Sprzątanie po zalaniu Lębork

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Lęborku. Jaką metodą dezynfekcji wybrać, by skutecznie usunąć fekalia po zalaniu?

Zdajemy sobie sprawę, że wylanie nieczystości z rur kanalizacyjnych to ogromny problem. Dlatego już od ponad dekady specjalizujemy się w gruntownym sprzątaniu po zalaniu Lębork i w innych miastach na terenie województwa pomorskiego.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Jesteśmy dostępni przez całą rok, a bezprzewodowa infolinia pomocowa działa całą dobę w powiecie lęborskim i w mieście tj. Łeba.. Jeden telefon i realizujemy pełen pakiet usług sprzątania pomieszczeń po wylaniu fekaliów. W jakich miejscach najczęściej dochodzi do awarii?

 • Piwnice oraz klatki schodowe;
 • Stare kamienice z wadliwymi rurami;
 • Biura, banki, sklepy.

Nasz doświadczenie na rynku sprawia, że oferujemy pełen zakres usług porządkowych po zalaniu, w tym również gruntownej dezynfekcji pomieszczeń ozonem (metoda numer 1). Jest to jeden z kluczowych etapów sprzątania fekaliów. Fachowcy Kastelnik wdrażają nowoczesne metody dekontaminacji, takie jak np. ozonowanie pomieszczeń po zalaniu, czy użycie silnie neutralizujących substancji chemicznych z czwartorzędowymi solami aminowymi (metoda numer 2). Działają one antygrzybiczne i przeciwbakteryjnie. Sprzątanie mieszkania to często również osuszanie pomieszczeń po wybiciu kanalizacji.

Ile kosztuje wynajem osuszacza powietrza?

Tego typu usługi można zlecić firmie o wieloletnim doświadczeniu lub poczytać w Internecie na temat metod suszenia mokrych ścian i spróbować zrealizować osuszanie tynków samodzielnie. Urządzenie do pochłaniania wilgoci (osuszacz powietrza) można wynająć za mniej niż 50 zł za dobę, a to oznacza, że koszty usunięcia szkód po awarii kanalizacji mocno spadną.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

Co może spowodować odruch wymiotny?

Kompleksowe sprzątanie po wybiciu kanalizacji nie jest wcale takie trudne. Z tego co mówią osoby, które oczyszczanie piwnicy w zalanym budynku wykonały samodzielnie, mówią, że najgorszy jest nieprzyjemny zapach, który należy usunąć. Widok rozlanych na podłodze nieczystości, też może powodować odruch wymiotny. Jak już sobie z tym poradzimy, to firma sprzątająca do pomocy nie będzie potrzebna. Dla osób, ktróre nie chcą sprzątać samodzielnie dobrym rozwiązaniem jest telefon do firmy Kastelnik – 735-960-510.

czyszczenie nieczystości po zalaniu podłogi

Czyszczenie brudu po zalaniu z drewnianej podłogi. Nieczystości z toalety.

Nowoczesne usługi sprzątania po zalaniu w Lęborku i na terenie całej Polski

Wysokie jakości usługi sprzątania mieszkania po zalaniu Lębork oraz dezynfekcji mieszkania po wylaniu fekaliów realizujemy już od ponad dekady. Wśród naszej szerokiej oferty usług znajduje się m.in. osuszanie murów i ścian, a także specjalistyczna dezynfekcja powietrza. Oferujemy bezpłatną analizę zalanych pomieszczeń, a na jej podstawie przygotowujemy kosztorys i zakres prac porządkowych. Naszymi atutami jest szybkie tempo pracy oraz najnowocześniejszy sprzęt usuwający toksyny i patogeny po wylaniu ścieków.

Dbamy o wysoką jakość naszych działań i zawsze staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom klienta. W sytuacjach awaryjnych wynosimy zniszczone przedmioty i meble z piwnicy. Pamiętamy o tym, by prócz wysokich standardów usług, dbać o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników i klientów. Dbamy o ekologię – wdrażamy nowoczesne metody dezynfekcji, które pozwalają nam neutralizować zarazki, a przy tym nie zanieczyszczać środowiska toksynami wtórnymi. Działamy zgodnie ze wszelkimi procedurami BHP; posiadamy certyfikowany sprzęt, ubrania, maski i buty ochronne.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Na miejscu usterki realizujemy m.in.:

 • natychmiastowe usuwanie wody i ścieków przy pomocy pomp;
 • dokładne czyszczenie powierzchni po wylaniu szamba;
 • utylizacja skażonych przedmiotów z mieszkania;
 • pełna dezynfekcja pomieszczeń w powiecie lęborskim i w mieście tj. Łeba;
 • usuwanie toksyn z powietrza;
 • pełne osuszanie budynku po zalaniu.

Sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Lębork

Usuwanie nieczystości z podłogi oraz pełna dezynfekcja powietrza

Lider branży na rynku usług DDD – firma Kastelnik, od dziesięciu lat wspomaga poszkodowanych podczas zalania czy podtopień garażu. Jeżeli oczekujesz gruntowego oczyszczania mieszkania, piwnicy czy przestrzeni przemysłowych z fekaliów lub nieczystości – skonstatuj się z fachowcami. Dbają o to, by każdy element sprzątania po zalaniu w Lęborku został wykonany zgodnie z zalecaniami BHP.

Jednym z nich jest dokładna dezynfekcja pomieszczeń po wylaniu fekaliów. Ale oznacza ona nie tylko usunięcie bakterii, toksyn i zarazków z podłogi czy ścian. Wirusy unoszą się również w powietrzu, a przez to dochodzi do masowego rozprzestrzeniania się chorób i zarazków. Pamiętaj, że tylko specjalistyczne metody neutralizacji pozwolą na dokładne pozbycie się toksyn z powietrza.

Jak szybko usunąć zarazki z powietrza?

Jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji jest tzw. ozonowanie pomieszczeń. Czym jest ozonowanie? To nic innego jak neutralizacja bakterii i grzybów przy pomocy silnie skoncentrowanego gazu – ozonu. Powstaje on w specjalnych generatorach, a jego moc neutralizacji jest nawet 300 razy silniejsza niż chloru. Ozon pod wysokim ciśnieniem jest rozpylany w zainfekowanych pomieszczeniach i wchodzi on w reakcje z toksynami. Rozkłada je, a przy tym nie wytwarza niebezpiecznych substancji wtórnych. Jest uznawany za niezwykle ekologiczną metodę.

Kastelnik w Lęborku pomaga powodzianom całodobowo

Kastelnik – pomagamy całodobowo (24/7) w usługach sprzątania, osuszania i ozonowania piwnic po zalaniach.

Kolejną zaletą ozonowania mieszkania po zalaniu jest fakt, że jest to gaz, który dociera do każdego miejsca, ale również dezynfekuje powietrze. Dzięki temu eliminuje unoszące się wirusy czy toksyny, tak szkodliwe dla zdrowia i życia. Dodatkowo ozonowanie pomaga pozbyć się nieprzyjemnych zapachów po wylaniu kanalizacji, sprawdza się przy usuwaniu dymu papierosowego czy alergenów odzwierzęcych.

Po procesie ozonowania pomieszczeń wystarczy dobrze je przewietrzyć, by ponownie wrócić do ich użytkowania. Jeżeli zmagasz się z problemem wylanego kału – pamiętaj, jak niezbędna jest dezynfekcja zanieczyszczonych podłóg czy ścian.

Sprzątanie po fekaliach Lębork

By całkowicie usunąć bakterie kałowe oraz ścieki, jakie wydostają się z rur kanalizacyjnych, jest niezbędna praca specjalistów. Tylko przemysłowe pompy z rozdrabniaczami czy głębinowe mogą swobodnie odpompować zalane pomieszczenia, a także usunąć fekalia, piach czy środki higieniczne. Niestety, w wodzie ściekowej znajduje się mnóstwo bakterii i jest to tzw. bomba chemiczna. Im szybciej skontaktujesz się z fachowcami, tym poniesiesz mniejsze straty materialne.

ozonowanie mieszkania Lębork

Kastelnik wytwarza najlepszej jakości ozon w województwie pomorskim. Ozonowanie mieszkania.

Całodobowe sprzątanie piwnic po zalaniu – dezynfekujemy patogeny o każdej porze!

Jeżeli zmagasz się z problemem zalanej piwnicy czy korytarza, nie zwlekaj! Im szybciej skontaktujesz się z fachowcami, tym większa szansa na uratowanie zalanych przedmiotów! Należy też pamiętać, że samo usunięcie cieczy z zalanych pomieszczeń nie wystarczy. W wodzie z rur kanalizacyjnych znajduje się mnóstwo bakterii i wirusów, które muszą być jak najszybciej zneutralizowane. Nie wystarcza do tego domowe metody i substancje chemiczne z marketu. Przyda się pomoc fachowców, którzy błyskawicznie usuną wodę, oczyszczą piwnice z kału i przeprowadzą kapitalną dezynfekcję pomieszczeń.

Kastelnik , jedna firma wiele usług.

Warto zaufać specjalistom z dziedziny DDD, którzy działają wieloetapowo i korzystają z najnowszych sprzętów i metod.

W ofercie Kastelnik znajduje się usługi:

 • odgrzybianie piwnicy po zalaniu;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po wylanych fekaliach;
 • dokładne czyszczenie posadzek i ścian;
 • pełne osuszanie murów i tynków;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu;
 • zamgławianie po wylaniu fekaliów;
 • drobne prace remontowe;
 • transport ADR.

Sucha mgła, czyli dezynfekcja przy pomocy nadtlenku wodoru

Jedną z najefektywniejszych metod dezynfekcji pomieszczeń po zalaniu jest tzw. użycie suchej mgły. To nic innego jak rozpylanie nadtlenku wodoru we wskazanych miejscach. Przyjmuje one postać suchej mgły i błyskawicznie neutralizuje zarazki, toksyny i grzyby. Świetnie sprawdza się przy zalanym garażu czy piwnicy.

Cząsteczka wodoru ma niezwykle silne właściwości utleniające podczas wchodzenia w reakcje chemiczne z toksynami. Szybko je eliminuje i rozpada się na wodę i tlen – substancje w pełni ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia. Kolejną z zalet zamgławiania pomieszczeń jest możliwość zastosowania mgły w pomieszczeniach biurowych czy ze sprzętem elektronicznym. Nadtlenek wodoru jest w pełni bezpieczny. Nie powoduje zniszczenia sprzętów RTV i AGD. Zamgławianie po zalaniu fekaliami, to jedna z najczęściej wybieranych metod dezynfekcji pomieszczeń w Lęborku.

urządzenie do wypompowywania wody z piwnicy

Pompa do usuwania wody z zalanej wodą piwnicy. Pływak zabezpiecza przed spaleniem silnika urządzenia.

Usuwanie nieczystości i czyszczenie powierzchni po wylaniu szamba

Gruntowne oczyszczanie piwnic oraz garaży z fekaliów, szybka i profesjonalna dezynfekcja czy specjalistyczne osuszanie budynków po zalaniu, to prace dla fachowców. Technicy Kastelnik działają całodobowo, tak by, jak najszybciej zneutralizować usterkę i przywrócić porządek. Przyjmujemy zgłoszenia zarówno od osób prywatnych, jak i zarządców dużych nieruchomości czy instytucji państwowych – biur czy urzędów.

Wieloletnie doświadczenie na rynku DDD sprawia, że kadra fachowców jest dobrze przeszkolona i nie ma takiego zlecenia, którego nie mogliby się podjąć. Nowoczesny sprzęt, sprawdzone metody i kompleksowo przeprowadzone prace porządkowo zmniejszają stres u ofiar zalania. Nie czekaj – pozwól sobie pomóc!

Specjaliści w osuszaniu budynków z certyfikatem IICRC 2022

Zaufaj specjalistom, którzy do każdego zlecenia podchodzą metodycznie! Jednym z najważniejszych kroków podczas prac porządkowych po zalaniu jest dokładne wysuszenie ścian i tynków. Jeżeli nie zrobimy tego odpowiednio, to bardzo szybko pojaw się grzyb. Jest on nie tylko niebezpieczny dla konstrukcji budowli, ale wpływa bardzo negatywnie na nasze zdrowie. Długotrwałe wdychanie powietrza w pomieszczeniu z grzybami może być powodem szeregu chorób.

Wybierając Kastelnik, stawiasz na wysoką jakość i międzynarodowe certyfikowane metody pracy. W tym m.in. metodę osuszania budynków z certyfikatem zawodowym IICRC o numerze 8680154-2022. Został on uzyskany przez Dorotę Kastelnik – szefa działu osuszania. To potwierdza, że liderzy branży DDD dbają o najwyższą jakość usług i satysfakcję klienta.

Pozostałe miasta gdzie świadczymy usługi porządkowe:

pomorskie osuszanie z certyfikatem IICRC

Do osuszania mieszkań warto wybrać firmę z certyfikatem IICRC. Na zdjęciu Dorota Kastelnik.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Mamy na uwadze fakt, że przy awarii kanalizacji i zalaniu mieszkania fekaliami, każdy potrzebuje błyskawicznego wsparcia fachowców. Wyróżniają nas konkurencyjne ceny oraz całodobowa obsługa klienta. Jesteśmy na miejscu awarii tak szybko, jak to tylko możliwe i działamy według zasad BHP. Bezpieczeństwo klienta i pracowników Kastelnik to u nas priorytet.

Szybka pomoc FAQ

Jaki jest koszt sprzątania mieszkania po zalaniu?

Cena pełnego sprzątania zalanego mieszkania i dezynfekcji powietrza z bakterii kałowych może sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Należ działać sprawnie, by zmniejszyć straty materialne po awarii kanalizacji. Usługa dezynfekcji po wylaniu fekaliów w jednym pomieszczeniu rozpoczyna się kwotą 800 zł netto.

Dlaczego należy przeprowadzić dezynfekcję po zalaniu?

Silne detergenty czy nowoczesne metody dekontaminacji pomieszczeń po wylaniu fekaliów dają gwarancję usunięcia wirusów oraz bakterii, jakie znajdują się w ekskrementach. Woda znajdująca się w rurach kanalizacyjnych to siedlisko bakterii, które należy błyskawicznie zneutralizować. Fachowcy stosują silne środki biobójcze, dające pełną skuteczność usunięcia toksyn.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%