Sprzątanie po zalaniu Kobyłka

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Kobyłka. Jak pozbyć się skutków awarii? Czy dezynfekcja ozonem wystarczy, by usunąć zagrożenie?

Gruntowne sprzątanie po zalaniu Kobyłka to usługa dezynfekcji po fekaliach realizowana na terenie całego województwo mazowieckiego. Odkażanie po wylaniu nieczystości świadczymy z zachowaniem najwyższego rygoru sanitarnego.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Kobyłce, ale też w każdym innym mieście powinno być wykonywane z naciskiem na dokładność i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje, z którymi mamy do czynienia w związku z nieczystościami znajdującymi się na różnego rodzaju powierzchniach powinny być usunięte jak najszybciej po wylaniu szamba w domu. Zaraz po wystąpieniu tego przykrego wydarzenia warto zadbać o osuszanie po zalaniu. Interwencyjna infolinia 24/7 jest ukłonem w stronę potrzebujących, by nieść pomoc całodobowo. Oferujemy bezpłatną wycenę na sprzątanie pomieszczeń po zalaniu, które wykonujemy od 2013 r. Swoje działania prowadzimy w Kobyłce, w takich rejonach miasta jak m.in.:  Antolek, Mareta, Grabicz, Kobylak, Kolonia Chór, Sosnówka, Zalasek, Piotrówek, Jędrzejek. 

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Kobyłka

Sprzątanie po zalaniu Kobyłka – Kastelnik lider branży 

Jakość i kompleksowość, to słowa, które powinny zawsze iść w parze kiedy mówimy o usłudze tj. sprzątanie po zalaniu w Kobyłce. Doczyszczanie specjalistyczne jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które mierzą się z przykrym zdarzeniem, jakim jest zalanie i nie mogą poradzić sobie z tym samodzielnie. Firma sprzątająca po zalaniu fekaliami posiada stosowne doświadczenie, a także niezbędny sprzęt do wypompowywania wody z piwnicy zalanego domu. Dezynfekcja po zalaniu w Kobyłce powinna być wykonywana z należytą uwagą i z zastosowaniem wyłącznie atestowanych środków, nadtlenku wodoru lub ozonu. Co to wszystko daje? Dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu z użyciem skutecznych metod pozwala na pozbycie się chorobotwórczych mikroorganizmów występujących w fekaliach. Tu nie ma się co oszukiwać, sprawdzonymi metodami  odkażania są zamgławianie po zalaniu oraz ozonowanie po zalaniu pomieszczeń –  przemysłowymi generatorami ozonu o dużej wydajności np. do 240 g./h. 

Dezynfekcja po zalaniu Kobyłka – profesjonalna pomoc 7/24

Podczas profesjonalnego odkażania pomieszczeń po zalaniu nie można zapomnieć o usuwaniu skażonych odpadów. Zacznijmy jednak od początku. Dezynfekcja po zalaniu bez względu na to, z jakimi skutkami awarii wodnej mamy do czynienia wymaga specjalistycznej dezynfekcji i skutecznej pomocy. Czynności, wchodzące w skład usługi czyszczenie po zalaniu to m.in.:

Gdy dojdzie do wybicia szamba, czy kanalizacji w zalanym pomieszczeniu jesteśmy narażeni na szkodliwe patogeny. Do ich usunięcia warto zastosować zamgławianie po zalaniu za pomocą suchej mgły i nadtlenku wodoru. Zabieg ten jest stosowany przez techników firmy Kastelnik, którzy podczas tej usługi są skrzętnie zabezpieczeni za pomocą środków ochrony osobistej. Po dezynfekcji suchą mgłą możemy praktycznie od razu wrócić do zdezynfekowanego pomieszczenia, nie martwiąc się o zdrowie i bezpieczeństwo. 

Dezynfekcja po fekaliach

Odgrzybianie pomieszczeń Mazowsze – usuwanie grzyba ze ściany 

W celu niedopuszczenia do powstania grzyba i pleśni należy podjąć określone kroki. Na początku należy wspomnieć o tym, że osuszanie po zalaniu jest niezbędną czynnością, aby nie powstało zawilgocenie. Wykonywać tę realizację warto z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu. Stosujemy w tym celu osuszacze marki Trotec, które są wydajne i bezpieczne w użytkowaniu. Tego typu urządzenia wypożyczamy także do samodzielnego wykorzystania w domu za opłatą. Pamiętać trzeba o tym, że panująca wilgoć jest bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia. Nie warto ryzykować, ponieważ grzyb jest szczególnie groźny dla osób posiadających problemy z układem oddechowym. 

Sprzątanie awaryjne skuteczna pomoc

Specjalistyczne działania Kastelnik obejmują:

 • sprzątanie po zalaniu Kobyłka;
 • czyszczenie po zalaniu województwo mazowieckie;
 • dezynfekcja po wybiciu kanalizacji Kobyłka;
 • odgrzybianie po zalaniu;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • utylizacja skażonego mienia;
 • wypompowywanie wody z zalanego pomieszczenia;
 • zamgławianie suchą mgłą;
 • czyszczenie skażonych przez fekalia powierzchni;
 • usuwanie odoru po nieczystościach;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • sprzątanie po zalaniu całodobowo;
 • usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów.

Pozostałe miasta w woj. mazowieckim:

Czyszczenie po fekaliach w Kobyłce

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Czyszczenie po zalaniu w domu warto zlecić fachowej ekipie. Pragnąc odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie do usuwania szkód po zalaniach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego.

Gdzie zamówić sprzątanie po zalaniu?

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu najszybciej zamówisz poprzez całodobową infolinię interwencyjną w jednej z lokalnych firm sprzątających. W przypadku czyszczenia piwnicy po zalaniu liczy się każda minuta. Nie ma co zwlekać, i najlepiej dzwonić do jednej godzin od wykrycia usterki.

Czy dezynfekcja po zalaniu jest konieczna?

Do trzech godziny po wylaniu szamba w domu, czy awarii kanalizacji, powinniśmy od razu przejść do usuwania chorobotwórczych drobnoustrojów, czyli do dezynfekcji. Odkażanie jest konieczne, by móc znów bezpiecznie korzystać z zalanego pomieszczenia.

Osuszanie po zalaniu Mazowsze 2021

Zdjęcie: czyszczenie i osuszanie po zalaniu domu na Mazowszu © 2021 Kastelnik

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji - Kastelnik 365 dni w roku

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem ze specjalistycznej usługi sprzątanie po zalaniu w Kobyłce, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia. Zdobyliśmy je, ratując z opresji po zalaniu wielu klientów. Za nami kilkaset tego typu realizacji na terenie całego kraju.  Jesteśmy pewni, że na wysoką jakość naszych usług wpływa nie tylko doświadczenie, ale i najnowocześniejszy sprzęt do czyszczenia i dezynfekcji zalanych pomieszczeń. Kontakt z nami jest całodobowy przez 365 dni w roku, natomiast wycena zlecenia bezpłatna. Zadzwoń już teraz i zamów sprzątanie po wybiciu kanalizacji!

Kastelnik – skuteczna dezynfekcja po fekaliach!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%