Sprzątanie po zalaniu Koszalin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Koszalin. Jaki sprzęt jest potrzebny do profesjonalnego usuwania skutków wybicia kanalizacji?

Sprzątanie po zalaniu Koszalin w woj. zachodniopomorskim to kompleksowa usługa polegająca na dogłębnym czyszczeniu wszystkich skażonych powierzchni. Niezbędne jest tutaj zaangażowanie fachowej jednostki pracowniczej.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Takową jest przedsiębiorstwo Kastelnik. Świadczymy całodobowe usuwanie szkód po zalani w powiecie koszalińskim, w miastach Bobolice, Mielno, Sianów, Polanów.

Sprzątanie mieszkania po zalaniu Koszalin

Czyszczenie pomieszczenia po zalaniu w Koszalinie. Pomiar wilgotności ścian.

Firma sprzątająca Kastelnik ma wszelkie kompetencje, a także bogaty asortyment sprzętowy w tym m.in.:

 • przemysłowe generatory ozonu o mocy od 40 do 240 g/h;
 • specjalistyczne urządzenia do produkcji suchej mgły;
 • profesjonalny miernik do pomiaru wilgotności;
 • osuszacze powietrza firmy Trotec.

Sprzątanie piwnicy po zalaniu w Koszalinie

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji świadczone być powinno z zachowaniem zasad BHP. Całodobowa infolinia jest dużą pomocą dla poszkodowanych w związku z awariami wodnymi. Usługi sprzątania po fekaliach wykonujemy m.in. w takich rejonach Koszalina jak np.: Sarzyno, Wichłacz, Zagórzyno, Lubiatowo, Jamno. 

Sprzątanie po zalaniu Koszalin – ile muszę zapłacić?

Gdy zadanie, jakim jest sprzątanie po zalaniu w Koszalinie, powierzymy profesjonalistom, musimy liczyć się z pewnymi kosztami. Są one bezpośrednio zależne od danego cennika profesjonalnej firmy sprzątającej. Natomiast przedsiębiorstwo Kastelnik oferuje tę usługę w cenie już od 700 zł netto. W cenę realizacji czyszczenie po wybiciu kanalizacji jest wliczona wielkość dezynfekowanej powierzchni, ilość użytych środków i poświęcony czas. Ostateczny koszt możemy poznać po specjalistycznej wycenie, którą otrzymujemy, kontaktując się z biurem obsługi klienta. Specjaliści wykonują ją bezpłatnie w ciągu 20 minut.

Inne usługi dostępne w województwie zachodniopomorskim: sprzątanie po zmarłym w Szczecinie

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami łazienki

Użytkowe pomieszczenie, czyli nasza łazienka. Niezbędna do codziennej egzystencji każdego dnia. Jeśli jednak spotka nas przykre zdarzenie, jakim jest zalanie fekaliami, jesteśmy unieruchomieni. Podkreślić tutaj należy, iż przebywanie w takim skażonym miejscu jest skrajnie niebezpieczne dla naszego zdrowia. Bez środków ochrony osobistej pod żadnym pozorem nie wolno tam wchodzić. Należy pozbyć się najpierw wszystkich chorobotwórczych drobnoustrojów. Jeśli sami nie wiemy jak się za to zabrać lub nie mamy pewności, iż wykonamy to poprawnie – zadzwońmy po profesjonalną ekipę sprzątającą. Dezynfekcja po zalaniu fekaliami zostanie wówczas wykonana z użyciem skutecznych metod odkażania. Jedną z nich jest zamgławianie po zalaniu z czynnym środkiem, czyli nadtlenkiem wodoru. Likwiduje on wszelkie szkodliwe patogeny i zarazem dezodoryzuje pomieszczenie. 

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji woj. zachodnio-pomorskie

Tak samo jak w przypadku fekaliów, nieczystości pochodzące z kanalizacji również są zagrożeniem dla naszego drobnoustroju. Możemy także skorzystać ze specjalistycznej usługi, nazywaną czyszczenie po wybiciu kanalizacji. Fachowcy z firmy Kastelnik jako sprawdzoną formę dezynfekcji wykonują ozonowanie po zalaniu. Stosuje się tutaj stężenie ozonu o mocy co najmniej 5 ppm. Jest to niezbędne do tego, by skutecznie zlikwidować niebezpieczne mikroorganizmy. Metoda ta ma zbawienny wpływ na smród pochodzący ze zlewek kanalizacyjnych.

Zalany fekaliami sklep

Zalany fekaliami sklep wymaga ozonowania.

Specjalistyczna oferta firmy Kastelnik odkażającej po zalaniach:

 • sprzątanie po zalaniu Koszalin oraz w miastach Bobolice, Mielno;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji w powiecie koszalińskim: Sianów, Polanów;
 • mycie i czyszczenie po fekaliach posadzek;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • osuszanie po zalaniu;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po nieczystościach;
 • opróżnianie mieszkań po awariach wodnych;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • utylizacja termiczna;
 • czyszczenie po wybiciu szamba;
 • dezodoryzacja pomieszczeń.

Usługi porządkowe w woj. zachodniopomorskim:

 • Barlinek
 • Białogard
 • Choszczno
 • Darłowo
 • Drawsko Pomorskie
 • Goleniów
 • Gryfice
 • Gryfino
 • Kołobrzeg
 • Myślibórz
Certyfikat IICRC, osuszanie budynku po zalaniu

Certyfikat IICRC, osuszanie po zalaniu nieczystościami z szamba.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

W naszej firmie mamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z podtopieniem, czy awarią kanalizacji. Podczas naszej pracy przestrzegamy zasadami BHP. Oto odpowiedzi na jedne z najczęściej pojawiających się pytań:

Czy zamgławianie po zalaniu jest skuteczne?

Zamgławianie pomieszczeń po zalaniu to sprawdzona forma dezynfekcji i dezodoryzacji. Wykonywane jest przez profesjonalne firmy sprzątające. Usługa ta jest w pełni bezpieczna dla nas i naszego środowiska, a realizowana jest np. za pomocą suchej mgły i nadtlenku wodoru.

Jak zapobiec powstaniu wilgoci po zalaniu?

Wydawać by się to mogło skomplikowane, lecz wystarczy tylko w jak najszybszym czasie po zalaniu, przejść do usunięcia wody. Jeśli tego nie wykonamy, to dojdzie do zawilgocenia ścian, w tym powstania grzybów. Gdy nie umiemy sobie z tym poradzić samodzielnie, warto zamówić usługę sprzątanie po zalaniu od profesjonalnej firmy.

Odgrzybianie po zalaniu pomieszczeń

Sprzątanie po zalaniu w Koszalinie i całe województwo zachodnio-pomorskie. Gdy nie zadbamy o osuszanie po zalaniu, będziemy musieli się mierzyć z takim zjawiskiem jak zagrzybienie naszych czterech kątów. Grzyb i pleśń są niebezpieczne dla nas i pozostałych domowników. Wystrzegać się tego typu warunków powinny przede wszystkim osoby posiadające choroby układ krążenia. Odgrzybianie po zalaniu wykonuje się z zastosowaniem specjalistycznej chemii lub za pomocą ozonowania. W celu zamówienia profesjonalnej dezynfekcji zapraszamy do kontaktu z infolinią 24/7.
Kastelnik – czas na sprzątanie po zalaniu w Koszalinie!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%