Sprzątanie po zalaniu Krosno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie po zalaniu w Krośnie.  Jak przebiega czyszczenie po wybiciu kanalizacji oraz jakich metod używamy do skutecznej dezynfekcji po fekaliach?

Fachowcy z firmy sprzątającej po wybiciu kanalizacji Kastelnik, oferują sprzątanie po zalaniu Krosno, świadcząc przy tym kompleksowe usługi porządkowe zalanych pomieszczeń. Całodobowo zapraszamy do skorzystania z naszej usługi dezynfekcji po fekaliach zarówno firmy, jak i osoby prywatne ze wszystkich dzielnic miasta Krosno tj. Białobrzegi, Krościenko Niżne, Polanka.  W ramach naszych codziennych prac, zajmujemy się czyszczeniem zalanych pomieszczeń w całym województwie podkarpackim. Oferujemy również sprzątanie po wylaniu szamba w powiecie krośnieńskim, w miastach: Dukla, Iwonicz-Zdrój, Jedlicze, Rymanów.

Czyszczenie po zalaniu Krosno

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu w Krośnie

Po zalaniu, w skażonych pomieszczeniach dochodzi do powstania  niebezpiecznych dla naszego zdrowia i życia grzybów oraz bakterie. W trakcie  usuwania mikroorganizmów z zalanego mieszkania używamy specjalistycznych generatorów ozonu. W Krośnie do ozonowania pomieszczeń po zalaniu używamy maszyn o mocy minimalnej 40 g/h. Wspomniane metody nie tylko czyszczą zalane mieszkania, ale i dezynfekują skutecznie skażone powierzchnie. Co ważne, stężenie ozonu jest dobierane indywidualnie do każdego zlecenia. Warto więc wspomnieć, iż ta technika dezynfekcji od lat stosowana w służbie zdrowia znalazła również zastosowanie podczas usuwania szkód po zalaniu.

Osuszanie po zalaniu w Krośnie

Zdjęcie: sprzątanie po zalaniu Krosno 2021 © Kastelnik Studio sp. z o.o

Całodobowe sprzątanie po zalaniu Krosno- mieszkania, piwnice

Jak sprzątać po zalaniu mieszkania w Krośnie? Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, iż jednym z rodzajów substancji, które dobrze radzą sobie z drobnoustrojami są alkinofenole. Nadają one się idealnie do prac związanych ze sprzątaniem mieszkań po zalaniu w Krośnie i innych okolicznych miejscowościach, ponieważ obecność substancji organicznych nie ma wpływu na ich skuteczność. Właśnie dlatego, stosowane są one do dezynfekcji pomieszczeń po zalaniu fekaliami. W ofercie naszej firmy sprzątającej po zalaniach znajduje się następujące usługi:

 • Gruntowne sprzątanie po zalaniu Krosno i inne okoliczne miejscowości np. Stalowa Wola;
 • skuteczne czyszczenie mieszkania po zalaniu Krosno oraz Łańcut, Leżajsk;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji Krosno, Dukla, Iwonicz-Zdrój, Jedlicze, Rymanów.
 • dezynfekcja po fekaliach w domach i firmach;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów z zalanych pomieszczeń;
 • ozonowanie mieszkania po zalaniu;
 • dezynfekcja po wypadku;
 • profesjonalne usługi usuwania zapachów po wybiciu kanalizacji;
 • sprzątanie po zalaniu wraz z odkażaniem;
 • sprzątanie zalanych domów i utylizacja skażonego mienia wraz z pełną dezynfekcją;
 • osuszanie po zalaniu;
 • odgrzybianie mokrych ścian;
 • utylizacja zalanych przedmiotów.

W trakcie sprzątania po zalaniu na terenie Krosna działamy szybko, a jednocześnie bardzo dyskretnie. Ważna jest dla nas, Państwa satysfakcja, dlatego dokładamy wszelkich starań, by być do usług przez całą dobę. Jeżeli szukasz firmy, która oferuje czyszczenie po zalaniu Krosno, zapraszamy do kontaktu.

Dezynfekcja po wybiciu fekaliów Krosno

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Krosno- woj. podkarpackie

Podczas dezynfekcji pomieszczeń po fekaliach naszym priorytetem jest, aby pozostawione powierzchnie nadawały się do ponownego bezpiecznego użytkowania. Dlaczego usunięcie mikroorganizmów z zalanego pomieszczenia  jest tak bardzo ważne? Odpowiedź jest banalna, gdyż powodują one liczne groźne choroby. Pierwszym etapem kompleksowego czyszczenia mieszkań po zalaniach jest zawsze mycie, czyli usunięcie wszelkich fekaliów i szlamu oraz samo przygotowanie powierzchni do dalszej dezynfekcji. Warto wspomnieć, że, samo sprzątanie po zalaniu Krosno jest niezbędną czynnością, którą należy wykonać przed dezynfekcją, aby ona zadziałała. Konieczne jest pozbycie się tzw. źródła i nieczystości. Usługi dezynfekcyjne przebiegają z użyciem skutecznych i bezpiecznych środków do odkażania pomieszczeń po zalaniu. Po całym procesie niezbędne jest, aby zutylizować wszystkie niebezpieczne dla zdrowia odpady wtórne.

Kastelnik- czyszczenie po zalaniu dla mieszkańców Krosna

Naszą ofertę czyszczenia mieszkań po zlaniach oraz osuszania zalanych pomieszczeń kierujemy do osób zamieszkałych na terenie miasta Krosno, ale również innych podkarpackich miast. Państwa telefony odbieramy 7 dni w tygodniu. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji. Oferujemy bezpłatną wycenę czyszczenia i dezynfekcji po zalaniu już w 20 min. Kontakt z nami dostępny przez 24 godziny na dobę. Zadzwoń teraz do firmy sprzątającej po zalaniach Kastelnik, znajdziesz nas jeszcze w:

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4.3
  Rated 4.3 out of 5
  4.3 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent33%
  Very good67%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%