Sprzątanie po zalaniu Krosno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie po zalaniu w Krośnie.  Jak przebiega czyszczenie po wybiciu kanalizacji oraz jakich metod używamy do skutecznej dezynfekcji po fekaliach?

Fachowcy z firmy sprzątającej po wybiciu kanalizacji Kastelnik, oferują sprzątanie po zalaniu Krosno, świadcząc przy tym kompleksowe usługi porządkowe zalanych pomieszczeń.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Całodobowo zapraszamy do skorzystania z naszej usługi dezynfekcji po fekaliach zarówno firmy, jak i osoby prywatne ze wszystkich dzielnic miasta Krosno tj. Białobrzegi, Krościenko Niżne, Polanka.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jakie są etapy sprzątania po zalaniu?

W ramach naszych codziennych prac, zajmujemy się czyszczeniem zalanych pomieszczeń w całym województwie podkarpackim. Oferujemy również sprzątanie po wylaniu szamba w powiecie krośnieńskim, w miastach: Dukla, Iwonicz-Zdrój, Jedlicze, Rymanów.

sprzątanie mieszkań po zalaniach w Krośnie

Skutkiem zalania jest nie tylko woda na podłodze i zapach stęchlizny. Zniszczone meble i sprzęty po zalaniu.

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu w Krośnie

Po zalaniu, w skażonych pomieszczeniach dochodzi do powstania  niebezpiecznych dla naszego zdrowia i życia grzybów oraz bakterii. W trakcie usuwania mikroorganizmów z zalanego mieszkania używamy specjalistycznych generatorów ozonu. W Krośnie do ozonowania pomieszczeń po zalaniu używamy maszyn o mocy minimalnej 40 g/h.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Czytaj także: ozonowanie po zalaniu

Wspomniane metody nie tylko czyszczą zalane mieszkania, ale i dezynfekują skutecznie skażone powierzchnie. Co ważne, stężenie ozonu jest dobierane indywidualnie do każdego zlecenia. Warto więc wspomnieć, iż ta technika dezynfekcji od lat stosowana w służbie zdrowia znalazła również zastosowanie podczas usuwania szkód po zalaniu.

Czyszczenie po zalaniu Krosno

Całodobowe sprzątanie po zalaniu Krosno- mieszkania, piwnice

Jak sprzątać po zalaniu mieszkania w Krośnie? Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, iż jednym z rodzajów substancji, które dobrze radzą sobie z drobnoustrojami są alkinofenole.

Nadają one się idealnie do prac związanych ze sprzątaniem mieszkań po zalaniu w Krośnie i innych okolicznych miejscowościach, ponieważ obecność substancji organicznych nie ma wpływu na ich skuteczność. Właśnie dlatego, stosowane są one do dezynfekcji pomieszczeń po zalaniu fekaliami.

W ofercie naszej firmy sprzątającej po zalaniach znajduje się następujące usługi:

 • Gruntowne sprzątanie po zalaniu Krosno i inne okoliczne miejscowości np. Stalowa Wola;
 • skuteczne czyszczenie mieszkania po zalaniu Krosno oraz Łańcut, Leżajsk;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji Krosno, Dukla, Iwonicz-Zdrój, Jedlicze, Rymanów.
 • dezynfekcja po fekaliach w domach i firmach;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów z zalanych pomieszczeń;
 • ozonowanie mieszkania po zalaniu;
 • dezynfekcja po wypadku;
 • profesjonalne usługi usuwania zapachów po wybiciu kanalizacji;
 • sprzątanie po zalaniu wraz z odkażaniem;
 • sprzątanie zalanych domów i utylizacja skażonego mienia wraz z pełną dezynfekcją;
 • osuszanie po zalaniu;
 • odgrzybianie mokrych ścian;
 • utylizacja zalanych przedmiotów.
Osuszanie po zalaniu w Krośnie

Wszystkie przedmioty po zalaniu należy poddać dezynfekcji albo zutylizować w bezpieczny sposób. Sprzątanie po zalaniu w Krośnie.

W trakcie sprzątania po zalaniu na terenie Krosna działamy szybko, a jednocześnie bardzo dyskretnie. Ważna jest dla nas, Państwa satysfakcja, dlatego dokładamy wszelkich starań, by być do usług przez całą dobę. Jeżeli szukasz firmy, która oferuje czyszczenie po zalaniu Krosno, zapraszamy do kontaktu.

Kastelnik – odgrzybianie ścian – potwierdzone certyfikatem

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Krosno- woj. podkarpackie

Podczas dezynfekcji pomieszczeń po fekaliach naszym priorytetem jest, aby pozostawione powierzchnie nadawały się do ponownego bezpiecznego użytkowania. Dlaczego usunięcie mikroorganizmów z zalanego pomieszczenia  jest tak bardzo ważne? Odpowiedź jest banalna, gdyż powodują one liczne groźne choroby.

Pierwszym etapem kompleksowego czyszczenia mieszkań po zalaniach jest zawsze mycie, czyli usunięcie wszelkich fekaliów i szlamu oraz samo przygotowanie powierzchni do dalszej dezynfekcji.

Dezynfekcja po wybiciu fekaliów Krosno

Warto wspomnieć, że, samo sprzątanie po zalaniu Krosno jest niezbędną czynnością, którą należy wykonać przed dezynfekcją, aby ona zadziałała. Konieczne jest pozbycie się tzw. źródła i nieczystości. Usługi dezynfekcyjne przebiegają z użyciem skutecznych i bezpiecznych środków do odkażania pomieszczeń po zalaniu. Po całym procesie niezbędne jest, aby zutylizować wszystkie niebezpieczne dla zdrowia odpady wtórne.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

Kastelnik- czyszczenie po zalaniu dla mieszkańców Krosna

Naszą ofertę czyszczenia mieszkań po zalaniach oraz osuszania zalanych pomieszczeń kierujemy do osób zamieszkałych na terenie miasta Krosno, ale również innych podkarpackich miast. Państwa telefony odbieramy 7 dni w tygodniu. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji. Oferujemy bezpłatną wycenę czyszczenia i dezynfekcji po zalaniu już w 20 min. Kontakt z nami dostępny przez 24 godziny na dobę.

Zadzwoń teraz do firmy sprzątającej po zalaniach Kastelnik i zamów dezynfekcję po fekaliach.

Usługa sprzątania piwnic po zalaniu dostępna jest również w miastach:

osuszanie po zalaniu w Krośnie

Osuszanie zalanych mieszkań. Certyfikat IICRC.

Baza wiedzy dla mieszkańców Krosna

Masz problem z zapachem stęchlizny w mieszkaniu po zalaniu? Na tę przypadłość rozwiązanie stanowi sprzątanie po zalaniu w Krośnie realizowane przez zespół wykwalifikowanych techników. Stosują oni ozonowanie pomieszczeń po usunięciu wody i wilgoci w zalanym mieszkaniu, piwnicy czy biurze.

sprzątanie Krosno

Ozon nie tylko likwiduje wszelkie zarazki po fekaliach, zarodniki grzyba, ale też stanowi skuteczny sposób na pozbycie się zapachu stęchlizny po zalaniu. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Krosna.

Ile kosztuje sprzątanie piwnicy po zalaniu?

Cena za sprzątanie po zalaniu uzależniona jest od kilku czynników jak wielkość zalanych pomieszczeń czy skala zniszczeń w mieszkaniu. Zazwyczaj cena tej usługi ustalana jest indywidualnie z klientem na etapie wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Najczęściej koszty zaczynają się od 800 zł za dezynfekcję piwnicy po zalaniu.

Czy zamgławianie suchą mgłą to skuteczna forma dezynfekcji po zalaniu?

Zamgławianie suchą mgłą to jedna z najskuteczniejszych form dezynfekcji pomieszczeń po zalaniu. Stosuje się tu najczęściej preparat biobójczy taki jak nadtlenek wodoru, którego mikro cząsteczki docierają w każdy zakamarek mieszkania. Zamgławianie eliminuje zarazki po zalaniu i usuwa nieprzyjemną woń stęchlizny.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,5
  Rated 4.5 out of 5
  4.5 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent50%
  Very good50%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%