Sprzątanie po zalaniu
Końskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Końskie. Zalanie w domu lub piwnicy często wymaga szybkiej interwencji i skutecznej dezynfekcji 

Specjalistyczne przedsiębiorstwo Kastelnik w ramach usług świadczonych na terenie woj. świętokrzyskiego oferuje całodobowe sprzątanie po zalaniu Końskie. Dzięki  doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko ekspresową pomoc, ale i wysoką jakość na czyszczenie po zalaniu fekaliami w piwnicy.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Dogodnością, jaką proponujemy osobom zmagającym się ze szkodami po zalaniu, jest interwencyjny telefon alarmowy. Doświadczenie czyni firmę Kastelnik, liderem w branży usług specjalistycznych.

Sprzątanie pomieszczeń po zalaniu oferujemy przez trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku z naciskiem na:

 • jakość usługi sprzątania zalanego mieszkania;
 • terminowość podczas czyszczenia nieczystości;
 • cenę dezynfekcji skażonych fekaliami powierzchni.

Usuwanie szkód po zalaniu wymaga to od nas sporego zaangażowania, dlatego nasi konsultanci wyczerpująco odpowiadają na pytania np. dezynfekcja po zalaniu fekaliami, cena, ile kosztuje takie sprzątanie? Przy pierwszej wizycie bezpłatnie wyceniamy zlecenie związane z czyszczeniem po wybiciu kanalizacji oraz dostarczamy kosztorys.

Zobacz najnowsze wpisy na stronie: blog Kastelnik

Przykładamy ogromną wagę do tego, aby stosować wyłącznie profesjonalny sprzęt do osuszania po zalaniach oraz sprawdzone biobójcze preparaty chemiczne. Czyszczenie po zalaniu fekaliami oferujemy nie tylko na terenie miejscowości Końskie, ale również w takich miejscowościach jak Stopnica, Morawica oraz Łagów.

sprzątanie mieszkań po zalaniach w Końskim

Woda i fekalia na podłodze to scenariusz, którego każdy z nas wolałby uniknąć. Z firmą Kastelnik szybko pozbędziesz się problemu.

Sprzątanie po zalaniu Końskie – pomiar wilgotności

Czy wiesz, że aby pozbyć się skutków zalania raz na zawsze i przeprowadzić sprzątanie po zalaniu Końskie, należy dysponować szkoleniem z zakresu dezynfekcji DDD oraz sprzętem do pomiarów wilgotności? Na początku pamiętać należy o tym, aby pozbyć się całej wody zgromadzonej w zalanym pomieszczeniu. Kastelnik używa do tego celu profesjonalne pompy do wody brudnej, za pomocą których usuwamy nieczystości, szlam oraz fekalia.

Jest to najskuteczniejsze rozwiązanie, wykonywane przez najlepsze firmy sprzątające. Po tej czynności dobrze jest wykonać pomiar wilgotności i w razie potrzeby przeprowadzić osuszanie mokrej ściany. Czy wietrzenie zalanej piwnicy wystarczy?

Fachowcy twierdzą, iż nie do końca będzie do trafny pomysł. Znamy przypadki poszkodowanych osób, które zwróciły się do nas o pomoc, ponieważ po pewnym czasie od zalania doszło do wykwitów grzyba, w domu pojawiła się pleśń, a wilgoć skraplała się na ścianach całymi litrami. 

sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Końskie

Osuszacz kondensacyjny – czy warto?

Jeśli posiadasz problem mokrych ścian, zadzwoń do firmy sprzątającej po zalaniu Kastelnik. Wykonujemy usługi suszenia mokrych ścian, a także wypożyczamy specjalistyczne osuszacze kondensacyjne marki Trotec.  Dlaczego warto stosować takie urządzenia? Charakteryzują się one wysoką wydajnością pracy, niskim poziomem hałasu oraz łatwością w obsłudze.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jakie są etapy sprzątania po zalaniu?

Stosując ten sprzęt do osuszania zalanej piwnicy, nie musimy się martwić niskimi temperaturami, doskonale radzą sobie one w takich warunkach. Dużą ich zaletą jest fakt, iż są one produkowane na terenie Unii Europejskiej, przez co ich jakość jest potwierdzona laboratoryjnie.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – kontakt 7 dni w tygodniu

To, co jest istotne to również bezpieczeństwo podczas ich zastosowania, a także niska masa, dzięki czemu można je z łatwością transportować z piętra na piętro. Jeśli chcesz wynająć tego typu sprzęt, wystarczy, tylko abyś się z nami skontaktował. Dzięki całodobowej infolinii można sprawę związaną z osuszaniem po zalaniu załatwić w dogodnym czasie. 

zniszczenia po zalaniu w Końskim

Niektóre z przedmiotów po zalaniu można uratować przez dezynfekcję. Inne należy zutylizować.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji – oferta Kastelnik

Szukasz skutecznej pomocy i chcesz zamówić usługę na czyszczenie po wybiciu kanalizacji Końskie? Zadzwoń, a sprawimy, że będziesz miał pewność, że dezynfekcja po wylaniu fekaliów będzie wykonana na wysokim poziomie. Zaufaj specjalistom z firmy Kastelnik. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która do zadań podchodzi sumiennie oraz z poszanowaniem wypracowanych zasad.

Usuwanie fekaliów wykonujemy ręcznie, a następnie dokładnie odkażamy pomieszczenia po zalaniu. Wybierając specjalistów z firmy Kastelnik masz pewność, że żadne bakterie kałowe nie zostaną w Twoim domu.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Końskie

Kompleksowe usługi sprzątające po zalaniach w powiecie koneckim

 • Sprzątanie po zalaniu Końskie;
 • mycie posadzki po awarii rury wodno – kanalizacyjnej; 
 • specjalistyczna dezynfekcja po wybiciu szamba;
 • odkażanie po fekaliach powiat koński
 • usuwanie uciążliwego smrodu po wylaniu szamba;
 • ozonowanie pomieszczenia po zalaniu;
 • osuszanie zawilgoconych ścian;
 • pomiar wilgotności;
 • zamgławianie suchą mgłą po wybiciu fekaliów;
 • utylizacja zniszczonych przedmiotów; 
 • restytucja mienia;
 • czyszczenie suchym lodem po zalaniu;
 • kompleksowe czyszczenie domu po zalaniu wodą.
Urządzenie do osuszania pomieszczeń

Osuszanie po zalaniu to niezbędny krok przed dezynfekcją. Urządzenie do osuszania pomieszczeń po zalaniu.

Usuwanie grzyba i pleśni ze ściany Końskie

Jeśli w odpowiedni sposób nie zadbamy o likwidacje wilgoci, istnieje dużo prawdopodobieństwo, że wilgoć z nami pozostanie na dłużej. Jest to bardzo niebezpieczne zjawisko dla domowników, ponieważ życie wśród grzyba i pleśni powoduje różne choroby, a nawet groźne nowotwory.

Usuwanie grzyba ze ściany w łazience w Końskich można zlecić w firmie Kastelnik w każdej chwili. Specjalistyczne odgrzybianie zaraz po skutecznym osuszeniu ściany może ustrzec Cię przed konsekwencjami wynikającymi z zalania budynku wodą.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – potwierdzona certyfikatem

Czytaj także: ozonowanie po zalaniu

Ważne tutaj jest, aby pamiętać o stosowaniu wyłącznie atestowanych preparatów do odkażania mokrych ścian oraz efektywnych metodach dezynfekcji pomieszczeń. W celu zamówienia specjalistycznych usług związanych z czyszczeniem po zalaniu zapraszamy do kontaktu telefonicznego, podczas którego chętnie wyjaśnimy poszczególne etapy czyszczenia. Możesz na nas liczyć przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. 

Kastelnik – dezynfekcja po fekaliach, pomoc 7/24 

Specjalistyczne metody dezynfekcji po fekaliach, atestowane środki chemiczne to w firmie Kastelnik podstawy do świadczenia wysokiej jakości usług. Bardzo łatwo się z nami skontaktować, dzięki uruchomionej całodobowej infolinii na usuwanie szkód po zalaniu.

ozonowanie po zalaniu Końskie

Dezynfekcja zalanych pomieszczeń wodą lub nieczystościami realizowana jest z dużą dozą zaangażowania, a także z zastosowaniem nowoczesnych metod odkażania. Jedną z  nich jest zamgławianie suchą mgłą lub ozonowanie po zalaniu. Pierwsza z wyżej wspomnianych metod stosowana jest z użyciem profesjonalnych zamgławiaczy i nadtlenku wodoru.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

Bezpłatna wycena sprzątania po zalaniu już w 20 minut. Czekamy na telefony! Już dziś możesz zamówić usługę usunięcia szkód po zalaniu – Kastelnik 7/24, woj. świętokrzyskie:

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Zalane mieszkanie po wybiciu kanalizacji? Zleć sprzątanie po zalaniu Końskie połączone z utylizacją zniszczonego mienia i dezynfekcją pomieszczeń. To ważne, by dokładnie oczyścić powierzchnie i powietrze w mieszkaniu z zarazków i bakterii. W tym celu technicy sięgają po środki biobójcze z chlorem i przemysłowe generatory ozonu. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Twojego miasta.

sprzątanie Końskie

Jaka dezynfekcja po zalaniu jest skuteczna?

Dezynfekcja po zalaniu powinna być przeprowadzona przy użyciu środków biobójczych na bazie chloru i nadtlenku wodoru. Dlatego w odkażaniu po fekaliach znajduje zastosowanie zamgławianie suchą mgłą albo ozonowanie pomieszczeń. Te techniki dezynfekcji po wybiciu kanalizacji skutecznie usuwają zarazki i nieprzyjemnych zapach po zalaniu.

Jak usunąć wilgoć po zalaniu w domu?

Usunięcie wilgoci z domu po zalaniu to ważny proces, który należy przeprowadzić najszybciej, jak się da, by zapobiec nadmiernej wilgoci i rozwojowi grzyba i pleśni w domu. Najlepiej wykonać osuszanie pomieszczeń przy pomocy osuszaczy kondensacyjnych albo adsorpcyjnych. Następnie można przejść do dezynfekcji ozonem.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%