Sprzątanie po zalaniu Krotoszyn

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie po zalaniu Krotoszyn. Jakie dodatkowe usługi można zamówić po wybiciu szamba w domu?

W przypadku wybicia szamba ważne jest, aby jak najszybciej usunąć nieczystości z zalanego domu. Sprzątanie po zalaniu Krotoszyn oferujemy od niespełna dekady, a już cieszymy się zaufaniem wielu klientów z woj. wielkopolskiego.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Kompleksowe usuwanie skutków awarii wodnych obejmuje szereg specjalistycznych prac. Powódź w domu, czy też rozlane fekalia w piwnicy to sytuacje, które odbiorą ci pogodę ducha. By je opanować, należy skorzystać z fachowej pomocy. Dobra firma sprzątająca po zalaniu będzie wiedzieć, co należy zrobić z nieczystościami na podłodze i być może zaoferuje Ci usługi dodatkowe m.in.:

 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji wraz z dezynfekcją;
 • opróżnianie pomieszczeń po fekaliach;
 • doczyszczanie posadzki łazienkowej po nieczystościach;
 • dezodoryzacja pomieszczeń;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • czyszczenie piwnic po wybiciu kanalizacji.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Krotoszyn

O tym, jakie są etapy sprzątania po zalaniu – pisaliśmy już na blogu firmy Kastelnik. Sprzątanie po wybiciu szamba należy wykonać jak najszybciej. Dziś liczy się każda minuta, a sprawne wezwanie pomocy sprawi, że unikniemy np. przeniknięcia nieczystości w głąb fug posadzki.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami to usługa, którą najlepiej zamówić poprzez infolinię interwencyjną czynną przez dwadzieścia cztery godziny. Zespół firmy Kastelnik pracują na terenie całego kraju, a w mieście Krotoszyn usuwamy szkody po zalaniu wodą m.in. na Osiedlu Szarych Szeregów oraz Janusza Korczaka.

Popularna usługa w woj. wielkopolskim: Sprzątanie po zgonach w Kaliszu

Sprzątanie po zalaniu Krotoszyn – kiedy zamówić?

Wiele osób krytyczna sytuacja związana z zalaniem po prostu unieruchamia. Jednakże brak działania to najgorsze co możemy zrobić. Sprzątanie po zalaniu w Krotoszynie warto zamówić jak najszybciej. W nieczystościach znajdują się niebezpieczne dla naszego zdrowia patogeny. Natomiast w przypadku powodzi zagraża nam zawilgocenie.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – usługi całodobowe 24/7

Gdy od razu po zalaniu nie wykonamy osuszania, będziemy mierzyć się z pleśnią i grzybem. Czyszczenie po zalaniu to kompleksowe zlecenie. Podczas niego robi się m.in. osuszanie po zalaniu, odgrzybianie po zalaniu, czy specjalistyczna dezynfekcja. Im szybciej poprosimy o pomoc fachowców, tym sprawniej pozbędziemy się niebezpiecznych czynników. 

czyszczenie po zalaniu piwnicy fekaliami

Zdjęcie: czyszczenie po zalaniu piwnicy fekaliami © 2023 Kastelnik

Jak wykonać czyszczenie po wybiciu kanalizacji?

Wszystko zależy od tego, kto konkretnie zajmuje się wykonaniem tej usługi. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Krotoszynie to zadanie dla profesjonalistów. Dlaczego? Otóż mają oni odpowiedni sprzęt i doświadczenie. W przypadku samodzielnego sprzątania możemy narazić się na działanie szkodliwych patogenów.

Nie posiadamy certyfikowanego sprzętu. Nawet gdyby udało się nam go wypożyczyć, nie posiadamy szkolenia z jego obsługi. Specjalistyczne firmy sprzątające na samym początku zajmują się likwidowaniem rozlanych fekaliów. Następnie zostaje wykonane osuszanie zalanego pomieszczenia.

Po pozbyciu się nieczystości przechodzi się do dezynfekcji. Odkażanie ozonem jest często stosowaną wówczas formą. Do tego zabiegu stosowane są przemysłowe generatory ozonu.

zamgławianie po zalaniu Wielkopolska

Zamgławianie po zalaniu nieczystościami w woj. wielkopolskim

Zabieg, który wykorzystuje technologie suchej mgły to zamgławianie po zalaniu. Stosuje się go w celu dezynfekcji pomieszczeń po wylaniu fekaliów, a także dezodoryzacji.

Likwidowanie wirusów, bakterii i grzybów jest niezbędne podczas odkażania po fekaliach. Uciążliwy fetor rozprzestrzeniający się po zalanym pomieszczeniu jest możliwy do usunięcia dzięki nadtlenkowi wodoru. Fumigacja suchą mgłą to realizacja, podczas której nie mogą znajdować się osoby trzecie.

Wyłącznie wykwalifikowani pracownicy firm sprzątających są upoważnieni do zamgławiania. Jeśli chcesz skorzystać z tej usługi, skontaktuj się z nami teraz. 

Cennik usług dezynfekcji zaczyna się od 800 zł – Kastelnik Usługi 2023

W obliczu zalanego domu musisz działać szybko. Ale nie musisz się martwić, że skorzystasz z usług osób o niewystarczających kwalifikacjach. Kastelnik jest renomowaną firmą sprzątającą, więc wiesz, że uzyskasz najlepszą pomoc w usuwaniu skutków awarii wody budynku. Dezynfekcja po zalaniu fekaliami zaczyna się od 800 zł za odkażanie każdego zlanego pomieszczenia. W celu uzyskania szczegółowej oferty zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

firma sprzątająca

Oferujemy następujące usługi:

 • sprzątanie po zalaniu Krotoszyn i okolica;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji w biurze;
 • mycie i dezynfekcja po fekaliach w domu;
 • odkażanie skażonych biologicznie powierzchni;
 • czyszczenie po powodzi w mieszkaniu prywatnym;
 • wypompowywanie wody z zalanej piwnicy;
 • osuszanie po zalaniu;
 • utylizacja wyposażenia;
 • odgrzybianie po zalaniu i usuwanie pleśni;
 • niwelowanie uciążliwych zapachów;
 • usuwanie wirusów i chorobotwórczych drobnoustrojów;
 • wypożyczanie profesjonalnych osuszaczy;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu.

Sprzątanie po zalaniu, ozonowanie mieszkań oraz inne usługi dekontaminacji dostępne są w miastach:

usuwanie szkód po awarii kanalizacji, zalany sufit

Zdjęcie: usuwanie szkód po awarii kanalizacji w Krotoszynie © 2023 Kastelnik

Kastelnik – dezynfekcja powietrza ozonem – usługi całodobowe 24/7

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z podtopieniem, czy awarią kanalizacji. Podczas naszej pracy kierujemy się zasadami bezpieczeństwa i przestrzegamy wypracowanych procedur dezynfekcji. Oto odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań:

Co robić po zalaniu fekaliami?

Zalanie pomieszczenia fekaliami to najtrudniejsze przypadki związane z usuwaniem szkód po zalaniu. Tu powinniśmy jak najszybciej przystąpić do interwencji. Najlepszym pomysłem jest zamówienie profesjonalnej usługi sprzątania po zalaniu wraz z dezynfekcją ozonem. Skutecznie usuwa ona chorobotwórcze mikroorganizmy oraz nieprzyjemne zapachy.

Jaki rodzaj odkażania jest bezpieczny?

Metoda, jaką stosuje wiele profesjonalnych firm sprzątających po zalaniu, jest zamgławianie nadtlenkiem wodoru. Technika ta jest nie tylko skuteczna, ale i bezpieczna. Sucha mgła dociera do trudno dostępnych miejsc i usuwa chorobotwórcze bakterie.

 

dezynfekcja po zalaniu fekaliami

 

 

Dezynfekcja po zalaniu Krotoszyn - czynne całą dobę!

Sprzątanie i dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu w Krotoszynie to pomoc w usuwaniu konsekwencji zalań. Podczas czyszczenia po zalaniu powinno się zachować szczególną ostrożność, ponieważ jesteśmy narażeni na szereg niebezpiecznych patogenów. Przestrzeganie zasad BHP i używanie środków ochrony osobistej to podstawa w naszej firmie.

Certyfikowane maski, czy kombinezony ochronne to atrybuty pracowników firmy Kastelnik. Usługę sprzątanie po wybiciu kanalizacji można zamówić poprzez kontakt telefoniczny lub przez wypełnienie formularza kontaktowego. Zadzwoń już teraz!

Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu w Krotoszynie!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%