Sprzątanie po zalaniu
Kluczbork

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu w Kluczborku. Kiedy najlepiej wykonać ozonowanie zalanego pomieszczenia?

Szerzącą się wilgoć i grzyb to tylko wierzchołek góry lodowej, wśród konsekwencji zalania. Niestety, ale żywioł, jakim jest woda, potrafi sprawić, że jesteśmy bezsilni. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami, sprzątanie po zalaniu Kluczbork w woj. opolskim. Świadczymy cały czas od 2013 roku.

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Podczas wykonywanych zleceń na usuwanie szkód po zalaniu dużą uwagę przykładamy do tego, aby przestrzegać zasad BHP, a także przepisy obowiązującego prawa.

sprzątanie mieszkań po zalaniach w Kluczborku

Zalanie może dotyczyć każdego pomieszczenia w domu. Domowa pralnia, piwnica po zalaniu.

Sprzątanie po zalaniu Kluczbork Nowy Dwór i okolice

Niezwykle ważne dla jest również stosowanie wyłącznie sprawdzonych metod dezynfekcji po wylaniu fekaliów, dlatego stawiamy na atestowane środki chemiczne i sprawdzony sprzęt do ozonowania po zalaniach. Skontaktować się można z nami przez całą dobę, a nasi konsultanci czekają na telefony, by pomóc Ci w każdej chwili.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny na miejscu zalania. Działamy m.in. w takich rejonach miasta Kluczbork Ligota Zamecka oraz Krasków. Oferujemy również sprzątanie po zalaniach w okolicznych miejscowościach Stare Olesno, Radłów, Praszka, Wieluń, Turawa, Pokój.

Popularne usługi dostępne w firmie Kastelnik przez całą dobę: sprzątanie po zmarłych w Namysłowie

Sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Kluczbork

Jakie są metody na usunięcie zapachu po wybiciu szamba?

Niezwykle uciążliwy smród pozostawia po sobie przykre zdarzenie, jakim jest wybicie szamba, a mieszkańcy domów doskonale zdają sobie z tego sprawę. Ryzyko zapchania szamba jest bardzo duże, a w szczególności, gdy zapominamy o tym, aby regularnie zamawiać usługi firmy zajmującej się wywozem szamba. Szkodliwe mikroorganizmy, które również wydalają się z cuchnących nieczystości, są bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jakie są etapy sprzątania po zalaniu?

Powinniśmy wziąć pod uwagę to, że jeśli nawet uda się nam samodzielnie pozbyć fekaliów czy innych zanieczyszczeń, drobnoustroje zostaną. W celu ich usunięcia przeprowadza się dezynfekcję po zalaniu fekaliami. Możemy rozumieć ją dwojako, ponieważ w niektórych przypadkach stosowana jest również po to, aby zlikwidować nieprzyjemny zapach.

Ozonowanie po zalaniu to sprawdzona i dobra metoda na usunięcie nieprzyjemnych zapachów po fekaliach i wylaniu szamba.

ozonowanie po zalaniu w Kluczborku

Czyszczenie pomieszczeń po zalaniu w Kluczborku

Co tu dużo mówić, w pomieszczeniu mieszkalnym, w którym panuje smród stęchlizny lub wilgoć, nie da się normalnie funkcjonować. Niestety, ale dostępne w sklepach  budowlanych odświeżacze powietrza nie są skuteczne przy pozbywaniu się wilgoci z domu.

Problem pojawia się, ponieważ odświeżacze powietrza, nie usuwają fetoru, a tylko go maskują. Specjalistyczna firma Kastelnik, która sprząta po zalaniu w Kluczborku, stosuje nowoczesne formy odkażania, które zarazem neutralizują nieprzyjemne zapachy.

Chyba, nie masz już wątpliwości, że samodzielna próba likwidowania fetoru, może zakończyć się dla Ciebie nieefektywnie. Zaufaj profesjonalistom i zamów kompleksowe sprzątanie po wylaniu szamba wraz z zabiegiem ozonowania. W naszej ofercie również czyszczenie po wybiciu kanalizacji cena usługi zależna jest od wielkości zalania.

Ozonowanie po zalaniu w powiecie Kluczborskim

Dezynfekcja po zalaniu i osuszanie budynku. Nasz pracownik w trakcie usuwania wilgoci i dezynfekcji po zalaniu.

Ozonowania po zalaniu — czy to najlepsza metoda dezynfekcji mieszkania?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest komfort życia dla naszych klientów, dlatego w Kluczborku staramy się dokładnie wykonywać ozonowanie pomieszczeń po zalaniu, a zarazem sprawnie dezynfekować. Metoda, jaką stosujemy w celu dezynfekcji, jest nie tylko ozonowanie zalanych pomieszczeń, ale również zamgławianie suchą mgłą.

Czytaj także: ozonowanie po zalaniu

O innowacyjności tej ostatniej metody  świadczy nie tylko fakt, że zabijamy dokładnie wszystkie wirusy, bakterie i grzyby, ale i również to, że na zawsze żegnamy się z uciążliwym fetorem. Dużą zaletą tego zabiegu jest, to, że nie jest kompletnie inwazyjna w nasze środowisko i po niedługim czasie lokatorzy mogą wrócić do swoich czterech kątów.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – potwierdzona certyfikatem

W ramach prac usuwana skutków powodzi świadczymy również:

 • sprzątanie po zalaniu Kluczbork — województwo opolskie;
 • czyszczeniu po wybiciu szamba w całym powiecie kluczborskim;
 • dezynfekcja po wylaniu nieczystości — woj. opolskie;
 • odkażanie po wylaniu fekaliów;
 • osuszanie budynku po zalaniu w Kluczborku;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • wypompowywanie wody po powodzi.
podłoga brudna po zalaniu

W przypadku zalania w domu najlepiej wykonać osuszanie i ozonowanie. Fekalia i zabrudzenia na podłodze po zalaniu.

Firma sprzątającą po zalaniu Kastelnik — kontakt 24/7

Jeden telefon i koniec problemów związany z zalaniem mieszkania. Jeżeli, to czytasz, oznacza to, że dobrze trafiłeś. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która pomaga przy osuszaniu budynku po zalaniu od roku 2013 r. Nie tylko świadczymy usługi na sprzątanie po zalaniu Kluczbork i okolica, ale również profesjonalne ozonowanie po zalaniu i osuszanie.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

Doskonałą jakość  ozonu osiągnęliśmy dzięki zastosowaniu mocnych generatorów ozonu i wypracowania unikalnych metod dezynfekcji po zalaniu fekaliami. Czyszczenie po wybiciu szamba, a także atestowane środki chemiczne to tylko niektóre atrybuty w rękach naszych techników. Dużą zaletą przedsiębiorstwa Kastelnik jest opcja całodobowej infolinii, gdzie nasi konsultanci są do dyspozycji 365 dni w roku o każdej porze.

Czyszczenie po fekaliach w Kluczborku

Wiemy, że sytuacje związane z zalaniami wymagają szybkiej interwencji. Skorzystać również możesz telefonicznie z bezpłatnej wyceny, dzięki czemu oszczędzamy Twój czas. Kosztorys na czyszczenie po zalaniu wykonujemy w niespełna 20 min!

Kastelnik — gwarancją jakość na sprzątanie mieszkań po zalaniach wodą i fekaliami.

Całodobowe usługi sprzątania oraz dezynfekcji po zalaniu, dostępne są również w miastach:

osuszanie po zalaniu w Kluczborku

Profesjonalne osuszanie pomieszczeń w Kluczborku. Certyfikat IICRC.

Baza wiedzy dla mieszkańców Kluczborka

Zalane mieszkanie to prawdziwe utrapienie. Kompleksowym rozwiązaniem na szkody w zawilgoconym mieszkaniu jest sprzątanie po zalaniu w Kluczborku realizowane przy pomocy sprawdzonych technik osuszania i dezynfekcji. Technicy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu mogą zaoferować pomoc w usuwaniu wszystkich skutków zalań od wywozu zniszczonych mebli, po osuszanie powierzchni i dezynfekcję zarazków ozonem. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Kluczborka.

sprzątanie Kluczbork

Jaka jest kolejność sprzątania po zalaniu mieszkania?

Sprzątanie po zalaniu zazwyczaj realizowane jest w określonej kolejności. Najpierw technicy usuwają zniszczone meble i sprzęty, a następnie usuwają nadmiar wody i szlamu z miejsca zdarzenia. W kolejnych etapach specjaliści osuszają pomieszczenia i wykonują ozonowanie, by usunąć zarazki i zapobiec rozwojowi grzyba.

Jak usunąć nieczystości po awarii kanalizacji?

Nieczystości po awarii kanalizacji najlepiej usunąć ręcznie, to najprostszy i najszybszy sposób. W następnym kroku technicy dokładnie odkażają pomieszczenia po wybiciu kanalizacji. To bardzo ważny etap, by pozbyć się zarazków i nieprzyjemnej woni po zalaniu w mieszkaniu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%