Sprzątanie po zalaniu Leszno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Leszno. Profesjonalna pomoc po awariach kanalizacyjnych. Jak wykonać dezynfekcje po wylaniu fekaliów?

Awaria sieci kanalizacyjnej czy wyciek z pękniętej rury to nie tylko woda. Istnieje wiele szkodliwych bakterii, które mogą spowodować poważne szkody materialne, a nawet doprowadzić do zatrucia.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Nieczystości po fekaliach mogą zanieczyścić powietrze, rozlać się do sąsiednich pomieszczeń i prowadzić do rozprzestrzeniania się zarazków. Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu w Lesznie woj. wielkopolskie realizowane jest przez całą dobę.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Leszno

Usługi na sprzątanie po zalaniu Leszno obejmują takie czynności jak:

 • dezynfekcja po wybiciu kanalizacji;
 • czyszczenie po zalaniu w piwnicy;
 • usuwanie niebezpiecznych mikroorganizmów z powietrza;
 • likwidowanie uciążliwego fetoru;
 • usuwanie zapachu po fekaliach;
 • opróżnianie pomieszczeń po nieczystościach;
 • utylizacja przedmiotów.
usługi na sprzątanie po zalaniu w Lesznie

Zdjęcie: usługi na sprzątanie pomieszczeń po zalaniu w Lesznie © 2021 Kastelnik

Skażone powierzchnie zaraz po wystąpieniu zalania powinny zostać odkażone. Specjaliści z firm sprzątających posiadają do tego typu prac certyfikowany sprzęt i atestowaną chemię. Niezbędne do korzystania z profesjonalnego ekwipunku są także dedykowane szkolenia. Przedsiębiorstwo Kastelnik usługę dezynfekcja po zalaniu Leszno świadczy m.in. w takich dzielnicach tego miasta jak np.: Powale i Osiedle Józefa Sułkowskiego oraz Gronowo, a także Zaborowo. 

Sprzątanie po zalaniu Leszno – jaki jest koszt?

Mamy konkurencyjne stawki na sprzątanie po zalaniu w Lesznie, a koszt dezynfekcji ustalany jest zawsze podczas pierwszej wyceny. Co ważne, kontakt z nami możliwy jest przez całą dobę. Dział obsługi klienta pracuje 365 dni w roku, przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. To udogodnienie pozwala wezwać pomoc o każdej porze dnia. Podczas rozmowy z konsultantem można uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania co do czyszczenia po zalaniu. W Lesznie podstawowa dezynfekcja po zalaniu to koszt zaczynający się od 700 zł. Na cenę składa się m.in. wielkość zalanej powierzchni, ilość fekaliów do usunięcia oraz stopień zawilgocenia ścian. Usługi na sprzątanie po zalaniu obejmują także osuszanie mokrych ścian i utylizację zniszczonych przedmiotów. Wszystkie te czynności mają wpływ na ostateczny koszt realizacji.

dezynfekcja ozonowanie piwnicy

Zdjęcie: dezynfekcja ozonem w piwnicy © Leszno 2021 Kastelnik

Dezynfekcja pomieszczeń po wybiciu kanalizacji w Lesznie 

Zalane fekaliami pomieszczenia to uciążliwe zdarzenie dla wszystkich domowników. Sprzątanie po wybiciu kanalizacji, wymaga podjęcia odpowiednich kroków. Jedną z czynności jest usunięcie wszystkich szkodliwych mikroorganizmów ze skażonych powierzchni. Odkażanie wykonuje się za pomocą różnorodnych metod, a jedną z nich jest ozonowanie po zalaniu. Forma ta jest bezpieczna, a powinni ją realizować wyłącznie przeszkoleni fachowcy. Dobrze sprawdzają się przemysłowe generatory ozonu. Wykorzystywane są one do dezynfekcji po fekaliach, osuszania zalanych pomieszczeń, a także do usuwania zapachów. Dobry sprzęt ma moc od 40 do 240 g/h. Podczas odkażania ozonem zabija się chorobotwórcze drobnoustroje, a także nieprzyjemne zapachy, które pojawiły się po wylaniu szamba i awarii kanalizacji. W celu zamówienia sprzątania po wybiciu kanalizacji można dzwonić na infolinię firmy Kastelnik o każdej godzinie. 

Czym wykonać zamgławianie zalanego pomieszczenia?

Biorąc pod uwagę aspekt, jakim są niebezpieczne patogeny, trzeba zachować ostrożność. Dezynfekcja po zalaniu to zabieg, który wymaga doświadczenia i specjalistycznego przygotowania. Ważne jest również zachowanie zasad BHP. W sprawie odkażania za pomocą suchej mgły najlepiej zaufać profesjonalistom. Kastelnik realizuje zamgławianie budynku po zalaniu, używając do tego nadtlenku wodoru. Podczas tej czynności technicy przed zatruciem zabezpieczają się za pomocą ochronnych masek pełnotwarzowych oraz profesjonalnych kombinezonów ochronnych. 

Specjalistyczna oferta usuwania skutków awarii wodnych:

 • sprzątanie po zalaniu Leszno;
 • awaryjne sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • utylizacja w specjalistycznej spalarni;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po fekaliach;
 • wypompowywanie wody;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • osuszanie po zalaniu;
 • opróżnianie wyposażenia po nieczystościach;
 • czyszczenie po zalaniu;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji.

Sprzątanie po zalaniach w woj. wielkopolskim:

zamgławianie pomieszczenia po awarii kanalizacji

Zdjęcie: zamgławianie po awarii kanalizacji © 2021 Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Oferujemy kompleksowe usługi naprawy szkód wodnych, w tym czyszczenie suchym lodem mokrych ścian i mebli, a także usuwanie wszelkich zanieczyszczeń (w tym wilgotnych krzeseł, stołów). Jeśli szukasz odpowiedzi na swoje najbardziej palące pytanie dotyczące usuwania skutków powodzi, poświęć trochę czasu na zapoznanie się z naszą stroną internetową, na której znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

Gdzie zamówić czyszczenie po zalaniu?

Czyszczenie pomieszczenia po zalaniu najszybciej zamówisz poprzez całodobową infolinię interwencyjną w jednej z lokalnych firm sprzątających. W przypadku czyszczenia piwnicy po zalaniu liczy się każda minuta. Nie ma co zwlekać, i najlepiej dzwonić do jednej godzin od wykrycia usterki. Sprzątanie zalanej piwnicy może wydawać się trudnym zadaniem, ale nie musi tak być! Aby rozpocząć korzystanie z pomocy, wystarczy wysłać e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1 godziny.

Jak wygląda dezynfekcja skażonych powierzchni?

Profesjonalna dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu polega na likwidowaniu chorobotwórczych drobnoustrojów ze skażonych powierzchni. Występują one w szczególności w pomieszczeniach, gdzie mamy do czynienia z fekaliami, czy innymi nieczystościami po wylaniu szamba.

 

Osuszanie po zalaniu

Osuszanie budynków po zalaniu - jakość Kastelnik

Zalana piwnica? Nie ma problemu! Oferujemy również profesjonalne usługi na osuszanie zalanych budynków, które za dodatkową wejdą w skład kompleksowego sprzątania. Po prostu daj nam znać podczas procesu przyjmowania zlecenia. Warto w tej kwestii zaufać firmie sprawdzonej ekipie. Gruntowne czyszczenie obejmuje więc nie tylko usuwanie  nieczystości, ale również suszenie mokrych ścian i tynków. Dezynfekcja po zalaniu fekaliami realizowana jest z zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa pracy. Bezpłatna wycena! Zadzwoń do nas!

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu w Lesznie.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%