Sprzątanie po zalaniu
Krapkowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie piwnic po zalaniu w Krapkowicach. Jak przeprowadzić dezynfekcje po wylaniu nieczystości?

Osuszanie ścian i sprzątanie po zalaniu Krapkowice, to usługa firmy Kastelnik na kompleksowe czyszczenie po wybiciu kanalizacji w powiecie krapkowickim. Podczas pracy technicy firmy Kastelnik noszą ochronne maski BHP w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracy. To ważny aspekt dezynfekcji po zalaniu fekaliami w Krapkowicach.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Usuwanie szkód po awarii kanalizacji zmierza do całkowitej likwidacji drobnoustrojów. Firma sprzątająca piwnice po zalaniu lub wybiciu szamba na terenie Krapkowic w woj. opolskim, dba o wysoką jakość realizowanych usług przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Stosujemy wyłącznie atestowane środki chemiczne oraz specjalistyczne generatory ozonu o mocy nawet 240 g./h. Czyszczenie po zalaniu Krapkowice, o nie tylko profesjonalne urządzenia do osuszania, ale również ozonatory. Są one wykorzystywane podczas świadczenia usług ozonowania piwnic po zalaniu w Krapkowicach i okolicznych powiatach.

Oferujemy jak najszybszy dojazd na bezpłatną wycenę do następujących miejsc miasta Krapkowice: Śluza i Błonie oraz Otmęt. Kastelnik to szybkie i skuteczne sprzątanie po zalaniu na terenie całego Opolskiego. 

Popularne usługi dostępne w firmie Kastelnik przez całą dobę: sprzątanie po zmarłych w Namysłowie

Sprzątanie piwnicy po zalaniu Krapkowice

Sprzątanie po zalaniu Krapkowice, osuszanie po fekaliach

Według ubezpieczycieli problem z zalaniem mieszkania to najczęstsze sprawy w związku, z którymi wypłacają oni odszkodowania. Sprzątanie mieszkań po zalaniu w Krapkowicach nie jest tu wyjątkiem.

Niestety, ale warunki pogodowe w Polsce, gdzie parę razy do roku mamy do czynienia z ulewami, nie pomagają w ochronie przed tego typu zdarzeniami. Następnym problemem, który można wyodrębnić, jest, niesprawdzane rur kanalizacyjnych oraz brak ich konserwacji.

Niekwestionowanym problemem jest również zalanie piwnicy nieczystościami i cofka z kanalizacji. Zazwyczaj dzieje się to w dużych budynkach mieszkalnych, które powstały przed 2000 rokiem. Wówczas to zarządca budynku odpowiada za usunięcie problemu wylania fekaliów. Jednak, gdy sprawa wydarzy się na terenie prywatnej posesji, zostajemy z tym sami. Dezynfekcja po zalaniu fekaliami najlepiej jak będzie zrealizowana przez profesjonalną ekipę sprzątającą. 

Osuszanie po zalaniu z kanalizacji

W celu usunięcia skutków zalania w wyniku awarii kanalizacji potrzebne jest wezwanie firmy, która specjalizuje się w sprzątaniu po zalaniu ściekami, czy wybiciu szamba. Warto jednak pamiętać, iż niezbędne jest zachowanie wszelkich zasad BHP.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

W ramach przeprowadzanych prac czyszczenia po zalaniu stosujemy wiele różnych urządzeń elektrycznych do dezynfekcji ULV oraz czyszczenia specjalistycznego w celu usunięcia chorobotwórczych substancji:

 • zamgławiacz ULV  do dezynfekcji pomieszczeń;
 • przemysłowy generator ozonu 40 g./h – 240 g./;
 • specjalistyczne środki chemiczne z atestem PZH;
 • odzież ochrona;
 • zbiorniki na odpady biologiczne.

Pamiętajmy o tym, aby samodzielnie nie próbować usuwać niebezpiecznych dla naszego zdrowia mikroorganizmów, ponieważ nie posiadamy odpowiedniego przeszkolenia w tym zakresie. Jak w tym przypadku postępować? Zawsze warto sięgnąć po telefon i zadzwonić do profesjonalistów z firmy Kastelnik. Nasza firma posiada całodobową infolinię i przybędzie błyskawicznie na miejsce zdarzenia.

Usługi związane ze sprzątaniem po zalaniu w Krapkowicach- oferta firmy Kastelnik 

 • sprzątanie po zalaniu Krapkowice w domach mieszkalnych i piwnicach;
 • usuwanie nieczystości z posadzki;
 • czyszczenie po zalaniu w zakładzie pracy;
 • czyszczenie piwnicy po awarii kanalizacji;
 • likwidowanie smrodu z zawilgoconych pomieszczeń na terenie krapkowickich osiedli mieszkaniowych;
 • dezynfekcja pomieszczeń po wylaniu fekaliów;
 • kompleksowa dezynfekcja po zalaniu;
 • osuszanie po zalaniu;
 • całodobowe ozonowanie pomieszczeń po zalaniu fekaliami;
 • ozonowanie piwnic po zalaniu wodą.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Krapkowice

Zamgławianie zalanych pomieszczeń nadtlenkiem wodoru

Dezynfekcja za pomocą zamgławiania to jeden z rodzajów odkażania stosowany z użyciem specjalnego generatora suchej mgły – zamgławiacza, do którego wlewamy  środek dezynfekujący.

Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Z zamgławiacza wypuszczamy silnym preparat odkażający, jakim jest nadtlenek wodoru, dzięki czemu docieramy do wszystkich trudno dostępnych miejsc. Na rynku dostępne są dwie metody zamgławiania pomieszczeń, pierwsza z nich to zamgławianie na sucho (sucha mgła), a kolejna to zamgławianie po zalaniu na mokro. 

Osuszanie po zalaniu Krapkowice

Czyszczenie po zalaniu Krapkowice- bezpłatna wycena w 20 min

Czyszczenie pomieszczeń po zalaniu w Krapkowicach wymaga jakości. Usługa sprzątania po zalaniach na terenie Krapkowic jest przez naszą firmę od 2013 roku.

Dbamy o to, aby nasi technicy byli zawsze punktualnie na miejscu realizacji usługi czyszczenia po zalaniu fekaliami oraz wykonali zaplanowane prace odkażające w ustalonym z góry czasie. Pamiętaj, oferujemy osuszanie po zalaniu nie tylko w Krapkowicach, ale również na terenie całego województwa opolskiego.

Posiadamy profesjonalny sprzęt do czyszczenia suchym lodem po zalaniu oraz atestowane środki chemiczne. Nasi technicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy swoją pracę wykonują z niezwykłą dbałością o detale. Zawsze zależy nam na tym, aby dogłębnie oczyścić posadzkę po wylaniu nieczystości i fekaliów.

Zalanie w mieście Krapkowice? Alarmowa infolinia firmy sprzątającej po zalaniu Kastelnik jest dostępna dla Państwa dwadzieścia cztery godziny na dobę. Nasi specjaliści zawsze oferują bezpłatną wycenę usługi na czyszczenie pomieszczeń po zalaniu fekaliami. Masz pytania? Zadzwoń już teraz i poznaj szczegóły naszej oferty.

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

 • Namysłów
 • Niemodlin
 • Nysa
 • Olesno
 • Opole
 • Otmuchów

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%