Sprzątanie po zalaniu Kutno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Kutnie. Sprawdzone formy dezynfekcji nieczystości. Jak usunąć chorobotwórcze patogeny po fekaliach? 

Problem z awarią kanalizacji w domu? Sprzątanie po zalaniu Kutno to usługa, którą świadczymy na terenie woj. łódzkiego u ofiar powodzi.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Dezynfekcja po wybiciu kanalizacji w Kutnie jest obowiązkiem każdego zarządcy oraz profesjonalnej firmy sprzątającej. Rozumiemy, przez co przechodzisz i jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Od 10 lat sprzątamy po katastrofach, więc wiemy, jak zrobić to dobrze. Nasi eksperci zajmą się dezynfekcją niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów, zapewniając jednocześnie usuwanie patogenów pochodzących z fekaliów.

Gdy zalany dom będzie czysty i suchy, dodamy potężny zabieg zamgławiania suchą mgłą.  Czyszczenie po zalaniu fekaliami m.in. w takich rejonach miasta Kutno jak np.: Stodółki i Dybów oraz Łąkoszyn, ale i również Sklęczki.

Bez problemu wykonamy dla Ciebie wszelkie naprawy tj. usuwanie skutków zalania:

 • sprzątanie mieszkania po zalaniu za pomocą odkurzaczy do wody;
 • odpompowywanie nieczystości po awarii sieci kanalizacji;
 • dezynfekcja suchą mgłą;
 • doczyszczanie ręczne brudnych powierzchni;
 • wywóz zanieczyszczonych rzeczy.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Kutno

Sprzątanie po zalaniu Kutno – ile trwa?

Usuwanie skutków zalania wyglądać może różnie w zależności od tego, z jakim rodzajem awarii wodnej mamy do czynienia. Sprzątanie po zalaniu domu w Kutnie to kompleksowa usługa, podczas której wykonuje się m.in. osuszanie, czy też dezynfekcję.

Jeśli metraż zalanej powierzchni nie jest duży np. 100 metrów kwadratowych, takie czyszczenie po zalaniu trwa średnio około 3 h. Sprzątanie po wybiciu kanalizacji powinno być wykonane jak najszybciej po odkryciu usterki, przed rozprzestrzenieniem się zagrożenia. Warto wspomnieć, iż dezynfekcję po fekaliach najlepiej wykonać za pomocą ozonu w ciągu 1 h do wykrycia zalania w domu. Tego typu pomoc można zamówić u konsultanta firmy Kastelnik o każdej porze dnia.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Nasza firma obsługuje całe Kutno od 2013 roku. Według opinii wielu klientów, Kastelnik jest jedną z najbardziej godnych zaufania firm sprzątających po zalaniu w Kutnie.

Dezynfekcja po zalaniu Kutno

Zdjęcie: dezynfekcja po zalaniu w Kutnie © 2023 Kastelnik

Ozonowanie po zalaniu Kutno – dlaczego jest skuteczne?

Już w  1873 roku odkryto zdolności ozonu do zabijania chorobotwórczych drobnoustrojów. Od tamtej pory pracowano nad stworzeniem urządzenia, dzięki któremu będzie można go bezpiecznie stosować. Zajął się tym pionier grupy wynalazców XX wieku Nikola Tesla i w 1896 roku stworzył przemysłowy generator produkcji ozonu. Sprzęt ten, oczywiście w unowocześnionej formie używa się do dziś w specjalistycznego odkażania pomieszczeń.

Dezynfekcja po zalaniu Kutno przeprowadzana jest za pomocą ozonu zazwyczaj po usunięciu wody, zanieczyszczeń i osuszeniu pomieszczenia po zalaniu. Celem ozonowania zalanego pomieszczenia jest wyeliminowanie smrodu i bakterii, które mogą mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie.

Technicy z firmy Kastelnik stosują przemysłowe generatory ozonu o mocy od 40 g/h do 240 g/h. Zabieg ozonowania po zalaniu jest skuteczny w walce z fekaliami, a także z uciążliwym smrodem nieczystości.

Wiele firm sprzątających stosuje te maszyny np. podczas usługi tj. czyszczenie po wybiciu kanalizacji w mieszkaniu czy też instytucji publicznej: 

 • sprzątanie szkoły po zalaniu fekaliami;
 • czyszczenie urzędu po wybiciu kanalizacji w piwnicy;
 • wypompowywanie wody z szybu windowego po zalaniu;

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Łódzkie

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji woj. łódzkie

Osoby, które kiedykolwiek miały do czynienia z zalaniem, doskonale zdają sobie sprawę, że samodzielne radzenie sobie w tej sytuacji bywa skomplikowane. Oferujemy czyszczenie po wybiciu kanalizacji Kutno z zachowaniem poprawnej procedury wykonywania tego zabiegu.

Ważne jest, by pamiętać o takich aspektach jak: sprawne pozbycie się wody, osuszanie, dezynfekcja, czy też utylizacja skażonych przedmiotów.

Kastelnik – osuszanie zalanych ścian – potwierdzone certyfikatem

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji musi być wykonane bez obecności osób trzecich. Nikt poza osobami uprawnionymi nie powinien przebywać na miejscu profesjonalnej dezynfekcji. Z tego względu lepiej zaufać osobom ze specjalistycznych firm sprzątających. Wówczas nie będziemy narażać swojego zdrowia. Dla nas, Twoje zdrowie jest najważniejsze.

Ozonowanie piwnicy po zalaniu Kutno

Zdjęcie: ozonowanie piwnicy po zalaniu Kutno © 2023 Kastelnik

Specjalistyczne usługi firmy Kastelnik

 • gruntowne sprzątanie po zalaniu Kutno;
 • czyszczenie po wybiciu szamba w piwnicy;
 • utylizacja skażonego mienia;
 • likwidowanie mieszkań po wylaniu fekaliów;
 • ozonowanie po zalaniu w domu;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji w mieszkaniu;
 • zamgławianie suchą mgłą (H2O2);
 • dezynfekcja po zalaniu Kutno;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • osuszanie po zalaniu piwnicy;
 • wypompowywanie wody po podtopieniu;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po fekaliach;
 • odkażanie po wybiciu kanalizacji.

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

firma sprzątająca kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Każdemu może przydarzyć się zalanie i nie chodzi tu tylko o powódź w domu, ale także o ukryte szkody wodne spowodowane kondensacją i wilgocią. Dowiedz się więcej o tym, jak możesz chronić swój dom przed zalaniem. Czy masz jakieś pytania? Poniżej prezentujemy odpowiedzi, na te najczęściej nam zadawane przez mieszkańców Kutna i okolicznych miejscowości.

Ile kosztuje sprzątanie po zalaniu?

Koszt sprzątania po zalaniu zaczyna się od kwoty 800 zł. Opcjonalnie można wykonać neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów po wylaniu szamba za pomocą ozonu lub nadtlenku wodoru. W tym celu stosuje się profesjonalne urządzenia do dezynfekcji zalanych pomieszczeń.

Czy ozonowanie zalanego domu jest bezpieczne?

Ozonowanie zalanych pomieszczeń w domu jest bezpiecznym sposobem na zabicie wszelkich drobnoustrojów występujących po wylaniu szamba. Jest to mało inwazyjny zabieg, który polega na odkażaniu powierzchni. Usługa dostępna w ofercie większości ogólnopolskich firm sprzątających po zalaniach.

Zdjęcie: osuszanie po zalaniu w domu w Kutnie © 2023 KastelnikOsuszanie po zalaniu w domu

Dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu Kutno

Jesteśmy gotowi szybko odrestaurować nieruchomość po zalaniu i usunąć wszystkie skutki awarii. Nasz zespół specjalistów jest profesjonalnie przeszkolony do radzenia sobie ze wszystkimi rodzajami szkód wodnych, bez względu na wielkość obszaru dotkniętego powodzią – od pojedynczych mieszkań po całe zespoły budynków publicznych. Możemy pomóc w usuwaniu ścieków, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnego zapachu i patogenów obecnych w fekaliach. Nie zwlekaj, zadzwoń!

Skuteczna pomoc po zalaniu domu

Czyszczenie po zalaniu fekaliami – skuteczna pomoc Kastelnik

Zależy nam na świadczeniu wysokiej jakości usług w przystępnej cenie, dezynfekcja po zalaniu jest bardzo istotna, ponieważ pozwala uchronić nas przed skażeniem bakteriologicznym budynku. Odkażanie po wylaniu szamba to zastosowanie produktów przyjaznych dla środowiska, które spełniają polskie standardy jakości. Dzięki szybkiej dezynfekcji pomieszczenia po zalaniu Twoja nieruchomość szybko odzyska blask i powróci do poprzedniego stanu sprzed awarii. Nasz zespół korzysta z nowoczesnych metod sprzątania, np. oferujemy dezynfekcję i czyszczenie po zalaniu suchym lodem, a BOK jest dostępne przez 24 godziny na dobę.

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu Kutno!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%