sprzątanie po zalaniu Łomża

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Łomży. Jak wygląda osuszanie domu po fekaliach?

Kastelnik oferuje szeroki zakres usług, które mogą być dostosowane do Twoich potrzeb, a sprzątanie po zalaniu Łomża woj. podlaskie jest jedną z naszych głównych usług.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

O każdej porze, przez całą dobę możesz do nas zadzwonić w sprawie następujących prac:

 • sprzątanie piwnicy po zalaniu fekaliami;
 • dezynfekcja pomieszczeń biurowych po wybiciu kanalizacji;
 • suszenie ścian i usuwanie wilgoci;  
 • dezynfekcja pomieszczeń po awarii kanalizacji;
 • utylizacja zalanego wyposażenia.  

Usuwanie szkód po awarii kanalizacji to nie tylko dezodoryzacja i dezynfekcja powietrza. Po wylaniu fekaliów nie wolno zapomnieć o utylizacji przedmiotów skażonych biologicznie. Posiadamy doświadczenie i wiedzę w kompleksowych pracach po awarii kanalizacji.

Wyspecjalizowana grupa techników metodycznie i zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa usuwa skutki powodzi czy wylania szamba. Oferujemy również osuszanie po zalaniu w powiecie łomżyńskim, w miastach: Jedwabne, Nowogród.

sprzątanie mieszkania po zalaniu Łomża

Sprzątanie po zalaniu Łomża 

Kastelnik Łomża jest firmą, która oferuje systemowe usługi na sprzątanie i dezynfekcję nieczystości. Od 2013 roku świadczymy usługi porządkowe na terenie Łomży, we wszystkich dzielnicach miastach. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji zamówisz m.in. Łomżyca-Przedmieście, Zawady-Przedmieście, Kraska, Rybaki. Jest to o tyle ważne, że każdy poszkodowany przez wodę może śmiało zadzwonić do nas i zamówić usuwanie skutków zalania w domu. 

Awaria kanalizacji w domu to zawsze bałagan. Mało kto wie co robić po wybiciu kanalizacji. Sprzątanie, to nie tylko pozbywanie się zanieczyszczeń i brudnej wody. Podczas sprzątania po zalaniu należy pamiętać o dokładnej dezynfekcji skażonych miejsc, a także pełnym wysuszeniu ścian i murów. Bez pomocy specjalistycznych dmuchaw może być to nieskuteczne. Jeśli woda dostała się np. pod parkiet czy kafle, wówczas niezbędna będzie odpowiednio dobrana metoda i sprzęt do suszenia mokrych ścian.

Dezynfekcja mieszkania po fekaliach w Łomży

Jednym z najważniejszych elementów w sprzątaniu po wylaniu fekaliów jest pełna dezynfekcja miejsca. Nieczystości, to siedlisko bakterii i chorób, także zakaźnych, które niezwykle szybko się rozprzestrzeniają. Warto skorzystać z usług specjalistów, którzy zaproponują odpowiednią metodą dezynfekcji, jak np. ozonowanie czy zamgławianie wodorem.  

Masz problem z fekaliami na podłodze? Dezynfekcja mieszkania po fekaliach w Łomży to rutynowa czynność przeprowadzana przez ekipę specjalistów. Szybko i skutecznie neutralizują bakterie, wirusy czy grzyby, tak byś mógł bezpiecznie wrócić do swego domu. 

Jedną ze skutecznych metod dezynfekcji, a przy okazji dezodoryzacji, jest ozonowanie pomieszczeń przy pomocy silnie stężonego ozonu. Gaz dociera do najdalszych zakątków i dzięki temu neutralizuje skażone i toksyczne miejsca. Dodatkowym walorem jest także ekologiczność ozonowania po zalaniu; podczas procesu dezynfekcji ozonem nie powstają żadne substancje wtórne, a do pomieszczeń można wrócić już po solidnym ich wywietrzeniu.

dezynfekcja po fekaliach

Jak wygląda usuwanie skutków zalania?

Kompleksowe usuwanie skutków zalania obejmuje wiele czynności. Jedną z pierwszych jest oczywiście usuwanie sprzętów i mebli, w tym także transport ADR. Kolejnym krokiem jest pozbywanie się wody i zanieczyszczeń. Firma Kastelnik dobiera odpowiednie pompy w zależności od rodzaju cieczy, takie jak: pompy hydrauliczne, zanurzeniowe, pompa do szamba ze specjalnym rozdrabniaczem, motopompa spalinowa przeznaczone do wody z piachem czy pompa głębinowa. 

Zapewniamy również całodobową pomoc w nagłych wypadkach, więc możesz być pewien, że działamy bezkompromisowo, tak byś jak najszybciej mógł wrócić do codziennych obowiązków. 

Czy odkażanie piwnicy po fekaliach jest konieczne?

Odkażanie pomieszczeń w piwnicy  po zalaniu nieczystościami to sprawa bardzo ważna dla naszego zdrowia. Fruwające w powietrzu bakterie i zarazki to bomba biologiczna, a mycie posadzki nie odkazi skażonych powierzchni.

Dezynfekcja nieruchomości po wylaniu fekaliów jest nie tylko konieczna, ale śmiało, można powiedzieć, że obowiązkowa. Przepisy prawa w tej materii są jednoznaczne i nakazują ścisłe wykonanie działań antyseptycznych. To chroni przed roznoszeniem się chorób zakaźnych – wirusowych i bakteryjnych. 

Specjalistyczne usługi porządkowe w Łomży

Szukasz firmy, która specjalizuje się w usługach sprzątania po zalaniu piwnicy Łomża? A może mierzysz się z awarią kanalizacji? Wybierz Kastelnik – rodzinną firmę, która od dekady usuwa skutki zalań. 

 • sprzątanie mieszkania po zalaniu Łomża Centrum, Jedwabne, Nowogród;
 • czyszczenie suchym lodem po zalaniu; 
 • usuwanie wirusów i bakterii; 
 • osuszanie ścian po zalaniu; 
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji; 
 • odgrzybianie piwnicy i strychów;
 • transport ADR;
 • ozonowanie mieszkań po zalaniu;
 • zamgławianie domu wodorem;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • czyszczenie po wylaniu szamba;
 • usuwanie zniszczonych sprzętów.
 • neutralizacja stęchlizny i pleśni. 

usuwanie grzyba po zalaniu

Dezynfekcja mieszkania po zalaniu — na czym polega?

Zalane fekaliami mieszkanie? Profesjonalna dezynfekcja mieszkania po zalaniu to niezbędny element gruntownego porządkowania mieszkania po zalaniu. Woda, która dostaje się do pomieszczeń jest nie tylko brudna, ale i skażona. Jeśli chcesz zapewnić bezpieczeństwo domownikom, koniecznie skorzystaj z usług firmy specjalizującej się w dezynfekcji.

Wysokiej jakości sprzęt, nowoczesne metody, takie jak ozonowanie czy zamgławianie, pozwalają na pełne pozbycie się wirusów, bakterii, grzybów. Dodatkowo sprawiają, że pomieszczenia stają się przyjazne dla alergików. Dezynfekcja pozwala na uniknięcie chorób, w tym chorób układu krążenia, chorób skórnych czy problemów z żołądkiem. 

Kastelnik, doświadczenie w osuszaniu mokrych ścian

Bez względu na to, jakiego rodzaju osuszania budynku po zalaniu szukasz, jesteśmy, aby Ci pomóc przez 365 dni w roku. Osuszanie budynku po zalaniu to jedne z ważniejszych etapów sprzątania po zalaniu. Skutecznie pozwala uniknąć pojawienia się grzyba, pleśni czy stęchlizny.

Osuszanie nieruchomości po zalaniu — D. Kastelnik, certyfikat IICRC 

Działamy w branży od 2013 roku i jesteśmy w pełni przygotowani nie tylko do solidnego sprzątania po zalaniu, ale również do osuszenia nieruchomości.  Usuwanie grzyba i pleśni ze ściany, pomiar wilgotności murów czy też dekontaminacja skażonych powierzchni, te usługo możesz zamówić w naszej firmie. 

Osuszanie budynku po zalaniu w Łóżmy to jakość potwierdzona certyfikatem IICRC. Warto dodać, że Kastelnik jako jedna z pierwszych firm w Polsce południowej może cieszyć się certyfikatem zawodowym IICRC o numerze 8680154-2022, który zdobyła Dorota Kastelnik, szefowa działu osuszania. Pozwala on na potwierdzenie wysokiej jakości usług według najnowszych międzynarodowych standardów.  

Usługi sprzątania po zalaniu dostępne są także w miastach:

 • Augustów
 • Białystok
 • Bielsk Podlaski
 • Grajewo
 • Kolno
 • Łapy
 • Siemiatycze
 • Sokółka
 • Suwałki
 • Wasilków

suszenie zalanych ścian z certyfikatem Łomża

Mieszkańcy Łomży pytają - FAQ

Kastelnik to rodzinna firma świadcząca usługi sprzątania zalanych nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Oferujemy skuteczną pomoc w nagłych wypadkach po pęknięciu rury lub wylaniu szamba. Możesz liczyć na naszą pomoc i mieć pewność, że jesteśmy dyspozycyjni o każdej porze dnia i nocy.  

faq, zalany dom

Ile kosztuje sprzątanie po zalaniu?

Cena odkażania jednego pomieszczenia po zalaniu zaczyna się od kwoty 800 zł. Usługę tę można zrealizować na dwa sposoby tj. zamgławianie nadtlenkiem wodoru lub ozonowanie na wysokim stężeniu. Metody te są bezpieczne dla zdrowia, a przeprowadzenie odkażania jest szybkie i nie wpływa na późniejszym komfort przebywania w pomieszczeniach.  

Co zabija bakterie obecne w fekaliach?

Silne środki biobójcze np. ozon lub nadtlenek wodoru skutecznie eliminują zagrożenia biologiczne. Środki te można rozpylić za pomocą zamgławiacza suchej mgły lub generatorem ozonu. 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%