Sprzątanie po zalaniach
Łódzkie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie pomieszczeń po zalaniu woj. łódzkie – bezpieczna i szybka dekontaminacja. Usuwanie zapachu po fekaliach z szamba

Co zrobić w przypadku zalanego mieszkania? Warto zadzwonić po pomoc do sprawdzonej ekipy sprzątającej Kastelnik, ale na pewno nie ma się co martwić na zapas. W sytuacji awarii kanalizacji w domu najważniejsze jest podejmowanie właściwych działań, krok po kroku. Usuwanie szkód po zalaniu  to zadanie dla specjalistycznej firmy, która szybko i poradzi sobie z tym problemem.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Pamiętaj, że nie ma sensu martwić się na zapas. Podczas oczekiwania na specjalistów, upewnij się, że wstrzymałeś dopływ wody oraz dla bezpieczeństwa wyłączone zostało zasilanie elektryczne. Podjęcie tych kroków pomoże zmniejszyć straty i przyśpieszyć proces przywracania mieszkania do stanu sprzed zalania.

Sprzątanie po zalaniu Łódzkie to usługa, która jest świadczona przez przedsiębiorstwo Kastelnik od 2013 roku. Specjalistyczny sprzęt, a także atestowane środki chemiczne to ekwipunek naszych techników podczas realizacji każdego zlecenia czyszczenia po zalaniach fekaliami, czy wodą opadową.

Inne usługi dezynfekcji, które są dostępne w Twojej okolicy: sprzątanie po zmarłych Tomaszów Mazowiecki

sprzątanie łazienki po zalaniu Łódzkie

Czyszczenie łazienki po zalaniu fekaliami w woj. łódzkim to również dezynfekcja ozonem.

Przykładamy dużą wagę do tego, aby nasi klienci od początku mogli liczyć na naszą pomoc. W naszej ofercie znajdziesz również wypompowywanie wody po zalaniu i powodzi. Pewne prace specjalistyczne zdecydowanie lepiej zlecić fachowej firmie sprzątającej.

Sprzątanie po zalaniu woj. łódzkie

Sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Łódzkie i okoliczne regiony

Całodobowa infolinia na sprzątanie pomieszczeń po zalaniu w Łódzkim to ukłon w stronę osób poszkodowanych przez powódź, ponieważ wiemy jak destrukcyjnie, na życie całej rodziny wpływa nagła awaria kanalizacji. Kontakt z nami jest ułatwiony, telefony odbieramy o każdej porze dnia i nocy. Wykonujemy również bezpłatną wycenę na sprzątanie po zalaniu w województwie łódzkim, a jeździmy na zlecenia do takich miast jak m.in.:

 Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Żychlin, Zelów, Poddębice, Działoszyn, Krośniewice, Drzewica, Przedbórz.

Inne usługi dostępne w województwie łódzkim: Sprzątanie po zmarłych w Łodzi

Co to jest cofka z kanalizacji? Jak jej uniknąć?

Czy pamiętasz o regularnym czyszczeniu swojego systemu kanalizacji? Jeśli nie, to prawdopodobnie przekonałeś się już, czym jest tzw. cofka. To nic innego jak nieczystości, które napotkały na swojej drodze przeszkodę, a w związku z tym nie mogły przepłynąć dalej do ścieków lub szamba.

Niestety, ale konsekwencje tego przykrego zdarzenia mogą wpływać negatywnie na funkcjonowanie całego domu. Nie dość, że nie możemy korzystać z zalanej przestrzeni, to istnieje dla nas zagrożenie skażonego środowiska, a co za tym stoi to wirusy, bakterie i grzyby. 

Realizujemy także: Odgrzybianie ścian woj. łódzkie

Usuwanie szkód po zalaniu fekaliami na terenie Łódzkiego

Sytuacją, która również wywołuje wspomnianą przez nas cofkę, są również intensywne opady deszczu. Osoby mieszkające na terenie miejscowości, gdzie znajduje się system kanalizacji, są zależne właśnie od nich. Ulewy, które cyklicznie występują w naszym kraju, sprawiają, że w studzienkach kanalizacyjnych znajduje się za dużo cieczy.

Sprawia to jej cofnięcie się do naszych domostw. Usuwanie skutków zalania domu warto przekazać jednej z ogólnopolskich ekip czyszczących pomieszczenia po fekaliach i nieczystościach z szamba. 

Zobacz, co ostatnio zrealizowaliśmy: sprzątanie piwnicy po zalaniu w Łodzi

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Łódzkie

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w piwnicy, mieszkaniu

Kompleksowe czyszczenie piwnicy po wybiciu kanalizacji to zadanie dla dobrej ekipy sprzątającej. Pracując w branży związanej z zalaniami, wiemy, jak ważna jest szybkość działania oraz wykonanie sprzątania w odpowiedniej kolejności. Pamiętać tutaj należy o takim aspekcie jak zachowanie kolejności działań. Mianowicie to czyszczenie, dokładne osuszenie, a także dezynfekcja.

Odkażanie zalanego miejsca wykonuje się w celu likwidacji szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. W tym celu stosujemy takie metody jak: ozonowanie, zamgławianie, czy dezynfekcja mechaniczna z zastosowaniem atestowanych środków chemicznych. Jesteśmy pewni, że na pewno pomożemy również w Twoim przypadku, zapraszamy do skontaktowania się z nami poprzez całodobową infolinię!

Osuszanie pomieszczeń po zalaniu – dlaczego warto?

Dla nas odpowiedź na to pytanie jest jednoznaczna – warto. Teraz wystarczy tylko to wyjaśnić. Wyobrazić sobie wystarczy zalane pomieszczenie i wodę, która koniecznie chce gdzieś odparować, czy też wchłonąć. Po pozbyciu się wody wiele osób myśli, że problem z zalaniem jest już rozwiązany, nic bardziej mylnego.

Otóż woda i wilgoć w ścianach pozostaje. Czy otwarcie okien, czyli tradycyjne wietrzenie wystarczy? Niekoniecznie. Poza tym po osuszeniu profesjonalnym sprzętem powinniśmy również zadbać o zdezynfekowanie pomieszczenia. Pominięcie specjalistycznego osuszania kwestię te wyklucza. 

Zalanie piwnicy fekaliami co robić?

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług dotyczących wywozu odpadów po wylaniu fekaliami i wybiciu szamba. Zachęcamy do profesjonalnej dezynfekcji po zalaniu oraz odkażania mokrych ścian z nieczystości po zalaniu. W skład naszych usług wchodzą następujące składniki: 

 • gruntowne sprzątanie po zalaniu Łódzkie;
 • czyszczenie piwnic po zalaniu fekaliami;
 • odkażanie pomieszczeń po cofce;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu;
 • zamgławianie domu w celu dezynfekcji;
 • osuszanie ścian po awarii kanalizacji;
 • wpompowywanie wody po powodzi w piwnicy.

Usuwanie grzyba z mokrej ściany

Masz problem z konsekwencjami po awarii związanej z wodą? Dobrze trafiłeś! Firma Kastelik od 2013 roku świadczy usługę sprzątanie po zalaniu Łódzkie. Wysoką jakość uzyskujemy dzięki stosowaniu najnowocześniejszych metod czyszczenia oraz dezynfekcji.

Ważne dla nas są również szkolenia naszej kardy oraz zachowanie przez nich zasad BHP. Oferujemy kontakt całodobowy, dzięki czemu można się do nas dodzwonić o każdej porze dnia i nocy. Ponadto wykonujemy bezpłatną wycenę już w 20 minut! Zadzwoń i poznaj nasze zalety osobiście. 

Sprzątanie i dezynfekcja po wylaniu szamba – Kastelnik 7/24

Problem z rozlanymi na podłodze fekaliami i co dalej robić?

Zastanawiasz się, jak przebiega sprzątanie po wybiciu kanalizacji? Okazuje się, iż sprzątanie po zalaniu na terenie województwa łódzkiego to zawsze wieloetapowy proces, który wymaga zachowania odpowiedniej kolejności działań. Pracę na miejscu zdarzenia należy zawsze rozpocząć od usuwania luźnych zabrudzeń z podłóg, czyszczenia pomieszczeń z zalanych przedmiotów, by w kolejnym kroku przejść do osuszania mokrych ścian budynku.

Usługi sprzątania Łódzkie

W niektórych przypadkach może okazać się konieczne wypompowanie wody i wywóz zniszczonych mebli. Suchą powierzchnię można poddać procesowi dezynfekcji z użyciem przemysłowych generatorów ozonu. Ponadto ważne jest wiedzieć, jak usunąć skutki zalania we własnym zakresie.

Ile kosztuje sprzątanie po zalaniu?

Cena za sprzątanie po zalaniu jest uzależniona od wielu indywidualnych czynników, takich jak wielkość mieszkania czy zakres szkód. W każdym przypadku koszty usługi są ustalane z klientem w trakcie wyceny w zalanym lokalu. Średnio cena czyszczenia po zalaniu zaczyna się od 800 zł za dezynfekcję jednego pomieszczenia.

Jak przebiega sprzątanie po zalaniu piwnicy?

Technicy zajmujący się sprzątaniem zalanej piwnicy rozpoczynają pracę od wypompowania nadmiaru wody i usuwania nagromadzonego szlamu. Następnie przystępują do osuszania piwnicy i wywozu zniszczonych sprzętów. Ostatnim etapem usuwania szkód po zalaniu piwnicy jest ozonowanie, które zabija bakterie i neutralizuje nieprzyjemny zapach wilgoci.

Jaka jest cena ubezpieczenia domu w celu ochrony przed zalaniem?

Cena ubezpieczenia domu od zalania zależy od kilku czynników, takich jak wartość nieruchomości, wielkość budynku. W Polsce centralnej firmy ubezpieczeniowe oferują podstawowe ubezpieczenie średniej wielkości domu w cenie 1000 zł za 12 miesięcy ochrony.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%