Sprzątanie po zalaniu Knurów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Knurów. Jaką metodą wydezynfekować dom po wybiciu kanalizacji?

Wiemy, jak trudne może być to, gdy fekalia zalały dom. Gruntowne sprzątanie po zalaniu Knurów to całodobowa pomoc przy usuwaniu szkód po wybiciu kanalizacji w budynkach na terenie województwa śląskiego. Po zniszczeniu przez wodę Twojej nieruchomości możesz szukać pomocy u lokalnego fachowca.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Jeśli chodzi osuszenie mokrych ścian – Kastenik realizuje tego typu zlecenia każdego dnia. Świadczymy usuwanie fekaliów z podłogi oraz dezynfekcję specjalistyczną.

Dlatego jesteśmy tu dla Ciebie. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam metodycznie usuwać wszelkie usterki związane z zalaniem mieszkania. Czyszczenie piwnicy po wylaniu szamba w Knurowie wykonujemy szybko i sprawnie, wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie zdobyte w usuwaniu trujących związków. 

Solidne wsparcie na miejscu awarii wodnej obejmuje:

sprzątanie mieszkania po zalaniu Knurów

Sprzątanie po zalaniu Knurów — na czym polega?

Gruntowne sprzątanie piwnicy po zalaniu w Knurowie to nie tylko odkażanie, ale również wynoszenie zalanych przez wodę przedmiotów. Warto dodać, że tylko pomoc przeszkolonej ekipy techników sprawni, że porządki po zalaniu pozwolą zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Niezwykle istotnym czynnikiem jest czas – im szybciej skontaktujemy się z firmą sprzątającą po zalaniu, tym większa szansa na uratowanie dobytku i szybki powrót do domu czy pracy.

Specjaliści działają zgodnie z poniższymi etapami prac porządkowych:

 • zabezpieczanie terenu;
 • usuwanie niebezpiecznych przedmiotów oraz wynoszenie sprzętów;
 • wypompowanie wody i ścieków;
 • osuszanie i oczyszczanie powierzchni;
 • pełna dezynfekcja pomieszczeń;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów. 

czyszczenie piwnicy po wybiciu kanalizacji

Mycie podłogi po fekaliach i dezynfekcja powietrza w domu 

W firmie Kastelnik sprzątamy fekalia jak nikt inny. Oferujemy szybki dojazd na miejsce awarii oraz mycie podłogi po fekaliach. Taka czynność to jeden z pierwszych etapów specjalistycznego czyszczenia domu. W kolejnym kroku należy pomyśleć o dezynfekcji powietrza. Odkażanie pomieszczenia z fruwających zarazków to walka z tykającą bombą biologiczną.

Trzeba pamiętać, że zanieczyszczenia znajdujące się w ściekach czy wodzie z kanalizacji mogą być powodem przenoszenia się chorób zakaźnych, wirusów, bakterii. Samodzielna próby dezodoryzacji mogą nie być dostatecznie skuteczne, stąd absolutnie niezbędna jest pomoc fachowców.

Kastelnik – ozonowanie powietrza – kontakt 7 dni w tygodniu

Wśród popularnych metod dezynfekcji powietrza po zalaniu jest ozonowanie, czyli skuteczne oczyszczanie przy pomocy ozonu tworzonego w specjalistycznych generatorach. Pozbywa się on zanieczyszczeń szybko, a także jest ekologiczny i bezpieczny dla zdrowia. 

Dezynfekcja po fekaliach — jakie urządzenia wybrać?

Zamgławianie domu suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru to jest sprawdzony sposób odkażania śląskich domów, które uległy zalaniu fekaliami i nieczystościami. Czynność ta polega na wydmuchaniu przez maszynę do zamgławiania nadtlenku wodoru pod postacią suchej mgły.

Zabieg ten ma na celu eliminację trujących toksyn i innych związków chemicznych, które są obecne w rozlanych na podłodze nieczystościach. Zamgławiacze z wodorem gwarantują wysoką skuteczność przez długie utrzymywanie się w powietrzu i głęboką jego penetrację.

Kolejnym urządzeniem, o którym warto wspomnieć to ozonator powietrza. Urządzenie do ozonowania pomieszczeń jest na wyposażeniu każdej profesjonalnej firmy sprzątającej. Odkażanie tą metodą polega na wytworzeniu stężenia ozonu na poziomie od 5 do 10 ppm i dokładnym wydezynfekowaniu zalanego pomieszczenia.

Śmiało, można dodać, że to jedna z bardziej efektywnych metod dezynfekcji pomieszczeń. Wśród zalet ozonowanie znajdzie się również niebywała dokładność – ozon dociera nawet do najdalszych zakamarków i skutecznie neutralizuje bakterie, wirusy, grzyby.  

ozonowanie piwnicy po zalaniu fekaliami

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Knurowie

Czyszczenie pomieszczeń w piwnicy po wybiciu kanalizacji to zadanie dla zespołu, który wie jak posprzątać nieczystości. Usługa ta, to wieloetapowe zadanie, na które składa się czyszczenie terenu, dezynfekcja, a także skupienie się na dogłębnym osuszaniu ścian i murów zalanego pomieszczenia.

Brak odpowiedniego wysuszenia może doprowadzić do powstawania grzybów, pleśni i stęchlizny. Są one niebezpieczne dla zdrowia i życia, a także są powodem zaostrzania wielu chorób. 

Potrzebujesz pomocy przy sprzątaniu?

Wiemy, że każdy mieszkaniec Knurowa potrzebuje pomocy przy uprzątnięciu fekaliów. Od 2013 r. świadczymy różnorodne usługi, od sprzątania fekaliów po osuszanie budynków po zalaniu. Pomożemy Ci przejść przez każdy etap dezynfekcji.

 • Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń po zalaniu woj. śląskie; 
 • dezynfekcja mieszkania po wylaniu fekaliów z szamba;
 • czyszczenie po wybiciu szamba w domu prywatnym;
 • ozonowanie po wybiciu kanalizacji;
 • ręczne usuwanie nieczystość rozlanych na podłodze;
 • gruntowane mycie posadzek po fekaliach;
 • dezynfekcja budynku po zalaniu;
 • czyszczenie powierzchni biurowych po zalaniu nieczystościami;
 • osuszanie budynku po zalaniu;
 • wynoszenie przedmiotów zniszczonych przez wodę;

czym wymyć podłogę po wybiciu kanalizacji?

Utylizacja zniszczonych przez powódź przedmiotów 

Podczas zalania domu czy wybicia kanalizacji może dojść do zniszczenia mienia. Zanieczyszczone sprzęty nie zawsze nadają się do renowacji i naprawy, a nierzadko niezbędna jest pomoc w transporcie ADR. Czym jest? To wywóz przedmiotów skażonych i transport ich w bezpieczne miejsce utylizacji. Samodzielne przewożenie skażonych przez powóz przedmiotów jest niebezpieczne i może grozić wysokim mandatem.

Firma Kastelnik posiada doświadczenie i uprawnienia zapewniające pełną utylizację i wywóz ADR

Osuszanie po zalaniu 

Wybierając firmę Kastelnik masz pewność, że stawiasz na wykwalifikowanych fachowców. Możemy pochwalić się najwyższą dbałością o detale, a także certyfikatem zawodowym nr 8680154-2021 przyznanym szefowej, a także głównej specjalistce działu osuszania Dorocie Kastelnik.

Kastelnik – osuszanie wilgotnych ścian – potwierdzone certyfikatem

Jako jedną z pierwszych firm w południowej Polsce świadczymy usługi sprzątania według najwyższych standardów osuszania budynków zalecaną przez Światową Organizację IICRC. Certyfikat nr. 8680154-202 został wystawiony przez Institute of Inspection Cleaning and Restoration Certification.

Dorota Kastelnik osuszanie budynku po zalaniu ceryfikat

Sprzątanie po wylaniu szamba w Knurowie, woj. śląskie 

Tanio i bezpiecznie – to nasze dewizy podczas prac porządkowych po wylaniu szamba. Staramy się, by problemy po wylaniu fekaliów zneutralizować tak szybko, jak to możliwe. Zdajemy sobie sprawę, że dla poszkodowanego każda godzina, to stres i straty materialne.

Doświadczeni fachowcy Kastelnik bezzwłocznie rozpoczynają prace porządkowe po zalaniu. Oczyszczania, dezynfekcja skażonego pomieszczenia, osuszanie i ewentualne porady, jak uniknąć ponownej awarii kanalizacji, to stałe elementy pracy po awarii. 

Sprzątanie domu po wylaniu szamba w Knurowie

Jest to jedna z usług firmy Kastelnik, która jest dostępna na terenie całego województwa śląskiego. Czy wiesz, że oferujemy usługi kompleksowo? Oznacza to, że nie tylko zajmujemy się sprzątaniem, ale odgrzybiamy powierzchnię, dezynfekujemy, zapewniamy pełną dezodoryzację, a także suszymy mury i tynki. Kastelnik to jedna firma na rynku, która robi wszystko od A do Z, a do tego jest dostępna całodobowo. 

Oferujemy również specjalistyczne sprzątanie po samobójstwie Knurów.

faq

Specjalistyczne sprzątanie i czyszczenie po zalaniu w Knurowie oraz takie miasta jak:

O co pytają mieszkańcy Knurowa?

Ile kosztuje sprzątanie po zalaniu?

Cena sprzątania po zalaniu ustalana jest indywidualnie i zależy od rodzaju zanieczyszczeń i ich wielkości zalanych pomieszczeń. Widełki cenowe są duże, a koszt dezynfekcji jednego pomieszczenia zaczyna się od 700 zł. 

Czym wykonać osuszanie mokrych ścian?

Osuszanie zalanych ścian najlepiej wykonać przy użyciu specjalistycznych urządzeń. Zaliczyć do nich można takie sprzęty jak: osuszacz kondensacyjny, ciśnieniowy, podciśnieniowy i absorpcyjne. W zależności od osuszanego materiału, a także skali zniszczeń, temperatury pomieszczenia i jego wielkości, specjaliści dopasowują odpowiednie metody i sprzęt.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%