Sprzątanie po zalaniu Kujawsko-Pomorskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w województwie kujawsko-pomorskim. Jak bezpiecznie zdezynfekować pomieszczenia po wylaniu szamba?

Zmagasz się ze skutkami awarii kanalizacji w domu? Działaj natychmiast! Świadczymy usługi tj. dezynfekcja i sprzątanie po zalaniu w województwie kujawsko-pomorskim.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Czy wiesz, że im dłużej będziesz zwlekać z wezwaniem grupy specjalistów, tym poniesiesz większe straty materialne? Tu liczy się czas, każda godzina to większe koszty usunięcia skutków awarii i powodzi. Wysoko wykwalifikowana ekipa specjalistów w sposób szybki usunie szkody po podtopieniu garażu czy zalaniu piwnicy fekaliami. Wieloletnia praktyka sprawia, że celnie dobieramy metody dezynfekcji.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji obejmuje:

 • dezynfekcję piwnicy za pomocą ozonu;
 • odkażanie nadtlenkiem wodoru;
 • utylizację zalanego wyposażenia;
 • sprzątanie mieszkania po wylaniu fekaliów na podłogę.

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu fekaliami w województwie kujawsko-pomorskim, to sprawne eliminacja drobnoustrojów i zarazków, a także nieprzyjemnych zapachów po rozlanych nieczystościach.

Działamy przez 24h na dobę w miastach:

Sprzątanie mieszkania po zalaniu Kujawsko-pomorskie

Sprzątanie po zalaniu Kujawsko-Pomorskie – na czym polega?

Specjalizujemy się w gruntownym sprzątaniu pomieszczeń po zalaniu w województwie kujawsko-pomorskim. Od wielu lat stosujemy najbardziej efektywne metody odkażania. Wysokiej jakości sprzęt do dezynfekcji, przeszkolona ekipa oraz skuteczne środki biobójcze to nasza droga do osiągnięcia celu. Gwarantujemy również pełne wsparcie podczas zabezpieczania miejsca awarii kanalizacji.

Należy pamiętać, że usuwanie skutków zalania piwnicy czy wylania szamba, to wieloetapowy proces, który należy przeprowadzić bezzwłocznie po powodzi, tak by nie narażać zdrowia bliskich.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Wśród kolejnych kroków podczas sprzątania domu po zalaniu znajdują się czynności takie jak:

 • zabezpieczenie zalanego terenu;
 • odpompowanie stojącej wody;
 • usunięcie zanieczyszczeń tj. jak piasek, szlam, odchody;
 • wyniesienie mebli i sprzętów;
 • czyszczenie powierzchni płaskich;
 • osuszanie murów i tynków;
 • dezynfekcja pomieszczeń przy pomocy ozonu;
 • usuwanie zanieczyszczeń przy użyciu suchego lodu;
 • pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów;
 • wywóz ADR – usunięcie niebezpiecznych przedmiotów.
Sprzątanie po wybiciu szamba Kujawsko-Pomorskie

Zalana podłoga w mieszkaniu może doprowadzić do uszkodzenia całej powierzchni. Pomieszczenie należy szybko osuszyć i odkazić.

Osuszanie po zalaniu budynku – certyfikat IICRC D. Kastelnik

Jednym z niezbędnych elementów prawidłowo przeprowadzonej akcji czyszczenia pomieszczeń po zalaniu jest solidne osuszanie ścian i tynków w budynku. Jeżeli nie zlecisz tego specjalistycznej firmie sprzątającej, wówczas w bardzo szybkim tempie będziesz narażony na pojawienie się grzyba, stęchlizny i pleśni, których dłuższe oddziaływanie prowadzi do szeregu groźnych chorób. 

Jak wygląda odkażanie domu po zalaniu fekaliami

Jak wykonać osuszanie budynku po zalaniu?

Wielu fachowców twierdzi, że do pozbycia się wilgoci ze ściany niezbędne są specjalistyczne urządzenia do osuszania, które powinny być dopasowane do rodzaju zalanej powierzchni, a także wielkości zawilgotnienia ścian i tynków.

Wśród najlepszych technik suszenia ścian po zalaniu znajdują się następujące czynności:

 • Osuszanie adsorpcyjne, to proces wiązania cząsteczek wody przy pomocy środków wchłaniających wilgoć. 
 • Osuszanie kondensacyjne, czyli metoda obniżania wilgotności powietrza poprzez wyłapywanie i skraplanie wody z otoczenia.
 • Osuszanie ciśnieniowe, to wprowadzanie bardzo suchego powietrza, przy pomocy specjalnego sprzętu, które w szybkim tempie pochłania wilgoć.
 • Osuszanie podposadzkowe – wyciąganie wilgoci przy pomocy pomp, a następnie osuszanie powierzchni.  
 • Osuszanie wentylatorowe, czyli stosowanie wentylatorów i dmuchaw o dużej mocy. 
Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – potwierdzone certyfikatem

Rodzinna firma Kastelnik to nie tylko lider w dziedzinie dezynfekcji po zalaniu, ale także firma zapewniające usługi na najwyższym światowym poziomie. Wśród certyfikatów mamy m.in. certyfikat zawodowy IICRC o numerze 8680154-2021.

Został on przyznany głównemu specjaliście, a także szefowej działu osuszania Dorocie Kastelnik. Oznacza to, że działamy według najwyższych standardów osuszania budynków, według Światowej Organizacji IICRC.  

Rozlane nieczystości po awarii kanalizacji zagrożenie bakteriologiczne

Rozlane nieczystości na podłodze w domu należy usunąć ręcznie. Następnie można odkazić pomieszczenie ozonem.

Czyszczenie piwnicy po wylaniu fekaliów na Kujawach

Na Kujawach, podobnie jak w innych regionach naszego kraju – czyszczenie piwnic po wylaniu fekaliów zazwyczaj zlecane jest firmie zewnętrznej. Mało kto, wykonuje to niewdzięczne zadanie samodzielnie. Woda oraz nieczystości po wylaniu kanalizacji czy szamba to nie tylko nieprzyjemny zapach, ale również realne zagrożenie epidemiologiczne, a także groźba zatrucia, czy też  roznoszenia chorób zakaźnych.

Z tego powodu niezbędne jest szybkie działanie, tak by skutecznie usunąć wirusy, bakterie, niebezpieczne drobnoustroje. Podczas procesu sprzątania po zalaniu fekaliami pracownicy firmy Kastelnik usuwają wszelkie nieczystości z podłogi i odkażają powietrze. 

Często informujemy, jak postępować w wypadku zagrożenia, a także propagujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa podczas pracy. Kombinezony ochronne, maski na twarz, okulary czy obuwie chroniące przed wilgocią, to stały element wyposażenia naszych grup sprzątających po fekaliach. Usuwanie szkód po zalaniu, to tak naprawdę eliminacja trujących związków chemicznych, które pojawiły się po rozlaniu nieczystości. Warto zadbać o własne bezpieczeństwo i kwestię odkażania pozostawić specjalistom.  

Jakie zagrożenia występują w domu po awarii kanalizacji? 

Grzyby, stęchlizna czy pleśń, to często niewidoczne gołym okiem, a jednocześnie niebezpieczne dla naszego zdrowia zmiany, które najczęściej pojawiają się po zalaniu mieszkania lub w słabo wietrzonych miejscach, ze złą cyrkulacją powietrza. Warto pamiętać, że te trujące mikroorganizmy wywołują zatrucia i choroby układu oddechowego i są przyczyną spadku nastroju, bezsenności, a nawet mogą być przyczyną zmian rakotwórczych.

Dezynfekcja nieczystości po wylaniu szamba to np. ozonowania pomieszczeń. Usługa ta pozwala na szybkie i skuteczne zneutralizowanie zagrożeń, bakterii oraz wszelakich wirusów. To stały element podczas sprzątania pomieszczeń po zalaniu fekaliami. Warto zastosować urządzenia do ozonowania o dużej mocy i wyeliminować stuprocentowo niebezpieczeństwo bakteriologiczne, jakie znajduje się w powietrzu. 

Certyfikat na osuszanie budynku Kujawsko-Pomorskie

Jak wygląda certyfikat po osuszaniu budynku po zalaniu w woj. kujawsko-pomorskim?

Kastelnik to doświadczenie w dezynfekcji nieczystości!

Obecność od ponad dziesięciu lat na rynku sprawia, że nasze metody dezynfekcji dopasowane są do konkretnych problemów. Oferujemy bezpłatną wycenę odkażania, a w przypadku awarii kanalizacji, naszą ekipę wysyłamy priorytetowo. Usuwanie szkód po zalaniu wodą to działania, które przebiegają sprawnie i bezpiecznie dla mieszkańców zalanych terenów. Całodobowe wsparcie usprawnia zbieranie informacji na temat zniszczeń, a bezpłatna analiza awarii pozwala na przygotowanie kompletnego planu działania.

Koszty sprzątania po zalaniu w kujawsko-pomorskim szacowane są na podstawie przeprowadzonej ekspertyzy, ale podstawowa usługa dezynfekcji jednego pomieszczenia rozpoczyna się od kwoty 700 zł netto.

powódź na dużym obszarze

Powódź stulecia na dużym obszarze. Zalane domy.

Wiemy, przez co przechodzisz, jeżeli jesteś ofiarą zalania i zmagasz się ze skutkami awarii kanalizacji w domu – skontaktuj się z firmą Kastelnik. Zapewniamy wysoką jakość usług i gwarantujemy najlepsze ceny na rynku! 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie mieszkania zalanego fekaliami nie należy do przyjemnych doświadczeń. Zlecając usuwanie skutków zalania firmie Kastelnik możesz być pewien, że Twoje mieszkanie zostanie posprzątane szybko i sprawnie. Oferujemy wywóz śmieci z piwnicy, osuszanie mokrych ścian i ozonowanie pomieszczeń po zalaniu. Realizując sprzątanie po powodzi w województwie kujawsko-pomorskim, korzystamy z profesjonalnych osuszaczy i przemysłowych generatorów ozonu. Zadzwoń na infolinię firmy Kastelnik, by umówić dogodny termin sprzątania.

Usługi sprzątania Kujawsko-Pomorskie

Jak usunąć szkodliwe mikroorganizmy po zalaniu fekaliami?

Jeśli dezynfekcja zostanie wykonana za pomocą przemysłowych generatorów ozonu, o mocy 80 g./h możemy być pewni, że wszystkie chorobotwórcze drobnoustroje zostaną usunięte. Zabieg ten przeprowadza się za pomocą przemysłowych generatorów ozonu lub profesjonalnych zamgławiaczy z nadtlenkiem wodoru.

Ile czasu muszę czekać na przyjazd firmy sprzątającej po zalaniu?

Wszystko zależy od tego, ile zleceń jest aktualnie wykonywane. W niedziele i święta czas interwencji może być odrobinę wydłużony. W dni robocze czas przyjazdu ekipy sprzątającej wynosi zazwyczaj około 6 godzin, a samo usuwanie szkód po zalaniu w większości przypadków nie trwa dłużej niż 12 godzin.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%