Sprzątanie po zalaniu
Kluczbork

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zalaniu Kluczbork. Kiedy najlepiej wykonać ozonowanie zalanego pomieszczenia?

Szerzącą się wilgoć i grzyb to tylko wierzchołek góry lodowej, wśród konsekwencji zalania. Niestety, ale żywioł, jakim jest woda, potrafi sprawić, że jesteśmy bezsilni. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami, sprzątanie po zalaniu Kluczbork w woj. opolskim. świadczymy cały czas od 2013 roku. Podczas wykonywanych zleceń na usuwanie szkód po zalaniu dużą uwagę przykładamy do tego, aby przestrzegać zasad BHP, a także przepisy obowiązującego prawa.

Sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Kluczbork

Sprzątanie po zalaniu Kluczbork Nowy Dwór

Niezwykle ważne dla jest również stosowanie wyłącznie sprawdzonych metod dezynfekcji po wylaniu fekaliów, dlatego stawiamy na atestowane środki chemiczne i sprawdzony sprzęt do ozonowania po zalaniach. Skontaktować się można z nami przez całą dobę, a nasi konsultanci czekają na telefony, by pomóc Ci w każdej chwili. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny na miejscu zalania. Działamy m.in. w takich rejonach miasta Kluczbork Ligota Zamecka oraz Krasków. Oferujemy również sprzątanie po zalaniach w okolicznych miejscowościach Stare Olesno, Radłów, Praszka, Wieluń, Turawa, Pokój.

Jakie są metody na usunięcie zapachu po wybiciu szamba?

Niezwykle uciążliwy smród pozostawia po sobie przykre zdarzenie, jakim jest wybicie szamba, a mieszkańcy domów doskonale zdają sobie z tego sprawę. Ryzyko zapchania szamba jest bardzo duże, a w szczególności, gdy zapominamy o tym, aby regularnie zamawiać usługi firmy zajmującej się wywozem szamba. Szkodliwe mikroorganizmy, które również wydalają się z cuchnących nieczystości, są bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia. Powinniśmy wziąć pod uwagę to, że jeśli nawet uda się nam samodzielnie pozbyć fekaliów czy innych zanieczyszczeń, drobnoustroje zostaną. W celu ich usunięcia przeprowadza się dezynfekcję po zalaniu fekaliami. Możemy rozumieć ją dwojako, ponieważ w niektórych przypadkach stosowana jest również po to, aby zlikwidować nieprzyjemny zapach. Ozonowanie po zalaniu to sprawdzona i dobra metoda na usunięcie nieprzyjemnych zapachów po fekaliach i wylaniu szamba.

Czyszczenie pomieszczeń po zalaniu w Kluczborku

Co tu dużo mówić, w pomieszczeniu mieszkalnym, w którym panuje smród stęchlizny lub wilgoć, nie da się normalnie funkcjonować. Niestety, ale dostępne w sklepach  budowlanych odświeżacze powietrza nie są skuteczne przy pozbywaniu się wilgoci z domu. Problem pojawia się, ponieważ odświeżacze powietrza, nie usuwają fetoru, a tylko go maskują. Specjalistyczna firma Kastelnik, która sprząta po zalaniu w Kluczborku, stosuje nowoczesne formy odkażania, które zarazem neutralizują nieprzyjemne zapachy. Chyba, nie masz już wątpliwości, że samodzielna próba likwidowania fetoru, może zakończyć się dla Ciebie nieefektywnie. Zaufaj profesjonalistom i zamów kompleksowe sprzątanie po wylaniu szamba wraz z zabiegiem ozonowania. W naszej ofercie również czyszczenie po wybiciu kanalizacji cena usługi zależna jest od wielkości zalania.

Ozonowanie po zalaniu w powiecie Kluczborskim

Zdjęcie: dezynfekcja po zalaniu i osuszanie budynku 2021 © Kastelnik Studio sp. z o.o

Ozonowania po zalaniu — czy to najlepsza metoda dezynfekcji mieszkania?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest komfort życia dla naszych klientów, dlatego w Kluczborku staramy się dokładnie wykonywać ozonowanie pomieszczeń po zalaniu, a zarazem sprawnie dezynfekować. Metoda, jaką stosujemy w celu dezynfekcji, jest nie tylko ozonowanie zalanych pomieszczeń, ale również zamgławianie suchą mgłą. O innowacyjności tej ostatniej metody  świadczy nie tylko fakt, że zabijamy dokładnie wszystkie wirusy, bakterie i grzyby, ale i również to, że na zawsze żegnamy się z uciążliwym fetorem. Dużą zaletą tego zabiegu jest, to, że nie jest kompletnie inwazyjna w nasze środowisko i po niedługim czasie lokatorzy mogą wrócić do swoich czterech kątów. W ramach prac usuwana skutków powodzi świadczymy również:

 • sprzątanie po zalaniu Kluczbork — województwo opolskie;
 • czyszczeniu po wybiciu szamba w całym powiecie kluczborskim;
 • dezynfekcja po wylaniu nieczystości — woj. opolskie;
 • odkażanie po wylaniu fekaliów;
 • osuszanie budynku po zalaniu w Kluczborku;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • wypompowywanie wody po powodzi.

Czyszczenie po fekaliach w Kluczborku

Firma sprzątającą po zalaniu Kastelnik — kontakt 24/7

Jeden telefon i koniec problemów związany z zalaniem mieszkania. Jeżeli, to czytasz, oznacza to, że dobrze trafiłeś. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która pomaga przy osuszaniu budynku po zalaniu od roku 2013 r. Nie tylko świadczymy usługi na sprzątanie po zalaniu Kluczbork i okolica, ale również profesjonalne ozonowanie po zalaniu i osuszanie. Doskonałą jakość  ozonu osiągnęliśmy dzięki zastosowaniu mocnych generatorów ozonu i wypracowania unikalnych metody dezynfekcji po zalaniu fekaliami. Czyszczenie po wybiciu szamba, a także atestowane środki chemiczne to tylko niektóre atrybuty w rękach naszych techników. Dużą zaletą przedsiębiorstwa Kastelnik jest opcja całodobowej infolinii, gdzie nasi konsultanci są do dyspozycji 365 dni w roku o każdej porze.

Wiemy, że sytuacje związane z zalaniami wymagają szybkiej interwencji. Skorzystać również możesz telefonicznie z bezpłatnej wyceny, dzięki czemu oszczędzamy Twój czas. Kosztorys na czyszczenie po zalaniu wykonujemy w niespełna 20 min!

Kastelnik — gwarancją jakość na sprzątanie mieszkań po zalaniach wodą i fekaliami.

Sprzątanie po zalaniach w pozostałych miastach:

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%