Sprzątanie po zalaniu Legionowo

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Legionowie. Specjalistyczne prace po awarii wodnej. Jak przeprowadzić czyszczenie po wybiciu kanalizacji?

Wieloetapowe sprzątanie po zalaniu Legionowo woj. mazowieckie polega na skutecznym usunięciu niebezpiecznych dla naszego zdrowia mikroorganizmów, a także osuszaniu ścian, jak i również wypompowywaniu wody z piwnicy.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Specjalistyczne podejście do problemu wymaga zastosowania profesjonalnych sprzętów, jakimi są m.in.: fumigator suchej mgły, przemysłowy generator ozonu, motopompa. Nie tylko stosowne urządzenia do osuszania ścian po zalaniu są istotne, ale i również doświadczona kadra pracownicza.

Mycie i sprzątanie po wybiciu kanalizacji wymaga zastosowania sprawdzonych metod dezynfekcji, a jedną z nich jest wspomniane wcześniej ozonowanie pomieszczeń. Kontakt z nami jest całodobowy – telefony odbieramy o każdej porze dnia, przez 365 dni w roku.

Oferujemy także bezpłatną wycenę na czyszczenie po zalaniu. Na terenie Legionowa czyścimy po zalaniu w takich miejscach jak m.in.: Przystanek, III Parcela, Łajski oraz w innych lokalizacjach.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Legionowo

Sprzątanie po zalaniu Legionowo – jak uniknąć powstania pleśni?

Miałeś kiedyś do czynienia z zalaniem w  piwnicy? Zaraz po wystąpieniu tego przykrego zdarzenia należy jak najszybciej podjąć pewne kroki dotyczące dekontaminacji oraz restytucji mienia. Istnieją procedury dezynfekcji, których należy się bezwzględnie trzymać. Do najważniejszych należy niewpuszczanie na miejsce dezynfekcji po zalaniu osób trzecich.

Pamiętać należy, iż ozonowanie po zalaniu odbywa się na wysokich stężeniach i musi być przeprowadzane w specjalnych maskach ochronnych na twarz. W ozonowanym pomieszczeniu nie powinny przebywać również zwierzęta oraz rośliny.

Wielu ekspertów z branży jest zdania, że wypompowanie wody po zalaniu za pomocą motopompy nie jest jedyną czynnością, jaką musimy zaplanować. Po pozbyciu się wody należy wykonać pomiar wilgotności ściany po zalaniu oraz przeprowadzić suszenie.  Po awarii kanalizacji często mamy do czynienia z pleśnią oraz wilgocią.

Usuwanie pleśni ze ściany po zalaniu

Zdjęcie: Usuwanie pleśni ze ściany po zalaniu © 2023 Kastelnik

Ważne kwestie dotyczące osuszania ścian po zalaniu – pomiar stężenia ozonu detektorem Dräger PAC 8000

Warto zadbać o pewne ważne kwestie, jeśli nie chcesz dopuścić do głębokiego zawilgocenia mieszkania. Należą do nich osuszenie ścian po zalaniu, wietrzenie oraz dbanie o drożność kanałów wentylacyjnych. Faktem jest, iż po odgrzybianiu mokrej ściany po zalaniu np. środkami chemicznymi musimy wykonać drobne prace remontowe takie jak malowanie ściany.

Jeśli do usuwania pleśni zatrudnimy profesjonalną firmę sprzątającą po zalaniu, to jej pracownicy zajmą się poprawnym przeprowadzeniem zabiegu. Jedną z metod na odgrzybianie mokrej ściany jest ozonowanie zalanych pomieszczeń.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Bez względu na to, czy ozonowaniu trzeba będzie poddać piwnicę, czy zalane mieszkanie – przemysłowe generatory ozonu o dużej mocy będą dobrym pomysłem na szybkie usunięcie szkód po zalaniu. Firma Kastelnik posiada na magazynie kilkadziesiąt ozonatorów o mocy nawet 240 g./h.

Zabieg ten powinien być przeprowadzony przez osoby przeszkolone w zakresie ozonowania, a w trakcie usługi pomieszczenia powinny być monitorowane za pomocą specjalistycznych mierników stężenia ozonu firmy Dräger. 

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów po zalaniu w Legionowie

Po wybiciu kanalizacji, czy też po zalaniu fekaliami mamy do czynienia z uciążliwym fetorem. Zwykłe mycie i czyszczenie nie jest wystarczające do pozbycia się go. Otwieranie okien, czy dyskontowe odświeżacze też mogą zdać się na nic. Najlepiej takie zadanie zostawić dla profesjonalistów, którzy mają dedykowane doświadczenia, ale i również sprzęt.

Usługę dezodoryzacji wykonają sprawnie i efektywnie, dzięki czemu pozbędziemy się znienawidzonego smrodu. Idealną metodą po neutralizacji zapachów jest zamgławianie pomieszczeń. Stosujemy je z zastosowaniem generatora suchej mgły. Jeśli jesteś zainteresowany pozbyciem się tego wstydliwego problemu, nie czekaj – zadzwoń!

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Specjalistyczna oferta firmy Kastelnik:

 • dogłębne sprzątanie po zalaniu Legionowo;
 • dekontaminacja mieszkania po awarii kanalizacji;
 • ozonowanie pomieszczenia po zalaniu;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • dezodoryzacja po wybiciu kanalizacji;
 • osuszanie ściany po zalaniu;
 • zamgławianie nadtlenkiem wodoru;
 • czyszczenie posadzki po wylaniu z szamba;
 • restytucja mienia i utylizacja;

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

Czyszczenie po zalaniu fekaliami w Legionowie

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Starając się odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie do usuwania szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego.

Czy dezynfekcja po zalaniu pomoże w usunięciu drobnoustrojów?

Oczywiście, że tak. Zabieg odkażania polega na likwidowaniu niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów. Wykonywać możemy je z zastosowaniem zamgławiania suchą mgłą, czy też ozonowania. Najlepiej w tym celu zatrudnić profesjonalną ekipę.

Czy muszę kupić sprzęt do osuszania?

Tradycyjne metody osuszania, jak wietrzenie poprzez otwarcie okien mogą okazać się nieskuteczne.  Warto rozważyć jednorazowy wynajem urządzeń takich jak osuszacze do mokrych ścian. Urządzenia takie można wypożyczyć od jednej z lokalnych firm sprzątających.

Ozonowanie po zalaniu Legionowo - Kastelnik dezynfekcja 7/24

W celu zamówienia usługi ozonowania po zalaniu w Legionowie należy w pierwszym etapie przeprowadzić gruntowne oczyszczanie oraz osuszanie. Sprzątanie po zalaniu w powiecie legionowskim warto zlecić fachowej ekipie z branży sprzątającej. Całodobowy kontakt telefoniczny z nami sprawia, że dojeżdżamy na miejsce zdarzenia błyskawicznie. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania, a także podczas rozmowy telefonicznej wykonujemy bezpłatną wycenę czyszczenia fekaliów w zalanym domu. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji wymaga znajomości zasad bezpiecznego ozonowania oraz dobrania najszybszej techniki czyszczenia. Zadzwoń, czekamy na Twój telefon 7/24.

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%