Sprzątanie po zalaniu Łódź

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Łodzi. Skuteczne sposoby dezynfekcji fekaliów. Jak pozbyć się wody po zalaniu piwnicy w domu?

Zalany dom to dla Ciebie problem? Sprzątanie po zalaniu Łódź woj. łódzkie to usługa, którą przeprowadzamy z użyciem najnowocześniejszych metod czyszczenia suchym lodem i sprawdzonych technik dezynfekcji.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Zalane mieszkanie? Specjaliści z firmy Kastelnik oferują całodobowe usługi sprzątania po zalaniu we wszystkich częściach Łodzi w każdej z 5 dzielnic miasta. Wykonaliśmy usługę dezynfekcji po zalaniu fekaliami i ozonowanie po wybiciu kanalizacji w mieszkaniach i kamienicach przy ulicy Piotrkowskiej, na Bałutach, Śródmieściu, Widzewie, Górnej i Polesiu.

Odkażanie miejsc po fekaliach, gdzie mamy do czynienia ze szkodliwymi patogenami jest niezbędne podczas świadczenia usługi tj. czyszczenie po wybiciu kanalizacji czy też szamba.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu łódz

Podtopienie piwnicy  fekaliami to jedna z najgorszych rzeczy, jakie mogą się przytrafić każdemu z nas — wracasz do domu i dowiadujesz się, że jest pęknięta rura lub przeciekająca toaleta.

Kastelnik wykona za Ciebie całą brudną robotę, a wszystko to z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik oczyszczania po fekaliach i dezynfekcji po wybiciu szamba.

Sprzątanie po zalaniu Łódź – dezynfekcja ozonem 

Trwała dezynfekcja fekaliów i nieczystości ozonem jest niezbędna dla bezpieczeństwa domowników, zwłaszcza po wybiciu kanalizacji, która prowadzi do rozlania odchodów ludzkich wewnątrz domu. Odkażanie i sprzątanie po zalaniu w Łodzi to problem, który pomoże rozwiązać specjalistyczna firma Kastelnik.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej usłudze zamgławiania, umów bezpłatną wycenę oczyszczania. Dzięki 10-letniemu doświadczeniu w branży usług specjalistycznych nasi eksperci zapewnią Państwu usługi mycia skażonych nieczystościami powierzchni na najwyższym poziomie.

Oferujemy prace porządkowe po zalaniu:

 • odpompowywanie wody;
 • usuwanie szlamu z podłogi;
 • ręczne doczyszczanie posadzki z fekaliów;
 • sprzątanie pomieszczenia po zalaniu wraz z dezynfekcją;
 • usuwanie zapachów po fekaliach.
Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Inne usługi dostępne w województwie łódzkim: sprzątanie po zmarłych w Tomaszowie Mazowieckim

czyszczenie po zalaniu fekaliami Łódzkie

Zdjęcie: czyszczenie po zalaniu fekaliami Łódzkie © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami w woj. łódzkim — najlepsze usługi

Oferujemy usługi dezynfekcji i sprzątania po zalaniu fekaliami, które są dostępną przez 24 godziny na dobę na terenie całego województwa łódzkiego. Gruntowne mycie podłogi po wylaniu szamba to nie jest tylko czyszczenie po zalaniu. Na rynku usług sprzątających potrzebne jest stosowne doświadczenie.

Szkolenie z obsługi maszyn oraz skutecznego usuwania drobnoustrojów za pomocą ozonu są częścią przygotowania do świadczenia pomocy w zalanym domu. Całodobowa infolinia telefoniczna została stworzona po to, aby każdy klient po wykryciu awarii kanalizacji mógł zadzwonić i otrzymać natychmiastową pomoc.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami to pomoc przez całą dobę na terenie całej Łodzi np.: Stare Bałuty i Łagiewniki oraz Retkinia, a także Źródliska.

Czyszczenie zalanego nieczystościami domu — pozwól nam pomóc już dziś!

W ciężkich przypadkach, jakimi są awarie związane z wodą, trzeba przedsięwziąć poważne kroki, ponieważ ich skutki mogą zagrażać bezpośrednio naszemu zdrowiu. Czyszczenie po zalaniu w Łodzi wykonywane jest przez techników DDD z zastosowaniem sprawdzonych metod odkażania.

Dezynfekcja zalanego pomieszczenia za pomocą nadtlenku wodoru lub ozonu jest często stosowanym przez nas zabiegiem. Podczas wykonywania tej pracy bardzo ważne jest ciągłe monitorowanie stężenia ozonu w zalanym budynku. Przydatny w tym celu jest przenośny detektor ozonu Dräger Pac 8000.

Inne usługi dostępne w województwie łódzkim: Sprzątanie po zmarłych w Łodzi

Całkowicie bezpiecznym stężeniem dla ludzkiego organizmu jest wartość  0,1 ppm. Po wykonaniu usługi tj. ozonowanie po zalaniu nasz zespół dąży do tego, aby powierzchnie były idealnie czyste i dokładanie odkażone z nieczystości po fekaliach.

Teraz możesz być pewien, że Twój dom jest zdezynfekowany i bezpieczny do zamieszkania. Kastelnik to najlepsze usługi sprzątania po zalaniu w Łodzi i okolicznych miastach.

Osuszanie domu po zalaniu Łodz centrum

Zdjęcie: Osuszanie domu po zalaniu Łódź © 2023 Kastelnik

Osuszanie i odgrzybianie ściany po zalaniu w mieście Łódź

Usuwanie grzyba i pleśni z zalanych i zawilgoconych pomieszczeń nie należy do najprostszych czynności. Odgrzybiane to usługa dostępna dla mieszkańców Łodzi, którzy dostrzegają na ścianach niepokojące plamy i wykwity. Wiele osób próbuje sobie poradzić z tym samodzielnie, lecz bez większych efektów.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – potwierdzone certyfikatem

Dzieje się tak, ponieważ nie walczy się z przyczyną powstania wilgoci, a tylko z jej skutkami. Zaraz po awarii sieci kanalizacyjnej w domu, powinno się więc zadbać o dogłębne osuszanie po zalaniu. Najlepiej wykonać ten zabieg z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń, a nie liczyć tylko na tradycyjne metody, takie jak wietrzenie okien.

Grzyb, czy pleśń powoduje chroniczne zmęczenie, a dla osób, które posiadają choroby układu oddechowego, są w szczególności niebezpieczne. Usuwanie grzyba ze ściany najlepiej oddać profesjonalistom. Umówić się na wizytę z fachowcem!

działanie bakteriobójcze ozonu

Wypompowywanie wody z piwnicy po powodzi

Z powodu coraz częstszych zawirowań pogodowych ostatnio mamy do czynienia z dużą ilością powodzi. Nie każdy potrafi sobie poradzić z usuwaniem ich skutków, a dodatkowo nie jest przed nimi odpowiednio zabezpieczony. Największym problemem jest woda, która zalega w dolnych kondygnacjach budynku, przez co nie możemy swobodnie korzystać z tych pomieszczeń.

Wypompowywanie wody z piwnicy po powodzi jest sprawą priorytetową. Jeśli sytuacja nie jest na tyle poważna, że zagraża uszkodzeniu konstrukcji budynku, nie musimy wzywać Straży Pożarnej. Wystarczy zadzwonić do lokalnej firmy sprzątającej po zalaniu. Porządne sprzątanie po wybiciu kanalizacji jest więc usługą, którą najlepiej zlecić specjalistom z branży.  

ozonowanie po zalaniu

Zdjęcie: ozonowanie po zalaniu © 2023 Kastelnik

Zespół firmy Kastelnik oferuje skuteczną pomoc 7/24 

 • sprzątanie po zalaniu Łódź;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji Łódź;
 • osuszanie po zalaniu powiat łódzki;
 • odgrzybianie ścian;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • czyszczenie po zalaniu;
 • utylizacja mienia;
 • likwidowanie skażonych mieszkań po zalaniu;
 • wypompowywanie wody po powodzi;
 • osuszanie po zalaniu;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • dezynfekcja po zalaniu Łódź.

Sprzątanie po zalaniu dostępne jest także w miastach:

detektor pomiaru stężenia ozonu

Zdjęcie: detektor pomiaru stężenia ozonu Drager © 2023 Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Wiemy, że zalanie, awaria kanalizacji lub szamba może  zdarzyć się zawsze i wszędzie. W obliczu następstw zalania domu fekaliami wiemy, że trzeba odpowiedzieć na wiele pytań i podjąć najlepszą z możliwych decyzje. Dlatego właśnie pomysł, aby pomóc Ci zrozumieć sytuację, poniżej przedstawimy kilka podstawowych informacji na temat usuwania szkód po zalaniach. Zadzwoń do nas!

Czy sprzątanie po zalaniu jest kosztowne?

Kto chce sprzątanie po zalaniu w domu wykonać rzetelnie, powinien przygotować się na gruntowne czyszczenie posadzek połączone z dezynfekcją. Oczywiście ważne jest użycie skutecznych środków do odkażania po fekaliach lub atestowanych urządzeń. W nagłych wypadkach dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu to koszt zaczynający  się od kwoty 700 zł.

Kiedy wykonać dezynfekcję po zalaniu?

Jeśli chcemy odkazić pomieszczenie, które zostało zalane np. przez nieczystości, to oprócz fekaliów, zlikwidować także należy szkodliwe patogeny. Musisz wiedzieć, by zareagować do kilku godzin od wykrycia przecieku i działać szybko. Najlepiej dezynfekcję po zalaniu przeprowadzić w tym samym dniu, do 4 godzin kiedy doszło do zanieczyszczenia.

dezynfekcja po zalaniu fekaliami w łodzi

 

Usuwanie szkód wodnych w Łodzi 24/7 infolinia

Gwarantujemy najszybszy czas reakcji, abyś mógł jak najszybciej wrócić do normalnego życia. Oferujemy szeroki zakres usług, takich jak dogłębne sprzątanie po zalaniu w Łodzi, osuszanie mokrych ścian, czyszczenie po zalaniu fekaliami i usuwanie wszelakich szkód wodnych. Nie czekaj, aż będzie za późno – nasi specjaliści błyskawicznie przyjadą do Twojego zalanego budynku i zajmą się oczyszczaniem skażonych powierzchni w całym mieszkaniu. Pomogliśmy już wielu powodzian na terenie miasta Łódź. Nasza całodobowa infolinia jest zawsze dostępna, więc zadzwoń do nas już teraz, a pojawimy się na miejscu tak szybko, jak to możliwe.

Inne usługi związane z zagrzybioną ścianą: Odgrzybianie w województwie małopolskim

Kastelnik – dezynfekcja zalanych pomieszczeń za pomocą suchej mgły!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%