Sprzątanie po zalaniu Kraków

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Krakowie. Jak poradzić sobie z zalaniem piwnicy? Profesjonalne czyszczenie po wybiciu kanalizacji

W każdym regionie istnieją miasta, gdzie żywioł wodny niszczy domy mieszkalne, a usługi takie jak sprzątanie po zalaniu Kraków mają swoich stałych odbiorców. Szybkie wypompowywanie wody z piwnicy po zalaniu to obecnie standard, którego oczekują osoby dotknięte powodzią.

Popularny artykuł na blogu: Jak zabezpieczyć piwnice przed zalaniem?

Kastelnik, renomowana firma sprzątająca po zalaniach, oferuje mieszkańcom całej Małopolski, usługi związane z czyszczeniem po zalaniu piwnic oraz dezynfekcją pomieszczeń po fekaliach. Nie warto czekać, aż problem rozwiąże się sam, lepiej zadzwonić i uzyskać szybką pomoc przy usuwaniu szkód po powodzi lub awarii kanalizacji.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Nasza specjalistyczna firma sprzątająca realizuje usługi sprzątania po zalaniach w różnych częściach Krakowa we wszystkich 18 dzielnicach miasta. Na przestrzeni ostatnich kilku lat wykonaliśmy usuwanie skutków zalania w piwnicach i łazienkach na Placu Wszystkich Świętych oraz wzdłuż ulicy Franciszkańskiej, na Kazimierzu, Nowej Hucie, Bronowicach, Płaszowie i Górce Narodowej.

Czy wiedziałeś, że przez całą dobę możesz zamówić usługę sprzątania po wybiciu szamba dzwoniąc na numer stacjonarny +48 (12) 350-60-51? Specjalistyczne czyszczenie po wybiciu kanalizacji, to zadanie, które z powodzeniem możesz powierzyć doświadczonym technikom z firmy Kastelnik.

Zobacz, co ostatnio zrealizowaliśmy przy ulicy Leśnej: sprzątanie piwnicy po zalaniu w Krakowie

Sprzątanie mieszkania po zalaniu Kraków Podgórze

Sprzątanie po zalaniu Kraków

W czasie realizowanych prac, związanych ze sprzątaniem pomieszczeń po zalaniu w Krakowie, dokładamy wszelkich starań, by prace były oddane, maksymalnie na drugi dzień roboczy od rozpoczęcia zlecenia na czyszczenie po zalaniu w krakowskim domu, mieszkaniu czy też piwnicy.

Warto wspomnieć, iż naszą zespół stanowią wykwalifikowani pracownicy, którzy precyzyjnie wykonują usługi takie jak dezynfekcja po zalaniu fekaliami, cena w Krakowie Podgórzu zaczyna się od 800 zł. Dodatkowo sprzątanie po wybiciu kanalizacji Kraków Nowa Huta, sprzątanie i dezynfekcja po zalaniu Kraków Dębniki i inne lokalizacje.

Dezynfekcja po wybiciu szamba Kraków Salwator – pomoc 24/7

Całodobowa infolinia dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu, oferujemy całodobową pomoc, podczas której nasi konsultanci przyjmują wszystkie zgłoszenia, a następnie umawiają na bezpłatne oględziny oraz wycenę, po czym ustalają jak najszybszy termin realizacji zlecenia. Bezpiecznie neutralizujemy nieprzyjemne zapachy po zalaniu na terenie całego kraju. Działamy we wszystkich rejonach miasta, gdzie świadczymy skuteczne sprzątanie piwnic po zalaniu w Krakowie. Wysoka jakość usług na osuszanie mieszkań to nasza mocna strona.

Czyszczenie po zalaniu Kraków

Zalana piwnica – dlaczego tak ważna jest dezynfekcja po zalaniu w Krakowie?

Kraków i zalana piwnica? W takiej sytuacji nie każdy z nas wie co robić. Pamiętaj, iż nie musisz rozwiązywać każdego problemu samodzielnie. Czy musisz realizować sprzątanie po zalaniu w Krakowie samodzielnie? Otóż odpowiedź na to pytanie jest prosta.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Inna usługa dostępna w woj. małopolskim: sprzątanie po zgonach Limanowa

Na krakowskim rynku usług, jest wiele firm sprzątających mieszkania po zalaniu. W ich ofercie są całodobowe usługi na czyszczenie po zalaniu w Krakowie, wraz z dezynfekcją pomieszczeń po fekaliach. To rzeczy, których nikt nie chce robić samemu w dodatku bez odpowiedniego sprzętu.

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji, szamba

W ofercie najlepszych lokalnych firm sprzątających po zalaniach powinny znaleźć się takie usługi jak:

 • odpompowywanie wody po zalaniu;
 • sprzątanie piwnicy po zalaniu w Krakowie, jako podstawowa usługa odkażania;
 • usuwanie szlamu po zalaniu;
 • likwidacja nieprzyjemnego zapachu po wybiciu kanalizacji;
 • ozonowanie pomieszczeń po zalaniu;
 • usuwanie grzyba ze ścian łazienki;
 • osuszanie po zalaniu Kraków;
 • usuwanie bakterii z zalanych pomieszczeń;
 • likwidacja szkodliwych toksyn i drobnoustrojów;
 • przeprowadzanie badań mykologicznych na obecność grzybów na ścianie;
 • czyszczenie po zalaniu;
 • gruntowne czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • wynajem osuszaczy kondensacyjnych marki TROTEC;
 • dezynfekcja po fekaliach;

Ozonowanie po wybiciu kanalizacji

Ozonowanie piwnic po zalaniu Kraków Nowa Huta- na czym polega?

W celu pozbycia się fetoru po wybiciu kanalizacji niezbędne jest wykonanie dezynfekcji po fekaliach. Pierwszym etapem naszych prac na czyszczenie piwnicy po zalaniu w Krakowie jest wstępne ozonowanie po zalaniu. Po tej czynności można przystąpić do sprzątania mieszkania po zalaniu polegającego na usunięciu nieczystości i ewentualnym osuszeniu po wylaniu szamba. Część prac może być wykonana przy użyciu suchego lodu.

Czyszczenie po zalaniu suchym lodem to innowacyjna metoda w ofercie naszej firmy. Technicy firmy Kastelnik, stosują wyłącznie sprawdzony sprzęt oraz atestowane generatory ozonu o dużej mocy znamionowej. Dezynfekcja po fekaliach to wieloetapowy proces czyszczenia, a zarazem kompleksowe usługi, których celem jest pozbycie się z zalanych pomieszczeń piwnicznych trujących toksyn oraz bakterii. Możesz być pewien, iż szybko i bezpiecznie neutralizujemy grzyby, a także zwalczamy wirusy.

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu

Ozonowanie po fekaliach- sprzątanie po zalaniu

Ozonowanie jest metodą dezynfekcji niezwykle wszechstronną, która ma zastosowanie w wielu branżach polskiego przemysłu. Doskonale sprawdza się również jako dezynfekcja miejsc po zalaniu wodą, czy jeden z etapów czyszczenia po wybiciu kanalizacji. Ważne by po usunięciu zalanych przedmiotów wyposażenia mieszkania, wynieść również kwiaty i zwierzęta. Ozon jest gazem trującym i w trakcie odkażania po zalaniu, w pomieszczeniu nie może znajdować się żadna osoba postronna.

Jakie są korzyści z ozonowania pomieszczeń po zalaniu w Krakowie?

 • Ozon skutecznie usuwa wszelkie zapachy po zalaniu, w tym fetoru fekaliów;
 • Ozon jest silnym gazem biobójczym, oznacza to, iż niszczy wszelkie grzyby po zalaniu oraz tępi owady, drobnoustroje;
 • Ozon na wysokich stężeniach ma bardzo szybkie działanie.

dezynfekcja po zalaniu fekaliami

Warto wspomnieć, iż gaz, jakim jest ozon, stosujemy nie tylko do czyszczenia po zalaniu w Krakowie, ale również do usuwania nieprzyjemnego zapachu spalenizny, tytoniu czy też mokrych zwierząt. Stąd zapewne wynika jego niezwykła popularność wśród małopolskich firm sprzątających mieszkania po zalaniu.

dezynfekcja po fekaliach małopolska

Gdzie możemy wykorzystać usługę ozonowania?

Dezynfekcja za pomocą usługi ozonowania może być śmiało przeprowadzona różnych pomieszczeniach i instytucjach publicznych. Ozonowanie pomieszczeń biurowych, to niezwykle popularna usługa odkażania powierzchni po zdiagnozowanym przypadku, która niekoniecznie ma wiele wspólnego z zalaniami.

Elementem łączącym biuro i zalane mieszkanie jest profesjonalny generator ozonu o dużej mocy, który skutecznie niszczy zarówno wirusy, jak i grzyby na mokrej ścianie. W obu przypadkach ważny jest czas zgłoszenia, gdyż wielu naszych klientów zastanawia się, kiedy najlepiej wykonać ozonowanie po zalaniu? Tu odpowiedź zdaje się prosta, im wcześniej, tym lepiej. Sprzątanie po zalaniu piwnicy w starej krakowskiej kamienicy wiąże się czasami z uzyskaniem zgody lokalnego konserwatora zabytków.

Kastelnik – ozonowanie powietrza – potwierdzona certyfikatem

W takich przypadkach sprzątanie po wybiciu kanalizacji jest odrobinę utrudnione, ale zarządcy nieruchomości dobrze radzą sobie w uzyskaniu stosownych dokumentów na czyszczenie po zalaniu w zabytkowym obiekcie.

Sprzątanie i dezynfekcja po zalaniu

 

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami w Krakowie

Czyszczenie po zalaniu fekaliami w Krakowie to jedna z usług, jakie można zamówić podczas dezynfekcji powierzchni po zalaniu na terenie większości małopolskich miast. Często pojawia się pytanie o konieczność przeprowadzenia osuszania po zalaniu w trakcie realizacji tej usługi. Technicy firmy Kastelnik przeprowadzają pomiar wilgotności zalanych ścian i jeżeli okazuje się, iż zalanie jest powierzchowne, nie ma konieczności wykonywania kosztownego osuszania podłogi po zalaniu. Wystarczy przeprowadzić specjalistyczne czyszczenie po wybiciu kanalizacji, odkażanie pomieszczeń po zalaniach, co skutecznie zlikwiduje niebezpieczne dla zdrowia mikroorganizmy.

Osuszanie pomieszczeń po zalaniu

Kastelnik- sprzątanie po wybiciu szamba, czy możemy pomóc?

Spółdzielnie mieszkaniowe niezwykle często zamawiają usługi na sprzątanie po zalaniu Kraków Prokocim, jak również inne wspólnoty mieszkaniowe zlokalizowane w okolicy starego miasta. W celu umówienia realizacji na czyszczenie po zalaniu Kraków zapraszamy do kontaktu z naszymi technikami poprzez infolinie działająca 365 dni w roku. Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, którzy wybiorą najkorzystniejsze rozwiązania, byś mógł cieszyć się pomieszczeniem po zalaniu bez szkodliwych dla zdrowia grzybach na ścianach, czy uciążliwego smrodu. Zadzwoń lub napisz i poznaj szczegóły naszej oferty.

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

 • Krynica-Zdrój
 • Krzeszowice
 • Libiąż
 • Limanowa
 • Miechów
 • Myślenice
 • Mszana Dolna

Pytania mieszkańców Krakowa - FAQ

Zalana wodą piwnica? Zleć sprzątanie po zalaniu w Krakowie profesjonalistom z odpowiednim sprzętem do usuwania wilgoci ze ścian. Profesjonalne urządzenia są niezbędne do usuwania szkód po zalaniach, co więcej to elementy wspierające różne procesy sprzątania, by przywrócić porządek i bezpieczeństwo w zalanym fekaliami lokalu.

Sprzątanie Kraków

Czyszczenie po zalaniu obejmuje osuszanie mokrych ścian i usuwanie wilgoci. Usługi te często są uzupełniane o ozonowanie zalanych pomieszczeń, które skutecznie zabija wszelkie zarodniki grzybów i pleśni. O co najczęściej pytają osoby zainteresowanie sprzątaniem po zalaniu w Krakowie?

Jaka jest kolejność sprzątania mieszkania po zalaniu?

Sprzątanie po zalaniu zaczyna się od usunięcia wody z pomieszczenia za pomocą specjalistycznych pomp zanurzeniowych. Następnie należy dokładnie osuszyć mieszkanie, co umożliwiają profesjonalne osuszacze, np. od firmy Trotec. Ostatnim etapem usuwania szkód po zalaniu jest ozonowanie pomieszczeń na wysokim stężeniem, które zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni na ścianach.

Jak skutecznie osuszyć mieszkanie po zalaniu?

Osuszanie po zalaniu najlepiej wykonać przy pomocy specjalnych osuszaczy wilgoci z nadajnikiem GPS. Te urządzenia umożliwiają ciągłe monitorowanie pracy urządzenia i sprawne usunięcie zawilgocenia w krótkim czasie. Po przeprowadzonym osuszaniu zwykle wykonywana jest także dezynfekcja pomieszczeń Kraków, która gwarantuje trwałe usuwanie nieprzyjemnego zapachu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%