Sprzątanie po zalaniu Koło

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Koło. Jak poradzić sobie po wylaniu fekaliów w domu? Czy dezynfekcja pomoże?

Gdy Twój dom zostanie zalany, zadzwoń do firmy Kastelnik. Oferujemy najszybsze usługi na sprzątanie po zalaniu Koło bez względu na przyczynę zalania — pęknięta rura, awaria kanalizacji lub inne zdarzenie losowe. Nasz zespół ekspertów błyskawicznie usunie wszelkie nieczystości, zdezynfekuje podłogę i ogólnie przywróci Twoje mienie do stanu sprzed awarii.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Działamy na rynku od 2013 roku. Bazując na tym doświadczeniu, wiemy, jak szybko i skutecznie pozbyć się fekaliów bez pozostawiania zarazków. Gwarantujemy wysokie standardy obsługi klienta.

sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Koło

Dezynfekcja i sprzątanie po wybiciu kanalizacja w mieście Koło jest odpowiedzią na wyżej wspomniane potrzeby. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z nieszczelną toaletą, czy zalewająca piwnicę wodą, oferujemy pomoc na każdą kieszeń.

Pamiętać jednak należy, iż usuwanie nieprzyjemnych zapachów, czy chorobotwórczych drobnoustrojów po wylaniu fekaliów musi być wykonywane z zachowaniem pewnych zasad:

 • nieotwieranie okien podczas ozonowania pomieszczeń;
 • ubieranie odzieży ochronnej podczas profesjonalnego odkażania;
 • niewpuszczanie osób trzecich do miejsca, w którym przeprowadzana jest dezynfekcja;
 • stosowanie wyłącznie atestowanych preparatów chemicznych.
osuszanie po wybiciu kanalizacji

Zdjęcie: osuszanie po wybiciu kanalizacji © 2021 Kastelnik

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Koło w woj. wielkopolskim!

Do szybkiego kontaktu z firmą sprzątającą po awariach wodnych w Kole, została uruchomiona całodobowa infolinia telefoniczna. Dzięki czemu można uzyskać pomoc po zalaniu fekaliami o każdej porze dnia i nocy.

Przedsiębiorstwo Kastelnik skutki zalań usuwa m.in. w takich rejonach miasta jak np.: Warszawskie Przedmieście i Osiedle 3 Maja oraz okolice ulicy Wiejskiej. Po zalaniu fekaliami w domu niezbędne jest odkażanie. Za pomocą tego zabiegu jesteśmy w stanie zlikwidować niebezpieczne mikroorganizmy i uciążliwy fetor.

Dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu fekaliami w mieście Koło w województwie wielkopolskim oferowana jest 365 dni w roku, przez całą dobę. 

dezynfekcja dla firmy

Sprzątanie po zalaniu Koło – ile kosztuje?

Całkowity koszt skorzystania z oferty sprzątanie po zalaniu Koło jest podawany podczas bezpłatnej wyceny. Wykonuje ją firma Kastelnik podczas pierwszego kontaktu z klientem.

Dzwoniąc na interwencyjną infolinię, można ją otrzymać już po upływie kilkunastu minut. W skład samej ceny wchodzi metraż dezynfekowanego pomieszczenia, konkretnie wykonane czynności. Na koszt wpływ ma także to, z jak dużymi szkodami mamy do czynienia.

Czas trwania całej realizacji czyszczenie po wybiciu kanalizacji jest również istotny i wliczany do całkowitej wyceny. Podstawową ceną, od której zaczyna się dezynfekcja po zalaniu w województwie wielkopolskim, jest 700 zł netto. 

czyszczenie po wybiciu kanalizacji

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji – firma Kastelnik od 2013

Wybicie kanalizacji, czy też wylanie szamba to bardzo nieprzyjemne sytuacje. Poza problemem związanym z nieczystościami mamy uciążliwy smród. Odoroczynne substancje nie są łatwe do zlikwidowania. Czyszczenie po zalaniu powinno zawierać dogłębną dezynfekcję. Odkażanie za pomocą sprawdzonych metod daje stuprocentowy efekt czystości.

Ozonowanie po zalaniu jest często stosowaną w tym celu formą. Polega na rozprzestrzenianiu się ozonu po dezynfekowanym pomieszczeniu. O3 w formie lotnej dociera do wszystkich skażonych biologicznie powierzchni. Do tego typu odkażania specjaliści Kastelnik używają przemysłowym generatorów ozonu o mocy minimum 40 g/h. W celu zamówienia zabiegu zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź wypełnienia formularza dostępnego na stronie. 

jak wygląda zamgławianie suchą mgłą

Zdjęcie: zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru © 2021 Kastelnik

Zamgławianie po zalaniu w Kole – jak zamówić?

Czyszczenie po zalaniu jest usługą, która powinna być świadczona kompleksowo. Dlatego nie możemy pominąć żadnego z elementów poprawnego wykonania tego zabiegu. Jednym z nich jest dezynfekcja. Poza ozonowaniem wykonuje się także zamgławianie po zalaniu.

Polega to na produkowaniu suchej mgły za pomocą specjalistycznego fumigatora z aktywnym nadtlenkiem wodoru. Realizację tę powinny przeprowadzać tylko wyszkolone jednostki sprzątające.

Zamówić zamgławianie po zalaniu można dzwoniąc o każdej porze dnia i nocy do przedsiębiorstwa Kastelnik. To rodzinna firma, posiadająca 10-letnie doświadczenie w profesjonalnym odkażaniu pomieszczeń. 

Popularne usługi dostępne w firmie Kastelnik przez całą dobęsprzątanie po zgonach w Kaliszu

Specjalistyczna oferta usuwania skutków awarii kanalizacyjnych:

 • sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Koło;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • ozonowanie po zalaniu;
 • dezynfekcja piwnicy po zalaniu na terenie Wielkopolski;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • odgrzybianie po zalaniu suchą mgłą;
 • zamgławianie po zalaniu;
 • dezodoryzacja po wylaniu fekaliów;
 • osuszanie po zalaniu;
 • wypompowywanie wody z piwnicy;
 • utylizacja termiczna;
 • usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów;
 • likwidowanie nieprzyjemnych zapachów.

Usuwanie szkód po zalaniach w całym woj. wielkopolskim:

pytania, faq

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Oferujemy szeroki zakres usług, w tym osuszanie budynku, odkażanie go od pleśni i bakterii, a także usuwanie wody z zalanych piwnic. Czyszczenie wszelkiego rodzaju powierzchni po zalaniu fekaliami to wciąż często zamawiana usługa w mieście Koło. Oczywiście, każde doczyszczanie po zalaniu wymaga podjęcia zdecydowanych kroków. Wiele osób pyta nas o szczegóły realizacji, dlatego chcielibyśmy przedstawić odpowiedzi na jak najczęściej zadawane pytania:

Jak przygotować zalane mieszkanie przed przyjazdem ekipy sprzątającej?

Przed przyjazdem profesjonalnej firmy sprzątającej nie musimy się specjalnie przygotowywać. Technicy przedsiębiorstwa sprzątającego zajmą się kompleksowo usuwaniem wszystkich skutków zalania.

Co daje dezynfekcja po fekaliach?

Dezynfekcja po zalaniu jest wykonywana jako część kompleksowej usługi tj. usuwanie szkód po zalaniu przez profesjonalne firmy sprzątające. Działania te są przeprowadzane w celu likwidacji szkodliwych dla naszego zdrowia drobnoustrojów.

 

osuszanie piwnicy po zalaniu Wielkopolska

Zdjęcie: osuszanie piwnicy po zalaniu Wielkopolska © 2021 Kastelnik

Osuszanie po zalaniu Wielkopolska - pomoc 24/7

Oferujemy kompleksowy zakres usług, a praca przez cały rok to domena naszej firmy. Czyszczenie pomieszczeń po zalaniu w mieście Koło świadczy wraz z uwzględnieniem suszenia mokrych ścian. Zabieg ten polega na pozbyciu się wilgoci, w którym doszło do wybicia kanalizacji lub rozszczelnienia rury. Idealnym urządzeniem do tej realizacji jest maszyna do osuszania wilgotnych ścian.

Sprzęt ten skutecznie usuwa zawilgocenie, które prowadzić potem może do powstania pleśni i grzyba. Urządzenie można wypożyczyć w jednej z lokalnych firm sprzątających. Jeśli chodzi o usuwanie szkód po zalaniu wodą, wystarczy jeden telefon. Bezpłatnie dojedziemy do twojego mieszkania, skontrolujemy uszkodzenia, oraz wycenimy ich naprawę.

Kastelnik to synonim jakości, więc pracę na czyszczenie po wybiciu kanalizacji wykonamy dla Ciebie w 100% profesjonalnie.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%