Dezynfekcja i sprzątanie po zalaniu Legnica

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Usługi na sprzątanie po zalaniu w Legnicy woj. dolnośląskie. Jak usunąć fetor fekaliów po wybiciu kanalizacji?

Powódź lub zalana piwnica w Legnicy? Nasza firma oferuje sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Legnica i inne okoliczne miasta w najlepszej na rynku cenie, na terenie całego województwa dolnośląskiego.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Całodobowe czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Legnicy w dzielnicach miasta takich jak: Czarny Dwór, Osiedle Asnyka, Osiedle Mikołaja Kopernika, Ludwikowo, Bielany oraz Osiedle Sienkiewicza.

Sprzątanie mieszkania po zalaniu Legnica

Czyszczenie mieszkania po zalaniu w Legnicy warto zacząć od instalacji urządzeń do osuszania.

Wybór sprawdzonej firmy sprzątającej to gwarancja sukcesu podczas usuwania szkód po zalaniu czy powodzi w budynku mieszkalnym.

Sprzątanie po zalaniu Legnica

Sprzątanie po zalaniu Legnica Stare Miasto — osuszanie domu

Ogromne doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat to gwarancja na szybkie osuszanie i sprzątanie po zalaniu w Legnicy nie tylko na Starym Mieście, ale również w innych dzielnicach — Zosinek czy Ludwikowo. Dobrej jakości ozonatory powietrza o dużej mocy, są na tyle wydajne, że skutecznie zabijają wszelkie bakterie powstałe w trakcie wybicia kanalizacji, czy też szamba.

Warto, wspomnieć, że fekalia mogą powodować silne zatrucie organizmu ludzkiego. Dezynfekcja powietrza po zalaniu fekaliami to sprawa, której nie wolno nam ignorować.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Co robić po zalaniu? Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta, wystarczy zadzwonić po fachowca i przeprowadzić skuteczne odkażanie zalanych pomieszczeń.

Zobacz inne wpisy na stronie: blog Kastelnik

Ozonowanie piwnicy po zalaniu w Legnicy — ozonatory moc 40 g/h

Bakterie i trujące związki chemiczne po wylaniu szamba mogą stanowić nie lada problem dla mieszkańców kamienicy na Tarnowie. Zresztą nieważne gdzie zamieszkujemy, wszędzie będzie ten sam problem. Jak najszybsze usunięcie fekaliów, dezynfekcja nieczystości i wysprzątanie na błysk mieszkania. Ozonowanie piwnicy mieszkanie po zalaniu w Legnicy może być jednym ze sposobów dezynfekcji i rozwiązania problemu.

Warto zadzwonić po telefoniczną poradę do firmy Kastelnik i zapytać o cenę usługi. Najczęściej czyszczenie po wybiciu kanalizacji zamawiane jest w najmniej spodziewanym czasie. Często technicy z naszego działu od zalań i powodzi jadą na usuwanie skutków powodzi w niedzielę i święta.

Usługi ozonowania mieszkania

Zaufaj specjalistom – Kastelnik osuszanie budynków po zalaniach

Wiele profesjonalnych zakładów DDD zajmuje się nie tylko odkażaniem po zalaniach, ale i utylizacją skażonego wyposażenia np. mebli czy też drobnych przedmiotów. Bardzo często osoby chcą zamówić sprzątanie po zalaniu fekaliami, bez usuwania źródła jego powstania. Informujemy w takich przypadkach o skutkach, do jakich może doprowadzić tak lekkomyślne działanie. Dla nas bezwzględnie ważne jest, zadbanie o dobro klienta i jego domowników.

Zawsze rekomendujemy pełen wachlarz usług tj. wypompowywanie wody po zalaniu, czyszczenie posadzki i usuwanie szlamu, dogłębne sprzątanie piwnicy po zalaniu fekaliami oraz osuszanie mokrych ścian. Dodatkowo wykonujemy pomiary wilgotności i przeprowadzamy odgrzybianie.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jakie są etapy sprzątania po zalaniu?

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji szamba Legnica

Pomieszczenie po wybiciu szamba często pełne jest nieczystości od podłogi aż po sufit. Technicy usuwają fekalia ręcznie.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w pomieszczeniach biurowych, mieszkalnych, restauracji

Wszechstronne sprzątanie zalanych pomieszczeń mieszkalnych i biurowych oraz czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Legnicy to wiele kroków i ważne etapy dezynfekcji. Na początku czyszczenie piwnicy po zalaniu oznacza pozbycie się nieczystości i wyczyszczenie pomieszczeń pełnych wody.

Kolejnym krokiem jest dokładne mycie wyposażenia, które nie będzie poddane utylizacji. Ostatecznie wszystkie powierzchnie są poddane dezynfekcji poprzez zamgławianie nadtlenkiem wodoru lub ozonem.

W piwnicy w Legnicy — czyszczenie pomieszczeń po wybiciu kanalizacji to praca, którą swobodnie, można  zlecić, technikom firmy Kastelnik.

Proponujemy następujące usługi na dezynfekcję po wylaniu nieczystości

 • sprzątanie piwnicy po zalaniu Legnica;
 • kompleksowe czyszczenie mieszkania po zalaniu wodą;
 • całodobową dezynfekcją po fekaliach w sklepach, hotelach i punktach komercyjnych;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniach;
 • czyszczenie posadzki po zalaniu fekaliami;
 • odkażanie po wybiciu szamba/fekaliów;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji Legnica;
 • osuszanie pomieszczeń po zalaniu;

Odkażanie pomieszczeń po zalaniach to czynność związana z usunięciem groźnych grzybów, które pojawiły się wskutek wybicia szamba lub powodzi.

Do prac naprawczych zaliczyć można m.in.

 • Usunięcie przemoczonych mebli;
 • odpompowanie wody;
 • kompleksowe czyszczenie wszystkich powierzchni z nieczystości;
 • dezodoryzację ozonem i usunięcie zapachów.

Dezynfekcja po fekaliach powiat legnicki

Dezynfekcja po fekaliach w powiecie legnickim

Po zalaniu piwnicy często mamy do czynienia z uciążliwym zapachem po wybiciu szamba. Odór ten pojawia się po zalaniu piwnicy nieczystościami i wówczas nie mamy innego wyjścia jak wykonanie dezynfekcji pomieszczeń. Jest to czynność na tyle ważna, iż zalane pomieszczenie po jej przeprowadzeniu jest w 100% zdatne to ponownego użytkowania.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Wywóz starych mebli z mieszkania

W skład odkażania po zalaniu fekaliami w Legnicy wchodzi nie tylko mycie po zalaniu, ale również usunięcie zalanego wyposażenia. Ozonowanie powietrza to zadanie, które można zlecić jednej z wielu firm sprzątających po zalaniu na terenie woj. dolnośląskiego.

Jaki jest koszt sprzątania po zalaniu?

Oczywiście by jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, warto, jest przeprowadzić bezpłatną wycenę na miejscu wybicia kanalizacji w budynku. Cena sprzątania po zalaniu to koszt zaczynający się od 700 zł jednak warto dopłacić i zlecić kompleksowe czyszczenie.

Jeżeli czytasz ten tekst, pewnie potrzebujesz pomocy na osuszanie po zalaniu lub dekontaminację pomieszczeń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji cały czas, wiec śmiało zadzwoń i sprawdź, jak szybko pojawimy się w Twoim domu.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – potwierdzone certyfikatem

Kastelnik — najlepsza jakość dezynfekcji sprzątania piwnic po zalaniach w Legnicy i miejscowościach tj. Legnickie Pole, Nowa Wieś Legnicka, Rzeszotary, Kochlice, Krotoszyce, Chojnów, Złotoryja. Sprawdź nas, zadzwoń!

 • Karpacz
 • Kłodzko
 • Kudowa-Zdrój
 • Lądek-Zdrój
 • Lubań
 • Lubin
Osuszanie garażu po zalaniu Legnica

Dorota Kastelnik z certyfikatem IICRC.

FAQ - baza wiedzy dla mieszkańców Legnicy

Zalany dom w wyniku cofki kanalizacji? To częsta przyczyna zalanego mieszkania, dlatego nie należy panikować. W pierwszej kolejności zamów specjalistyczne sprzątanie po zalaniu w Legnicy, a następnie otwórz wszystkie okna w mieszkaniu, by zapewnić właściwą cyrkulację powietrza. Nie korzystaj z toalety, jeśli jest zatkana i nie używaj urządzeń w obrębie zalanego pomieszczenia. Jeśli wody jest sporo, poczekaj na przyjazd ekipy techników, którzy usuną nadmiar wody, osuszą pomieszczenie i przeprowadzą dezynfekcję na dotkniętych wilgocią powierzchniach. O co najczęściej pytają mieszkańcy Legnicy?

Sprzątanie Legnica

Jak usunąć nadmiar wody po zalaniu?

Specjalistyczne firmy sprzątające z reguły korzystają ze specjalnych pomp do odpompowywania nadmiaru wody po zalaniu. Następnym etapem jest dokładne osuszanie pomieszczeń, wykorzystując technologię urządzeń osuszających. Dopiero wtedy można wykonać dezynfekcję zalanego miejsca przy pomocy ozonowania.

Ile trwa sprzątanie po zalaniu?

Sprzątanie po zalaniu to złożony proces, a czas trwania tego zabiegu uzależniony jest od wielu czynników. Wpływ na długość czyszczenia po zalaniu ma m.in. wielkość mieszkania czy skala szkód. Przed podjęciem pracy technicy ustalają plan działania, na podstawie którego są w stanie określić szacowany czas usunięcia szkód po zalaniu, który z reguły wynosi jeden dzień roboczy.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%