Sprzątanie po zalaniu
Końskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Końskie. Zalanie w domu lub piwnicy często wymaga szybkiej interwencji i skutecznej dezynfekcji 

Specjalistyczne przedsiębiorstwo Kastelnik w ramach usług świadczonych na terenie woj. świętokrzyskiego oferuje całodobowe sprzątanie po zalaniu Końskie. Dzięki  doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko ekspresową pomoc, ale i wysoką jakość na czyszczenie po zalaniu fekaliami w piwnicy. Dogodnością, jaką proponujemy osobom zmagającym się ze szkodami po zalaniu, jest interwencyjny telefon alarmowy. Doświadczenie czyni firmę Kastelnik, liderem w branży usług specjalistycznych. Sprzątanie pomieszczeń po zalaniu oferujemy przez trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku z naciskiem na:

 • jakość usługi sprzątania zalanego mieszkania;
 • terminowość podczas czyszczenia nieczystości;
 • cenę dezynfekcji skażonych fekaliami powierzchni.

Usuwanie szkód po zalaniu wymaga to od nas sporego zaangażowania, dlatego nasi konsultanci wyczerpująco odpowiadają na pytania np. dezynfekcja po zalaniu fekaliami, cena, ile kosztuje takie sprzątanie? Przy pierwszej wizycie bezpłatnie wyceniamy zlecenie związane z czyszczeniem po wybiciu kanalizacji oraz dostarczamy kosztorys. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby stosować wyłącznie profesjonalny sprzęt do osuszania po zalaniach oraz sprawdzone biobójcze preparaty chemiczne. Czyszczenie po zalaniu fekaliami oferujemy nie tylko na terenie miejscowości Końskie, ale również w takich miejscowościach jak Stopnica, Morawica oraz Łagów.

sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Końskie

Sprzątanie po zalaniu Końskie – pomiar wilgotności

Czy wiesz, że aby pozbyć się skutków zalania raz na zawsze i przeprowadzić sprzątanie po zalaniu Końskie, należy dysponować szkoleniem z zakresu dezynfekcji DDD oraz sprzętem do pomiarów wilgotności? Na początku pamiętać należy o tym, aby pozbyć się całej wody zgromadzonej w zalanym pomieszczeniu. Kastelnik używa do tego celu profesjonalne pompy do wody brudnej, za pomocą których usuwamy nieczystości, szlam oraz fekalia. Jest to najskuteczniejsze rozwiązanie, wykonywane przez najlepsze firmy sprzątające. Po tej czynności dobrze jest wykonać pomiar wilgotności i w razie potrzeby przeprowadzić osuszanie mokrej ściany. Czy wietrzenie zalanej piwnicy wystarczy? Fachowcy twierdzą, iż nie do końca będzie do trafny pomysł. Znamy przypadki poszkodowanych osób, które zwróciły się do nas o pomoc, ponieważ po pewnym czasie od zalania doszło do wykwitów grzyba, w domu pojawiła się pleśń, a wilgoć skraplała się na ścianach całymi litrami. 

Urządzenie do osuszania pomieszczeń

Zdjęcie: urządzenie do osuszania pomieszczeń po zalaniu © 2021 Kastelnik Studio sp.z o.o.

Osuszacz kondensacyjny – czy warto?

Jeśli posiadasz problem mokrych ścian, zadzwoń do firmy sprzątającej po zalaniu Kastelnik. Wykonujemy usługi suszenia mokrych ścian, a także wypożyczamy specjalistyczne osuszacze kondensacyjne marki Trotec.  Dlaczego warto stosować takie urządzenia? Charakteryzują się one wysoką wydajnością pracy, niskim poziomem hałasu oraz łatwością w obsłudze. Stosując ten sprzęt do osuszania zalanej piwnicy, nie musimy się martwić niskimi temperaturami, doskonale radzą sobie one w takich warunkach. Dużą ich zaletą jest fakt, iż są one produkowane na terenie Unii Europejskiej, przez co ich jakość jest potwierdzona laboratoryjnie. To, co jest istotne to również bezpieczeństwo podczas ich zastosowania, a także niska masa, dzięki czemu można je z łatwością transportować z piętra na piętro. Jeśli chcesz wynająć tego typu sprzęt, wystarczy, tylko abyś się z nami skontaktował. Dzięki całodobowej infolinii można sprawę związaną z osuszaniem po zalaniu załatwić w dogodnym czasie. 

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji – oferta Kastelnik

Szukasz skutecznej pomocy i chcesz zamówić usługę na czyszczenie po wybiciu kanalizacji Końskie? Zadzwoń, a sprawimy, że będziesz miał pewność, że dezynfekcja po wylaniu fekaliów będzie wykonana na wysokim poziomie. Zaufaj specjalistom z firmy Kastelnik. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która do zadań podchodzi sumiennie oraz z poszanowaniem wypracowanych zasad.

Kompleksowe usługi sprzątające po zalaniach w powiecie koneckim

 • Sprzątanie po zalaniu Końskie;
 • mycie posadzki po awarii rury wodno – kanalizacyjnej; 
 • specjalistyczna dezynfekcja po wybiciu szamba;
 • odkażanie po fekaliach powiat koński
 • usuwanie uciążliwego smrodu po wylaniu szamba;
 • ozonowanie pomieszczenia po zalaniu;
 • osuszanie zawilgoconych ścian;
 • pomiar wilgotności;
 • zamgławianie suchą mgłą po wybiciu fekaliów;
 • utylizacja zniszczonych przedmiotów; 
 • restytucja mienia;
 • czyszczenie suchym lodem po zalaniu;
 • kompleksowe czyszczenie domu po zalaniu wodą.

Usuwanie grzyba i pleśni ze ściany Końskie

Jeśli w odpowiedni sposób nie zadbamy o likwidacje wilgoci, istnieje dużo prawdopodobieństwo, że wilgoć z nami pozostanie na dłużej. Jest to bardzo niebezpieczne zjawisko dla domowników, ponieważ życie wśród grzyba i pleśni powoduje różne choroby, a nawet groźne nowotwory. Usuwanie grzyba ze ściany w łazience w Końskich można zlecić w firmie Kastelnik w każdej chwili. Specjalistyczne odgrzybianie zaraz po skutecznym osuszeniu ściany może ustrzec Cię przed konsekwencjami wynikającymi z zalania budynku wodą. Ważne tutaj jest, aby pamiętać o stosowaniu wyłącznie atestowanych preparatów do odkażania mokrych ścian oraz efektywnych metodach dezynfekcji pomieszczeń. W celu zamówienia specjalistycznych usług związanych z czyszczeniem po zalaniu zapraszamy do kontaktu telefonicznego, podczas którego chętnie wyjaśnimy poszczególne etapy czyszczenia. Możesz na nas liczyć przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. 

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Końskie

Kastelnik – dezynfekcja po fekaliach, pomoc 7/24 

Specjalistyczne metody dezynfekcji po fekaliach, atestowane środki chemiczne to w firmie Kastelnik podstawy do świadczenia wysokiej jakości usług. Bardzo łatwo się z nami skontaktować, dzięki uruchomionej całodobowej infolinii na usuwanie szkód po zalaniu. Dezynfekcją zalanych pomieszczeń wodą lub nieczystościami realizowana jest z dużą dozą zaangażowania, a także z zastosowaniem nowoczesnych metod odkażania. Jedną z  nich jest zamgławianie suchą mgłą lub ozonowanie po zalaniu. Pierwsza z wyżej wspomnianych metod stosowana jest z użyciem profesjonalnych zamgławiaczy i nadtlenku wodoru.

Bezpłatna wycena sprzątania po zalaniu już w 20 minut. Czekamy na telefony! Już dziś możesz zamówić usługę usunięcia szkód po zalaniu – Kastelnik 7/24, woj. świętokrzyskie.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%