Sprzątanie po zalaniu Kwidzyn

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kompleksowe sprzątanie po zalaniu w Kwidzynie. Jak szybko i skutecznie usunąć grzyba ze ściany?

Zmagasz się z zalanym domem, a może poszukujesz specjalistów, którzy skutecznie usuną grzyb ze ściany? Kastelnik oferuje sprzątanie po zalaniu Kwidzyn, woj. pomorskie wraz z utylizacją zniszczonych przez wodę przedmiotów.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Zaufaj przeszkolonym technikom od lat zajmujących się kompleksowym sprzątaniem po zalaniach.  Dezynfekcja po wylaniu fekaliów często realizowana jest za pomocą ozonatorów. Te urządzenia zastępują ogólnodostępne środki biobójcze i sprawdzają się do usuwania grzyba z mokrych ścian. Ozonowanie pomieszczeń to jedna z bardziej popularnych metod odkażania zalanych budynków.

Wysokiej klasy specjaliści Kastelnik mogą pochwalić się doświadczeniem w specjalistycznym sprzątaniu pomieszczeń po wybiciu szamba, a także najnowszej klasy sprzętem i innowacyjnymi technikami w usuwaniu usterek wodno-kanalizacyjnych. Osuszanie pomieszczeń jest realizowane w naszej firmie zgodnie ze światowymi standardami IICRC.

sprzątanie piwnicy po zalaniu Kwidzyn

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu w Kwidzynie. Ozonowanie powietrza na wysokim stężeniu.

Usługi specjalistycznego sprzątania obejmują nie tylko wynoszenie zalanych mebli, ale również ich utylizację. Dekada na rynku sprawiła, że technicy z łatwością dobierają najskuteczniejsze metody usuwania grzyba ze ścian, a także szybko szacują koszty oczyszczania podłogi z nieczystości.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

W szerokiej ofercie usług znajdują się m.in.:

 • Kompleksowe ozonowanie mieszkania po zalaniu;
 • Pełna dezynfekcja pomieszczeń po nieczystościach;
 • Usuwanie nieprzyjemnych zapachów po wylaniu fekaliów;
 • Osuszanie mokrych ścian i tynków;
 • Profesjonalny pomiar wilgotności;
 • Oczyszczanie przy pomocy suchego lodu;
 • Szorowanie podłóg po wylaniu kanalizacji;
 • Utylizacja mebli i sprzętów;
 • Sprzątanie piwnic;
 • Mycie podłóg;
 • Dezynfekcja lokali mieszkalnych i pomieszczeń gospodarczych;
 • Czyszczenie suchym lodem;
 • Profesjonalne sprzątanie biur.
dezynfekcja po wylaniu szamba

Dezynfekcja podłogi po wylaniu szamba w Kwidzynie.

Jak skutecznie umyć podłogi po fekaliach i zdezynfekować powietrze w domu?

Firma Kastelnik to specjaliści od usuwania skutków awarii kanalizacji. Szybko i kompleksowo usuwają zaschnięte ślady po fekaliach, a także odpompowują wodę ściekową i zalegający piasek, szlam czy błoto. Błyskawiczne działanie i całodobowa infolinia pomocowa pozwala na stały kontakt z poszkodowanym. Czyszczenie powierzchni płaskich po wylaniu szamba czy ścieków z rur kanalizacyjnych wiąże się nie tylko z dokładnym uśnięciem zabrudzeń, ale niezbędna jest prawidłowa dezynfekcja powierzchni.

Woda ze ścieków to siedlisko wirusów, bakterii i toksyn, które błyskawicznie przedostają się do podłóg, ścian czy mebli, tym samym sprawiając, że są one niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia. W tym wypadku niezbędna jest pomoc fachowców, którzy sprawnie i całkowicie usuną zarazki przy pomocy sprawdzonych i silnych środków biobójczych.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Kwidzynie

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Kwidzynie to również dezodoryzacja powietrza oraz jego dezynfekcja. W zainfekowanym powietrzu znajdują się niebezpieczne substancje, a ich wdychanie może przenieść spustoszenie dla organizmu. Samodzielne próby pozbycia się toksyn zazwyczaj nie są dostatecznie skuteczne, a jedyni maskują problem na chwilę. Specjaliści Kastelnik proponują szereg metod neutralizacji zarazków i wirusów, w tym ozonowanie powietrza.

Gaz ten błyskawicznie rozkłada groźne dla zdrowia substancje. Dodatkowo całkowicie pozbywa się nieprzyjemnego zapachu, jaki unosi się w powietrzu po wylaniu fekaliów i ścieków. Wypożyczalnia osuszaczy pochłaniaczy wilgoci często rozwiązuje problemy z wilgoci na ścianach.

etapy sprzątania po zalaniu wodą

Dezynfekcja po wylaniu fekaliów — jaką metodę wybrać?

Jeżeli zastanawiasz się, jaką metodę dezynfekcji wybrać, możesz rozważyć np. zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. Jest to usługa polegająca na rozdmuchiwaniu przez specjalną maszynę do zamgławiania substancji, tzw. suchej mgły, która zawiera nadtlenek wodoru i doskonale neutralizuje miejsce zalane fekaliami i nieczystościami z szamba.

Zabieg zamgławiania ma za zadanie całkowitą eliminację niebezpiecznych toksyn, wirusów i bakterii, jakie znajdują się w ściekach oraz cieczy, która wydostała się z rur kanalizacyjnych. Nadtlenek wodoru w postaci suchej mgły gwarantuje wysoką skuteczność biobójczą i wyjątkowo dogłębną penetrację zalanych powierzchni. Ważny jest długi czas, przez który substancja powinna utrzymywać się w powietrzu.

Sprzątanie po wylaniu fekaliów – ozon skutecznym środkiem biobójczym

Drugą, niezwykle skuteczną i polecaną metodą, pełnej dezynfekcji mieszkania po wylaniu fekaliów jest ozonowanie. Specjalny generator ozonu wytwarza jego spora ilość w stężeniu na poziomie od 5 do 10 ppm, co sprawia, że wyprodukowany gaz silnie neutralizuje zanieczyszczone powierzchnie.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów

Usuwanie nieprzyjemnego zapachu to element dezynfekcji pomieszczeń. Ozonatory są stałym i niezwykle popularnym sposobem na usuwanie nie tylko zarazków po fekaliach, ale i alergenów, roztoczy, dymu po tytoniu, nieprzyjemnego zapachu po zwierzętach. Jest to jedna z najbardziej efektywnych i skutecznych metod, a przy tym ekologiczna, ponieważ w trakcie ozonowania pomieszczeń nie powstają żadne niebezpieczne substancje wtórne.

Gaz dociera do najgłębszych zakamarków zainfekowanej przestrzeni i szybko neutralizuje wirusy, bakterie, toksyny. Usługi specjalistycznego sprzątania po wybiciu kanalizacji najlepiej, kiedy zawierają osuszanie budynków.

sprzątanie garażu po zalaniu Kwidzyn

Zaufaj specjalistom — Kastelnik rodzinna firma z długoletnim stażem

Jako lider branży sprzątania po zalaniu fekaliami, zdajemy sobie sprawę, jak trudno dokładnie usunąć zabrudzenia i ciecz po wylaniu fekaliów. Czarna woda wymaga utylizacji. Różnorodne usługi, jakie już od ponad dekady oferujemy naszym klientom, sprawiają, że wynajmując specjalistów, masz pewność, że dezynfekcja i sprzątanie podłóg po wylaniu szamba, będzie przeprowadzona kompleksowo i z najwyższą dokładnością.

W zakresie prac firmy Kastelnik znajdują się m.in.:

 • systemowe sprzątanie zalanych pomieszczeń;
 • dezynfekcja piwnicy i łazienki po wylaniu fekaliów;
 • szybkie i dokładne sprzątanie po wybiciu szamba;
 • czyszczenie klatek schodowych po wylaniu kanalizacji;
 • maszynowe usuwanie piachu, kału, ścieków;
 • dezynfekcja posadzek i ścian po wylaniu fekaliów;
 • ozonowanie mieszkania po zalaniu;
 • czyszczenie powierzchni przy pomocy suchego lodu;
 • transport ADR;
 • pełne usuwanie nieprzyjemnych zapachów po awarii kanalizacji;
 • osuszanie mokrych ścian i tynków;
 • utylizacja zniszczonych przedmiotów podczas zalania domu;
 • zamgławianie powierzchni przy pomocy nadtlenku wodoru;
 • fumigacja suchą mgłą lub odkażanie lampami UVC;
 • osuszanie pomieszczeń.
Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – potwierdzone certyfikatem

Eksperci w dziedzinie dezynfekcji pomieszczeń po wylaniu szamba

Dezynfekcja zanieczyszczonych powierzchni po wylaniu szamba, to najlepsze metoda dbania o bezpieczeństwo i zdrowie najbliższych. Samodzielne próby czyszczenia toksycznych powierzchni nigdy nie będą tak skuteczne, jak ozonowanie mieszkania po zalaniu czy zamgławianie domu przy pomocy nadtlenku wodoru.

Silnie działające neutralizatory pozwalają na pełną dekontaminację powierzchni, a co za tym idzie, kompleksowo wykonane prace porządkowe po zalaniu. Firma Kastelnik proponuje wysokiej jakości sprzęt oraz przeszkoloną kadrę techników, którzy błyskawicznie uporają się z awarią kanalizacji w Twoim mieście.

osuszanie Kwidzyn

Osuszanie mokrych ścian Kwidzyn – certyfikat IICRC

Firma Kastelnik stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo swoich klientów. Dba również o to, by metody, jakie stosuje podczas sprzątania po zalaniu były w pełni dopasowane do szkód wyrządzonych przez awarię.

Wiedząc, jak bardzo zalanie mieszkania jest sytuacją stresującą, już podczas pierwszego kontaktu na bezpłatnej infolinii pomocowej, technik przekazuje wszelkie porady, jak zachowywać się w sytuacji kryzysu przy zalaniu czy podtopieniu. A im wcześniej skontaktujemy się z ekspertami i rozpoczniemy prace porządkowe po zalaniu, tym możemy liczyć na mniejsze straty materialne i finalne koszty sprzątania po wylaniu fekaliów.

Wśród niezbędnych usług podczas sprzątania domu po wybiciu kanalizacji jest nie tylko dezynfekcja, ale i osuszenie mokrych ścian, tynków czy posadzek. Jeżeli nie zrobimy tego kompetentnie, wówczas bardzo szybko rozwinie się groźny dla zdrowia grzyb. Specjaliści Kastelnik posiadają certyfikat zawodowy IICRC numer 8680154-2022 uzyskany przez Dorotę Kastelnik. Pozwala on na realizację najwyższych standardów i metod uznawanych Institute of Inspection Cleaning and Restoration Certification.

Usługi sprzątania po zalaniu dostępne są w miastach:

 

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Kastelnik to rodzinna firma z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem w dziedzinie sprzątania mieszkań po zalaniu. Szybkie i skuteczne działanie, a także natychmiastowa pomoc, pozwala na bezpieczną neutralizację zarazków, jakie znajdują się w ściekach. Natychmiastowa pomoc to dewiza naszej firmy.

najlepsze firmy sprzątające Kwidzyn

Jak zacząć sprzątanie domu po wylaniu fekaliów?

Wylanie fekaliów czy awaria kanalizacji, to spory problem dla każdego. Niestety w wodzie znajdują się niebezpieczne dla zdrowia toksyny, które mogą być szkodliwe dla zdrowia. Najlepiej skontaktować się ze specjalistami, którzy sprawnie przeprowadzą odpompowywanie zalegającej cieczy, usuną zniszczone meble i sprzęty, a także zajmą się kompleksową dezynfekcją.

Czy ozonowanie po zalaniu jest bezpieczne?

Jeżeli jesteś ofiarą zalania, konieczna będzie gruntowna dezynfekcja zainfekowanych powierzchni. Najlepiej wybrać fachowców, którzy przeprowadzą zabieg ozonowania pomieszczeń. Ozon to gaz, który ma silne właściwości neutralizujące, a podawany w silnym stężeniu szybko pozbywa się zarazków i wirusów. Pozwala także na usunięcie nieprzyjemnych zapachów po fekaliach.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%